Räägiks mootorratta navidest

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas sepp »

Olen neid vaadanud ja kõik viled ja kellad olen keeranud maha juba seadmel enda arvates nii palju kui olen neid leidnud.
Pilt
Pilt

image.png

Pilt

image.png
Manused
image.png


Kasutaja avatar

randel
Postitusi: 670
Liitunud: 22 Apr 2005, 10:13
Tsikkel: Beta 390
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 202 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas randel »

Teine pilt “Kiirushoiatus - kiiruse ületamisel kostub helisignaal” kus on motika pilt kõrval - kas see ei või olla põhjuseks?

Edit: juba sain aru, et esimene pilt oli teise alammenüü - siis ei oska pakkuda.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas sepp »

randel kirjutas: 01 Juun 2020, 17:19

Teine pilt “Kiirushoiatus - kiiruse ületamisel kostub helisignaal” kus on motika pilt kõrval - kas see ei või olla põhjuseks?

Edit: juba sain aru, et esimene pilt oli teise alammenüü - siis ei oska pakkuda.

See kiiruse hoiatus on üldsegi selline asi,et saad ise seadistada kui palju yle lubatud saad lasta enne kui gps annab Sulle "märkuse"
Ja seda siis erinevalt linnas ja maanteel.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

sepp kirjutas: 01 Juun 2020, 17:30
randel kirjutas: 01 Juun 2020, 17:19

Teine pilt “Kiirushoiatus - kiiruse ületamisel kostub helisignaal” kus on motika pilt kõrval - kas see ei või olla põhjuseks?

Edit: juba sain aru, et esimene pilt oli teise alammenüü - siis ei oska pakkuda.

See kiiruse hoiatus on üldsegi selline asi,et saad ise seadistada kui palju yle lubatud saad lasta enne kui gps annab Sulle "märkuse"
Ja seda siis erinevalt linnas ja maanteel.

See vist ei ole üldse see sama asi,mida enne kiiruse piirangut või muud olukorda eelhoiatab. Ma küsisin ühe meie juhi käest ja ta ütles,et sai selle omal maha,aga kuidas ei mäleta. Ehk nagu Mac pakkus kuskil see ilmselt on,aga peidus. See on selline oranz riba kiirusepiirangu märgiga ekraani üleval servas kui hoiatab?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas sepp »

urmas66 kirjutas: 01 Juun 2020, 17:48

See vist ei ole üldse see sama asi,mida enne kiiruse piirangut või muud olukorda eelhoiatab. Ma küsisin ühe meie juhi käest ja ta ütles,et sai selle omal maha,aga kuidas ei mäleta. Ehk nagu Mac pakkus kuskil see ilmselt on,aga peidus. See on selline oranz riba kiirusepiirangu märgiga ekraani üleval servas kui hoiatab?

Jahh see oranz mis lööb koos hoiatuse ilmumisega ka helina piiksu sideseadmesse katkestades yhenduse minu seadme ja teise sõitja seadme vahel kuigi mul on kõik helimärguanded välja lylitatud.
Pilt

Manused
image.png
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

See oli mingi eelhoiatus ja seal mingi raudtee,kool,ristmik jne mille kohta hoitas. Sai vist lausa eraldi või kõike korraga maha võtta. See ei olnud see kiiruse ületuse hoitus,millele eelpool viitasid. Pole omal ühtegi seadet kodus ka, et näppida.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas sepp »

urmas66 kirjutas: 01 Juun 2020, 18:41

See oli mingi eelhoiatus ja seal mingi raudtee,kool,ristmik jne mille kohta hoitas. Sai vist lausa eraldi või kõike korraga maha võtta. See ei olnud see kiiruse ületuse hoitus,millele eelpool viitasid. Pole omal ühtegi seadet kodus ka, et näppida.

See millest Sina räägid ongi see "reisija hoiatused"(pilt siia juba laetud paar posti tagasi) mille all on valikus "loomad teed yletamas,raudtee,koolid,kurvid" Rohkem seal valikuid pole ja need on mul kõik välja lylitatud.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

sepp kirjutas: 01 Juun 2020, 18:52
urmas66 kirjutas: 01 Juun 2020, 18:41

See oli mingi eelhoiatus ja seal mingi raudtee,kool,ristmik jne mille kohta hoitas. Sai vist lausa eraldi või kõike korraga maha võtta. See ei olnud see kiiruse ületuse hoitus,millele eelpool viitasid. Pole omal ühtegi seadet kodus ka, et näppida.

See millest Sina räägid ongi see "reisija hoiatused"(pilt siia juba laetud paar posti tagasi) mille all on valikus "loomad teed yletamas,raudtee,koolid,kurvid" Rohkem seal valikuid pole ja need on mul kõik välja lylitatud.

