Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Macintosh kirjutas:
Spoiler
Piipz kirjutas:

Peas üldjuhul mingit vibrat ei ole, tsikli külge, kui ma midagi paneks ja tahaks vibra vähendada, mõtleks ilmselt midagi sellist:
Pilt
Siin on küll tegemist drooni kinnitusega aga need kummipuksid kahe plate vahel tunduvad päris asjalikud olevat.

See vidin maksab ca 6€, mul üks selline just saabus postiga.

Sheeri linki ka siis :)



  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Piipz kirjutas:
Macintosh kirjutas:
Spoiler
Piipz kirjutas:

Peas üldjuhul mingit vibrat ei ole, tsikli külge, kui ma midagi paneks ja tahaks vibra vähendada, mõtleks ilmselt midagi sellist:
Pilt
Siin on küll tegemist drooni kinnitusega aga need kummipuksid kahe plate vahel tunduvad päris asjalikud olevat.

See vidin maksab ca 6€, mul üks selline just saabus postiga.

Sheeri linki ka siis :)

Tuleb välja, et pada panin. Maksin hoopis alla 3€.
http://www.ebay.co.uk/itm/311060220779? ... EBIDX%3AIT

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

teeperv
Postitusi: 40
Liitunud: 24 Sept 2013, 23:18
Tsikkel: Vultus & Himalayan
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas teeperv »

Macintosh kirjutas:

Tuleb välja, et pada panin. Maksin hoopis alla 3€.
http://www.ebay.co.uk/itm/311060220779? ... EBIDX%3AIT

Tundub väga asjalik vidin, kas paigaldad muidu lennuaparaadile või tsiklile? Tsikli puhul tunneks täitsa huvi, mis plaan paigaldamisega on (kinnitused jms). Usun, et ma pole ainus :bsmile:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

See asi sinna drooni külge pannes on ilmselt hoopis teise tugevusega leevenditega(kummiosad) ,kui tsiklikülge sobiks.Drooni küljes on vaja ilmselt ainult tiivikutest tekkivat vibra leevendada ja selleks peab see leevendite osa, olema suht pehmest materjalist.Ratta küljes ,aga hakkab liiga pehme igas augus hullult rappuma.Samas nii tugev,mis teekonarustel ei rapuks kaotab igasuguse mõtte mujalt (mootorist-transmissiionist)tuleva vibratsiooni leevendamiseks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

isandpauk
Kaupmees
Postitusi: 191
Liitunud: 09 Aug 2005, 00:27

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas isandpauk »

Ma proovisin tsiklil erinevaid improviseeritud vibratsioonivähendus-jublakaid (võttes malli erinevatest juutuubi saadetest) ning tulemus oli kahjuks null. Tsikli lenksu vibratsiooni amplituud on ilmselt selliste drooni-stabikate jaoks liiga suur ja/või kaamera mass liiga väike.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Variant on ka kaamera korpus raskemaks teha, et oleks raskust, mida stabiliseerida, nt. kahepoolse teibiga mingit tina külge panna.
Näiteks peegelkaameraga käest pildistades olen ma tihti tripodi külge jätnud (oma 5kg), kui on vaja hämaras pilti teha aga ei taha iga kord kolmjalga maha sättida.
Siit edasi läheb asi ilmselt juba keeruliseks, mingite güromootoritega on proovi tehtud, kuid seda ei lähe nii lihtsalt poodi ostma.
http://www.advrider.com/forums/showthre ... 803&page=2

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mulle tundus selle güromootoriga filmitud pilt natuke imelik.See pildi ujumine on ju lausa rõve.
Ilmselt saab tsikli peal seda pilti ka lihtsamate vahenditega filmida.Lihtsaim ilmselt ikka kiivri küljes olev kaamera.Kuigi gondli [Motobot: õige on "gondli"] küljes olevate kaameratega on ka täitsa häid tulemusi olnud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mis sellel gimbali pildil siis viga on? Sujuv pilt on ikka etem, kui hüplev. Iseküsimus, kui kaua
see vidin tsikli peal vastu peab - eks need güromootorid ole tehtud kopterite tarbeks, kus vibratsioon ja liikumiskiirus tunduvalt väiksemad.

