REVIT riiete suurused

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
S.S.D.D.
Postitusi: 213
Liitunud: 14 Sept 2006, 11:05
Asukoht: Tln

REVIT riiete suurused

Lugemata postitus Postitas S.S.D.D. »

Plaanis soetada Revit Sand jope.

Kuna jõusaalis on keha natukene "ära rikutud", siis plaanis osta suurim number xxxl ( 4xl).
Kusimus aga kas Reviti tooted on enam vähem euronumbritele vastavad? Kas xxxl võib olla ca 60-62 suurus? Või pigem nagu " hiinakas" kus 4xl reaalselt võrdub max ca 54`ga...

Kahjuks 4xl pole vist üheski Tallinna poes Reviti tooteid sees mida numbri poolest proovida...

Võrdluseks, tagi nr.on mul reaalselt ca 62 tavaliselt, 60 punnitab ka kuidagi selga aga ebamugav, õlavars ei mahu siiski hästi sisse, Alpinerstar tagid). Kui õlavars mahu, siis nr 60 on ka põhimõteliselt ok.

Pikkus 187, rinnaümbermõõt ca 115cm, ( kõhtu ees ei ole) selge lai, käsivarred jämedad. Kas xxxl Revit mulle ülds selga läheb või on pigem väike( suur).

Tänud ette!



Only a Motorcyclist knows why a dog sticks his head out of the window of the car...
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: REVIT riiete suurused

Lugemata postitus Postitas yeekim »

S.S.D.D. kirjutas:

Plaanis soetada Revit Sand jope.

Kuna jõusaalis on keha natukene "ära rikutud", siis plaanis osta suurim number xxxl ( 4xl).
Kusimus aga kas Reviti tooted on enam vähem euronumbritele vastavad? Kas xxxl võib olla ca 60-62 suurus? Või pigem nagu " hiinakas" kus 4xl reaalselt võrdub max ca 54`ga...

Kahjuks 4xl pole vist üheski Tallinna poes Reviti tooteid sees mida numbri poolest proovida...

Võrdluseks, tagi nr.on mul reaalselt ca 62 tavaliselt, 60 punnitab ka kuidagi selga aga ebamugav, õlavars ei mahu siiski hästi sisse, Alpinerstar tagid). Kui õlavars mahu, siis nr 60 on ka põhimõteliselt ok.

Pikkus 187, rinnaümbermõõt ca 115cm, ( kõhtu ees ei ole) selge lai, käsivarred jämedad. Kas xxxl Revit mulle ülds selga läheb või on pigem väike( suur).

Tänud ette!

Aga mine Motomarketisse ja proovi selga.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Teema algataja
S.S.D.D.
Postitusi: 213
Liitunud: 14 Sept 2006, 11:05
Asukoht: Tln

Re: REVIT riiete suurused

Lugemata postitus Postitas S.S.D.D. »

yeekim kirjutas:
S.S.D.D. kirjutas:

Plaanis soetada Revit Sand jope.

Kuna jõusaalis on keha natukene "ära rikutud", siis plaanis osta suurim number xxxl ( 4xl).
Kusimus aga kas Reviti tooted on enam vähem euronumbritele vastavad? Kas xxxl võib olla ca 60-62 suurus? Või pigem nagu " hiinakas" kus 4xl reaalselt võrdub max ca 54`ga...

Kahjuks 4xl pole vist üheski Tallinna poes Reviti tooteid sees mida numbri poolest proovida...

Võrdluseks, tagi nr.on mul reaalselt ca 62 tavaliselt, 60 punnitab ka kuidagi selga aga ebamugav, õlavars ei mahu siiski hästi sisse, Alpinerstar tagid). Kui õlavars mahu, siis nr 60 on ka põhimõteliselt ok.

Pikkus 187, rinnaümbermõõt ca 115cm, ( kõhtu ees ei ole) selge lai, käsivarred jämedad. Kas xxxl Revit mulle ülds selga läheb või on pigem väike( suur).

Tänud ette!

Aga mine Motomarketisse ja proovi selga.

edu

see oleks ideaalne, kui neil on 4xl`i.
Lähen käin läbi vast

Only a Motorcyclist knows why a dog sticks his head out of the window of the car...
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”