Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
korrektse

Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas korrektse »

Eesti mootoratturite riideid vaadates jääb mulje, et minnakse/ollakse kas võistlusel või pikal matkal. Sellist tavalist riietust, milles sa lihtsalt välja lähed, et kohvikus/restoranis/baaris/kinos/kontoris olla, pole üldse näha. Isegi suvel mitte, kui temperatuur on 25+.

Milles asi?



Kasutaja avatar

bandiit
Postitusi: 111
Liitunud: 20 Jaan 2015, 11:08
Tsikkel: GSF600 ´97 & R35 ´47
Asukoht: tln
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas bandiit »

ma sõidan küll kontoririietega tööle ja koju, aga teised kaherattalised vaatavad imelikult :D ei teagi milles asi :wack:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

korrektse kirjutas:

Eesti mootoratturite riideid vaadates jääb mulje, et minnakse/ollakse kas võistlusel või pikal matkal. Sellist tavalist riietust, milles sa lihtsalt välja lähed, et kohvikus/restoranis/baaris/kinos/kontoris olla, pole üldse näha. Isegi suvel mitte, kui temperatuur on 25+.

Milles asi?

Miks,minul kodukandis sõites ja ka matkal, tavaliselt T-särk või midagi analoogset,teksad
umbes sellised
Pilt

ja tagi selline,millele lisaks on ka sama komplekti püksid pikemateks sõitudeks

Pilt

kohvikus kõlbab käia ja ka kinos olen käinud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas Villem »

Et lühkarite-plätude ja viigikatega sõitjaid on liialt vähe? Või mida sa nüüd täpselt silmas pead?

Minul näiteks on eraldi ära käiva vihma ja sooja voodriga EVO riietus, millel on veel miljon ventilatsiooni lukku ja 25 kraadiga võib teel lausa jahe hakata. Olen sõitnud ka kaitsmed all - teksad ja jakk peal, kuid nii on veel palavam. Lisaks rikub tolm ja sodi riided ära.

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)
Kasutaja avatar

Laur
Postitusi: 377
Liitunud: 18 Nov 2005, 18:37
Tsikkel: VTX1800R
Asukoht: Muhv nõudmiseni
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas Laur »

Proovi joostes lühkari ja plätudega kukkuda, nii umbes 7-10 km/h ja siis korruta tulemus kümnega, eeldusel, et motikaga lihtsalt kukud ja ei põrka kuhugi vastu. Sellepärast ilmselt.
Kui keegi usub, et ta on eriline ja temaga kunagi ei juhtu, ainult teistega, siis palju vedamist.

M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1062
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 183 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas villy »

Tööl on olemas kontori jaoks eraldi riided. Baaris ja kinos käin auto/taksoga.


sigaelmar
Postitusi: 286
Liitunud: 27 Juul 2006, 12:17
Asukoht: Saaremaa

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas sigaelmar »

korrektse kirjutas:

Eesti mootoratturite riideid vaadates jääb mulje, et minnakse/ollakse kas võistlusel või pikal matkal. Sellist tavalist riietust, milles sa lihtsalt välja lähed, et kohvikus/restoranis/baaris/kinos/kontoris olla, pole üldse näha. Isegi suvel mitte, kui temperatuur on 25+.

Milles asi?

Kas sa arvad, et motoriided pannakse ilu pärast selga? Ikka kaitsmete pärast mida tavalisel riietusel pole.

Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas M2 »

Kasutan kahte komplekti varustust - üks suvesooja ajaks õhem ja tavariielikum, teine soojem ja sõiduriielikum. Turvalisuse küsimus on esmane põhjus, miks pole kaalunud tavaliste teksade ja t-särgiga sõitmist. 30+ kraadidega olen isegi loobunud pigem sõitmisest, et mitte kiusatusele järgi andes paljajalu ratta selga istuda. Pubisse, baari, kinno või vabaõhuüritustele pole minu meelest moodsate tänavasõiduriietega mingi küsimus siseneda, tööl kasutan vahetusriideid.

Teiseks põhjuseks on ilmselt erinevas stiilis pakutavate sõiduriiete vähesus lettidel. Valdav enamus müüdavast kaubast jääb disainilt pigem sõidu- kui tänavariiete kategooriasse. Kui enda igapäevasele maitsele kohast komplekti ei leita, siis valitakse olemaolevast mugavaim, turvalisim ja sobivaimas värvis kehakate.

No ja sõiduteksadest ning maitsekast sõidutagist "tavalisemat" komplekti annab otsida. Selliseid ikka sõidab ringi küll.

ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ja statistiliselt pannakse üle 80 prossa käna just kodu ümbruses.
Ja parku on ka meil endiselt pikanäpumehi kes ka lausa lõikavad kiivri rihmasi läbi ja pätsavad üle tsikli visatud tagisi.
Väga ei viitsi kaasa ka tassida.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


laks
Postitusi: 12
Liitunud: 13 Aug 2014, 18:49

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas laks »

Jope-Clover Airjet http://www.clover.it/eng/prodotti/texti ... -3_184.php
Pilt
Püksid-Clover Sys 2 http://www.clover.it/ita/prodotti/panta ... -2_180.php
Pilt
Saapad-Gaerne Voyager http://www.gaerne.com/boots/en/articolo ... 0-005/red/
Pilt

Paremat varustust linna tahta ei oskaks. Jope on väga õhuke ja Eesti suves võib isegi jahe hakata. Ise olen vahest õhema pikavarukaga särgi alla pannud. Teksad mugavad ja kaitsmed istuvad väga hästi. Saapad näevad välja nagu tavalised ketsid, kuid on hüppeliigese kaitsmega ja paksu tallaga.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma arvan,et teemaalgataja pidas silmas seda,et liigutakse ringi täis kombedes(ka linnavahel) või tõsistes matka jopedes ja saabastes,mitte varbavahedes sõitmist.Ühesõnaga nagu lõunapool euroopas.Olen ka ise seda tähele pannud,et se meil nii on.Isegi soomes on kuidagi lihsamalt sellesse asjasse suhtumine.Mitte ,et see halb oleks ja üldse ilma riieteta sõitma peaks,aga üle pingutada pole ka just mõtet.Kui ikka rekkaga laupa paned, pole ju vahet kas sul üldse midagi kaitsetega seljas oli või ei olnud.Linnavahel ei kasuta ise ka üldjuhul sõidujalanõusid vaid mingeid lihsalt kõvema tallaga asju ja lõunamaal olen ikka alati ka T-särgi ning lühikeste pükstega sõitnud.Seda siis ikka linnavahel,kus kiirused väikesed.Pole lihtsalt võimalik,minna randa ja linnapeale ning vaatamisväärsusi vaatama tsikli riietes.Lõunas muidgi ka see hea,et seal üldjuhul mingeid putukaid ei ole ja paljad käed saavad ainult liigselt päikest.Kui,aga nö sõidupäevad siis ikka õiged riided seljas ja ka saabas jalas.Mägedes on õnneks ikka jahedam ja seal ei sega tsikli riietus üldse,pigem on ilma voodrita vahel isegi jahe.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

tfr
Postitusi: 560
Liitunud: 07 Okt 2003, 12:12
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas tfr »

laks kirjutas:

Kas neid keegi siin kohapeal ka müüb?

TransAlp '02

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas kaiman »

korrektse kirjutas:

Eesti mootoratturite riideid vaadates jääb mulje, et minnakse/ollakse kas võistlusel või pikal matkal. Sellist tavalist riietust, milles sa lihtsalt välja lähed, et kohvikus/restoranis/baaris/kinos/kontoris olla, pole üldse näha. Isegi suvel mitte, kui temperatuur on 25+.

Milles asi?

Tegelikus on selline et sõidad nii nagu ise tahad.kui on karta ohtu ja liiklus on tihe igapäevaselt sõidus, siis paned kaitsmed,kui ohtu karta pole, siis pole mõttet üle pingutada, valid vastava kiiruse ,ja naudid sõitu :D :bsmile:


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas kaiman »

kAMELION kirjutas:
korrektse kirjutas:

Eesti mootoratturite riideid vaadates jääb mulje, et minnakse/ollakse kas võistlusel või pikal matkal. Sellist tavalist riietust, milles sa lihtsalt välja lähed, et kohvikus/restoranis/baaris/kinos/kontoris olla, pole üldse näha. Isegi suvel mitte, kui temperatuur on 25+.

Milles asi?

Tegelikus on selline et sõidad nii nagu ise tahad.kui on karta ohtu ja liiklus on tihe igapäevaselt sõidus, siis paned kaitsmed,kui ohtu karta pole, siis pole mõttet üle pingutada, valid vastava kiiruse ,ja naudid sõitu :D :bsmile:

aga noh moraale jüngreid on igasuguseid,mõni nikub eluaeg kantosiga :mrgreen:

Kasutaja avatar

Piimanina
Postitusi: 128
Liitunud: 08 Sept 2008, 17:01
Tsikkel: Ducatisti
Asukoht: TLN
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas Piimanina »

tfr kirjutas:
laks kirjutas:

Saapad-Gaerne Voyager

Kas neid keegi siin kohapeal ka müüb?

