Evo vs. Held varustus

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Keerme

Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas Keerme »

Tervitused foorumirahvale.

Ütlen algatuseks ära, et moto teemal olen suhteliselt algaja ning A kategooria taotleminegi lõpusirgel. Kuna sügis on lähenemas ja loodetavasti tulevad motopoodides allahindlused, siis olen oma varustuse otsingul jõudnud punkti, kus kuluks ka marjaks ära kogenenumate inimeste kommentaarid. Tean, et ostmisel taandub lõpuks kõik ikkagi selga proovimisel nii püsti seistes kui rattal istudes, siis ikkagi küsin kas keegi on silmajäänud isenditega varem kokku puutunud ning oskab lisada häid/halbu omadusi ? Ühe asjaliku lingi just HELD jopede ja pükste kohta leidsin veel:

http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php ... us#p170205

Tooted ise siis järgnevad:
EVO tekstiiljakk:
http://www.motopost.ee/detailid.php?303
EVO tekstiilpüksid:
http://www.motopost.ee/detailid.php?30

HELD tekstiiljakk:
http://www.motomarket.ee/index.php?lang ... 4&p_id=221
HELD tekstiilpüksid:
http://www.motomarket.ee/index.php?lang ... 68&p_id=61

Tänud vastuste eest ette ära.




priitCCE
Postitusi: 183
Liitunud: 23 Mär 2005, 20:22

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas priitCCE »

antud held'i jakk endal nüüd selle hooaja seljas olnud ning millegi üle nuriseda ei saa....ilma voodrita kannatab ka suvel linnas sõita ning selle suve tipphetk - 200km vihmas, jäi ülakeha samuti ilma voodrita kuivaks... püksid on samuti heldi kuid ei ole kindel kas nüüd sama mudel....pükstega natuke nutusem lugu...seistes higistad kui jube ning voodrita vihma samuti ei pea... muidu on tsikliseljas mugavad ning tekstiiliga on ka mugav igapäevaseid toimetusi ajada (saad tänavariietuse alla panna)...

Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

Põhiline ongi need head ja hingavad püksid omale saada. Joped on veel enam vähem üldiselt, aga no kehvad püksid tunned kohe selle järgi ära, et istud nagu kasvuhoones krt. Ise praegu sama probleemi ees ja otsimas omale hingavaid, kuid mitte kalleid pükse..
Kusjuures louis.de pakub praegu soodukaga seda sinu välja valitud Held kaubamärgi jopet, hinne 70 euri..
http://www.louis.de/_40c82f5cd242ff5eed ... _gr=205501

Viimati muutis pyramiid, 04 Sept 2008, 22:45, muudetud 1 kord kokku.

priitCCE
Postitusi: 183
Liitunud: 23 Mär 2005, 20:22

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas priitCCE »

sõber oli samal tripil evo jopega ning tal oli jalad kuivad ja ülakeha ligemärg...kahepeale oleksime siis ühe täiesti kuiva ja ühe ligemärja bikeri saanud :wack:

Kasutaja avatar

pyramiid
Postitusi: 1042
Liitunud: 27 Mär 2008, 09:57
Tsikkel: Ducati Multistrada 620
Tänanud: 6 korda

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas pyramiid »

priitCCE kirjutas:

püksid on samuti heldi kuid ei ole kindel kas nüüd sama mudel....pükstega natuke nutusem lugu...seistes higistad kui jube ning voodrita vihma samuti ei pea... muidu on tsikliseljas mugavad ning tekstiiliga on ka mugav igapäevaseid toimetusi ajada (saad tänavariietuse alla panna)...

ega mitte ometi sellised?
http://www.louis.de/_40c82f5cd242ff5eed ... _gr=205502

tellisin need just omale louisist, lootuses, et ehk saab seekord hingavad isendid omale.. :twisted:

Kasutaja avatar

vincent
Postitusi: 404
Liitunud: 05 Juul 2004, 00:37
Tsikkel: Varadero XL 1000 V
Asukoht: Viljandi

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas vincent »

priitCCE kirjutas:

sõber oli samal tripil evo jopega ning tal oli jalad kuivad ja ülakeha ligemärg...kahepeale oleksime siis ühe täiesti kuiva ja ühe ligemärja bikeri saanud :wack:

Kui Sa siinkohal viitad EVO jopede kehvale kvaliteedile siis ma võtaks pisut oponeerida. Mul on olnud 4 hooaega EVO TJ 3 , sõidetud varakevadetest talvedeni igasugustes ilmaoludes. Esimesel kahel aastal pidas vihma ikka päris hästi. Nüüd, eriti peale pesemist ilmselt sobimatu vahendiga - tõepoolest natuke kestvama vihma korral läheb olemine niiskeks. Aga üldiselt on EVO varustus hinna ja kvaliteedi suhtelt üsna hea. Samamoodi ka Held ilmselt.

Riga 13 - Riga 22 - K 175A - IZ 56 - MT 11 - XL 600V - XL 1000V
56915288 Tiit.
Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas creativ »

pükstega ongi paras peavalu. endal on suht kallid rukka püksid (6k) millega saan sõita alles siis kui õues alla +10. muidu on nii palav et anna olla. muidugi maanteel pikal otsal täitsa teine teema. seal sa ei liiguta lillegi lenksu taga ja seal peavad riided soojad olema. isegi suht sooja ilmaga +15 ..+19 võib pikalt lastes õhukese püksiga jahe hakata. kui sõidad enamjagu linnas siis sobivad minu meelest sellised püksid mis kindlasti võiks olla äravõetavate kaitsmetega (korralikud paksud kaitsmed ja riiete pesemiseks eemaldatavad) tuulutus oleks samuti hea. ja eemaldatav vooder külma ja märja ilma jaoks. püks peaks olema hea kaitsega kukkumise vastu aga samas suht õhuke et linnas vaiksel liikumisel seal sees nagu saunas ei tunneks. eriti suvel kui kõige rohkem sõitmist. otsisin jupp aega ja olen suht head suvepüksid leidnud millel lisavooder tublisti sooja ja vihmapidavust annab. tuulutuslukud olemas. saab teha lühikesteks püksteks. ostsin bikeworldist. lindstrand märgiga. koos kaitsmete ja sisevoodriga (vihmakindel) kokku 2500.-
olen ka välismaal ja eestis peale seda vaadanud aga universaalsemaid pole näinud. nende pükstega sai viimati isegi +25 kuni +30 sõidetud , ukrainas. lõpuks sai kopp muidugi ette ja eemaldasin pikad sääred. edasi lasin lühikeste versioonidega.
rukka ongi põhjamaine värk mu meelest. külma ja niiske ilmaga parim. aga veits sooja siis läheb soome saunaks! (lol)

ehk sai jutust väikest abi! edu! :mrgreen:

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure
Kasutaja avatar

mux2hot
Postitusi: 192
Liitunud: 18 Dets 2007, 15:29
Tsikkel: VFR800
Asukoht: Uugametsa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas mux2hot »

Ostisin oma esimese ja seni ainsa sõiduvarustuse kevadel Motomarketist sooduskampaania ajal, Heldi sõiduvarustus kiivrist saabasteni. Nii jope kui pükstega olen küll väga rahul. Kannatab sõiat nii nullilähedase temperatuuriga, vihmaga kui eestimaise suvega kus õhusooja +25. Mõlemal on äravõetav soe vooder ja pükstel hingavuse tagamiseks võrkvooder.

Peale pooleteistunnist sõitu laussajus loobusin vihmakombe kaasaskandmisest, nii keha kui jalad jäid täiesti kuivaks. Ainult kindad ligunesid läbi, kuid vihmakombest poleks selle õnnetuse vastu nagunii abi.


priitCCE
Postitusi: 183
Liitunud: 23 Mär 2005, 20:22

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas priitCCE »

vincent kirjutas:

Kui Sa siinkohal viitad EVO jopede kehvale kvaliteedile siis ma võtaks pisut oponeerida. Mul on olnud 4 hooaega EVO TJ 3 , sõidetud varakevadetest talvedeni igasugustes ilmaoludes. Esimesel kahel aastal pidas vihma ikka päris hästi. Nüüd, eriti peale pesemist ilmselt sobimatu vahendiga - tõepoolest natuke kestvama vihma korral läheb olemine niiskeks. Aga üldiselt on EVO varustus hinna ja kvaliteedi suhtelt üsna hea. Samamoodi ka Held ilmselt.

