Räägiks mootorratta navidest

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

XL1000 kirjutas:

Või siis autonavi + veekidel navikott +lenksu või muu kinnitus.Sellega lisandub navi hinnale suurusjärk 50€ ja toimib sama hästi.Kasutan ise ka seda varianti.Ilusa ilmaga ei kasuta kotti vaid on niisama klaasi all.

Louis'il on hetkle päris hea deal, navi koos kõigega, mis vajalik tsiklile kinnitamiseks. Hind koos postikuluga tuleb 259€. Selle eest saad veekindla tuttuue Garmini motonavi. http://goo.gl/q61c2G või sama asi Tom-Tomilt http://goo.gl/9PuMz0. Tõsi mõlema puhul pead mõned kaardid juurde ostma, sest seal on vaid 20 Euroopa riigi kaardid olemas.

"Hiinlase" leiad ka Tallinnast, tundub, et neil on need koha peal olemas, saad "hambaga proovida" .
http://www.naviseade.ee/ee/product/smart-m300/



🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

ovaaP
Postitusi: 87
Liitunud: 11 Veebr 2014, 18:30
Tsikkel: TDM; Honda NC750X
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas ovaaP »

Tere

Kust saaks uuema Euroopa kaardi Tomtom Go720. Praegune kaart on suht vana. Tomtom kodulehel on, aga see on päris kalli hinnaga. Võib-olla keegi teab kust saaks odavamalt.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kas TOM-TOM ei paku eluaegset uuendust.Mul on Garminitel kõigil ja pole probleemi, kogu EU ja muud ida euroopa riigid uuenevad vist 4 korda aastas.Praegu on vist kõigil Garminitel kohe hinna sees eluaegne uuendamine.
http://www.garmin.ee/teele/auto-gps
Tsikli omad on sel lehel muidugi natuke liiga kallid,mujalt saab soodsamalt.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

jopakoll
Postitusi: 233
Liitunud: 17 Aug 2013, 00:36
Tsikkel: aabits

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas jopakoll »

tommidel täitsa olemas. poeriiulil võib seista kõrvuti kaks sama mudelit ja eri hinnaga, ostes tuleb seda jälgida aga need tiba kallimad. tänapääva funtsikutelgi olemas peal eluaegne kaardiuuendus :bsmile:


ovaaP
Postitusi: 87
Liitunud: 11 Veebr 2014, 18:30
Tsikkel: TDM; Honda NC750X
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas ovaaP »

Mul tomtom ostetud aastaid tagasi. Eluaegset uuendust ei olnud, oli aastane.

Kasutaja avatar

Kalts
Postitusi: 334
Liitunud: 10 Sept 2008, 23:49
Tsikkel: TDM900, CRF250L
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Kalts »

Mul Garmin ostetud aastaid tagasi. Eluaegset uuendust ei olnud, oli aastane.
Võta üks ja viska teist. Ostke see mis meeldib või millele hammas peale hakkab. Või siis muutuge pedantselt ratsionaalseks, pange paika kriteeriumid ja tehke checklist. Viimane on raske, sest inimene on oma põhiolemuselt emotsionaalne.. lõpuks ostad ikka selle mis meeldib :wink:

--
Vallo

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Tomtom on suhteliselt mõttetu minu arust, kaardi uuendus maksab 68 euri, poest saab uue gps-i juba 60 euriga ja koos uute kaartidega. Ise kasutan telefoni navigeerimisel, kaardid kogu aeg värsked, ekraan ere ja mõõdud on taskusse pistetavad, mängib pilti, filmi ja saab bluetoothiga ka ühendada.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Margusxx kirjutas:

Tomtom on suhteliselt mõttetu minu arust, kaardi uuendus maksab 68 euri, poest saab uue gps-i juba 60 euriga ja koos uute kaartidega. Ise kasutan telefoni navigeerimisel, kaardid kogu aeg värsked, ekraan ere ja mõõdud on taskusse pistetavad, mängib pilti, filmi ja saab bluetoothiga ka ühendada.

