Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


lota-lota
Postitusi: 30
Liitunud: 01 Juul 2010, 15:51
Tsikkel: BMW R1200GSA
Tänanud: 2 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas lota-lota »

Märtt kirjutas: 02 Mai 2019, 07:54

Tuleb ette olukordasid, mil kiidan hiina sitta.
Siinkohal tuulesuunaja. Toimib väga hästi R1200GSA tuuleklaasile, kui tava klaasi pikkusest peanupu jaoks väheks jääb.
Analoogset asja pakub ka Wunderlich 110 euroraha eest. Kas minu tuule resonantsi probleem sellest ära kaob, ei julgenud arvata. 15eur polnuks palju kaotada, aga asi tuli täiesti kvaliteetne, on suuremas osas reguleeritav kui Wunderlichi analoog, sobib ka kumera servaga tuuleklaasile ilusti ning tõesti toimib. Kel madala klaasi tõttu tuuleprobleem, võib lahendus peituda just siin.
https://www.aliexpress.com/item/Motorcy ... 4c4dy7kfZ6

Spoiler

tuulesuunaja.jpg

Tõesti hästi toimiv variant. Eks ta vaatevälja piirab aga kõike head ka ei saa tahta!




ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas ttt »

Ylempealik kirjutas: 30 Apr 2019, 17:47

See mõni värviline triip kuskil küljel on nagu vähevõitu.

Sõltub muidugi rattast, aga kõige lihtsam lahendus on erksavärviline või valge kiiver, see on kõige paremini ja kõige kaugemale näha.
Endal neoonkollane.. nii et kui mõne lollusega hakkama saan, on ka lihtne silma jääda :oops:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Märtt kirjutas: 02 Mai 2019, 07:54

Tuleb ette olukordasid, mil kiidan hiina sitta.
Siinkohal tuulesuunaja. Toimib väga hästi R1200GSA tuuleklaasile, kui tava klaasi pikkusest peanupu jaoks väheks jääb.
Analoogset asja pakub ka Wunderlich 110 euroraha eest. Kas minu tuule resonantsi probleem sellest ära kaob, ei julgenud arvata. 15eur polnuks palju kaotada, aga asi tuli täiesti kvaliteetne, on suuremas osas reguleeritav kui Wunderlichi analoog, sobib ka kumera servaga tuuleklaasile ilusti ning tõesti toimib. Kel madala klaasi tõttu tuuleprobleem, võib lahendus peituda just siin.
https://www.aliexpress.com/item/Motorcy ... 4c4dy7kfZ6

Spoiler

tuulesuunaja.jpg

Mul ka sama ja kiidan ka.Sellest siin kuskil muus teemas ka juttu olnud,et toimib

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

TPB
Mode
Postitusi: 248
Liitunud: 22 Mai 2015, 22:07
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas TPB »

Esimest korda elus siis Rukka Goretex jope, püksid ja kindad......miks ma neid varem ei ostnud :wack:

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

TPB kirjutas: 02 Mai 2019, 18:26

Esimest korda elus siis Rukka Goretex jope, püksid ja kindad......miks ma neid varem ei ostnud :wack:

Mis on need head omadused, mis panid kiidulaulu helisema?

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

TPB
Mode
Postitusi: 248
Liitunud: 22 Mai 2015, 22:07
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas TPB »

Madlobster kirjutas: 02 Mai 2019, 18:40
TPB kirjutas: 02 Mai 2019, 18:26

Esimest korda elus siis Rukka Goretex jope, püksid ja kindad......miks ma neid varem ei ostnud :wack:

Mis on need head omadused, mis panid kiidulaulu helisema?

Mul on soe aga mitte palav, ka vihmas on kuiv kui lukud kinni, kõik taskud ja lukud on tehtud õigetpidi ( ausalt ma ei osanud ostes selle peale isegi mõelda ). Krae hoiab tuult aga ei poo jne. Seljas istub hästi ja käised ja sääred on õige pikkusega. Ma saan neid selga tõmmates aru, et disaini ja tootearendusse on läinud lugematu arv testikilomeetreid Eestile sarnastes oludes.