Eip see polnud kivi kellegi(Heldi/Evo) kapsaaeda....veepidavus oleneb pigem mis mudeli otsa sattud ja kuidas hooldad....

Endal sellised heldi püksid (tunduvad igatahes hinna ja pildi järgi samad)
http://motomarket.ee/index.php?lang=est ... 68&p_id=60

Pükstest veel et sõites nendega palav ei ole...isegi linnakiirusel...aga kui juba ca veerand tundi pead nendega passima...siis hakkavad vaikselt tibud hauduma...

Esimene kukkumine sai ka nendega tehtud...põlv ja kinnas said paugu....ise olin kriimude ja valutavate kohtadeta.....varustus sai natuke pureda ja kõige rohkem vast eneseuhkus :) ...enamjaolt kinnas...esimese hooga ei saanud arugi et püksid ka veidi kannatada said peale kukkumist....puhastades alles avastasin...ühesõnaga kaitsefunktsiooni täidavad hästi..jalast ära ei pudenenud

Kindad on Revit h2o....algul kahtlesin et kas esimeseks kindaks tasub...aga tasub...tõesti mugav ning veekindel

Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

Vot see fenomen on mulle siiani arusaamatu, et paljud mõtlevad et ostan oma esimese kiivri, see ei pea kallis ja hea olema, või ostan mingid odavad kindad, ma ju alles hakkasin sõitma. Kui kukud, siis asfalt ei küsi sult, kas sa oled 5a ratta sadulas elanud või ronisid sinna eile. Ma olen seda meelt, et asjad olgu maksimaalselt nii head kui rahakott kannatab! Ja varustusega ongi nii, et eriti siin selles olematus Eestimaa suves, ei saagi normaalselt hakkama ühe paari kinnastega, ühe paari pükstega jne...st saab hakkama küll, aga ideaalne oleks siiski 2 paari kõike, jahedama ja sitema ilma komplekt ja palava ja ilusa ilma komplekt.

Loud pipes save lives!!!

priitCCE
Postitusi: 183
Liitunud: 23 Mär 2005, 20:22

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas priitCCE »

inimesi häirivad erinevad asjad erinevalt....poest aga ei saa varustust 2 nädalat kasutada ja siis tagasi viia öeldes et see või teine asi häirib, seega ei mõtet esimesest varustust väga kallist valida, sest tõenäosus on suur, et vahetad seal suurema osa välja kui oled arusaanud mis täpselt sinujaoks(mugavus, veekindlus, hingavus või tont teab mis veel) kui olulist rolli mängib (jah on erandeid)....

kinda kohapealt ei usu et 600 eegune mind vähem kukkudes kaitseb....lihtsalt oleksin ilmselt kokku hoidnud mugavuse ja võimalik et ka veekindluse arvelt...

Kasutaja avatar

creativ
Postitusi: 1180
Liitunud: 27 Sept 2007, 14:35
Tsikkel: KTM LC8 ADV
Asukoht: tallinn
Tänanud: 10 korda

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas creativ »

algaja jaoks on kukkumiskindlus esmatähtis. alles siis tulevad hingavus, vettpidavus ja disain. päris tihti kahjuks alustatakse hoopis teisest otsast...ehk disainist.
kukkumine on tulevikus vältimatu kui just sündinud rossi ei ole
alles värsked kogemused näitavad et kukkud just sinna kohta kus kaitsmed puuduvad.
ja et krossikinnas betoonile kukkudes suurt midagi ei kaitse.
ja et kui unustad kaitsmed sõitma minnes alla panna siis on kukkumine kõige suurema tõenäosusega (mingi murphy seadus vist)

ja tektsiili sisse õmmeldud poroloon ei ole mingi kaitse. peab olema tugev elastne kumm või midagi sarnast. mida rohkem sisseõmmeldud kaitsmeid seda palavam....kahjuks. Rukkal on kaitsmed nagu kärjed. seal seda problat ei ole.

