FC-moto

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

FC-moto

Lugemata postitus Postitas nolev »

On kellelgi kogemusi kaupade tellimisel FC-Motost. Pole varem sealt ise midagi tellinud ja kogemused puuduvad. Louisist tellimisel on siiani olnud ainult positiivsed kogemused. Nüüd leidsin mind huvitava kauba FC_Moto kodulehelt aga kogemus selle netipoega puudub. On äkki midagi, millele tähelepanu pöörata?



Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)

wend

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas wend »

Korduvalt tellinud ja alati kõik korras.

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Sama mis eelnevad. Ei pea isegi maksma kohe vaid siis kui kätte saad. Kuller toob valitud aadressile ning siis maksad talle. Kiirelt tuli DHL-iga kohale küll.


kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Ronk kirjutas:

... Ei pea isegi maksma kohe vaid siis kui kätte saad. Kuller toob valitud aadressile ning siis maksad talle. ...

Mis valemiga sa sellise maksmisviisi said? Tellimust vormistades on Eestis transpordil DHL aga all on jutt, et kauba kättesaamisel maksta ei saa ja tuleb kohe tasuda.

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Heh, tundub et enam ei saa jah. Varem oli payment optionsi all võimalus olemas, et pay as you get it vms. Hea mugav lahendus oli, kuna ei pidanud krediitkaarti kasutama ega midagi muud.


Mell93
Postitusi: 108
Liitunud: 20 Aug 2007, 13:12
Asukoht: Viljandimaa
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas Mell93 »

Tervist
Keegi lähiajal ka tellinud on? Kui kaua kaup tuleb?


LauriT
Postitusi: 37
Liitunud: 09 Veebr 2016, 11:30
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 8 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas LauriT »

Jaanuaris ja aprillis nüüd mõlemal juhul oli kaup 8 päevaga kohal.

Kasutaja avatar

rainh
Postitusi: 18
Liitunud: 05 Mai 2013, 11:19
Tsikkel: Suzuki RF600R
Asukoht: Tallinn

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas rainh »

Kuu alguses kiiver... 7 päevaga.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Mina tellisin, aga tundub, et asi oli ka tootja laost otsas, seega pidin extra kaks nädalat ootama.


TNU
Postitusi: 14
Liitunud: 10 Mai 2021, 16:55

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas TNU »

Paneks väikse tõrvatilga ka siia. Nendega, nagu paljude teistegi e-poodidega on sedasi, et kõik on hästi, kuni kõik on hästi. Aga kui mingil põhjusel ei ole hästi, siis tuleb see klienditeeninduse tegelik tase vähe paremini päevavalgele. Minu tellitud mant kadus sisuliselt kohe peale teele saatmist radarilt ja on siiani kadunud. Nüüd juba poolteist kuud. FC-Moto klienditeenindus vastas küll esmalt kiiresti ja viisakalt, et jah, uurime ja teatame kohe kui midagi selgub, aga kui ma mõne nädala pärast uuesti küsisin, et kaugel nad oma uurimisega on, siis enam vastust ei tulnud. Ehk siis reaalsus on see, et päevalõpuks oled oma kadunud paki murega ikkagi üksi ja ei koti see päriselt kedagi osapooltest. ei FC-Motot ega ammugi mitte DHL-i. DHL-st aeti mulle sellist kelbast, et nii lolli juttu ma isegi ei viitsi siia ümber jutustada.
Ehk siis loo moraal on see, et FC-Moto on tore pood ikka, aga kui peaks tekkima vajadus nende klienditeenindusega suhelda, siis võiks valmis olla, et nad ei pruugi olla just kõige motiveeritumad sinu murele lahenduse leidmisel.

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas Vint »

Mulle on näiteks DHL toonud Prantslaste saadetud paki, 2 päevaga Soome. Üllatav ausaltöelda, kuna nende süsteem on suht hea ja jälgitav.

Kui tead nende poolset (dhl) saadetise numbrit, sisestad selle kodulehel ja saad paki liikumist jälgida.
Mul näitab isegi seda vana 16 apr. teele läinud paki ajalugu.