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Märtt kirjutas: 02 Mai 2019, 07:54

Tuleb ette olukordasid, mil kiidan hiina sitta.
Siinkohal tuulesuunaja. Toimib väga hästi R1200GSA tuuleklaasile, kui tava klaasi pikkusest peanupu jaoks väheks jääb.
Analoogset asja pakub ka Wunderlich 110 euroraha eest. Kas minu tuule resonantsi probleem sellest ära kaob, ei julgenud arvata. 15eur polnuks palju kaotada, aga asi tuli täiesti kvaliteetne, on suuremas osas reguleeritav kui Wunderlichi analoog, sobib ka kumera servaga tuuleklaasile ilusti ning tõesti toimib. Kel madala klaasi tõttu tuuleprobleem, võib lahendus peituda just siin.
https://www.aliexpress.com/item/Motorcy ... 4c4dy7kfZ6

tuulesuunaja.jpg

Ma ka pigem kiidaks seda hiina asja. kuigi Wunderi klaas (polükarbonaat) on siiski parem. hiinaka puhul pilt moondub klaasi painutus kohtadel ja häirib läbi vaatamisel. Wunderlichti klaasil pole sellist häda. Samas on hiinaka regulerimis süsteem parem. Kuna minul on ta GSA klaasi küljes ja seega üpris kõrgel, tegin enda Wunderlichti versioonile hiinaka järgi ise eksentrik sulguri (laste tõuksi küljest sai vajalikud osad) et saaks sõidu ajal klaasi kallet muuta. ilma selleta ehk nii nagu Wunderlicht oma toodet pakub, pole suurem asi kokkuvõttes kui lisaklaas nii kõrgel, et sellest läbi peab vaatama sõidu ajal. Vihmaga ja maastikul ukerdades keeran täitsa horisontaalseks, et ei segaks ja tuul vee kiivri visiirilt ära puhuks.

5248653
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Spoiler
TPB kirjutas: 02 Mai 2019, 18:49
Madlobster kirjutas: 02 Mai 2019, 18:40
TPB kirjutas: 02 Mai 2019, 18:26

Esimest korda elus siis Rukka Goretex jope, püksid ja kindad......miks ma neid varem ei ostnud :wack:

Mis on need head omadused, mis panid kiidulaulu helisema?

Mul on soe aga mitte palav, ka vihmas on kuiv kui lukud kinni, kõik taskud ja lukud on tehtud õigetpidi ( ausalt ma ei osanud ostes selle peale isegi mõelda ). Krae hoiab tuult aga ei poo jne. Seljas istub hästi ja käised ja sääred on õige pikkusega. Ma saan neid selga tõmmates aru, et disaini ja tootearendusse on läinud lugematu arv testikilomeetreid Eestile sarnastes oludes.

Rukkal on muidugi palju erinevaid mudeleid mis omadustelt erinevad nagu siga ja kägu. mina olen oma Rukka goreteks pro kangast kuftiga mõned kümned tuhanded maha sõitnud ja suurem vaimustus on üle läinud. Rukka on väga hea külma või mõõdukalt sooja ilmaga. minu jaoks kuni +26 kraadi. südasuvel või soojemas kliimas sõites on materjal siiski liiga paks ja krdi musta värvi! tuulutus lahendused on mitmel teisel tootjal kordades paremad, kangas on jäik.
ka kvaliteet pole peale tootmise pilungide juurde kolimist enam see millest vanad motomatkajad õhkavad. kuna Rukka varustuse hind tänapäeval on pigem odavam kui mõne teise (parema?) tootja asjadel siis samas Rukka varustus väga nutma ka ei aja. Järgmiseks mina enam Rukkat ei osta kui nad just sobivat mudelit heledamates toonides ei otsusta teha.

