Held riietus

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
S.S.D.D.
Postitusi: 213
Liitunud: 14 Sept 2006, 11:05
Asukoht: Tln

Held riietus

Lugemata postitus Postitas S.S.D.D. »

Kes müüb ja kas Talinnas ka müüake?
Tahan netist osta aga ei tea kas suurus xxxl sobib, hea oleks mingit sobivat Heldi jopet nr xxxl kusagil proovida.

Only a Motorcyclist knows why a dog sticks his head out of the window of the car...
Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Held riietus

Lugemata postitus Postitas z1000 »

motomarket müüb minumeelest heldi?

.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Held riietus

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

lextastic kirjutas:

motomarket müüb minumeelest heldi?

Nii on...
http://www.motomarket.ee/index.php?sear ... h&lang=est

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

hannesve
Postitusi: 10
Liitunud: 20 Apr 2011, 10:58
Tsikkel: Harley Davidson V-Rod
Asukoht: Tallinn

Re: Held riietus

Lugemata postitus Postitas hannesve »

Mis peaks kohaliku kaupmehe huvi selles diilis olema?

Et kas kaupmehe suhtes ebaõiglane ei ole minna raisata tema aega ja proovida teades et niikuinii ostad netist?

Muuseas, kammisin Heldi varustust ostes ka kõiksugu netipoode ja e-baysid läbi kuid lõpuks tuli ikkagi Eestist soodsam osta kui netist. Ja tellimus tuli kohale ca 2 nädalaga

I was going to make a joke about banks...but I lost interest. But I'm still going to take credit for it!

zx12r

Re: Held riietus

Lugemata postitus Postitas zx12r »

hannesve kirjutas:

Mis peaks kohaliku kaupmehe huvi selles diilis olema?

Et kas kaupmehe suhtes ebaõiglane ei ole minna raisata tema aega ja proovida teades et niikuinii ostad netist?

Muuseas, kammisin Heldi varustust ostes ka kõiksugu netipoode ja e-baysid läbi kuid lõpuks tuli ikkagi Eestist soodsam osta kui netist. Ja tellimus tuli kohale ca 2 nädalaga

Pealekauba Motomarketis on mu meelest alati abivalmis ja kliendi heaolust huvitatud inimesed. See kah maksab midagi!


pix

Re: Held riietus

Lugemata postitus Postitas pix »

hannesve kirjutas:

Et kas kaupmehe suhtes ebaõiglane ei ole minna raisata tema aega ja proovida teades et niikuinii ostad netist?

Muuseas, kammisin Heldi varustust ostes ka kõiksugu netipoode ja e-baysid läbi kuid lõpuks tuli ikkagi Eestist soodsam osta kui netist. Ja tellimus tuli kohale ca 2 nädalaga

Noh, mina ei kujuta ette, et ma oleks pidanud oma jope ostma poest 5000-6000 kr kallimalt, kui sai netipoest see tellitud. Isegi poes proovimise kohapeal ei tunne süüd- nagunii olen pool oma raha sinna uputanud..

Kasutaja avatar

Teema algataja
S.S.D.D.
Postitusi: 213
Liitunud: 14 Sept 2006, 11:05
Asukoht: Tln

Re: Held riietus

Lugemata postitus Postitas S.S.D.D. »

Kaupmehel vast ei olegi paraku huvi hetkel, võibolla ainult see, et ma olen reaalne klient kes võib ka kallima riietuse osta ja tema poest kui leian sobiva.

Mul aga selline mure, et kõik neetud motopoed on läbi kammitud( Tallinnas vähemalt) kas ei meeldinud mulle rõiva kvaliteet või ei ole sobivat suurust.Mul ei ole ausalt öeldes vahet 100eur siia sinna, võiksin ka Eestist osta kui leian sobiva.
Hetkel on suuri sobivaid numbreid ainult mingid kaltsuriietest tehtud joped- ei huvita.
Kvaliteetset jopet suures suuruses on hooaja lõpus võimatu leida. Kui muud ei saa siis võin ka BMW või Rukka riidest jope osta.
Kuna aga olen hetkel pühapäevasõitja ca mõnituhat km aastas, siis ülimalt kallist ja kvaliteetset ei otsi , ca 400-500 euri vahel max.

Ja alati enne mingit ostu teen väikese uuringu turul. Kui hinnavahe on ca 100 euri piires, ei mõtet otsida mujalt vaid osta Eestist. Kui aga vahe on ca 200+ euri siis tekib küsimus milleks seda summat juurde maksta :)

Aga tänud vastuste eest, uurin Motomarketist.

Only a Motorcyclist knows why a dog sticks his head out of the window of the car...
Kasutaja avatar

bjorn
Postitusi: 190
Liitunud: 04 Aug 2005, 21:06
Tsikkel: Honda VFR800 ´98
Kontakt:

Re: Held riietus

Lugemata postitus Postitas bjorn »

Motomarketi hinnad siiski igati mõistlikud ja hinnavahe Ebay-ga peaks tulema tühine. Endagi Heldi kraam sealt soetatud ja arvestades enda koonerdust, isegi siis ei köhi hinna peale, millega varustuse sain.

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Held riietus

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Mina enda varustuse ostsin ka motomarketist, ja mõte peamiselt just selles, et kui selga proovisin siis minu ebakorrapärane paks kere ei allu tavalistele numbrikombinatsioonidele. Ehk on vaja proovida ja klapitada...

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”