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas simp »

Spoiler
TNU kirjutas: 10 Mai 2021, 17:25

Paneks väikse tõrvatilga ka siia. Nendega, nagu paljude teistegi e-poodidega on sedasi, et kõik on hästi, kuni kõik on hästi. Aga kui mingil põhjusel ei ole hästi, siis tuleb see klienditeeninduse tegelik tase vähe paremini päevavalgele. Minu tellitud mant kadus sisuliselt kohe peale teele saatmist radarilt ja on siiani kadunud. Nüüd juba poolteist kuud. FC-Moto klienditeenindus vastas küll esmalt kiiresti ja viisakalt, et jah, uurime ja teatame kohe kui midagi selgub, aga kui ma mõne nädala pärast uuesti küsisin, et kaugel nad oma uurimisega on, siis enam vastust ei tulnud. Ehk siis reaalsus on see, et päevalõpuks oled oma kadunud paki murega ikkagi üksi ja ei koti see päriselt kedagi osapooltest. ei FC-Motot ega ammugi mitte DHL-i. DHL-st aeti mulle sellist kelbast, et nii lolli juttu ma isegi ei viitsi siia ümber jutustada.
Ehk siis loo moraal on see, et FC-Moto on tore pood ikka, aga kui peaks tekkima vajadus nende klienditeenindusega suhelda, siis võiks valmis olla, et nad ei pruugi olla just kõige motiveeritumad sinu murele lahenduse leidmisel.

Maksevahendaja kaudu dispute üles ja hakkavad liigutama. Ilmselt siis vastavalt paypali või kohaliku panga kaudu(krediitkaart)

Kasutaja avatar

MannyEric
Toetajaliige
Postitusi: 129
Liitunud: 12 Mär 2018, 10:03
Tsikkel: Gemelo de África
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 20 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas MannyEric »

Vint kirjutas: 10 Mai 2021, 17:39

Kui tead nende poolset (dhl) saadetise numbrit, sisestad selle kodulehel ja saad paki liikumist jälgida.

Minu kogemus selle aasta algusest on see, et DHLi pakk istus 1 kuu Saksamaal mingis vahelaos. Päringutele ei vastatud. Lõpuks siiski sain kauba kätte ja asi lahenes...

Honda XL1000V '02 -> Honda CRF1100L '20

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas franz125 »

See kauba liikumine euroopas on kuidagi täitsa pekki läinud.Mul istub ka saadetis kinni Frankfurti lennujaama lähedal Mörfelden-Walldorfi kaubalaos.Kuskilt sanghaist euroopasse sai ja siis lõppes mõistus otsa.Uurima hakkasin siis lähetaja ütles esiti et küsi oma postiteenistuselt-huvitav milliselt ma küsima peaks?Hommikul saatis kirja et tahetakse täpsustada nime ja aadressi muidu ähvardati ese purustajasse saata kui 48h jooksul ära ei klaarita kellele ja kuhu läheb.Enne põle sellist jama olnud.Ühe korra on Omnivaga olnud küll selline lugu et kaup läks Saksamaale läkitajale tagasi sest mingit paberilipakat ilmselt ei viitsitud postkasti panna ja teavitada kauba saabumisest.Pärast jäi neil õigust ülegi.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


TNU
Postitusi: 14
Liitunud: 10 Mai 2021, 16:55

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas TNU »

Maksevahendaja kaudu dispute üles ja hakkavad liigutama. Ilmselt siis vastavalt paypali või kohaliku panga kaudu(krediitkaart)
[/quote]

Kuna ma ise olen tulenevalt oma tööst pakiveo logistikaga päris lähedalt kokku puutnud, siis ega ma seda pelgagi, et ma oma tellitud kraami kunagi ei näe, Noh, kui just mõni osavam terminalitöötja seda rotti pole pannud. Või et mul ei õnnestu ka raha tagasi saada. Ju emb-kumb varem või hiljem ikka juhtub. Lihtsalt, karva ajab turri, et kellegi teise ajamata asju tuleb ikka ja jälle ise ajada, selleks, et midagi liiguks. Sedapidi klienditeenindus tundub sellises olukorras kuidagi jõle põdur :D

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma tellisin 01.05 sealt suurema paki. Sealt tuli 02.05 tellimuse kinnitus ja anti teda nii :
DHL Eesti (Estonia)
After your package has been handed over to DHL, our shipping partner DHL needs about 3-5 days for delivery to your home.
Siiani vaikus.

02.05 tellisin louis.de-st samuti kopsakama paki ja see pandi 04.05 teele(koos saadetise numbriga,mis oli jälgitav) ning pakk oli 08.05 juba Itella pakiautomaadis Laagris.