5248653

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Luxor »

TPB kirjutas: 02 Mai 2019, 18:26

Esimest korda elus siis Rukka Goretex jope, püksid ja kindad......miks ma neid varem ei ostnud :wack:

Lisa selle Rukka jope mudel ka siia. Mul ka kerge plaan ruganeeruda. :)

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

TPB
Mode
Postitusi: 248
Liitunud: 22 Mai 2015, 22:07
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas TPB »

Luxor kirjutas: 03 Mai 2019, 17:41
TPB kirjutas: 02 Mai 2019, 18:26

Esimest korda elus siis Rukka Goretex jope, püksid ja kindad......miks ma neid varem ei ostnud :wack:

Lisa selle Rukka jope mudel ka siia. Mul ka kerge plaan ruganeeruda. :)

Püksid olid Matti ja jope vist Basti ( stretch cordura )

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas ranel »

Lisaks ka ühe goretex pro põhjal kiidusõnad. Held 6464. Müüakse viimaseid laojääke väga hea hinnaga. Ühe paari ostis sõber ja väga rahul. Ühe ostsin ise, aga kuna jäi väikseks, ostsin kohe number suurema, siis väiksema müüsin siinsamas maha. Täna sain sellise kirja postkasti.

Tuleb tunnistada, et nii häid pükse pole mul varem olnud. Tänase ilmaga oli ka täitsa hea sõita, vanade pükstega oleks omas mahlas täitsa läbi vettinud.

Ise ma olen sõitnud nendega -2c ja oli soe olla. Samas eelmine nädalavahetus sai 2.5h vihma käes oldud ja täiesti kuivaks jäin. Tagumiku peal on seal mingi päris nahk ka, et hulga paremini püsib sadula peal, kui näiteks mu varasema tekstiilist pükstega ning liikuvatel osadel on muutuva pikkusega mingi asi õmmeldud.
Kaua need püksid nii heade omadustega edasi on, ei oska öelda, kuid esmamulje on super. Hetkel 1500km seljataga nendega.

Jutt siis nendest pükstest.
https://www.louis.eu/artikel/held-maner ... f17fe57963

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ostsin Louisist sellised teksad ja julgen väita,et on palju paremad ja mugavamad,kui mu senised HELD-i teksad,mis olid üle poole kallimad. Seal muidugi praegu soodukas 49,99€
https://www.louis.eu/artikel/highway-1- ... ans/211254
Keegi soovitas seal arvustusetes number suurem võtta ja see oli hea soovitus. Välja näevad nagu täiesti tavalised teksad. Materjal strech ja näeb välja igati tugev ja kvaliteetne.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas ranel »

https://www.louis.eu/artikel/tcx-x-five ... ing/219046

Vihma peavad kenasti 3+h ja saabas kuiv, aga mul lagunes ja tean ka ühte teist täpselt sama saapapaari, millel lukk lagunes ära. Mul kestis see saabas alla 600km.
Lühidalt, ei soovita.

Kel soovitusi hea ja alla 200 eur paar saapa osas, oleks huvitatud. Huvitaks kindlasti vihmakindlus.

Kehvast varustusest veel rääkides. Uskumatult soe ja täiesti kuiv tundides viisi vihmas sõites.
Küll aga ei saa rahule jääda koostekvaliteediga. Ilmselt vee ja tuulekindluse jaoks on mingi alusriie nii lähedal lukule pandud, et pidevalt üritab luku alla sõita. Lisaks lukk irdus jope küljest veel teistest kohtadest, kuhu riie alla ei üritanud joosta.
https://www.fc-moto.de/en/Held-Cadora