TomTom on GPS seade nagu iga teinegi. See kaardiuuenduste hinnapoliitika on küll jah kõikidel tootjatel jaburavõitu, selles osas pakub nutitelefon/tablet kõva konkurentsi. Oma 500€ telefoni naljalt juba lenksule läbi vihma ja maantelaga sõitmiseks ei pane. Lisaks "kõik munad ühes korvis" effekt - kui oled telefonist ilma, siis oled kõigets ilma. Ma ei tea, kuhu sa navigeerid aga vähegi pikema tripi jaoks on veekindel GPS lenksul ja/või paberkaart asendamatu. Ja kindasõbralikusest me telefoni puhul endiselt rääkida ei saa (jah, mingeid pooletoobiseid lahendusi on aga ...).

PS. Mis telefon see sul on, mis päikesepaistes hästi loetav/nähtav on?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Kasutan Samsung S4, kuhjaga on müügil igasugu vee ja ilmastiku kindlaid kestasi, riigisiseselt kasutan sellist programmi nagu Waze, reaalajas uuendused liikluse ja politsei asukohtade kohta. Päris meeldiv lisa on see, et asulas sõites on ainult teejuhised kõrva loetud aga maanteel otsib ise su muusika üles ja hakkab lõbusaid lookesi mängima :) Riigist väljas olles kasutan sygic, väga rahul sellega.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma äsja proovisin laadida vennatütre käes olevassse Garminisse uusi kaarte ja avastasin,et sellele ei olnudki justkui seda eluaegset uuendust ostetud (omal ajalsai sellega kaasa sellise plastkaardi mingi koodiga),aga peale registreerimist sain seda vabalt teha.Kas on võimalik,et laadis mõne teise seadme(mul neid uuendusi omal ajal 9-le seadmele ostetud ja kõik on minu meiliaadressiga seotud) uuendused,või ongi kõigile seadmetele need uuendused vabalt saadaval?Pigem tundus mulle ,et see viimane variant.Et kogu kaarti laadida pidin ainult lisama mälukaardi 4GB.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Kalts
Postitusi: 334
Liitunud: 10 Sept 2008, 23:49
Tsikkel: TDM900, CRF250L
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Kalts »

Mulle on jäänud mulje, et kaardiuuendused on seotud konkreetse seadmega. Kui seade ää kooleb ei saa "eluaegset" kaardiuuenduste paketti teise Garmini GPSiga kasutada. Võibolla on tarku ja osavaid kes sellest üle saavad, oleks isegi huvitatud..

--
Vallo

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Jah, kaardiuuendused on rangelt seadme ja omanikupõhised. Teoreetiliselt ei siirdu uuendamisōigused isegi järelturul edasimüügi korral järgmisele omanikuke.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kalts kirjutas:

Mulle on jäänud mulje, et kaardiuuendused on seotud konkreetse seadmega. Kui seade ää kooleb ei saa "eluaegset" kaardiuuenduste paketti teise Garmini GPSiga kasutada. Võibolla on tarku ja osavaid kes sellest üle saavad, oleks isegi huvitatud..

Lae omale Garmin express(http://software.garmin.com/en-US/express.html) alla ja proovi.Vaatasin täna veelkord üle,aga sellele seadmele ei olnud uuendust ostetud.Mul ei olnud uuendused kohe seadmetega kaasa ostetud.Tegime need hiljem,mingi 2 aastat peale ostu,kui tekkis raalne vajadus veokate seadmtele uuendusi osta.Sain hulgi soodsamalt ja iga seadme kohta sain sellise plastkaardi,kus seadme nr peal.
Selle vennatütre käes oleva seadme ,aga panin lihtsalt arvutile taha(on küll koos teiste firma seadmetega ostetud 2007),aga uuenduse kaarti mul selle ei ole.Kõigepealt palus registreerida seade ja siis uuendas seadeid ning seejärel palus mälukaardi lisada.Igaljuhul pärast seda laadis alla kõik ,mis saada oli.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Kalts
Postitusi: 334
Liitunud: 10 Sept 2008, 23:49
Tsikkel: TDM900, CRF250L
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Kalts »

