Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Tuono

Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Siin teemas saavad kõik kiita ja kiruda mootorratturi sõiduvarustust, hea on teada ju mida valida , mida vältida! Tore oleks, kui lisatakse firma nimele lisaks ka mudel.




Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

See ju nii pagana individuaalne teema,et hoia ja keela...
Minule hirmus hästi sobiv ja minu poolt ainult kiidusõnu pälviv mootorrattakiiver Shoei xr1000 kiiver ei pruugi sinule ju üldse sobida.


Teema algataja
Tuono

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Hardrocker kirjutas:

See ju nii pagana individuaalne teema,et hoia ja keela...
Minule hirmus hästi sobiv ja minu poolt ainult kiidusõnu pälviv Shoei xr1000 kiiver ei pruugi sinule ju üldse sobida.

Aga riietus ,mis on reklaamitud ,kui vee-ja tuulekindel ja sealt esimese 5min. vesi sisse tuleb ,ei sobi ju kellegile. Jutt on mootorratturi Richa sõidujopest ,mudel storm.

Viimati muutis Tuono, 23 Sept 2011, 21:44, muudetud 1 kord kokku.

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Kasutan MP-asu Vertex tekstiilpükse ja RST tekstiiltagi(mudelit ei viitsi vaadata).
Seljas on mõlemad väga mugavad,aga sel suvel olen liiga tihti ja liiga tugevate vihmahoogude kätte jäänud ja koju jõudes mu*adeni märg ikka olnud. Motojopel hakkavad esimeses järjekorras varrukad läbi laskma ja ega need mootorratturi püksidki veekindlad just ei ole. Kuigi pean tunnistama,et püksid peavad vett kauem kinni kui jope.
Väga kiidan aga motovarustuse jope all kasutatavat "Metsatöllu" kapuutsiga pusa,mis on küll hea soe :D

Kasutaja avatar

sombreero
Postitusi: 131
Liitunud: 26 Mai 2007, 11:39
Tsikkel: Suzuki SV650 S

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas sombreero »

Mu mitte just kõige kallim ProBikeri nime kadev tekstiilist motopüksid + jope kannatasid suurema osa ajast paduvighmas Haapsalust Viljandisse sõidu kenasti välja. Paar pisikes kohta oli natsa niiske... Nahast sõidukindad olid läbimärjad ja käed olid pärast nädal otsa kinnaste värvi. Minu kogemused ütlevad, et umbes 2 hooaega püsib see veepidavus mootorratturi sõiduvarustusel.

Ta põhjendas oma viga sellega, et elas alles esimest korda.
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Vint »

Richa Targa motojope kannatab selle eest kriitikat ja vett. Sama pükstega. :roll:


Teema algataja
Jürjo

Mootorratturi Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Jürjo »

Tuono kirjutas:

Aga riietus ,mis on reklaamitud ,kui vee-ja tuulekindel ja sealt esimese 5min. vesi sisse tuleb ,ei sobi ju kellegile. Jutt on Richa jopest ,mudel storm.

Kas sel "Richa Storm" jopel eraldi vihma vooder ka on?
Ise kasutan "Richa Boomerang" jopet,sellel kaks lisa voodrit,vihma-ja soe vooder,siiani pole õnnestunud vihma kätte jääda,kui vihma vooder sees,aga siis kui voodrit sees polnud,kahel-kolmel korral vihmas müranud,siis sain alukateni märjaks!Aga muidu on jope seljas hästi mõnus!
Püksteks "Targa" toodang,eemaldatava vihma voodriga!Samuti pole vihma voodriga veel vihma kätte jäänud,see vist ongi nii,et kui paned igaks-juhuks voodri,siis sadama ei hakka :D
Kinnasteks kasutan "Richa RXA Waterproof",need imevad ennast mõnusalt vett täis!
Saapad "Richa RXA Kart",vett pidavad ja hingavad peaksid olema,vett isegi peavad aga minumeelest ei hinga,paaritunniga saab sokid kuiva ilmaga niiskeks :D
Hiljuti soetasin omale ka "Richa Pro Speed" saapad,aga nendega veel sõitnud pole!
Varustus on mul kõik soetatud Soomest "Motonet-ist",hetkel seal soodustusi kuni -40%


Teema algataja
Tuono

Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Ainult soe vooder on ja ,mis kõige hullem ,trukid ju lasevad kohe vee läbi (olin kaval ja panin trukid musta silikoni täis).

Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Mootorratta sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas retro »

Keegi võiks kiita suviseid õhemaid mootorratturi sõidupükse. Teksad, mis kevlariga armeeritud, ei ole minu jaoks maanteesõiduks piisava kaitsevõimega.
Evo 3-kihilised motopüksid on kevadel ja sügisel OK, aga suvel kui koorid mõlemad voodrid alt ära, jäävad alles imelikud räppari kottpüksid, kus kaitsmedki õige koha peal ei taha püsida. Ja ega nendest lukkudega avatavatest vendiavadest suurt õhku läbi ikka ei tule.

Teemasse ka: selle suve meeldivaim ost oli Rukka mootorratturi sõidujope kõrval need Evo kindad.
Tõepoolset mugavad, odavad ja universaalsed +15...+30C mootorrattaga sõitmiseks. Igasugused muud ultra-air-vent süsteemidega (oluliselt kallimad) motokindad on tulnud ikka palavaga käest ära sikutada.
Samas ega ainult mesh-ist ja auguliseks perforeeritud nahast koosnevad motorrattakindad erilist kaitsevõimet ei oma.


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas H.P »

Nüüd hooaja lõpus sai soetatud Knox Recon motokindad, ptui, handarmor http://www.motopost.ee/detailid.php?2448 Ulmeliselt hästi istuvad kätte ja kobakast väljanägemisest hoolimata on käes kerged ja mugavad. Perforeeritud naha tõttu praeguste ilmade jaoks ilmselgelt ei sobi. Tänu Boa kinnitusele on kätte ja ära saamine väga lihtne, ei mingit võimlemist. Ega selle raha eest vähemat ei ootakski :)

Pükstest niipalju, 2 hooaega olen sõitnud heledate Difi Quest http://www.motopost.ee/detailid.php?1645 pükstega, iga ilmaga. Paduvihmas ja 30+ kraadiga. Igati rahule võib jääda. Shortsi ja plätu meestele julgeks soovitada küll.
Lisasin puusakaitsmed, mida originaalis neil sees ei ole. Sinna juurde veel Icon Timax2 võrk jope ja 30 kraadise ilmaga kannatab ilusti sõita, ilma kuumarabandust kartmata.

Ex: Yamaha FZ6

kalleu
Postitusi: 480
Liitunud: 13 Juul 2011, 00:59
Tsikkel: on
Tänanud: 60 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas kalleu »

Ostsin abikaasale Louisest heleda Probiker PR-09 AIR mootorratturi sõiduriiete komplekti (lingid allpool). Vihmavooder käib välja. Abikaasa kiidab, et kuuma ilmaga on väga hea ja tund aega vihma pidas ka ilma läbitilkumata vastu. Hinda vaadates plaanin nüüd endale meeste sõiduriiete variandi osta.

Naiste jakk
http://www.louis.de/_20a87ed42bf1f594c4 ... _gr=208671
Naiste püksid
http://www.louis.de/_20a87ed42bf1f594c4 ... _gr=208673


Teema algataja
Tuono

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Loeks Held motorratturi tekstiil sõiduriiete kohta vastukaja ,kas on tuule/vihmakindlad ja soojad !? Sõitmiseks oleks nad mul ainult kevadel/sügisel.


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Ostsin abikaasale Louisest heleda Probiker PR-09 AIR komplekti (lingid allpool). Vihmavooder käib välja. Abikaasa kiidab, et kuuma ilmaga on väga hea ja tund aega vihma pidas ka ilma läbitilkumata vastu. Hinda vaadates plaanin nüüd endale meeste variandi osta.
]

Mul pakkuda sama malli heledad meeste mootorratturi sõidupüksid. Tutikad, etiketid küljes, kiles, Nr. 48. Tule osta ära, lepime kokku. :bsmile:
Lihtsalt sai tellitud , aga ei sobinud. Jäid vähe kitsaks. :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

ONiils
Postitusi: 101
Liitunud: 22 Juul 2008, 21:55
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Läänemaa

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas ONiils »

