zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas Hanno »

Ilmselt ma pole ainus, kes sisustab talveõhtuid algavaks hooajaks reisplaanide tegemisega ja sealhulgas mõlgutab zumo ostu mõtteid. Talvel sõita ei saa, siis vähemalt saab nänni koguda :)

Niisiis, soodsaimad, mida ma olen leida suutnud, on siin, vanas rahas 6200 koos käibekaga, tundub et uus.
Või siin, vanas rahas 6k, koos käibekaga, aga see tundub olema "valge karbi" toode. Samas, kas selles midagi halba on üldse...
Ebays on kasutatute hinnadki kõrgemad, niipalju kui olen jälginud.

usaldusväärsematest kohtadest on silma jäänud Ztechnik, aga seal ülalolevatega võrreldes ikka üksjagu kallim.

Ja küsimus, et kas on keegi ehk veel odavama hinnaga kuskil neid leidnud/ostnud? Ja teine küsimus, et kas factoy refurbished'iga on kellegil halbu kogemusi?
zümo 660 pakub samuti huvi.




rein113
Postitusi: 151
Liitunud: 15 Veebr 2008, 17:27
Tsikkel: Suzuki GSX750
Asukoht: Pärnu

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas rein113 »

Kas temal on see juba müüdud?

5273938
Kasutaja avatar

Teema algataja
Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas Hanno »

ei tea, aga eeldasin, et müüb eraisikuna. Seega hind, kui ettevõttele osta, koos maksudega 680€. Ja ma justnimelt tahaks ettvõttele...
Tänan igaljuhul.


Nipper
Postitusi: 3
Liitunud: 07 Dets 2009, 12:21
Tsikkel: Yamaha R1 ja Can-am Outlander

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas Nipper »

Tere.
Sooviks ka ühte kui kellegil on. Vahet pole kas arvega või ilma ja Eesti kaarti ka ei pea olema.
Martin 52 08 203


Eskimo
Postitusi: 83
Liitunud: 16 Jaan 2004, 12:43
Kontakt:

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas Eskimo »

Mul on müüa. Tegin oma matka ära ja nüüd müügis.

UP.

Viimati muutis Eskimo, 04 Veebr 2011, 11:07, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas boob »

Hanno kirjutas:

ei tea, aga eeldasin, et müüb eraisikuna. Seega hind, kui ettevõttele osta, koos maksudega 680€. Ja ma justnimelt tahaks ettvõttele...
Tänan igaljuhul.

Kui saladus pole, siis kuidas eraisiku müüdav ese 400€ hinnaga muutub ettevõtte jaoks 680€'ks?

Factoy refurbished seadmed on reeglina müügis ilma lisadeta, ehk siis ainult seade valges karbikeses :) Seega paned hunniku pappi veel lenksukinnituse ja muu nänni alla.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas Hanno »

no umbes nii, et siis on selle summa pealt kõik maksud vaja maksta, kui paberit vastu ei saa. Pmst, et kui netopalk on 400€, siis palgafond ettevõttele on 680€.

seal satnavi leheküljel on küll nii öeldud selle valge karbi sisu kohta:
What's in the Box:

* zumo 550
* Preloaded City Navigator® NT v12 2010 Europe (full coverage)
* MapSource® City Navigator North America NT DVD or City Navigator Europe NT DVD (full unlock)*
* Motorcycle mount with mounting hardware
* Vehicle suction cup mount with integrated speaker**
* Dashboard disk
* Carrying case
* AC charger
* Vehicle power cable
* Motorcycle power cable
* USB cable
* Security screwdriver
* Custom caps (silver and black)
* Garmin stickers
* Owner's manual on disk
* Quick reference guide

This Product is a Garmin remanufactured white boxed product. Full 12 Months warranty and in 'as new' condition.


rein113
Postitusi: 151
Liitunud: 15 Veebr 2008, 17:27
Tsikkel: Suzuki GSX750
Asukoht: Pärnu

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas rein113 »

Täiesti teemaväline arvamus: osta eraisikult ettevõttele, tehke müügileping, mis asendab arvet. Käibemaksu Sa ostu eest ei maksa, selle maksab ettevõte riigile, vahet pole. Summa ettevõttele kokkuvõttes täiesti normaalne 480€ (ca 7500kr), hinnas sisaldub Touratech´i hoidik.

5273938
Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas boob »

rein113 kirjutas:

Täiesti teemaväline arvamus: osta eraisikult ettevõttele, tehke müügileping, mis asendab arvet. Käibemaksu Sa ostu eest ei maksa, selle maksab ettevõte riigile, vahet pole. Summa ettevõttele kokkuvõttes täiesti normaalne 480€ (ca 7500kr), hinnas sisaldub Touratech´i hoidik.

Ma just seda mõtlesingi, et kuidas 400+km = 680 :lol:
Selle peale, et seda 400 peaks palgana välja maksma, ma ei tulnudki, jutt oli ju, et ettevõttele vaja...