Ähh, lõpuks õnnestus navile uuem soft peale ja kaardiuuendused alla tirida.
Selleks pidin eraldi puhta W8.1 VMi tekitama, sest W7 all 7-8 kuud tagasi töötanud kooslust enam jutule ei võeta. Antud kooslus on täpselt samas seisus kui 7-8 kuud tagasi, vahepeal pole käima pandud. Kõigepealt käskis FFi all Garmin Communicator plugina ää uuendada. Kuid sellest, et plugin on uuendatud, ei saada aru ning nõnda ad infinitum. G.Expressi jätsin juba targu paigaldamata, nett on hala täis ja viimati W7 all proovides võis seda ehk pre-beta klassi liigitada. Võibolla on nüüd asi stabiilsem ja osatakse kaarte ka arvutis uuendada, aga seni kui võimalik jätkan Map Updater kasutamist.
Garmini soft imeb sajaga, tea kas nüüd juba lubatakse mujale kui C: kettale paigaldada? Navid võivad küll head olla, aga iga kord kui softiga kokku puutun tekib tahtmine kõik vastu seina visata. Peale paigaldamist BaseCamp töötas kuid.. peale MapSource, WebUpdater ja MapInstall paigaldamist enam ei tööta. Linker viriseb puuduvate sümbolite üle. Kõik installitud puhta W8.1 peale alates BaseCampist... Minu poolest võivad BaseCampi sisse soolata, nagunii kasutan MapSource'i, aga töötama peaks sellegipoolest.

--
Vallo

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mul töötab kõik Win 7-ga.Kodu arvutis 8.1,aga sinna pole proovinud laadida.Base campi proovisin ka,aga ei ole mulle seda vaja.Olen seda viamichelini.com-i kasutanud aastaid ja igati rahul.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

nilsleven
Postitusi: 69
Liitunud: 04 Juun 2013, 10:24
Tsikkel: HD Dyna 96ci | Iron 883
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas nilsleven »

1) Kas Garmin zumo või TomTom Rider?

2) Miks?

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas boob »

nilsleven kirjutas:

1) Kas Garmin zumo või TomTom Rider?

2) Miks?

  1. Milleks kasutad?
  2. Kuidas kasutad?
  3. Kus kasutad?
  4. Milline on eelarve?

Mina sõidan juba aastaid Garmin Montanaga ja olen väga rahul. Samas ma olen nõudlik kasutaja ka ning kasutan seadet vägagi erinevates oludes.

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

boob kirjutas:
nilsleven kirjutas:

1) Kas Garmin zumo või TomTom Rider?

2) Miks?

  1. Milleks kasutad?
  2. Kuidas kasutad?
  3. Kus kasutad?
  4. Milline on eelarve?

Mina sõidan juba aastaid Garmin Montanaga ja olen väga rahul. Samas ma olen nõudlik kasutaja ka ning kasutan seadet vägagi erinevates oludes.

Minu meelest üks lihtne liigitus on ju selliselt kohe ära -
Kui tahad sõita ainult mnt ja linnas, siis TOMTOM ja kui tahad maha keerata, siis Garmin.
Tomtom lihtsalt offrööd ei toimi.
:bsmile:

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

Snowhite kirjutas:

Kui tahad sõita ainult mnt ja linnas, siis TOMTOM ja kui tahad maha keerata, siis Garmin. Tomtom lihtsalt offrööd ei toimi.

Erinevus seisneb siis milles??

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Maaks »

saintgeorge kirjutas:
Snowhite kirjutas:

Kui tahad sõita ainult mnt ja linnas, siis TOMTOM ja kui tahad maha keerata, siis Garmin.
Tomtom lihtsalt offrööd ei toimi.
:bsmile:

Erinevus seisneb siis milles??

Kaardimaterjalis! Head Eesti kaarti (kuni toponi välja) on saada ainult Garminile.

