Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

USA militaarvarustuse hangete puhul mõistet hinna ja kvaliteedi suhet ei ole olemas, sest speksid antakse viimse detailini täpselt ette. Ja kui kvaliteet on vilets läheb lihtsalt partii tagasi koos leppetrahviga.



Kasutaja avatar

Kalts
Postitusi: 334
Liitunud: 10 Sept 2008, 23:49
Tsikkel: TDM900, CRF250L
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Kalts »

Aitüma kaas(a)elajatele :) Overbootse tõesti ei soovi, siiani on 2008 ostetud Daytona Road Star GTX saapad vett pidanud.
Kuigi ausalt öelda võiks aastanumbrit ja saabaste seisukorda vaadates sama firma uued osta. Kukkumised on oma töö teinud,
õmblused katki raspeldanud ja hargnevad.

Mul on vist 4 a. Held Collins ühes tükis vihmakombe käigus olnud, peab vett küll kuigi päev otsa lausvihmas sõites siit-sealt
vaikselt immitseb. Peale mõningast praktikat käib ka kombe üsna kärmelt selga ja seljast ära. Peaasi, et liiga väike pole, alati
peab tsikliriietega koos proovima.

Olen Mac'ga samasse auku, kui siis sutsuke lahjem :) Muidu head ja parajad (M) Rev'it Sand püksid kipuvad sõiduasendis saapasäärelt
üles nihkuma. Kahtlane lugu see netist ilma proovimata ostmine...

--
Vallo

Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

Kalts kirjutas:

Olen Mac'ga samasse auku, kui siis sutsuke lahjem :) Muidu head ja parajad (M) Rev'it Sand püksid kipuvad sõiduasendis saapasäärelt
üles nihkuma.
Kahtlane lugu see netist ilma proovimata ostmine...

Aga lase aasad õmmelda. Tõmbad saapa alt läbi ja ongi probleem lahendatud - ei roni need püksid kuhugi.

"Never listen to people who don't like you"
Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas romulus »

Kiidaks ka Sidi Adventure GoreTex motosaapaid. Mugavad, veekindlad, hingavad ka kuigipalju. Ainus mure mis täna avastasin on et klambrite all olevad plastikud on nii terava servaga, et lõikavad nahka sisse. Õnneks avastasin enne, kui täitsa auk sees. Lõikasin neid servasid ümaramaks,aga peab kingsepal sinna mingi lapi peale kaitseks panna laskma. Ehk siis kes uued ostab, tehke need servad ümaraks kohe, kestavad kauem.

https://www.dropbox.com/s/47l76z8wtfe2r ... 0.jpg?dl=0

Teiseks kiidaks Klim Traverse pükse. Goretexiga mootorratturi koorikpüksid, ehk siis sooja ega vihmavoodrit sees ei käi. Aga see-eest on nii ees kui taga suured õhutusavad, kottidel on kuumaga väga hea olla :). Vett peavad ka kenasti (Goretex, ei vetti raskeks ka) ja soe pesu all pole veel külm hakanud. Suur pluss ka et saab pikema säärega mudelit. Ainus puudujääk siiani et minu isteasendiga pressib mööda saabast vee üles, kui suurema vilega läbi vee sõita (mul Over-the-boot variant). Seal võiks mingi kummiga serv olla nagu mäesuusa pükstel. Aga üldiselt oma raha väärt, ilmselt muretsen sama mudeli jope ka juurde.

Kuumemateks ilmadeks võtsin Klim Dakar sõidukindad ka, aga nood on suht saast, suured ebamugavad õmblused sees.

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

Ostsin uue Held valge ja ka natuke musta mootorratturi nahkkostüümi, 2-e osalise. Oleks vaja saapaid, need mis pakutakse on sellised mis kõlbavad Ok ringrajale mitte aga tavaliiklusesse. Nii varvaste kui kanna paendumine praktiliselt puudub ja kõndida nendega on raskendatud

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Mart »

Mootorratturi s6idu saapad ei ole k6ndimiseks ja tavalised saapad ei ole s6itmiseks.