1.jpg
http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Nojah, ma küll kiunatasin kuuldavalt sea kombel kui Alpinestars Toucanite eest kevadel Bikemanis raha lauale panin, aga no tänaseks on selge, et lähima pika aja jooksul pole tsiviilsõitudeks küll mingeid muid saapaid vaja. Sisse kandmise aeg oli küll päris pikk, aga kui nahk lõpuks alla andis, siis on lausa lust kõndida, samas softima offroadi jaoks on kaitset maa ja ilm. Tald on tugev ja mustriline, veekindlus on ka eeskujulik, ei lase sisse, ei lase välja :)

http://www.brake-magazine.com/rated-alp ... ucan-boot/

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Ain »

Sügisel sai ostetud Sidi Adventure 2 Gore-Texiga ja ainult kiidusõnad! Sissekäimisega läheb ilmselt jah aega. Aga mugav ja soe. Ja ka esimesed korrad kaitsnud korraliku paugu eest pahkluule..
https://motodepoo.ee/soiduvarustus/1149 ... ure-2-must

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Jep, eks see nii on, et kunagi tundusid kõik need alumise riiuli "Adventure" saapad nii uhked ja isased, klambrid peal ja puha, nagu päris, aga kui korra mingi suvalise juurika vastu selline litter ära käib, et kiivris vilistab, siis maailmapilt natuke muutub. Mul juhtus suht pimeda juhuse läbi tol mõistuse pähe koputamise hetkel Tech10 jalas olema, Forma Adventurete peale ei taha enam mõeldagi, kuivavad seal garaažinurgas tänaseni, kuhu toona jäid...

Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 175
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

Soetasin ka Sidi Adventure 2 sügisel. Kiidusõnad ka minu poolt. Suutsin ratta suht sügavasse lompi külili panna aga jalg jäi kuivaks.
Sissekäimine jah oli natukene vaevaline aga peale mõnda nädalat harjus ära.

2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure
Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas h0lger »

Kas keegi oskad kiita/laita mõnda Leatt 3DF Airfit alternatiivi?
Ehk siis pehmete kaitsmetega kehakaitset?

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Forcefield tundub kõige lähem olevat (aga see ainult pildi järgi otsutades, pole ise käes/seljas proovinud).

Aga miks sa seda küsid, ehk mis Leatt'i juures sind ei rahulda?

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas h0lger »

mx77 kirjutas: 31 Mär 2020, 12:59

Aga miks sa seda küsid, ehk mis Leatt'i juures sind ei rahulda?

Hind :)

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas ranel »

https://www.louis.eu/artikel/tcx-x-five ... 599668a504

Ärge ostke seda. Louisel terve partii vigase lukuga sees parempoolsel saapal. Läks sõbral katki, läks mul katki, saadeti asendus, millel juba sama viga oli näha. Kirjutasid ise ka, et teavad, et selle tootega neil nihu ja palusid midagi muud asenduseks võtta. Õmblusest tingitud viga, mille tõttu hakkab lukku lõhkuma.

Positiivsest küljest, vett pidasid kenasti.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

h0lger kirjutas: 31 Mär 2020, 13:16
mx77 kirjutas: 31 Mär 2020, 12:59

Aga miks sa seda küsid, ehk mis Leatt'i juures sind ei rahulda?

Hind :)

Njah, siis on raskem juhtum.


Riff
Postitusi: 80
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: Triple RS, T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Riff »

On kelllegi kogemusi Rebelhorn riietusega: http://pood.motohoov.ee/et/a/jope-rebel ... -must-hall
Kohapeal tundus päris asjalik olevat. Taskud lisaks krõpsudele veel magnetiga ja tuulutusavasi omajagu.

Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas h0lger »

mx77 kirjutas: 31 Mär 2020, 21:26
h0lger kirjutas: 31 Mär 2020, 13:16
mx77 kirjutas: 31 Mär 2020, 12:59

Aga miks sa seda küsid, ehk mis Leatt'i juures sind ei rahulda?

Hind :)

Njah, siis on raskem juhtum.