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

saintgeorge
Postitusi: 120
Liitunud: 05 Nov 2006, 21:16
Tsikkel: Aprilia RSV R-Factory
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas saintgeorge »

Maaks kirjutas:
saintgeorge kirjutas:
Snowhite kirjutas:

Kui tahad sõita ainult mnt ja linnas, siis TOMTOM ja kui tahad maha keerata, siis Garmin.
Tomtom lihtsalt offrööd ei toimi.
:bsmile:

Erinevus seisneb siis milles??

Kaardimaterjalis! Head Eesti kaarti (kuni toponi välja) on saada ainult Garminile.

Selge. (w)


nilsleven
Postitusi: 69
Liitunud: 04 Juun 2013, 10:24
Tsikkel: HD Dyna 96ci | Iron 883
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas nilsleven »

boob kirjutas:
nilsleven kirjutas:

1) Kas Garmin zumo või TomTom Rider?

2) Miks?

  1. Milleks kasutad?
  2. Kuidas kasutad?
  3. Kus kasutad?
  4. Milline on eelarve?

Mina sõidan juba aastaid Garmin Montanaga ja olen väga rahul. Samas ma olen nõudlik kasutaja ka ning kasutan seadet vägagi erinevates oludes.

Ei kasuta Eestis. Kasutan suurtes linnades ja matkadel Euroopas. Lisaks on lootus, et kui bluetoothiga Sena SMH10 külge panna, siis äkki saab kiirusekaameratest edaspidi teada muul moel kui nädal hiljem posti teel.

Kuna kasutan tsiklit igapäevaselt aasta ringi, oleks hea, kui see navi käiks lõpp lihtsalt küljest ära ja taskusse.

Eelarve, noh, mõistlik. Palju need navid ikka maksta oskavad?

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

Tomtom on selline "dumbuser" toode pigem.
Väga lihtsakoeline ja toimiv lahendus.
Aga mootoorrattale on neil ainult üks produkt.
Garminil on mitmeid. Sinu vajadustest lähtuvalt vaataks siis mõlemat tegelikult - lihtsalt kuidas hind paremini kätte toob asja.
Hinnad jäävad "odavtoodetest" kaugele eemale aga garmini ja tom-i hind on võrdlemisi samas klassis, et 400 eur-iga peaks vähemalt arvestama, siis saad nagu valida.

lihtsalt näiteks siia - https://pood.elion.ee/productInfo/90/gp ... oC_ZXw_wcB

http://www.garmin.ee/teele/moto-gps/zumo-390lm

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Garmini tänavale mõeldud seadmed (Zümo 590/390/660) on üsna samasugused "dumbuseritele" mõeldud tooted. Põhirõhk on eelkõige kasutatavusel (kasutaja ei pea tegelikult teadma, mis kapoti all toimub). G on vaid õige natuke enam konfigureertitav, kui TT aga kui sa tahad küünarnukini võimalustesse kaevuda, siis Montana, Oregon ja Monterra on ilmselt sinu valikuks.

Keskeltläbi on Tom Tom Rider ja Zümo (590/390/660) on üsna ühetaoliste omaduste kogumiga. TT kipub natuke odavam olema aga kui otsida, siis leiab sama raha eest ka Garmini. Väidetavalt on TT kaardid Euroopas pisut täpsemad/õigemad kui G omad aga ... Mulle isiklikult meedlib Garmini disain pisut rohkem (nii seadme enda, kui kasutajaliidese oma), samas on G kasutusloogika kohati arusaamatu. TT on pisut paksem ja kaalub ka enam. TT'l puudub SD kaardi pesa, seega tema laiendamine pole võimalik, kui mälu otsa saama (näiteks kui tahad Aafrikasse resida). Samas tundub TomTomi funktsionaalsus mulle pisut "loogilisem" ja käitub vastavalt minu varasemale navi kasutamise kogemusele (iGo, Garmin, Sygic, CoPilot, ).