Kasutaja avatar

Teema algataja
Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas Hanno »

no näedsasiis... ma jälle pole kunagi seda eraisikuga ostu-müügilepingut isegi mitte kaalunud. Miks ka mitte, tõepoolest...

aga veel, kasutajatele. "Nad" räägivad, et 660 displei on märkimisväärselt parem. On sellel väitel alust kah?


Eskimo
Postitusi: 83
Liitunud: 16 Jaan 2004, 12:43
Kontakt:

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas Eskimo »

660-l on see viga, et pole "päris" nuppe ja kindaga on vilets ekraanil õigetele asjadele pihta saada.

Kasutaja avatar

borx
Postitusi: 2004
Liitunud: 19 Aug 2005, 12:18
Tsikkel: Midnight Star 1900A
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas borx »

Eskimo kirjutas:

660-l on see viga, et pole "päris" nuppe ja kindaga on vilets ekraanil õigetele asjadele pihta saada.

Vale puha, normaalse kindaga saab väga hästi hakkama, käpikutega ehk jah nadi, pole proovinud :roll:

660-l on üks äraütlemata hea lisaomadus- lane assist, Eestis pole sellega küll midagi peale hakata aga euroopa miljonirealistel teederägastikel igavesti mugav.

Alar

K-125 1951; IŽ-350 1949; IŽ-350 1950; IŽ-56 1957; IŽ-56K 1957; IŽ-56 1958; IŽ-56 1959
Kasutaja avatar

Tafka
Postitusi: 576
Liitunud: 02 Nov 2003, 17:17
Asukoht: Tallinn > Nõmme
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas Tafka »

Eskimo kirjutas:

660-l on see viga, et pole "päris" nuppe ja kindaga on vilets ekraanil õigetele asjadele pihta saada.

Ei kasuta küll Zumo tsiklil aga kõige tavalisemat Nuvi 310-t ja nõustun eelkõnelejaga, et see kindaga ekraanil mässamine pole mingi probleem. Proovitud nii õhema suvise kindaga kui ka natukene paksema sügise kindaga. Nii, et nende nuppude puudumis pärast ma küll muret ei tunneks :)

Rattatu / IBA #33754
// Endised: GasGas FSE450 ; Honda XL600V "Transalp" aka Tuuli ; Dnepr MT10-36 aka Milvi ; Sherco SEF-R 300

pezz
Postitusi: 173
Liitunud: 23 Sept 2008, 21:49
Tsikkel: CRF1000L
Asukoht: Tartu

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas pezz »

Tafka kirjutas:
Eskimo kirjutas:

660-l on see viga, et pole "päris" nuppe ja kindaga on vilets ekraanil õigetele asjadele pihta saada.

Ei kasuta küll Zumo tsiklil aga kõige tavalisemat Nuvi 310-t ja nõustun eelkõnelejaga, et see kindaga ekraanil mässamine pole mingi probleem. Proovitud nii õhema suvise kindaga kui ka natukene paksema sügise kindaga. Nii, et nende nuppude puudumis pärast ma küll muret ei tunneks :)

Eelmisel kevadel õnnestus Pixmaniast saada valge karbiga Zümo 550 täiskomplekt 350EUR+saatmine eest. Töötab siiamaani igati laitmatult. Kui sõber järgmisel päeval vaatama läks, oli hind juba tublisti tõusnud. Zümo 550 ja Nüvi 310 on mõlemal nn vana hea kujundus: zoominupud ekraanil suured, kandilised ja erinevates ekraani nurkades. Miskipärast läks Garmin mingil hetkel lolliks, tegi zoominupud ümmargusteks, nii et visuaalselt väiksemad ja pani ühte nurka tihedalt kõrvuti.

Läti metsas/kruusateid proovides avastasin Zümo 550-l kaks olulist puudujääki arvutis ettevalmistatud tracki käsitlemisel, mida teisel rattal olnud 660-l polnud:
a) Zümo 660-l sai kuidagi öelda, et ära juhata, näita tracki lihtsalt kaardi peal, aga Zümo 550 tuli panna selle järgi juhatama, et kaarti kaasa keriks. Kui arvutis hea kaardi peal joonistatud track navisse tõsta ja teise kaardimaterjali peal juhatama panna, siis kõik korras kuni tracki all jupp teed puudu, siis ta abivalmis koduloomana juhatas sind ettehoiatamata tracki pealt minema nö normaalsemale teele ja sealt siis juba lõpppunkti suunas. Mitu-mitu korda juhtus nii, et kui keegi silmapiirilt kauaks kadus või ise tundsid, et liiga kauaks asfaldile jäänud, siis kerge kontroll ja jälle selge, et navi sind ettehoiatamata aitama asunud. Alternatiiviks "preview track", paras zoom ja ise sõrmega kaarti edasi tirida.

b) teiseks ebameeldivaks 550 piiranguks tracki punktide piirang (vist 1000 punkti), millest jäi pika päeva jagu kruusatripi kujutamisel väheks: Zümo 550 mainis tracki navisse laadimisel küll, et track liiga pikk, aga tegelikkus sai selgeks õhtuti kui viimased 50km puudu koos öömaja asukohaga. Taas, 660-l sama häda polnud.