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Sena PRISM

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma proovin nüüd siia peatselt Sena Prismi arvustuse kokku saada. Päikest on ikka veel nii jupikaupa, et pole saanud veel korralikku sõitu tehagi.
Üks hea asi on juba selgunud - pole vaja peeglist uurida, kas läks sisse või mitte, sisselülitusel ütleb kohe "Recording".

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kui hind kõrvale jätta, mis oleks reaalselt kõige parema graafikaga kaamera? Eelmistes videodes olev kinnitus tundub suht hea kaamera liikumise poole pealt, a iminappiga küll külge ei julgeks panna...


Tohoh
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Mär 2014, 21:35
Tsikkel: ZX-6R '2003

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Tohoh »

kaimex kirjutas:

a iminappiga küll külge ei julgeks panna...

https://www.photopoint.ee/seikluskaamer ... l-gopro-ad

Mul on selline. See locking arm on iminapa küljest ära võetav (sellega koos on suur vibra) ja igal pool on tavalised 1/4" statiivikeermed. Kui pind on hea, siis hoiab hästi kinni. Näiteks auto ükse küljest ei lenda ta kuskile. Tsiklil, mis on palju ümaram, on raske pinda leida. Mul paagi peal, aga ikka tuleb paar korda kinnitada, enne kui õige koha leian.

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kas kõige odavamast gopro-st piisab niisama filmimiseks kiivri küljes, või peaks mõne kallima valima? Olen kohe teise linna sõitmas ja tahaks sealt ära osta. Tänud.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Piipz »

kaimex kirjutas:

Kas kõige odavamast gopro-st piisab niisama filmimiseks kiivri küljes, või peaks mõne kallima valima? Olen kohe teise linna sõitmas ja tahaks sealt ära osta. Tänud.

Millist konkreetset sa silmas pead? Muidu kõik variandid sobivad, kuid peaks lihtsalt kindel olema, et kiivrikinnitus olemas on.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas kaimex »

mõtlesin seda esimest goprod ca 150 maksab. Lugesin enne juba su postitust ja ostsin ära ka. Loodetavasti kõige hullem pole ja kui ei sobi, siis läheb autosse salvestama. Kuigi usun, et käib küll. Kiivrikinnitus kaasas ja muud stuffi ka. Motonetist ostsin ja 10% sain alla ka kogu ostust. Võtsin veel kiivri ja saapad.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

https://pood.elion.ee/productInfo/300/s ... /CHDHA-301

elionis olemas kõik kinnitused ja maksab 149.-

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Tellisin endale sellise kaamera maksin kõik kokku tol hetkel 67,69€,selle hinna sees oli ka lisana tulev autolaadija koos hoidjaga.Kõige huvitavam oli see,et pakk on teele pandud Hollandist mitte Hiinast.
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 86058.html
Eile proovisin autos.Sõitsin päeval natuke ja siis õhtul pimedas läbi linna koju.Panin salvestama maksimum kvaliteediga FullHD-s.32-se mälukaardiga mahub sinna umbes 70min salvestust,nii oli manualis kirjutatud.Kaardi ostsin siit,kuigi ka sealt pakuti.
Video kvaliteet oli piisavalt hea nii päeval kui ka õhtuses linnas.Pimedas maanteel oli tulede valguses ka kõik selge ja arusaadav.
Kaasas oli pinu igasugu kinnitusi,mis olid kvaliteetsest plastist ja korralike metall osadega.Kaalusin vahepeal ka selle odavama Go-pro soetamist,aga ma arvan,et siin on asja poole raha eest, mitte vähem.
Eelmisel reisil sõbra Virb Elitega filmitud kaadrid ei ole minu silmale küll kuskilt paremad.Ütleks isegi,et vahe puudub.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas mx77 »

SJCAM on parim "mittevalge" kaamera. Jama on see, et hiinlased on jubedad mihklid kõike kopeerima, sealhulgas ka oma kalleid kaasmaalasi, siis on ka sellest SJcamist juba odavad hiina koopiad olemas. Ja kuna hiinakatel ei kuku normaalse turustuse ja müügivõrgu tegemine kuidagi välja (sisuliselt kõik müüakse läbi suure Tallinna Keskturu laadse Aliexpressi), siis on koopia otsa sattumine eksisteeriv risk.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Siin lehekülg - paar tagasi ka juttu nendest SJ4000 koopiatest ja veits erinevusi välja toodud. Netis kah linke palju, kus õpetatakse neid valeasju õigetest eristama.