Ühest saksa e-poest toob UPS kauba megakiirelt ka pregu ära. Esmaspäevane tellimus on üsna tihti samal nädalal N-R kohal.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas simp »

Spoiler
TNU kirjutas: 10 Mai 2021, 20:42

Kuna ma ise olen tulenevalt oma tööst pakiveo logistikaga päris lähedalt kokku puutnud, siis ega ma seda pelgagi, et ma oma tellitud kraami kunagi ei näe, Noh, kui just mõni osavam terminalitöötja seda rotti pole pannud. Või et mul ei õnnestu ka raha tagasi saada. Ju emb-kumb varem või hiljem ikka juhtub. Lihtsalt, karva ajab turri, et kellegi teise ajamata asju tuleb ikka ja jälle ise ajada, selleks, et midagi liiguks. Sedapidi klienditeenindus tundub sellises olukorras kuidagi jõle põdur :D

eks maksevahendaja dispute on selline low-effort värk. Vajutad tuumanupule ja emb-kumb juhtub ~ 30p jooksul, saad raha tagasi või tellitud kraami.

Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 721
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Krt, Poolast tuleb pudelipost ka juba nädala - äkki on laine vastu :?:

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

AndiKa
Postitusi: 109
Liitunud: 18 Juul 2020, 11:11
Tsikkel: Scout, ST1100
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 13 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas AndiKa »

Viimasel ajal ongi nende pakkidega jama. Mul on olnud, et pakk jääb kuskile Saksamaale justkui ootele mitmeks päevaks. Tracking enam edasi liikumist ei näita, kuni tuleb sõnum, et täna kuller toob.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas mx77 »

AndiKa kirjutas: 10 Mai 2021, 23:03

Viimasel ajal ongi nende pakkidega jama. Mul on olnud, et pakk jääb kuskile Saksamaale justkui ootele mitmeks päevaks. Tracking enam edasi liikumist ei näita, kuni tuleb sõnum, et täna kuller toob.

Eks tänapäeva logistika on keeruliseks läinud. Vanasti oli lihtne - postifirmade puhul teadsid, et kohapeal tegeleb sellega Eesti Post ehk Omniva, kullerfirmad aga tegelesid terve logistikaahelas ise selle pakiga. Nüüd on mindud kulude optimeerimisele ja tulemuseks on igasugused segaskeemid.
DHL Pakett (mis on sisuliselt Saksa postiteenus) tegeleb Eestis Itella, samas Prantsuse riigipost LaPoste asjadega tegeleb Eestis DPD (kuigi oma pakki oodates ja Omnivasse helistades vannuvad nad et nemad tegelevad). Jne.
Kõige hullem on siis, kui Eestis toob paki kohale DPD ja saatjariigist on ta teele läinud mingi muu teenusepakkuja poolt, sest DPD-l on mingi debiilne komme kasutada träkkimisel mingeid täitsa oma saadetise numbreid.

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas bitter »

TNU kirjutas: 10 Mai 2021, 17:25

mant kadus sisuliselt kohe peale teele saatmist radarilt ja on siiani kadunud. Nüüd juba poolteist kuud. FC-Moto klienditeenindus vastas küll esmalt kiiresti ja viisakalt, et jah, uurime ja teatame kohe kui midagi selgub, aga kui ma mõne nädala pärast uuesti küsisin, et kaugel nad oma uurimisega on, siis enam vastust ei tulnud. Ehk siis reaalsus on see, et päevalõpuks oled oma kadunud paki murega ikkagi üksi ja ei koti see päriselt kedagi osapooltest. ei FC-Motot ega ammugi mitte DHL-i.

FC-Moto "uurime" tähendab seda, et saadavad DHL-ile päringu, millele DHL tõenäoliselt vastab - "uurime" :). Ja uurivadki. Aga kuna peenes kirjas üldtingimustes on näidatud mugavalt pikk veo aeg ja/või viide riikide kokkulepetele, siis keegi selliste "venima jäänud" pakkide pärast otseselt pükstest välja ei hüppa. Oma süsteemist leitakse info minutitega aga kui pakk on partnerile üle antud, siis lähebki aega. Oodatakse vastust :). Nt minu Omniva kaudu EU-st välja saadetud pakk ei jõudnud tavapärase ajaga kohale. Omniva vastus "...rahvusvaheliste nõuete järgi on sihtriigi postil aega vastata meie päringule kuni kaks kuud..." See jutt käis tavasaadetiste kohta. Kiiretel pakkidel on teistsugused tingimused. Ja hinnad :).