Kokku võttes: Zümo 550 on väga hea ja töötab ausalt, paari omapära vaja teada, mis ei sega, kui tee moodi teede peal püsida ja kambas samasid kaarte kasutada.

Kasutaja avatar

borx
Postitusi: 2004
Liitunud: 19 Aug 2005, 12:18
Tsikkel: Midnight Star 1900A
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas borx »

Läks jälle nagu alati, inime tahtis hea hinnaga navi osta ja teema jõudis sinna, et mis neist parem on, kas 550 või 660 (lol)

Alar

K-125 1951; IŽ-350 1949; IŽ-350 1950; IŽ-56 1957; IŽ-56K 1957; IŽ-56 1958; IŽ-56 1959

Credo

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas Credo »

olles olnud kahe zumo omanik, tunnistan, et tomtom on ikka parem...

Kasutaja avatar

borx
Postitusi: 2004
Liitunud: 19 Aug 2005, 12:18
Tsikkel: Midnight Star 1900A
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas borx »

Credo kirjutas:

olles olnud kahe zumo omanik, tunnistan, et tomtom on ikka parem...

Credo, sinu eelistused on olnud alati imelikud... :mrgreen:

Alar

K-125 1951; IŽ-350 1949; IŽ-350 1950; IŽ-56 1957; IŽ-56K 1957; IŽ-56 1958; IŽ-56 1959

pezz
Postitusi: 173
Liitunud: 23 Sept 2008, 21:49
Tsikkel: CRF1000L
Asukoht: Tartu

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas pezz »

borx kirjutas:

Läks jälle nagu alati, inime tahtis hea hinnaga navi osta ja teema jõudis sinna, et mis neist parem on, kas 550 või 660 (lol)

Läks jälle nagu alati, et keegi saab hädaldada "kas sellist Eestit me tahtsimegi". Kutt küsis selge sõnaga, kas on odavama hinnaga leidnud, kas factoy refurbished halbu kogemusi ja zümo 660 pakub ka huvi.

Iga jumala asjaga on nii, et positiivsed omadused on värvilise paberi peal suurelt kirjas, ühe või teise kasutusviisi negatiivsed detailid mitte kunagi ja just see info on kulda väärt. Paar aastat tagasi käis foorumites andmine "hullult hea, kõik Eesti tänavad, kus ma sõidan on peensusteni peal" vs "Eestis navi omamine täiesti mõttetu, kuna ühtegi teed, kus ma sõidan, peal ei ole", kuna Garmini ametlikul eurokaardil oli detailselt ainult Tallinn ja Tartu kohal kõigest kahe tee ristmik.

Navi/GPSi ülesanne on kaarti näidata ja navigeerida, seega oluline on, et lemmikisendile oleks saada sinu sõidusoovidele vastavad kaardid. Naisterahva hääletämber, seadme värv ja mp3 mängimine on täiesti kolmandajärgulised. Piramisvõimekus ka oluline.

Kasutaja avatar

borx
Postitusi: 2004
Liitunud: 19 Aug 2005, 12:18
Tsikkel: Midnight Star 1900A
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas borx »

pezz kirjutas:

``

ma ei hädalda, ma naeran (lol)
Pezz, sul on 100% õigus (w)

...ja teemasse, mul ei ole kogemust 550-ga aga ma oma 660-t ma ei müü. Punkt.

PS. Olen omanud ka TomTom-i 8)

Alar

K-125 1951; IŽ-350 1949; IŽ-350 1950; IŽ-56 1957; IŽ-56K 1957; IŽ-56 1958; IŽ-56 1959
Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Credo kirjutas:

olles olnud kahe zumo omanik, tunnistan, et tomtom on ikka parem...

Aamen :) :bsmile:

Saan koos müügitsekiga nii Garminti kui ka Tomtomi müüa.
ES abiks.

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: zumo 550, kust leiab parima hinnaga

Lugemata postitus Postitas Hanno »

ei ma küsijana küll ei arva, et teemat oleks väärkoheldud kuidagi. Umbes seda infot otsingi. Ja olengi nüüd hakanud selle 660 poole kalduma ...
Mis tomtomi puutub, siis autos kasutamiseks on üks olemas. Aga näiteks venemaa kaarte tomtomile tundub olevat raske leida, seevastu garmini jaoks on pilve peal igasugu manti saadaval. Tomtom vs. Garmin on mul üpris selge nägemus.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”