Sõitsin eile kell 7 hommikul mootorrattaga Tallinnast Haapsallu, põhimõtteliselt terve tee sadas vihma, temperatuur oli umbes 7-8 kraadi.
Kindad on paksud/soojad Held Kodiak, gore-texiga motokindad. Vesi sisse ei tule, aga külm hakkas ikka näppudel. Mul muidugi see eluaegne viga ka, et näppudel ja varvastel ei ole kunagi piisavalt soe.
Jope Rev'it Dragon. Vesi sisse ei tulnud mitte kuskilt, kohale jõudes surusin käega jopet vastu rinda, siis algul jäi mulje, et ikkagi tuli vesi sisse, aga jopet ära võttes oli kõik kuiv, arvatavasti oli see vooder lihtsalt nii külm ja tekkis tunne, et on märg. Vesi kogunes muidu varrukaotstesse, nii et kui pärast sõitu käed alla lasin, voolas kõik see varrukas olnud vesi kindasse :D . Aga see vesi kogunes ka väliskihi ja vihmavoodri vahele, nii et oma nahk jäi kuivaks.
Motopüksid Evo TP2.62. Jalad kuivad ja soojas. Ainuke kord, kui vesi on hakanud nende pükstega sisse tulema, oli kord Tallinnas paduvihmaga mitme foori taga peatudes. Istme kuju lihtsalt juhib kõik vee istumise alla ja tookord võttis tagumiku märjaks. Muidu väga 5+ püksid.
Saapad Daytona Spirit GTX. Super saapad. Jalad kuivad ja parajalt soojad(vaata juttu kinnaste kohta).

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kindad Clover. WPT WP
http://www.clover.it/eng/prodotti/glove ... -wp_73.php
Tund sõitu eilses peaagu vihmases ilmas, temperatuur 7C, käed ikka veel soojad.
Head kindad, kiidan.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Soetasin suveks Revit Air( või oli Turbine) võrkmaterjalist mototagi ja olen ülirahul. Suvel lõunas olles ka 30 kraadiga sõidad nagu T-särgiga. Mägedesse minnes soe vooder sisse ja jälle hea,vihma peab ka. Olen sellega tegelikult oktoobri lõpuni mootorrattaga sõitnud. Teist tagi 3kihilist pole enam nagu kasutanudki. Järgmiseks suveks soetan kindlasti ka samad mootorratta püksid.
Kiitvad sõnad ka motokinnaste kohta Difi Creek perforeeritud nahast. Väga mugavad ja õhulised täis nahksed. Kannatab veel ka 15 kraadiga sõita, soojemad kindad viskasin kohvrisse,aga pole neid eriti kasutanudki .
Soetasin sel aastal ka soojemad püksid Tschule Red, kuid need on minu jaoks kuidagi liiga umbsed. Voodriga ma neid polegi kasutanud,aga ka ilma selleta on kohe nahk märg kui vähegi soojem ilm on. Viimati sõitsin 10 kraadi juures, panin alla ainult õhukese sooja pesu ja siis oli ok. Soojemas kui 10-15 kraadi neid ilmselt kasutada ei saagi.Istuvuse ja mugavuse kohapealt samas täitsa ok ja vihma peavad ka sama hästi kui vihmariided.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Teema algataja
Sollep

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Sollep »