Ostsin siiski Leatti ja nüüd kiidan. Väga mugav ja “katsetamise eesmärgil” külje maha pannes tundus isegi kaitsev olevat.

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Riff kirjutas: 29 Apr 2020, 14:50

On kelllegi kogemusi Rebelhorn riietusega: http://pood.motohoov.ee/et/a/jope-rebel ... -must-hall
Kohapeal tundus päris asjalik olevat. Taskud lisaks krõpsudele veel magnetiga ja tuulutusavasi omajagu.

Ostsin eelmine aasta Rebelhorni Cubby 3 komplekti, sisemised kihid viskasin nah... ja ise olen väga rahul. Kuna ma pole vist päris standardne euroasiaat, siis head meelt tegi see, et sain komplekti XL/L suurustest endale parajaks sobitada, Bikemanis siis. Pole päris sama mudel, seega saan ainult Rebelhorni üldiselt kommenteerida:
Minumeelest on hinna ja kvaliteedi suhe väga hästi paigas. Kokku õmmeldud Pakistanis (vahelduseks päris huvitav) kõigil proovitud riietel olid lukud-trukid korras (vendi taskute lukke tuleb enne kinni tõmbamist natuke tagasi libistada aga äkki nii ongi popp ja noortepärakuline), koostekvaliteet tundub ka peale pikemat kasutamist suht ok (mõned õmblused visuaalselt viltu aga hoiavad ilusti), mõned niidid sai kohe ära tõmmatud aga kõik endiselt terve ja näeb normaalne välja.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638
Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 663
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Raki »

Ma tahaks kiruda nats Klimi riideid. Proovisin Klimi Badlands Prod, Kodiaki ja midagi veel.

Badland ilgelt kottis, ku a USA mõõdud ja muidu robakas.

Kodiak euroopa mõõdud aga mulle varrukad väga pikad. Varrukate otsad ja kaelus töötlemata ja hakkab hõõruma. Varrukalel pole ka lukku, et oleks mugav pikemaid kindaid sisse panna. Jope oli üsna lühike. Ma 177cm pikk ja käed nagu normaalmõõdus ja muidu pole ka liiga rasvane :P.

Bmw rallye riided olid hoopis rohkem minu maitse, aga pole gore tex.

Ehk kohe kindlasti mitte ei soovita tellida veebipoest nii kalleid asju.

Saabastest proovisin sidi adventure 2 - oli nats kitsas ja alpinestars toucaneid, mis lähevad ka kaubaks.

Kus kohas rukka riideid saaks proovida?

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

Margit
Postitusi: 350
Liitunud: 16 Apr 2011, 12:28
Tsikkel: Honda CB500XA
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Margit »

Rukka on Motodepoos. Ma ei tea kuidas meeste mudelid on, aga naiste jopede varrukad on mega laiad (ja matavad naiseliku figuuri).

Kasutaja avatar

Jannes
Postitusi: 245
Liitunud: 25 Veebr 2004, 16:09
Tsikkel: R1200R -17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Jannes »

Kas Rukkat Loodusinvestis, ja suhteliselt korralikus valikus, ka mitte polnud?

Sui generis
Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 663
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Raki »

Jannes kirjutas: 08 Mai 2020, 21:17

Kas Rukkat Loodusinvestis, ja suhteliselt korralikus valikus, ka mitte polnud?

Mis see looduseinvest on? Motodepoos pole meeste rukkat

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Raki kirjutas: 08 Mai 2020, 21:59
Jannes kirjutas: 08 Mai 2020, 21:17

Kas Rukkat Loodusinvestis, ja suhteliselt korralikus valikus, ka mitte polnud?

Mis see looduseinvest on? Motodepoos pole meeste rukkat

https://loodusinvest.ee/pood?filter_kau ... ubamark=or

ja Revit'l on ka päris lai igasugu jopesi. Neist ei sobinud ka miski?

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”