DHL-i käest ei ole mõtet küsida põhjusel, et nende klient on FC-Moto. Leping, vastutus jne on neil ju FC-Moto-ga / nende ees. Kolmanda osapoole päringud on tüütu sääsepirin, lihtsam ignoreerida. Või saata standardvastus - pöörduge saatja poole.

AndiKa kirjutas: 10 Mai 2021, 23:03

Viimasel ajal ongi nende pakkidega jama. Mul on olnud, et pakk jääb kuskile Saksamaale justkui ootele mitmeks päevaks. Tracking enam edasi liikumist ei näita, kuni tuleb sõnum, et täna kuller toob.

"Tracking ei näita" tuleneb sellest, et mingid pakiga toimunud liikumised skännitakse küll aga erinevatel põhjustel see info ei jõua kohe andmebaasidesse. Andmete värskendamine käib mitte reaalajas vaid mingi x aja tagant. Tundub, et kohati on intervall lausa paar päeva :(.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

No selle viimase aja jama on puhtalt mahtude mitmekordistumine ja ei suudeta seda piisavalt hallata. Tegelikult ilmselt keegi ei taha halba ja teevad tööd palehigis nõrkemise piiril(sest tööjõudu ka ei jätku),aga paremini ka ei õnnestu. Lühidalt aeg on selline. Louis.de pakid tulevad sealt DHL-ga ja siin jagab neid Itella, samas mingid DHL-i asjad, näiteks poolast e-bay ost tuli Omnivasse ja EMS asjad tulevad Omnivasse kuid jälgimine suht 100% ei tööta, peale teatise Omniva kodukal,et paki info on vastuvõetud jne.
Kui EMS saabab UK-st siis vastu võtab Omniva ja maksta tuleb rohkem, kui sama toote saatmise eest mõne teise müüja poolt, kes ajab asju läbi DHL-i ja neil pidi ainult deklareerima, kuid maksma ei pidanud. Jutt saadetistest mille summad siis üle 150€

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas sepp »

Paras pask on see FC moto.
Müüvad kaupa mida neil reaalselt ei ole olemas.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas Maaks »

sepp kirjutas: 11 Mai 2021, 13:07

Paras pask on see FC moto.
Müüvad kaupa mida neil reaalselt ei ole olemas.

Kõik weebipoed toimivad samamoodi - müüakse kauba omanike laoseisu. Erandid vast ainult need weebipoed, kellel on reaalsel ka otsemüügi punkt olemas - neil võib enda laos asju olla.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas sepp »

Maaks kirjutas: 11 Mai 2021, 13:47
sepp kirjutas: 11 Mai 2021, 13:07

Paras pask on see FC moto.
Müüvad kaupa mida neil reaalselt ei ole olemas.

Kõik weebipoed toimivad samamoodi - müüakse kauba omanike laoseisu. Erandid vast ainult need weebipoed, kellel on reaalsel ka otsemüügi punkt olemas - neil võib enda laos asju olla.

Jeps, nõus ja tean,et see nii käibki.
Pigem ärritas "kaup 5 päevaga kätte" 3 nädalat möödas varsti. Küsimise peale, et millal? Tuli vastuseks, ei tea, ootame alles ise :mrgreen:
Päris nii nagu ei tohiks asjad olla.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma ei saa aru sellest kaitsjate bandest - keda see huvitama peaks, milline alltöövõtja alltöövõtja sulase vennapoja minia täpselt seal kässari otsas ripub? Kui pood ei suuda oma lubadusi täita ning tugi on kurttumm, siis läheb blacklisti ja tellin mujalt, konkurentsi pehmelt öeldes on. Eestlane pole enam ammu mingi kahtlane kolmanda maailma kodanik, kes peab tähtsa eurooplase käest millegi saamiseks müts näpus palumas käima.

Ja no krt kui isegi hiinlane suudab kola 5 päevaga ukse taha nõiduda, siis ma ei tea, äkki need maailmatargad logistikud tuleks sinna koolitusele saata? Tõenäolisem muidugi on, et kui äri üks hetk enam ei edene, siis süüdistatakse nelja aastaaega, viirust ja võõrtööjõudu, selle asemel et enda pudipõll kriitilise pilguga üle vaadata.

Minu jaoks oli see hea info, nillisin sealt uut Belli kiivrit, anoh nüüd jääb kindlalt asi katki.