kõige effektiivsem on ilma kaitsmeteta riided kuhu siis paned spets kehakaitsmed eraldi alla (kilpkonn jm.). sel hea asi et saad jopet siis niisama ka kasutada.

kindlasti on kõige kukkumiskindlam nahk aga sel on jälle omad probleemid. puhastamine, veekindlus, hind jne.

edu! :mrgreen:

Ära usu hülge möla! Anna aeruga!
____________________

LC8 Adventure

priitCCE
Postitusi: 183
Liitunud: 23 Mär 2005, 20:22

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas priitCCE »

kaitsmeteta sõitma minna on nagu kummita prostituuti panna.... :bsmile:

Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas sang »

Sa ei kirjeldanud küll, millise tsikliga ja millistes oludes (linn, maantee, matk) kavatsed sa sõita selle varustusega, aga üldisi märkusi oskan küll teha.

Varustusest eelistaksin ma kindlalt äravõetava veekindla kihiga mudeleid. Ükski veekindel ja hingav membraan ei suuda jope alt ära juhtida nii palju niiskust kui sul suvepäikse käes linnasõidul tekib. Riietus peab vastama ilmastikule ja see ei tähenda ainult vastupidavust kehvale ilmale vaid ka sobivust kuuma ilma puhuks. Mustade, ilma ventilatsiooniavadeta ja äravõetava veekindla voodrita jope-pükstega on piin sõita isegi Eesti suves, rääkimata sellest kui satud lõuna poole matkama. Seega soovitan oma kogemuse põhjal valida varustus, mis oleks heledates toonides (lisaväärtus: sind märgatakse paremini!) ja äravõetava membraaniga.

Need väljapakutud joped on pikemaks sõiduks ja jahedamaks ilmaks kõlbmatud! Vaid vööni ulatuv jope tähendab paljast selga (kui sa just eraldi neeruvööd või seljakaitset ei osta), mis teeb pikemal otsal kogu kere jahedaks isegi kui vihma ei saja ja kraade on +20. Kui sajab või on külmem, on täiesti puuks, seljavaevused ja miks mitte ka siseorganite probleemid on vaid aja küsimus, ebamugavusest rääkimata. See ei ole väga suur probleem ainult linnas sõites, aga siiski ma võtaks pikema jope (kuigi vööni ulatuv näeb parem välja).


Teema algataja
Keerme

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas Keerme »

Njah, tunnistan et unustasin märkida suhteliselt olulise lisainfo sõidueelistuste kohta.

Rattaks ilmselt klassikaline/naked. Pikemad reise plaanis pole, esialgu vähemalt. Tahan enne kindla tunnetuse kätte saada. Esimene hooaeg oleks seega ilmselt linnasõidud + õhtused retked a la Harjumaa piires. Tänu sellel olen just keskendunud sportlikuma/linnariiete peale. Samuti olen mõelnud aja möödudes mitu komplekti soetada. Linna ja pikema sõidu jaoks eraldi.
Seoses linnariietusega liikusid ka endal mõtted kohe palja selja peale, eriti lühema jopega. Siis olengi uurides silmas just pidanud, et jopel ja pükstel oleks lukk ühendamiseks. Kuna ei kavatse plätude ja lühikeste pükstega ratta selga ronida, siis püüan enne varustuse soetamist võimalikult tugeva eeltöö ära teha.

Tänud kõigile ja pikka sõiduilma teile selleks aastaks :!:

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Jajah, Held Katana. Poolteist aastat kasutusel. Iga ilmaga. Ei ole häda midagi esimeste külmade aegu Tartu maanteel hommikuti -5 kraadiga tööle tuhisedes ega ka palavas. Täitsa hea hinna-kvaliteedi suhe. Viimane suurem vihmaproov oli jaanipäeva aegu, 700km paduvihmas ning kergemas sajus. No olin läbimärg üleni, aga ei oska ka soovida sellist tagi, mis peaks kõigele ja 24/7 vastu. Sellest pole ka lugu, et tagi vaid vööni ulatub - kannan selle all IGA kord sõitma minnes Dainese seljakaitset. Mahub tagi alla ära ning hoiab selja jaheda ilmaga soojana ning palavaga jahedana - ise ka ei tea kuidas ta sellega hakkama saab, aga ülihea on küll. Ja pidavat ka kukkumise puhul marjaks ära kuluma. Ise soovitaks siis Heldi Katana ning Dainese seljakaitse (see kärje moodu asi, käib eest lukuga kinni - rinna peal on ka kaitseplaadid, ning lai vöö ümber kõhu) kombinatsiooni. Mu meelest piisavalt turvaline, väga mõnus ja mugav kapseldunud tunne seal sees, ning välja ei näe ka just kole (disainikummardajad ?). Ja kui seljakaitse on all, siis pole sellest ka lahti midagi, et tagi istudes selja alaosa pealt minema kerkib. Seljakaitse (loe: kosmodisk) hoiab saba kenasti soojana. Oma rolli mängib ka muidugi see, et sikelduse peal on selline hea sirge seljaga isteasend.
Püksid. Kui tagi on üks ja universiaalne, siis pükstega nii lihtne ei olnud. Vihmase ja jaheda tarbeks on ühed EVO tekstiilikad. Sellised odavapoolsemad (2000krooni), aga oma tööd teevad usinasti. Palava ilmaga oli nendega paras piin, sestap muretsesin ka sõiduteksad ja juurde. Iconi omad. Põlved on tugevdatud riidest - siis ei puhu sõidutuuleke põlvede peale ning on lootust, et ka pensionieas kannatab veel omal jalal ja valudeta kõndida. Soovitaksingi - 1 tagi, seljakaitse ning 2 paari pükse. Kindaid ka kaks paari - talvekad (labakute moodi, vihmas või miinuskraadidega hea soe vurada) ning suvekad. Kuigi - võimalik, et rutskade soojenduse paigaldusega saab ka aint suvekinnastega hakkama kõigis ilmastikuoludes. Kuna aga rutskasoojendust ei oma, siis ei oska selle koha pealt tarka kosta.
Ja saapad võiksid olla ka sellised universiaalsed - matkakad. Ise reklaamiks tugevalt oma kogemustest Daytona saapaid. Touring star GTX, kõrgema sääreosaga. Iga ilmaga superhead (w)

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

motomäger
Postitusi: 25
Liitunud: 27 Aug 2008, 17:06
Tsikkel: Honda VFR800

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas motomäger »

Ka endal jalavarjud Daytona Touring Starid, ei ole nendega veel ennast kehvasti tundnud 8)

Kasutaja avatar

plei
Postitusi: 80
Liitunud: 03 Sept 2004, 16:03
Tänatud: 1 kord

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas plei »

Tere!

Ei hakanud uut teemat tegema ja minu küsimus väga natuke haakub selle teemaga!

Kas keegi on kasutanud tekstiilist tsiklipükse ka talvemõnude nautimisel (lumelaud, mäesuusk)? Kuna plaan on osta omale lumelauaga ja tsikliga sõitmiseks püksid siis mõtlesin, et äkki annab neid kuidagi ühendada (ehk piisab ühest paarist pükstest)! Mõlemad püksid peaksid olema küllalt sarnased- ainuke vahe, et tsiklipükstel pole istmikukaitset/pehmendajat.
Sarnaselt ei ole vist vahet, kust ma ostan seljakaitse- tsiklipoest või lumelauapoest!?!?

-plei-

elu on lill

andrusl
Postitusi: 292
Liitunud: 03 Sept 2006, 21:25
Tänatud: 1 kord

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas andrusl »

Eelmine aasta oli meie pundis üks mees terve nädala tsiklijopega mäel.
Ta ise küll ei kurtnud,et miskit valesti oleks.
Ainus asi,et suusa-laua riietus on parema hingamisvõimega,ehk siis ei aja sul nahka nii kiirelt märjaks.
Päev otsa mäel higistada on väga ebameeldiv ja ka tervisele kahjulik.


uzzike
Postitusi: 90
Liitunud: 23 Nov 2007, 16:05

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas uzzike »