56271134

kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas kaiman »

a ma niisama kirjutan.kunagi 8 aastat tagasi ostsin diadora mootorratturi saapad,mida ma olen tänaseks umbes 5 korda kasutanud siis need saapad on seistes täasesks ära lagunenud,huvitav laguemisprotses käib koguaeg :D ma naise omasi parem ei hakka uurima las vedeevad seal kus nad on :D voibolla leks pidanud igapäevaselt neid kasutama aga nh kus ma teadsin

Kasutaja avatar

TiitX11
Postitusi: 403
Liitunud: 16 Aug 2015, 18:54
Tsikkel: Honda X11; Vulcan 2200
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas TiitX11 »

[quote="TiitX11"]Ostsin uue Held valge ja ka natuke musta nahkkostüümi, 2-e osalise. Oleks vaja saapaid, need mis pakutakse on sellised mis kõlbavad Ok ringrajale mitte aga tavaliiklusesse. Nii varvaste kui kanna paendumine praktiliselt puudub ja kõndida nendega on raskendatud[/quote] :D Probleem ongi ju selline, et tuleks mingi kompromiss leida! Egas euroopasse võta racing saapaid kaasa, vaja ka kõndida. Tuleks mingisugune kompromiss leida :evil: Saapad kui on olemas saab proovida, siis on OK, aga tellimisel see puudub.

Miks ei ole selliseid saapaid millel vähemalt tald paendub? Olgu, et vähe aga siis olgu ka kergelt! Jäiga tallaga saapad on rasked kasutada nii sõidul kui kõndimisel. Ohutus? Ei mängi siin väikese pöördumise juures mingit rolli, samuti ka hüppeliigese min. pöördumine. Tegelikult need võiksid olla parimad "racing" saapad kuna ka võidusõidus on ikkagi vaja jalatunnet. Või peab olema sombi jalg??? :D

Tsikkel pole kunagi liiga võimas...........kui aga on, oled ise liiga vanaks jäänud
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas puna »

Ise kasutan Alpinestars rinka saapaid ja kõndides ei häiri

Kasutaja avatar

M2
Postitusi: 607
Liitunud: 24 Mai 2007, 11:47
Tsikkel: CB1000R
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas M2 »

Kasutan juba mitmendat aastat SIDI Vertigo Corsa mootorratturi saapaid. Sissekantult käimiseks väga mugavad ja sõites on tunnetus väga hea. Uued SIDi MAG-1 saapad on ka kõndimiseks sobivad, kuid need minul kombe sääre peale ei mahtunud. Vaevalt, et ükski spordi tegemiseks mõeldud saabas käimiseks vajalikke omadusi silmaspidades arendatud on, aga kui tippspordis ei osale ja matkama ei roni, siis mingisugune kompromiss on võimalik leida küll.

ELUST TULEB LÄBI MURDA, MITTE PUGEDA!
http://www.animalistika.ee

Suli
Postitusi: 32
Liitunud: 17 Jaan 2015, 20:17
Tsikkel: KTM
Tänanud: 1 kord

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Suli »

Sooviks siis vähe nöu mootorratta saabaste kohta. Vaja oleks sõita metsas ja ka linnas. Eelarve kuskil 200euri. Silma on hakanud 2 varjanti. http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 36889.html ja http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 26939.html

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas puna »

Vaata Alpinestars Tech7 mootorrattasaapaid
http://www.fc-moto.de/Alpinestars-Tech7/en

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Tech 7 klambrid on räige tüütus, kui teised mootorratturid tunnevad trennis pingelangust pärast poole ringi läbimist või järsust mäest üles saamist, siis mina ohkan kergendatult kui saapad jalas on. No ei lähe lihtsalt inimese jõuga kinni need. Anoh, odavalt sain :)

Kasutaja avatar

Bogser
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Mai 2007, 15:16
Tsikkel: R1150 GS
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Bogser »

Suli kirjutas:

Sooviks siis vähe nöu saabaste kohta. Vaja oleks sõita metsas ja ka linnas. Eelarve kuskil 200euri. Silma on hakanud 2 varjanti. http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 36889.html ja http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 26939.html

Kas need ei mootorratturi saapad sobi?
https://www.motodepoo.ee/soiduvarustus/ ... -discovery
Olen kasutanud kaks hooaega ja rahul- mugavad sõita ja käia. Valikus oli ka sama firma Adventure mudel- paraku ei sobinud minu jalaga. Ja hinda sain ka poes allapoole.
Urmas

Kahest pütist on küll!
R1150GS
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Bogser kirjutas:
Suli kirjutas:

Sooviks siis vähe nöu saabaste kohta. Vaja oleks sõita metsas ja ka linnas. Eelarve kuskil 200euri. Silma on hakanud 2 varjanti. http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 36889.html ja http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 26939.html

Kas need ei sobi?
https://www.motodepoo.ee/soiduvarustus/ ... -discovery
Olen kasutanud kaks hooaega ja rahul- mugavad sõita ja käia. Valikus oli ka sama firma Adventure mudel- paraku ei sobinud minu jalaga. Ja hinda sain ka poes allapoole.
Urmas

Need on metsas sõitmiseks ikka liiga pehmed ja vedelad.