Mootorratturi sõidujope Halvarssons Odyssey
Halvarssons Mercury püksid
Teema varjusurmas, aga muljetaks siis natuke. Mul on olnud kokku 4 päris mootorrattajopet, pükse rohkem. Tavalisi nahktagisid, millega aastaid tagasi sõidetud sai, ei hakka siin lugema. Viimane motovarustus on teistest kaugelt üle - rootslaste tehtud Halvarssonsi komplekt: Mercury püksid ja Odyssey jope. Pikalt sai kaalutud ja valitud ning sai hea. Nanotehnoloogiaga välimine kiht tähendab seda, et asi peab vett niimoodi, et vesi tõrjutakse ära kanga pinnalt. Põhimõtteliselt veetilgad jooksevad nagu kuulid riide peal, sisse ei imbu. Lisaks on päikesekiirgust peegeldav töötlus ja soojusele reageeriv vooder ning hõõrdumisele vastupidavad kihid. Kõik see hi-tec kokku tähendab, et täpselt samade riietega sõitsin 25 kraadise kuumusega päeval kodust ära ja öösel 10 kraadiga koju tagasi, voodrid olid jopel kogu aeg sees. Mõlemal juhul oli hea mugav olla, ei palav ega külm. Sõidan ilma gondliteta ja enamasti lahtise kiivriga, seega sõidutuul otse peale, samuti vihm. Kui läbi vihma sõita, siis see Mercury jope jääb ise kergeks, erinevalt teistest, millel pealmine kiht kuni vett tõrjuva membraanini vettib läbi. Sellest tuleb veel üks eelis - kui suvel vooder välja võtta, siis jope vihmakindlus säilib, kuna ei sõltu voodrist. Hõõrdumisvastaseid omadusi ja kaitsmeid pole õnneks katsetanud, aga peaks olema küllalt samaväärne Rukka mootorratturi sõiduvarustusega (kui tippmudelid kõrvale jätta). Algul pikalt mõtlesin, et ostan Rukka mootorratturi sõidujope, aga kui käisin proovimas neid, siis jäid minust nad sinna poodi - jube jäigad, nagu raudrüü oleks seljas. Halvarssonsi motovarustus on seljas oluliselt mugavam ja takistab vähem liikumist. Mis on Rukka mootorratturi sõdiduvarustuse eelis mu meelest - uutel Rukka motojopedel on väga hea hermeetiline tõmblukk. Halvarssonsil on tavapärane süsteem, et all on lukk ja peal on vihmakindel klapp, mis üle luku käib. Kokkuvõtvalt - Mercury mootoratturi jope ja Odyssey sõidukomplekt on üsna ideaalilähedane variant meie kliimas mootorrattaga sõitmiseks ja mu meelest õigustab oma hinda (mis on paras kirves). Veel suuruste kohta - Halvarssonsi motovarustus kipub oma numbri kohta pigem suurem olema. Nt. mul muud motojoped on 52 või L, Halvarssonsi oma on paras 50. Motopükstega sama lugu. Varrukate - pükste pikkusega probleemi pole, põhjamaa inimestele disainitud. Seega soovitan, kellel rahakott vähegi kannatab.


Teema algataja
Sollep

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Sollep »

Motokiiver Schuberth C3: 5+
SRC Bluetooth raadioga: 3

Kiiver osutus pikal sõidul päris heaks. Varem oli kinnine Schuberth S1, see uus lahtikäiva lõuaga kiiver C3 on enam-vähem võrdväärse müratasemega, st. vaikne. Mis veel meeldib, et kiiver on suht kompaktne, väiksem kui oli S1. See sõltub küll ka konkreetsest numbrist, mis kellelegi vaja, L suurus peaks olema nö väiksema kooriku viimane mõõt, sellest suurem oleks juba ka väliselt suuremate kooriku mõõtudega. Sisemine päiksevisiir on uuendatud konstruktsiooniga ja toimib hästi.
Kellele kuju poolest pähe sobib, siis raske oleks paremat kiivrit tahta.

Shuberthi tsiklikiivri juurde spetsiaalselt disainitud SRC bluetooth sideseade, mis siis teise mootorratturiga peaks võimaldama rääkida + telefoniga ühendub + sisaldab raadiot: see osutus pettumuseks. Kindaga on ebamugav neid nuppe leida ja raadio on suht niru, muusika kuulamisel helikvaliteet kehvapoolne. Telefoniga räägitud saab, kui keegi helistab sisse. Kuna kiivri sideseadmeid varem pole olnud, siis võrrelda analoogidega ei oska. Võibolla need ongi kõik sellised. SRC puhul vähemalt see hea asi, et on kompaktselt kiivri voodris ja väljaspool midagi ei turrita. Kui ta olemas on, las' ta siis olla, uuesti enam ei ostaks. Kallis ka.

Kasutaja avatar

Nigga
Postitusi: 1086
Liitunud: 21 Juul 2004, 10:39
Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel: Tsikkel

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Nigga »

Soovitan musta värvi Shoei XR1100 mootorrattakiivrit.

Kasutaja avatar

Henn
Postitusi: 370
Liitunud: 23 Dets 2006, 13:07
Tsikkel: Honda
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 58 korda

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Henn »

Tekstiilist mootoratturi sõdiuvarustus: Jope EVO J2.28 ja püksid vist EVO TP2.60
Paduvihmas 100km. Keha jäi kuivaks, jalad jäid kuivaks. Varrukatest natuke pääses vett sisse ja käed olid niisked. Samuti oli tagumik suht märg. Võimalik, et põhjuseks on sadula kuju ja ratta üldine kuju, vesi jookseb mööda selga istumise alla. Peale vihma kuivavad riided kiiresti. Olen rahul ostuga.