Kasutaja avatar

Frosch
Toetajaliige
Postitusi: 83
Liitunud: 08 Veebr 2019, 11:48
Tsikkel: BMW 1200GS Adventure
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 12 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas Frosch »

Jesper kirjutas: 11 Mai 2021, 14:21

Kui pood ei suuda oma lubadusi täita ning tugi on kurttumm, siis läheb blacklisti ja tellin mujalt, konkurentsi pehmelt öeldes on. Eestlane pole enam ammu mingi kahtlane kolmanda maailma kodanik, kes peab tähtsa eurooplase käest millegi saamiseks müts näpus palumas käima.

Miks FC-motost võetakse on tihtipeale asjaolu, et teatud kontingent asju on seal "väga hea hinnaga" või lausa "kõige parema hinnaga". Ja enamus Eesti motosõpru on piisavalt juudid, et miks maksta rohkem kui saab odavamini. Ja sellepärast võetaksegi sealt kus on odav. Ma ei tea, kas ka teemaalgataja tänu hinnale sealt tellis, aga selline on lihtsalt elu.

Mini Riga - 160cc Pitrpo - Honda Hornet CB600 F - Yamaha FZ1N - Bmw 1200GS Adventure

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas sepp »

Frosch kirjutas: 11 Mai 2021, 17:01
Jesper kirjutas: 11 Mai 2021, 14:21

Kui pood ei suuda oma lubadusi täita ning tugi on kurttumm, siis läheb blacklisti ja tellin mujalt, konkurentsi pehmelt öeldes on. Eestlane pole enam ammu mingi kahtlane kolmanda maailma kodanik, kes peab tähtsa eurooplase käest millegi saamiseks müts näpus palumas käima.

Miks FC-motost võetakse on tihtipeale asjaolu, et teatud kontingent asju on seal "väga hea hinnaga" või lausa "kõige parema hinnaga". Ja enamus Eesti motosõpru on piisavalt juudid, et miks maksta rohkem kui saab odavamini. Ja sellepärast võetaksegi sealt kus on odav. Ma ei tea, kas ka teemaalgataja tänu hinnale sealt tellis, aga selline on lihtsalt elu.

Mina ntx võtsin sealt kuna enamus teistel lehtedel oli sama toode "sold out" ja FCmoto lehel näitas,et on olemas. Hinnast rääkides oli fc-s hind u 8euri kallim kui mujal lehtedel kus enam saada polnud. 40eusisel tootel 8euri kallim on päris suur protsent tegelt.
See oli kindlasti mul esimene ja viimane kord sealt midagi "osta"

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Jesper kirjutas: 11 Mai 2021, 14:21

Ma ei saa aru sellest kaitsjate bandest - keda see huvitama peaks, milline alltöövõtja alltöövõtja sulase vennapoja minia täpselt seal kässari otsas ripub? Kui pood ei suuda oma lubadusi täita ning tugi on kurttumm, siis läheb blacklisti ja tellin mujalt, konkurentsi pehmelt öeldes on.

Asi on süvenev ja ka mujalt ei saa sa ilmselt kohe. Või pigem kui veel saad, siis kohe varsti enam ei saa. Kohe saadki seda mida laos seisma on jäänud, aga lähiajal on ilmselt ees olukorrad, kus isegi kuluosasid ei saa kohe, sest neid ei jätku. Autode varuosatarnetes on juba tõrked sees. Tsiklimajanduses ilmselt väikse viitega,aga tuleb ka sinna. Just täna oli tegemine ühe auto 6 ratta piduri süsteemide vahetamisega. 2 komplekti saime lätist, 2 rootsist,üks oli eestis ja 1 tuleb homseks soomest. 6 kuud tagsi oli see kõik laokaup.
Suurim probleem on hetkel hiinas, kus kohati sihilikult on väga paljud keemia ja elektroonika tehaste tarned seismas väidetavate transaprobleemide pärast,aga see pole kogu tõde. Näiteks tõsine probleem on euroopas ja ka usas plasti,vaikude,sünteetilise kanga ja isolatsiooni vahtude tootjatel,sest pole kõiki komponente,millest neid teha. Kõik see mõjutab kohe varsti kõige saadavust.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: FC-moto

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Jesper kirjutas: 11 Mai 2021, 14:21

Kui pood ei suuda oma lubadusi täita ning tugi on kurttumm, siis läheb blacklisti ja tellin mujalt, konkurentsi pehmelt öeldes on.

s**t lugu on see, et niiväga konkurentsi siiski pole.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”