Müüb küll, võta Puhh-iga ühendust.
Laksiga sama varustus v.a et mul on nahast jopp. Väga mugav kvaliteetne itaallaste varustus. Kõigele lisaks, kannatab ka mööda asfalti lohiseda ning ketside ja teksadega võid vabalt linna peale kolama kah minna.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas Black »

Aastavanune praktiliselt samasisuline teema: http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=11&t=86659


Teema algataja
korrektse

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas korrektse »

Miks ma küsisin on tegelikult selle pärast, et ma kolisin siia tagasi mingi aeg ja avastasin, et linn on võidusõidu kostüümides mootorrattur-hiiri täis. See tundub kuidagi harjumatu ja veider :)
Ilma naljata. Ma pole eales näinu nii paljusi täis kombekates nagu siin (suhtes motikaga liikujates).
Nähtuse teeb huvitavaks veel see, et selline "trikoodes" esinemine pole mitte ainul motikate seljas vaid ka jalgratturite hulgas popp. Ausalt öeldes jäi mul karp ikka päris lahti, kui neid liibukates väntavaid horde nägin. Inimesed isegi jooksevad ja suusatavad siin mingis kuradima kosmosepesus. WTF :)

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas puna »

Ise sõidan kuidas juhtub kuid täis kombega linnavahel ikka harva.
On olemas erinevaid pükse tagisi saapaid ketse ja hunnikuga kindaid.
Mina vaata Bikemani seal igasugu staffi olemas.


tauf
Postitusi: 133
Liitunud: 07 Okt 2014, 18:52
Tsikkel: Kawasaki
Tänatud: 4 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas tauf »

Arvestades sitta kliimat ostetakse vastav varustus. Paljudel pole võimalust mitut varustust osta. Seega on valik sõita sellega mis on aga mitte plätudes.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Jooksmisel,rattaga sõidul ja suusatamisel on see "kosmos" lihtsalt mugav ja otstarbekas ning on tänapäeval ka suht soodne.Nahkkombe ja kõrge saapaga kuuma ilmaga linnavahel kruiisida samas ilmselt mitte ja pole ka eriti soodne.Pigem selline moe asi.Kuna tsikli kultuur on viimastel aastatel seoses elatustaseme tõusuga suure mürinaga nö massidesse jõudnud,siis ega veel ei osata aru saada,mis ja milleks.Tihti on ka see raske varustus kalli raha eest ostetud ja pole veel jõutud kergemat lisaks osta,sest ka see on kulukas ja pole alati selleks vahendeid.Meil on tsikkel ikka suuremas osas nö hobi sõiduk,mitte tarbevahend, nagu seal lõunapool ja seal ka sellest teine outfit.Linnavahel liikumiseks on ju üldjuhul kiiver ja kindad ning muu on tavariietus.Kui mägedesse või lihtsalt linnast välja sõidetakse,siis pannakse ka tõsisemad katted peale.
Aga keegi ei keela sul siin nii käituda,nagu heaks arvad.Ma tegelikult teen ise ka nii nagu mugav ja ei põe iga kord enne sõitma hakkamist ,et ma nüüd täna kukkuma peaks.Kui teksadega tööl käin,siis tavaliselt põlvekaitsmed on välja võetud,sest kontoris istuda on nendega ebamugavja riideid vahetada ei ole ka mõtekas,sest pean ka päeval natuke ringi liikuma.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Mul on sõiduvarustus ainult kiiver (duuh..) ja kindad. Muu on sama riietus, millega ka jalgrattaga vanasti tööle väntasin.. õhuke nahkjakk, teksad ja konversid. Suuresti on varustus jäänud raha taha. Tahaks sõita, mitte raha koguda varustuse jaoks. Aga maanteele pikemalt seiklema nii ei läheks ja väga ülbelt ja kiirelt linnas ei liikle ka. Ehk siis saan täiesti aru, et olen suht täielikult ilma kaitseta ja käitun liikluses vastavalt.. Olen ka teisi sarnaseid tähele pannud.

Äkki on asi hoopis selles, et need kombekad ja lükrad on lihtsalt eredamad ja torkavad rohkem silma? Ja pöörded neil sõites ka kõrgemal ja seega ka paremini kuulda?... :)

Kasutaja avatar

TPB
Mode
Postitusi: 248
Liitunud: 22 Mai 2015, 22:07
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas TPB »

tatina sai sõidetud suvariietes, mingi nahktagi oli ka, tol ajal paranesid haavad oluliselt kiiremini, nüüd ilma sõiduriieteta ( saapad, kindad, jope, püksid - kõik küll musta värvi ja väheedevad ) tsikli selga ei ole mingit isu istuda

Kasutaja avatar

ristikunn
Postitusi: 26
Liitunud: 20 Dets 2014, 19:50
Tsikkel: B king
Asukoht: Lihula

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas ristikunn »

Viimati käisin tsikliga baaris kuueteist aastaselt .Iz jupiteriga ,siis oli suht savi mis riided seljas.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas kaiman »