Motokiiver Can, avatav mudel (ei ole hetkel täpset mudelinime). Väga lärmakas kiiver suure tuuleklaasi taga. Otse nö vastutulevas tuules, ehk üle klaasi upitades on vaiksem, aga viliseb see raadioside nupp mis on kiivri välisküljel. Paduvihmas peab olema visiir 1-2cm avatud, muidu läheb täiesti uduseks. Lisaks suht raske kah. Pean tunnistama, et ostsin ämbri...

Mootorratas on ST1100. Kui keegi on kiivrivalikul selle rattaga õige valiku teinud, siis kuulaks hüva nõu :)

Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas kalle »

Selle ja sedasort mootorrattaga sõites mängib väga suurt rolli ka tsikli klaasi kõrgus. Teatud kõrgusega klaas kas tõstab tuulemüra just nii, et lärm on väga tüütu, aga samas võib kõrgust muutes äkki päris vaikseks jääda ja seda sama tsiklikiivriga. Vot ja siis timmidki seda kõrgust vastavalt mootorratturi pikkuse, sõiduasendi ja kõige muuga. Mul nt väga suurt muret polnud, aga päris heaks läks asi sellise lisaserva paigaldamisega..kiiver jäi samaks.

29_P1010192.jpg
KZ1000C3
ST1100N
XL600R
R1100GS
STS Pelikan MK I

Teema algataja
elar

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas elar »

Mehed, keegi kasutab icon timax mootorratturi 2 tagi?
Sellist: http://www.motopost.ee/detailid.php?113
Oskab keegi midagi head või halba rääkida just selle tsiklitagi ilmastikukindluse kohapealt?


raunts
Postitusi: 141
Liitunud: 22 Juul 2005, 14:43
Tsikkel: Aprilia Pegaso 650
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas raunts »

Kellegil selliste asjadega on kogemust : mootorratturi sõidupüksid Evo TP2.67 http://motopost.ee/detailid.php?304 ja jope Evo TJ 2.22 http://motopost.ee/detailid.php?302
Selga sobimine on muidugi vastavalt kehale aga ülejäänud. Kuuma ilmaga/jaheda ilmaga/vihmaga. Kaitsmed.

Kasutaja avatar

TDM
Postitusi: 349
Liitunud: 28 Juun 2005, 00:55
Tsikkel: TDM 850 3VD, CRF250L, Gas280
Asukoht: Keila

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas TDM »

raunts kirjutas:

Kellegil selliste asjadega on kogemust : püksid Evo TP2.67 http://motopost.ee/detailid.php?304 ja jope Evo TJ 2.22 http://motopost.ee/detailid.php?302
Selga sobimine on muidugi vastavalt kehale aga ülejäänud. Kuuma ilmaga/jaheda ilmaga/vihmaga. Kaitsmed.

Sarnased laigulised mootorratapüksid mul on kuuma ilma jaoks liiga paksud aga külmaga ei ole probleemi(sai ka talvel -20 ATV ga uhatud), aga vihma pidamine on küll 0! 8)
Kaitsmed(need vahtplastist asjad) minu nisadele kõige paremini põlve peale ei istunud, kasutasin krossi kaitsmeid nende asemel.
Jopet ei oska kommida.

Ei midagi . . . peale tuule!
Kasutaja avatar

error444
Postitusi: 20
Liitunud: 04 Aug 2008, 21:10
Tsikkel: Yamaha Fz1 Fazer

Re: Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas error444 »

Kas kellelgi sellise asjaga on kogemust?
http://motopost.ee/detailid.php?2693
ja sama seeria püksid ka!

Kevadel plaaniks osta!

Yamaha Fz1 Fazer

Leena
Postitusi: 31
Liitunud: 09 Mär 2011, 21:12

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Leena »

elar kirjutas:

Mehed, keegi kasutab icon timax 2 mootorratturi sõidutagi?
Sellist: http://www.motopost.ee/detailid.php?113
Oskab keegi midagi head või halba rääkida just ilmastikukindluse kohapealt?