Xiaomi yi paistab ka päris kobe tükk olevat iseenesest Hiina toodetest. Telefone oskavad nad küll päris hästi teha igatahes.

SERTÃO

Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

Kiidan SJCAM. Ostsin wifiga variandi ca 70eur eest. Hea pikemal matkal ilma arvutita videod telefoni ja seejärel pilve laadida. Samuti telefoniekraanilt live pilti jälgides kaamerat kiivri küljes regullida.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Olen kasutanud nii testimiseks, kui ka ühel matkal Sena Prismi. Minu silmis ideaalilähedane seade kiivrikaameraks, eriti kui kasutada koos Sean peakomplektiga.
Proovin siia enne kevadet korraliku ülevaate kokku saada.
http://www.sena.com/product/prism/
https://goo.gl/aVoVks

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Macintosh kirjutas:

Olen kasutanud nii testimiseks, kui ka ühel matkal Sena Prismi. Minu silmis ideaalilähedane seade kiivrikaameraks, eriti kui kasutada koos Sean peakomplektiga.
Proovin siia enne kevadet korraliku ülevaate kokku saada.
http://www.sena.com/product/prism/
https://goo.gl/aVoVks

Sensor kuidagi jube väikese resoga? Või on andmetes mingi viga, sest väidetavalt teeb 5 MP pilti 3,5 MP sensoriga?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma ei leia enda puhul mõtet kiivri kaaameratel,mis maksavad sadu eurosid.Ma kasutan seda ilmselt 1-2-3 korda aastas.
Ja kui veel erilist vahet video kvaliteedis ka pole,siis kaob mõte kohe täitsa ära.Tsiklipeal sõites ei tee nii kui nii mingit ülikvaliteetset telesaadet.Vähemalt mul pole plaanis.
Samas ostsin omale just keskmisest kallima peegelkaamera,paar objektiivi ja veel muud mudru sinna juurde,sest seda ma tõesti ka kasutan.Kusjuures ostin just IP korpusega ja objektiividega,et saaks ka tsikli sõidul kaelas kanda ja kui vaja siis kiirelt klõpsata.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas KIBU »

tere
keerutan ka peas mõtet mingi aparaadi soetamisest et tulevasi matku paremini jäädvustada. aga teemakauge inimesena ei ole head ideed. eelistaksin vist isegi pildistamist filmimisele kuid filmimise võimalus võiks siiski olla. ideaalis võiks seade olla kiivri küljes st suunatud sinna kuhu vaatan ja nupp võiks olla lenksul et saaks kohe tulistada kui miskit silma jääb. paljud pildid on jäänud tegemata kuna õige aeg läheb enne mööda või lihtsalt ei kannata seltsis reisides pidevalt seisma jääda kui pildistamise soov tuleb.
samas pildi kvaliteet peaks olema hea. vaatasime hiljuti sõpradega eelmise suve pilte (telefonidega tehtud) ja sõbra Luminaga klõpsitud piltidel, mis olid tehtud väga "kuldkollase"ilmaga, oli kõik justkui pilvise ilmaga tehtud. minu samsungi junniga tehtud pildid olid peaaegu tõetruud. ühe variandina tundus Garmini Virb, et saaks navist juhtida.
kas kellelgi on häid ideid?

5248653
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas mx77 »

gopro & wifi remote

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

KIBU kirjutas:

tere
keerutan ka peas mõtet mingi aparaadi soetamisest et tulevasi matku paremini jäädvustada. aga teemakauge inimesena ei ole head ideed. eelistaksin vist isegi pildistamist filmimisele kuid filmimise võimalus võiks siiski olla. ideaalis võiks seade olla kiivri küljes st suunatud sinna kuhu vaatan ja nupp võiks olla lenksul et saaks kohe tulistada kui miskit silma jääb. paljud pildid on jäänud tegemata kuna õige aeg läheb enne mööda või lihtsalt ei kannata seltsis reisides pidevalt seisma jääda kui pildistamise soov tuleb.
samas pildi kvaliteet peaks olema hea. vaatasime hiljuti sõpradega eelmise suve pilte (telefonidega tehtud) ja sõbra Luminaga klõpsitud piltidel, mis olid tehtud väga "kuldkollase"ilmaga, oli kõik justkui pilvise ilmaga tehtud. minu samsungi junniga tehtud pildid olid peaaegu tõetruud. ühe variandina tundus Garmini Virb, et saaks navist juhtida.
kas kellelgi on häid ideid?