Kasutaja avatar

Bogser
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Mai 2007, 15:16
Tsikkel: R1150 GS
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Bogser »

mx77 kirjutas:
Bogser kirjutas:
Suli kirjutas:

Sooviks siis vähe nöu saabaste kohta. Vaja oleks sõita metsas ja ka linnas. Eelarve kuskil 200euri. Silma on hakanud 2 varjanti. http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 36889.html ja http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 26939.html

Kas need ei sobi?
https://www.motodepoo.ee/soiduvarustus/ ... -discovery
Olen kasutanud kaks hooaega ja rahul- mugavad sõita ja käia. Valikus oli ka sama firma Adventure mudel- paraku ei sobinud minu jalaga. Ja hinda sain ka poes allapoole.
Urmas

Need on metsas sõitmiseks ikka liiga pehmed ja vedelad.

Ei vaidle vastu, aga kui saabas peab samaaegselt sobima nii metsa kui linna, siis peab mingi kompromissi tegema. Vahendasin enda arvamust ja kogemust, lihtsalt...

Kahest pütist on küll!
R1150GS
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Mootorratturi sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

"Metsas sõitmine" on üldiselt eri inimeste jaoks väga erineva tähendusega termin :) Kui lugeda seda niipidi, et sõidad ikka mööda mingisugust teed ja mets on ümberringi, siis sobib tegelikult igasugune saabas. ADV saabas on rohkem selline müügi- ja stiilivärk, et noh kui tatsad läbi Maxima parkla õlle järele siis saad teha näo et nüüd kohevarsti on Magadani suunas minek. Mis iseenesest on okei, lihtsalt mina ka nendega päris metsa (enam) ronida ei tahaks.

Mul küll teiste selle klassi saabastega kogemusi pole, aga Forma Adventure on väga viisakas saabas, peab vett, vastupidav, kannatab kõndida, tänu mingile superspetssünteetilisele voodrile ei hakka kergesti haisema ja tald on mõistliku mustriga. Aga noh pehme on ta ikka küll jah.

Reaalse krossisaapaga samas ei tatsa linnavahel kuhugi, igasugu kaldteed ja muud invafeatuurid muutuvad kiiresti sõpradeks. Et noh, siin tegelikult pole mingit kompromissi olemas, täiesti vastuoluline küsimusepüstitus.


Suli
Postitusi: 32
Liitunud: 17 Jaan 2015, 20:17
Tsikkel: KTM
Tänanud: 1 kord

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Suli »

Jesper kirjutas:

Tech 7 klambrid on räige tüütus, kui teised sõitjad tunnevad trennis pingelangust pärast poole ringi läbimist või järsust mäest üles saamist, siis mina ohkan kergendatult kui saapad jalas on. No ei lähe lihtsalt inimese jõuga kinni need. Anoh, odavalt sain :)

Tech 7 muidu ikka netis kiidetakse aga äkki uuemaid mudeleid. Kuna nats vaatan ka välimust siis miskipärast meeldivad need Scott MX 450 S13 .Laps muidugi arvab et need naiste omad. Keegi veel midagi nendest teab

Kasutaja avatar

access
Postitusi: 46
Liitunud: 19 Okt 2014, 16:21
Tsikkel: Yamaha r6
Asukoht: Tartu

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas access »

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Tagi olen käes hoidnud, aga ära ei ostnud, kuna oli juba teine ja natukene edevam olemas. Tundus siiski asjalik.

Pükse kasutasin eelmise hooaja - hea kvaliteet, tugev nahk, suhteliselt mugavad. Korra panin külje maha, tõmbasin niiske lapiga puhtaks ja sõitsin edasi. Ilmselt kaaluks uuesti ostmist, kui need ükskord otsa saavad. Hakkasid Lindstrands'i tagiga kokku ilma luku vahetamiseta.

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Suli kirjutas:

Sooviks siis vähe nöu saabaste kohta. Vaja oleks sõita metsas ja ka linnas. Eelarve kuskil 200euri. Silma on hakanud 2 varjanti. http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 36889.html ja http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 26939.html

Tere
mina kasutasin metsas Alpinestars Tech3 saapaid. julgen väita et nendega kannatab jalutada küll. käimis seadeks võiks klambrid lõdvemaks lasta ja oleks täitsa ok. mitte hädapärast hambad ristis "ok" kuna sokkis oleks veel hullem vaid ikka täitsa ok. minuarvates käimismugavuse seisukohast on oluline, et saabas jalaga sobiks. et kand püsiks ka lõdva klambriga jne.