Sõidan nii laua kui tsikliga - Nii palju kui mina erinevaid tsikli riideid kasutanud olen, olen ma järeldanud, et mäele nad ikkagi ei kõlba. Kindlasti saab kasutada aga küsimus on mugavuses. Kuna tsikli riided on on üsna jäigad ja rasked, siis mäe peal sa lihtsalt väsid nendega ära. Ning teine probleem on tsikli riiete väheses hingavuses - tuult peavad nad päris hästi aga samas ei lase välja seda niiskust mida su keha füüsilise pingutusega toodab. Parim mäe riietus on ikkagi võimalikult õhuke ja kihiline - soe pesu - soe fliis - vettpidav ja hingav jope üleval. Ja allpool siis vastavalt soe pesu ja laua või suusapüksid.
Ei ole mõtet katsetama hakata universaalsete lahendustega olen ca. 10 aastat mägedes käinud ja algul samuti mingeid universaal-lahendusi katsetanud ning seetõttu sellist nu...i näinud, et ei soovita kellelgi sellise asja peale mõtlemagi hakata.

Kasutaja avatar

417
Postitusi: 1426
Liitunud: 11 Dets 2003, 15:15
Asukoht: Jawad ,SZR 660; YZF 600R;KTM 620 DUKE;YZF R1 ; KTM 625 sxc ,xt125x, KTM 600sixday,gsx-R600,KTM620sc

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas 417 »

plei kirjutas:

Tere!

Kas keegi on kasutanud tekstiilist tsiklipükse ka talvemõnude nautimisel (lumelaud, mäesuusk)?
-plei-

Sinisalo varustus oli ebamugav st raske kohmakas ja ei hinganud

KTM i uus core aga on super. kerge ,ümber keha hea ventileeritavusega ja ärakäiva voodriga.
-10 kanti ilmaga ainult climateci pikk pesu alla ja osad vent avad lahti

kaks näd tagasi panin korraliku mataka mäel ja siis tõdesin et kaitsmed olid 100% omal kohal .
kuigi ribis on mõra olen arvamusel et tava riietega oleks kordades hullemini lõppenud

Kui sa oled muidug edasijõudnud trikilaudur siis ei kõlba siklivarustus aga kui tavakasutaja siis
vali kerge universaalne ja kaasaegne varustus ja naudi ilma.

Hälvik mootorratturhiir Zamundast
[17:51] <R417> ma pole pretendeerinudki aasta mootoratturi aunimetusele
Kasutaja avatar

plei
Postitusi: 80
Liitunud: 03 Sept 2004, 16:03
Tänatud: 1 kord

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas plei »

Mis siin salata KTM ja FOX asju olen vaadanud! Ega need tsikliriided mäel kindlasti ideaalvariant ei ole aga proovime ära (tsikliga sõitmiseks pükse nii või naa vaja ja ehk kõlbavad ka mäel)!

ps: ei ole eriline trikimees, sihuke tavaliugleja olen :)

elu on lill

Teema algataja
raimo-1

Re: Evo vs. Held varustus

Lugemata postitus Postitas raimo-1 »

Varustus:
Vali sobiv varustus vastavalt sõidustiilile. Sõidan ise rohkem maanteel ning eelistan igal juhul nahk kombet, veekindlusega ei ole probleeme, kui kombe on hooldatud. Sõites linnas sobiks kõige paremini mingi jope tüüpi - nahk vs tekstiil... toimivusel suurt vahet ei ole, pigem iluopool :roll:
Ühte firmat eelistada teisele, väga raske. Ega enne proovimist ei saa teada.

Sõidan Naked Bikega

Enda kogemus:
EVO tekstiiljope TJ 2.10 head kaitsmed ja reguleeritavus, väga hea ilmastikukindlus ning hingamine. Maanteel aga kõikide taskute pärast suurem takistus, linnas aga perfekto.
Dainese 2-osaline nahkkombe, maanteel väga hea. Väiksem tuuletakistus ning turvalisem tunne. Kombe aitab keha paremini paigal hoida, jäigem. Kasutan seda praegu.

Varustust võrreldes:
varustuse tase ikka vastavalt hinnale va juhud, kus nimi lihtsalt maksab rohkem...

Esimene tsikkel:
Enne kogemust ei tea, mis see hakkab olema... Seega algajale raske teema.

T.
Raimo

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”