Vaata Juhiabisüsteem alt. Vist oli selline nimetus ja sealt edasi seaded ja liiklus hoiatused ? Ma praegu küll panen peast,aga need seadmed ja menüüd on sarnased kuid asjad erinevates järjestustes.
E. jah need on need reisijahoiatused ja sealt edasi.Leidsin ühe kasutusjuhendi ,aga seal kirjas,et saab maha võtta.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Seal peaks selline valik olema ja igaüks eraldi tuleb maha võtta ehk kui sul on helimaha võetud,siis hoiatus ise ei ole deaktiveeritud ja selleks ka katkestab sul muid asju.

Juhihoiatuste lubamine või keelamine
Helilisi juhihoiatusi saab välja lülitada. Visuaalsed hoiatused
kuvatakse ka siis, kui helihoiatus on välja lülitatud.
1 Vali Seaded > Juhiabisüsteem > Reisija hoiatu
Koolipiirkond või kooli lähedus
Piirkiiruse vähendamine
Kiirushoiatus
Raudteeülesõit
Loomade teeületuskoht
Kurv
Aeglasem liiklus
Puhkepauside planeerimine

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas sepp »

urmas66 kirjutas: 01 Juun 2020, 19:18

Seal peaks selline valik olema ja igaüks eraldi tuleb maha võtta ehk kui sul on helimaha võetud,siis hoiatus ise ei ole deaktiveeritud ja selleks ka katkestab sul muid asju.

Juhihoiatuste lubamine või keelamine
Helilisi juhihoiatusi saab välja lülitada. Visuaalsed hoiatused
kuvatakse ka siis, kui helihoiatus on välja lülitatud.
1 Vali Seaded > Juhiabisüsteem > Reisija hoiatu
Koolipiirkond või kooli lähedus
Piirkiiruse vähendamine
Kiirushoiatus
Raudteeülesõit
Loomade teeületuskoht
Kurv
Aeglasem liiklus
Puhkepauside planeerimine

Mul on need kõik võetud maha.
Et see kõik ei tunduks liiga lihtne,siis lisame keerukust juurde :D
Katse 1) Autos on seade vait,ainult visuaalselt viskab hoiatuse ette :mrgreen:
Katse 2) Lubasin seadmele kõik hoiatused ja siis tegi seade autoga sõites ka helipiiksu.
Enda ideed on hetkel sellised,et heliseadete all oli jäänud äkki yhe kriipsujagu heli lubatuks,et polnud korralikult tõmmatud maha või siis saadab selle hoiatuse mulle läbi garmini senasse see uus garmini "drive" app hoopiski.
Neid asju täna katsetada ei saanud.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Spoiler
sepp kirjutas: 01 Juun 2020, 20:32
urmas66 kirjutas: 01 Juun 2020, 19:18

Seal peaks selline valik olema ja igaüks eraldi tuleb maha võtta ehk kui sul on helimaha võetud,siis hoiatus ise ei ole deaktiveeritud ja selleks ka katkestab sul muid asju.

Juhihoiatuste lubamine või keelamine
Helilisi juhihoiatusi saab välja lülitada. Visuaalsed hoiatused
kuvatakse ka siis, kui helihoiatus on välja lülitatud.
1 Vali Seaded > Juhiabisüsteem > Reisija hoiatu
Koolipiirkond või kooli lähedus
Piirkiiruse vähendamine
Kiirushoiatus
Raudteeülesõit
Loomade teeületuskoht
Kurv
Aeglasem liiklus
Puhkepauside planeerimine

Mul on need kõik võetud maha.
Et see kõik ei tunduks liiga lihtne,siis lisame keerukust juurde :D
Katse 1) Autos on seade vait,ainult visuaalselt viskab hoiatuse ette :mrgreen:
Katse 2) Lubasin seadmele kõik hoiatused ja siis tegi seade autoga sõites ka helipiiksu.
Enda ideed on hetkel sellised,et heliseadete all oli jäänud äkki yhe kriipsujagu heli lubatuks,et polnud korralikult tõmmatud maha või siis saadab selle hoiatuse mulle läbi garmini senasse see uus garmini "drive" app hoopiski.
Neid asju täna katsetada ei saanud.

Äkki see hoiatuste teema ei olegi täna enam täiesti dekativeeritav( "turvalisuse kaalutlustel" ), minu uusim seade on eelmisest aastast. Üks juht väidab,et teal oli ka see peal,aga kuidagi sai kõik need hoiatused maha(isegi seda riba üles ei viska,aga kuidas ei mäleta) teine väidab,et ei saagi maha,et on kõik ära proovinud, aga ikka viskab seda oranži riba üles serva. Ma ise puhkusel ja näen neid alles 2 nädala pärast.
See äpp oli,vähemalt enne, minu meeelest hullult mõttetu lisa. 2018 reisile minnes kannatasin seda Slovakkiani ja siis lasin maha.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas sepp »

urmas66 kirjutas: 02 Juun 2020, 17:23

See äpp oli,vähemalt enne, minu meeelest hullult mõttetu lisa. 2018 reisile minnes kannatasin seda Slovakkiani ja siis lasin maha.