Sõbral oli eelmisel reisil Garmin Virb Elite kaasas.Ma ei näe sellel küll ühtegi eelist näiteks selle eespool mainitud SJCAM kaameraga(vaadates nii videosi,kui pilte,mis on väga sarnased telefoniga tehtutele).Va üks eelis on,garminile saab panna 64 mälukaardi ja minu omale ainult 32-se.
Eelmisel reisil sai ka loodetud telefonide 8 ja 13mpix kaameratele,aga see oli suurim ämber mida ma pildistamisel olen iial teinud.Telefoniga võib kodus lapsi ja koera pildistada või tööjuures mingeid detaili numbreid jäädvustada,aga mitte loodus vaateid pildistada.
Mina kavatsen selle ostetud kaamera kruvida tsikli külge ja filmida ägedaid teid ja seal näha olevat.Muu asja jaoks ikka korralik foto kaamera.Mul oli kunagi mitu filmi peeglit,siis aastaid kompakt 6mpix ja nüüd võtsin korraliku peegli ja sinna juurde veel lisaks väiksema teleobjektiivi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas puna »

Mul olemas kaamera kui ka wifi remote saad tulla vaatama ja katsuma räägin juttu juurde ka
videod ka olemas sellega tehtud, aga tagasi miski jaanuari keskel siis

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ei tea ,kui hea kvaliteediga,aga hind suht soodne ja kes kasutab SJCAM4000 või 5000 kaamerat ,siis tundub vajalik vidin,väikse raha eest.Tegemist siis kaamera veekindla korpusega,tsiklile paigaldamiseks, koos laadija juhtmega.Ehk siis langeb ära aku kestvuse probleem,sõidu ajal ja kaamerat välja võttes on alati aku laetud.Ma igatahes tellisin ära.
http://www.aliexpress.com/item/Surf-HER ... 06901.html

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas Ronk »

urmas66 kirjutas:

Ei tea ,kui hea kvaliteediga,aga hind suht soodne ja kes kasutab SJCAM4000 või 5000 kaamerat ,siis tundub vajalik vidin,väikse raha eest.Tegemist siis kaamera veekindla korpusega,tsiklile paigaldamiseks, koos laadija juhtmega.Ehk siis langeb ära aku kestvuse probleem,sõidu ajal ja kaamerat välja võttes on alati aku laetud.Ma igatahes tellisin ära.
http://www.aliexpress.com/item/Surf-HER ... 06901.html

Keegi sarnast asja Goprole pole leidnud? Hea meelega ei hakkaks ise aretama otselaadimist.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ronk kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Ei tea ,kui hea kvaliteediga,aga hind suht soodne ja kes kasutab SJCAM4000 või 5000 kaamerat ,siis tundub vajalik vidin,väikse raha eest.Tegemist siis kaamera veekindla korpusega,tsiklile paigaldamiseks, koos laadija juhtmega.Ehk siis langeb ära aku kestvuse probleem,sõidu ajal ja kaamerat välja võttes on alati aku laetud.Ma igatahes tellisin ära.
http://www.aliexpress.com/item/Surf-HER ... 06901.html

Keegi sarnast asja Goprole pole leidnud? Hea meelega ei hakkaks ise aretama otselaadimist.

Telli see sama ja proovi aretada,see läbiviigu osa, oma Gopro korpuse külge.Originaali väidetavalt ei ole olemas,tuttav ostis omale Gopro ATV peale ja otsis sellist asja.Laadija ei pruugi GoProle sobida,aga niipalju tean öelda,et SJCAM on mikro USB pesaga.Gopro vist mini USB-ga.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

arbs
Postitusi: 136
Liitunud: 07 Nov 2011, 11:55
Tsikkel: BMW R12100GS
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest

Lugemata postitus Postitas arbs »

Senal olemas selline kaamera 10c, müügil Tallinna motodepoos.
http://www.sena.com/product/10c/
Tean et seda on juba ostetud, oskab keegi kommenteerida häid ja halbu külgi!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”