Viimasel reisil oli minul kasutusel iGO põhine GoRider Excalibur ning see sai tunudvalt paremini hakkama, kui sõbra tsikli lenksul olnud Zümo 590LM. Kolm kohta, kus minu seade all jäi: ühilduvus telefoniga (mul see puudub), aku kestvus (pole ertiti oluline, kui toide tuleb juhtmest) ja uue teekonna laadimine PC'st.

nilsleven kirjutas:

Lisaks on lootus, et kui bluetoothiga Sena SMH10 külge panna, siis äkki saab kiirusekaameratest edaspidi teada muul moel kui nädal hiljem posti teel.

Selle info saad kätte küll aga veavalt, et sa seda kogu aja taluda suudad.
Kas nüüb tulevad tsiklitele ka juba kiiruskaamerata trahvikviitungid postkasti? Millistest riikidest?

nilsleven kirjutas:

Eelarve, noh, mõistlik. Palju need navid ikka maksta oskavad?

Moto navid on päris korraliku hinnasildiga, Garmini tippmudel on üle 600€. Keskmiselt pead arvestama ca 400€ väljaminekuga.

Kui arvad, et seda on palju, siis Hiinlaste noname seadmed on 1/3 hinna eest tänaval haruldaselt võimekad.

Parima hinna-kvaliteedi suhtega on minu GoRider Excalibur (200€) aga kahjuks pole mul õnnestunud enam neid tootva-turustava Hollandi firmaga ühendust saada.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

üksik hunt
Postitusi: 185
Liitunud: 06 Mai 2008, 14:26
Tsikkel: ise tegin (doonor xv1100 yam)
Asukoht: Tallinn

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas üksik hunt »

Kiirusta aeglaselt
Kasutaja avatar

tormavtellis
Postitusi: 1070
Liitunud: 22 Aug 2011, 13:54
Tsikkel: KTM 890 AdvR
Tänatud: 40 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas tormavtellis »


ovaaP
Postitusi: 87
Liitunud: 11 Veebr 2014, 18:30
Tsikkel: TDM; Honda NC750X
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas ovaaP »

Kas kellelgi on kogemusi nende hiinakatega, võiks ka teistega jagada. Hind ja jutt on paljulubavad.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7344
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1075 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ei midagi, millest koju emale kirjutada aga selle raha eest on navit enam kui küll. Kvalteedilt veel TomTomile ja Garminile järgi ei jõua aga rämpsuga pole ka tegu. Veekindlad, tulevad koos kinnituste ja toitejuhtmetega, kannatavad maha kukkuda, on päikese käes nähtavad ning töötavd kinnastatud käega. Eelduseks on, et suudad ise kaardid peale saada, sest kipuvad pahatihti ilma tulema.

Kui oled Tallinlane, siis võin kaartide osas aidata.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

ovaaP
Postitusi: 87
Liitunud: 11 Veebr 2014, 18:30
Tsikkel: TDM; Honda NC750X
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas ovaaP »

Vähemalt kuulutuse juures on tekst, et vastavalt tellimise piirkonnale lisatakse vastava piirkonna kaart, meil siis Euroopa nagu aru saan ja aastaks märgitud 2014. Mis kaart ja kui täpne see on või on ise lisatavad kaardid asjalikumad.
Tallinnas kahjuks (või õnneks) ei ela.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Macintosh kirjutas:

Ei midagi, millest koju emale kirjutada aga selle raha eest on navit enam kui küll. Kvalteedilt veel TomTomile ja Garminile järgi ei jõua aga rämpsuga pole ka tegu. Veekindlad, tulevad koos kinnituste ja toitejuhtmetega, kannatavad maha kukkuda, on päikese käes nähtavad ning töötavd kinnastatud käega. Eelduseks on, et suudad ise kaardid peale saada, sest kipuvad pahatihti ilma tulema.

Kui oled Tallinlane, siis võin kaartide osas aidata.

Nad kasutavad vist enamuses iGo navitarkvara, nende kaartidega ei ole probleeme.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”