Äkki ajad segamini äpiga garmin smartlink vms?
Garmin drive on norm asi ja uuendus, tänu sellele saan mobiilist saata gpx faili otse gpsu ilma arvuti vajaduseta.

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Keegi oskab öelda kuidas Montana saaks panna gpx faili juhatama, mitte jälgima?

dr800 2x

Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Erci »

stev666 kirjutas: 03 Juun 2020, 19:43

Keegi oskab öelda kuidas Montana saaks panna gpx faili juhatama, mitte jälgima?

Minu teada ei saagi. Võimalus on trackist route teha näiteks Basecamp abiga ja siis see sööta Montanale.
Ise pole veel vajadust leidnud selleks...

___________________________
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

sepp kirjutas: 02 Juun 2020, 18:50
urmas66 kirjutas: 02 Juun 2020, 17:23

See äpp oli,vähemalt enne, minu meeelest hullult mõttetu lisa. 2018 reisile minnes kannatasin seda Slovakkiani ja siis lasin maha.

Äkki ajad segamini äpiga garmin smartlink vms?
Garmin drive on norm asi ja uuendus, tänu sellele saan mobiilist saata gpx faili otse gpsu ilma arvuti vajaduseta.

Jään vastuse võlgu,sest tõesti ei mäleta. Mingi garmini asja ma Google play-st alla laadisin,sest muidu ei näidanud see seade kiiruskaameraid ja isenesest navigeerimisel oli sellest abi,kuid ta üritas telefoni tegevusi endale haarata ja mulle hakkas see närvidele käima. Rohkem pole proovinud. Mul omad eelistused millest siin muudes teemades ka juttu olnud ja polegi peale seda ühtegi garminit ise kasutanud. :D
Kuid need sind hulluks ajavad hoiatused pole üldse telefoniga seotud,see puhas seadme enda teema.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas sepp »

Tundub,et ma pole üksi selles hädas. Sattusin täna sellele foorumile.https://www.zumouserforums.co.uk/viewto ... 3&start=20

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

sepp kirjutas: 04 Juun 2020, 21:19

Tundub,et ma pole üksi selles hädas. Sattusin täna sellele foorumile.https://www.zumouserforums.co.uk/viewto ... 3&start=20

Lihtsaim lahendus siis ilmselt hääljuhised ära jätta ja garmin kiivrist lahti ühendada. Ma isiklikult neid ka ei kasuta ja kõik sõidud on sõidetud. Mulle ei meeldi kui keegi koguaeg mind kamandab :)

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas sepp »

urmas66 kirjutas: 05 Juun 2020, 10:43
sepp kirjutas: 04 Juun 2020, 21:19

Tundub,et ma pole üksi selles hädas. Sattusin täna sellele foorumile.https://www.zumouserforums.co.uk/viewto ... 3&start=20

Lihtsaim lahendus siis ilmselt hääljuhised ära jätta ja garmin kiivrist lahti ühendada. Ma isiklikult neid ka ei kasuta ja kõik sõidud on sõidetud. Mulle ei meeldi kui keegi koguaeg mind kamandab :)

Mul ongi kõik helid võetud maha ja hääljuhised maha võetud.Garminit ma laht yhendada ei kavatse, väga mugav on helistada ja näha kes helistab.
Testides sain aru,et kala on seal heliseaded/häälliiklushoiatused. Ilma senata hoiatused sees teeb garmin helisignaali seadmes,hoiatused väljas,on garmin vait nagu peab. Aga senaga yhenduses olles laseb seades hoiatused väljas ikkagi sideseadmesse signaali läbi.
Ehk,et tegu on puhtalt tarkvaralise teemaga ja ilmselt kaob see varsti uuendusega ära kuna Garminit ka teavitatud sellest.
Seda oranzi teadet ekraanil lähenevast kiirusepiirangust ei saagi maha,seda ütles ka garmini esindus.

Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Tere
Kas keegi teab kohta kust garminile vee kaarte saaks?

dr800 2x
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Ma kasutasin Garmini peal openstreetmapi

Kasutaja avatar

Frosch
Toetajaliige
Postitusi: 83
Liitunud: 08 Veebr 2019, 11:48
Tsikkel: BMW 1200GS Adventure
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Frosch »

Kas siin on keegi 2013-2017a 1200gs omanikest kellel Navigator V. Oleks üks spetsiifilisem küsimus seoses bemmi wonderwheeliga. Võib priva kirjutada :) Probleeim lahendamine eeldab kedagi kes saaks aidata Tallinnas :D

Problem solved

Viimati muutis Frosch, 14 Juul 2020, 22:28, muudetud 1 kord kokku.