5248653

petz
Postitusi: 1443
Liitunud: 20 Juun 2005, 11:29
Tsikkel: KMZ sidecar, Super Tenere
Asukoht: Lilli-Nuia-Viljandi-Emmaste
Tänatud: 2 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas petz »

jagage kogemusi ja emotsioone Akito saabaste kohta .http://www.rrmoto.eu/tooted/389-akito-monza-aw.html
kas siin kehtib ka see teooria, et pole head ja odavat ?

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas KIBU »

petz kirjutas:

jagage kogemusi ja emotsioone Akito saabaste kohta .http://www.rrmoto.eu/tooted/389-akito-monza-aw.html
kas siin kehtib ka see teooria, et pole head ja odavat ?

mina julgen kahelda et see "valmistatud üleni täisnahast" ehtsat loomanahka tähendab. hinnast lähtudes pigem üleni samast materjalist mis on aga kunstnahk. võibolla tõlkes kaduma läinud...
kõik oleneb alati mille jaoks sa neid tahad. kui lihtsalt motovälimusega jalanõud vaja näiteks pildistamiseks :mrgreen: siis küll.

tegelt ma ei tea nendest saabastest midagi. mul oli kunagi sama tootja kombe. mingites kohtades oli ka seda sama karbonimitatsiooniga materjali nagu nendel saabastel. see kombe kannatas lohisemist paremini kui mõni siinmail väga tuntud tootja oma mida olen proovind. ehk et hinna järgi alati kogu tõde ei näe kuid hea sõidusaabas maksab minu kogemuse põhjal kordades rohkem siiski.

5248653
Kasutaja avatar

TPB
Mode
Postitusi: 248
Liitunud: 22 Mai 2015, 22:07
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas TPB »

ebays on väga palju "Genuine Technical Leather" mis on meie mõistes siiski ehtne KUNSTNAHK :)

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas AzA »

Täisnahk :) Imelik, et keegi poolnahast saapaid ei müü.
Nimetagu kuidas tahavad, nahk ta ilmselt siiski on.
Pigem on küsimus kelle kuradi nahk, kuidas töödeldud,kuidas värvitud jne.
Mustiku nahk hiiumaa maakarjast on tänapäeval tõenäoliselt odavam kui korralik naftasaadus.
See teema, et nahk on ilmtingimata kallim kui tehis .... on ammu ajalugu.

Saad selle, mille eest maksad, odavaga võib lihtsalt vahel vedada :bsmile:
Loe: kalli kraamiga saad vähem lüpsikut.

Aga mulle meeldib.

Harryson
Postitusi: 10
Liitunud: 22 Juul 2014, 11:46
Tsikkel: XT660X
Tänanud: 1 kord

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Harryson »

Suli kirjutas:

Sooviks siis vähe nöu saabaste kohta. Vaja oleks sõita metsas ja ka linnas. Eelarve kuskil 200euri. Silma on hakanud 2 varjanti. http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 36889.html ja http://www.motoin.de/Clothing/Boots/Off ... 26939.html

Soovitaksin TCX Track EVO Waterproof. Alguses on natukene kanged, kuid lähevad täpselt parajaks. Klambrid on veidi tüütud, kuid väga mugavad on, palav ei hakka ja samas vett läbi ei lase. Pärast koju jõudes lased veega pori maha ja muud midagi polegi. Olid ka jalas autoga sõites ja ringi kõndides, mitte mingit probleemi ei olnud. Samas on nad ikkagi suht jäigad ja kaitse üle ei saa kurta. Kui muidugi selline Enduro stiil sobib. Aga Enduro kohapealt, ütleks et need on must-have saapad.

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

AzA kirjutas:

Täisnahk :) Imelik, et keegi poolnahast saapaid ei müü.

Täisnahk on ilmselt tõlge väljendist "full grain leather"", mis tähendab poolitamata nahka (tavaliselt lõigatakse nahalt üks kiht maha)

Aga Akito kodulehel pole kasutatavast materjalist sõnagi, siis ilmselt on tegemist naftasaadustega.

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas AzA »

Tänud selgitamast. Aus olla, ei teadnudki, et viilutamine sellessegi maailma jõudnud.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

AzA kirjutas:

Tänud selgitamast. Aus olla, ei teadnudki, et viilutamine sellessegi maailma jõudnud.

Usu mind, sa ei tahaks kanda täisnahast tänavakingi :D

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas AzA »

Ilmselt tõesti, tegutsesin teooriaga veidi ja nuh mõistetav, aga sellegipoolest jään osati enda juurde .... mitte krdi midagi ei saa uskuda tänapäeval, enne kui keemiline analüüs pole tehtud :bsmile:

Aga mulle meeldib.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”