Hei,
Elukaaslasel sama tskilijope. Ütles, et kiidab - vihma läbi ei lase. Ainult üks kord pikemal sõidul (Tallinn - Pärnu) paduvihmaga oli seest natukene niiske, aga ta arvab, et lihtsalt vesi nirises krae vahelt sisse.
Sõidab tagiga palavatel suveilmadel kui ka jahedamatel aegadel - varakevad, hilissügis. Ütles, et sellega pole palav ega külm, et on täpselt paras.. tglt kevadel, kui juba mõnusalt soe on, hakkab jonnima, et on palav, aga siis võtab lihtsalt voodri välja ja jälle korras :wink:

Kasutaja avatar

Douchebag
Postitusi: 217
Liitunud: 18 Juul 2008, 22:00
Asukoht: Caracas, Venezuela

Mootorratturi Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Douchebag »

On kellegil kogemusi selle motojopega? http://www.veltmotocenter.ee/et/soiduva ... gator.html
Nimelt otsin omale kõige muu kõrvale lisaks miskit mis ootamatuste korral abiks oleks. Hind ei pea odav olema -pigem kallis ja hea kui odav ja pask. Ehk otsin miskit mis oleks mugav suvel linnas kui ka sügisvihmadega maanteel mootorrattaga sõita.

Nobody is perfect, except me and my monkey!
Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

Douchebag kirjutas:

On kellegil kogemusi selle jopega? http://www.veltmotocenter.ee/et/soiduva ... gator.html
Nimelt otsin omale kõige muu kõrvale lisaks miskit mis ootamatuste korral abiks oleks. Hind ei pea odav olema -pigem kallis ja hea kui odav ja pask. Ehk otsin miskit mis oleks mugav suvel linnas kui ka sügisvihmadega maanteel.

Moi!
Mul on kasutusel jäänud selle sama seeria motopüksid veel tänasel päeval. Kaitsmed pükstel on suht kobedad ja püsivad ilusti õiges kohas.
Külmaga on tegemist super mootorratturi sõidupükstega. Soojaga on see õudusunenägu. Kohutavalt kiiresti ajab palavasse ja õhk ei käi läbi. Vihmakindlus on umbes sama mis tavapärasel Coretex-i jopedel aga tuulekindlus parem kui paljudel. Hind on selline, et sellise summa eest on valikut juba suhteliselt palju. Kui suurused sobivad, siis soovitaks kindlasti üritada sellise raha eest korralik mootorratta Core jope leida.
:bsmile:

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

HondaHull
Postitusi: 203
Liitunud: 25 Juun 2010, 10:26
Tsikkel: DRZ 400S, VP200
Asukoht: Tallinn

Mootorratturi Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas HondaHull »

raunts kirjutas:

Kellegil selliste asjadega on kogemust : püksid Evo TP2.67 http://motopost.ee/detailid.php?304 ja jope Evo TJ 2.22 http://motopost.ee/detailid.php?302
Selga sobimine on muidugi vastavalt kehale aga ülejäänud. Kuuma ilmaga/jaheda ilmaga/vihmaga. Kaitsmed.

Mul on kogu see mootorratturi sõidukomplekt, püksid musta värvi.
Tagil on õhutavus 5+ minu meelest ning vihmavoodriga sõites ei lase vett ka läbi, kuigi välisvooder imeb vett ikka tsipa sisse. Miinusena tooks välja selle, et soojavoodriks on ainult vest ehk siis varukaid pole soojavoodril seega külma ilmaga maanteel sõites on tsipa jahe. Taskuid on mõnusalt palju ning minu meelest on välimus ka väga šeff - oma hinda väärt igatahes.
Püksid on väga mõnusad, õhutavus on hea, sooja hoiavad väga hästi, ise sõidan nakediga ning külm pole siiani hakand (olen neid ka lumelaua pükstena kasutand ning vett läbi ei lasnud peale 6 tunnist sõitu). Kaitsmed on tõesti natuke imelikult seal sees, aga see on sellep et need motopüksid on mulle ilma soojavoodrita tsipa suured, soojavooder sees on, siis on kõik 5+.
Mina igatahes soovitaks mõlemaid, aga eks pead ise proovima ja otsustama. :bsmile:

Kasutaja avatar

Sepp1
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Sept 2011, 20:28
Tsikkel: Harley-Davidson
Asukoht: Võrumaa
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Sepp1 »

http://www.thefind.com/merchandise/info ... her-jacket
Oskab keegi kiita või tahab keegi laita sellist mootorratta tagi?
Enne kui ostu teen äkki saan abi... :roll:

Kui on vaja sepa abi... siis sõida minu juurest läbi :)
http://www.sepp.ee
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”