Mini Riga - 160cc Pitrpo - Honda Hornet CB600 F - Yamaha FZ1N - Bmw 1200GS Adventure

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas sepp »

Jepikajeeee!
Tuli update ja kadus see kuradi kiirusehoiatus ära mis kõigest oma helisignaali läbi pressis.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kellelgi ideid, kuidas/miks Zumo 590LM saab ise factory reseti minna? Pritsmeid saanud on hoolega antud päeval, aga see ei tohiks määrav faktor olla. Lisaks kuidas ilma Garmin Expressita uuenduseta saada tagasi ligipääs mälukaardil kaartidele.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Ligipääs mälukaardil olevatele kaartidele peaks by default kogu aeg olemas olema. Äkki on kaart viga saanud kuidagi?

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas ranel »

Maaks kirjutas: 15 Juul 2020, 08:44

Ligipääs mälukaardil olevatele kaartidele peaks by default kogu aeg olemas olema. Äkki on kaart viga saanud kuidagi?

Ligipääs sisemälule ja mälukaardile on arvutiga kenasti olemas. Mälukaardil oleva kaardi loeb kenasti ära ja sisemälus trackid suudab ka ära lugeda peale seda, kui sai uuesti kopeeritud samasse kohta ja ümber nimetatud(enne luges ka sisu ära, kuid ei puudus menüüs nupuke reisiks tegemiseks) . Enne seda ei võimaldanud reisiks teisendada. Küll aga huvitab, et kuidas sellist jama ka ilma arvutita korda saada ja miks üldse selline asi juhtuda sai.
Hetkel ei hakanud 8gb kaardiuuendust alla hotspotiga sikutama.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Erci
Postitusi: 750
Liitunud: 18 Mai 2004, 06:05
Tsikkel: KTM 1190 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Erci »

Garmin Montana 610.
Nullin startides reisilogi ja Gpx salvestuse ära. Logib kenasti teekonda aga kui lülitan korraks seadme välja ja uuesti sisse, joonistab sirge Gpx joone starti ja tagasi kus hetkel asun. See kajastub muidugi teekonna pikkuse logis ka.
Kuidas selle korda saab?

Teine asi, et navigeerides mõnikord mõne koha peal pakib masin pildi kotti, selle asemel et ümber arvutada vms. Vahest 5x järjest samas piirkonnas.
Selle põhjus ja lahendus?

Tänud.

___________________________
Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Ain »

Erci kirjutas: 15 Juul 2020, 15:27

Garmin Montana 610.
Nullin startides reisilogi ja Gpx salvestuse ära. Logib kenasti teekonda aga kui lülitan korraks seadme välja ja uuesti sisse, joonistab sirge Gpx joone starti ja tagasi kus hetkel asun. See kajastub muidugi teekonna pikkuse logis ka.
Kuidas selle korda saab?

Teine asi, et navigeerides mõnikord mõne koha peal pakib masin pildi kotti, selle asemel et ümber arvutada vms. Vahest 5x järjest samas piirkonnas.
Selle põhjus ja lahendus?

Tänud.

Alusta sellest ,et kustuta ära kõik andmed.. reisilogid ja gpx failid. Tee tehase algseaded. Kontrolli ,et tarkvara oleks viimane.
Mäletamistmööda tekitas taolist jama nn. vale progega tehtud gpx fail.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

Kas keegi oskab suunata garmin-i uute Venemaa oblastite kaartide poole?
Garmin eesti jms kodulehtedelt on kõik maha korjatud. Mida sinna laadida saab üldse?

zumo xt.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas ranel »

Snowhite kirjutas: 21 Sept 2020, 15:07

Kas keegi oskab suunata garmin-i uute Venemaa oblastite kaartide poole?
Garmin eesti jms kodulehtedelt on kõik maha korjatud. Mida sinna laadida saab üldse?

zumo xt.

Kõige etemad kaardid saab vene keeles topo märksõna sisse toppides ja hulga etemad, kui tasuline garmin. EU-s väidetavalt Garminil keelatud Vene kaarte müüa.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

Spoiler
ranel kirjutas: 21 Sept 2020, 15:10
Snowhite kirjutas: 21 Sept 2020, 15:07

Kas keegi oskab suunata garmin-i uute Venemaa oblastite kaartide poole?
Garmin eesti jms kodulehtedelt on kõik maha korjatud. Mida sinna laadida saab üldse?

zumo xt.

Kõige etemad kaardid saab vene keeles topo märksõna sisse toppides ja hulga etemad, kui tasuline garmin. EU-s väidetavalt Garminil keelatud Vene kaarte müüa.

Need ei päde eriti vist linnades turn-by-turn kasutuseks ja muidu transiidi sõitmiseks??

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”