TPB kirjutas:

tatina sai sõidetud suvariietes, mingi nahktagi oli ka, tol ajal paranesid haavad oluliselt kiiremini, nüüd ilma sõiduriieteta ( saapad, kindad, jope, püksid - kõik küll musta värvi ja väheedevad ) tsikli selga ei ole mingit isu istuda

situatsioon.. sõidan ma tartus,ämm istub kõrval,ja ühed tsiklistid stardivad fooritagant ämm komenteerib..et tema oli noor siis oli iga päevaselt tsikli sangas tööl ja need tsiklid olid kõik IZId,ütles et kordagi külje maha ei pannud,küsisin et mis kas kiivrid kah olid ve,ütles et olid jh ühed munakoored,ämm 73 vana


koma2
Postitusi: 94
Liitunud: 21 Mai 2014, 20:51
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas koma2 »

Sai mingi aeg Tallinna satutud ja jäi silma, et jah ratta omanikud (ilmselt) olid enamjaolt täis varustustuses, kombed jne. Samas tibid tagaistmel olid varustatud kiivri, mini seeliku, paremal (või halvemal?)juhul siiski pükstega ja võibolla pikema varukaga mingi üleriidega. Kontrast oli huvitav. Peale paari korda püüdsin vältida sellise paariga foori taha ühele joonele sattumast, silmailust oli kahju.


mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas mega1 »

tervitan 2 käega vendi kes kombega sõidavad,
minu arust on imelikum sõita bikega aga selle puhvaika ja pukstega mis siis suurel kiirusel lopendavad
kui kinno ja linna siis kindlasti olen kergema varustuse poolt muul juhul kiired sõidud tallinna ümbruses kallutamine jne
ikka täiskombega. mul üks kukkumine on olnud kus 180+ kiirusel kus kombe ja täisvarustus päästis.
Samas suhtuti minusse väga imelikult kui plaanisin minna euroopatripile ka 2 osalises kombes
näiteks inglismaal on täiesti normaalne et vend sõidab rajapäevadel ja trippidel 1 osalise kombega mis siis hästi seljas
see enduro varustus nagu bike ja sport ratta selga ei sobi

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R

Teema algataja
reimps

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ehk siis minu komme sõita pusa ja laiguliste väel on out? Krt, peab ka vist kombe peale mõtlema hakkama, kui enamuse arvamus kombed heaks kiidab.
Mis siis, et all on põlvekaitsmed ja kaitsmevest, mille kombo on mind siiani suht terveks jätnud matsu pannes..

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas zombi »

noh, vastandina teemaalgatajale mina jällegi ei mõista neid vendasi, kes lühikeste pükste, t-särgi ja plätudega sõidavad. juba parm vastu jalgu annab nii 70kmh pealt siukse hella laksu, et kuse püksi. linnas parme küll ei ole, aga eessõitva autode rataste alt vallanduvaid kiva leiab siingi piisavalt. võimalikust õnnetusest parem ei räägigi.
ise sõidan rahulikult nahas ja bootsiga, karmi kuumaga teen pisut allahindlust-õhem nahktagi,õhem nahkpüks või kuluva ja kingad. kindad alati, kas paksemad, või õhemad, käes ja kiiver peas. tõsi, linnas lahtine kiiver- kergem, parem ümbrust jälgida ja trassil kinnine. õnneks talun ma sooja hästi :roll:
aga see poolalasti "seljakottide" vedu kombes juhtide poolt on jah minugi silmis naljanumber- enda pärast muretseme, kaassõitja pohlad? huvitav suhtumine. naisi küll olla 30+ eas statistiliselt rohkem kui mehi, aga kas see tähendab, et peame lenskusolles nende ridu kohe harvendama hakkama? :wack:

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas Black »

Seljakott on tõenäoliselt ajutine ja kust sa talle siis selle täisvarustuse võtad? Heal juhul leiab talle kuskilt kiivri ja seljakoti enda garderoobist tavalise tänavatagi ja kui joppab, siis ka mingid nahkpüksid ja saapad. Ma ei tea kuigi paljusid tsikliga mitte sõitvaid naisi, kel sellegipoolest varustus kodus olemas oleks. Ei saa ka juht igaks juhuks neid varuda, kuna mõõdud ju erinevad. Heal juhul mingi S-kiivri ja M või S tagi või puhvaika, aga üldjuhul kulub endagi kraami peale rohkem pappi kui soovi kulutada oleks.

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Sõidad linna sööma, baari, kinno???

Lugemata postitus Postitas zombi »

no jah. aga eks sellega ole nagu autos turvavöö kinnitamisegagi, et kui juht ei nõua, ega siis sõitja ei kinnita kah naljalt. mina olen oma potentsiaalsetele "seljakottidele", nii vähe kui mul neid olnud ka on, selgeks teinud, et minimaalselt kuluvad võiks seljas olla. bikiinides tibid minu "sabale" ei pääse - silmale ilus vaadata aga ebaõnne korral ei jõua seda jama ära süüa.

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”