tagakohvri lukustus

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
jup
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Sept 2007, 12:05
Tsikkel: XL600V Transalp
Asukoht: tln

tagakohvri lukustus

Lugemata postitus Postitas jup »

Kuna keegi tarkpea on on üritanud avada mu tagakovrit ajal, mil see oli lukustatud, siis on tal õnnestunud see plastikust klamber peaaegu pooleks murda. Jutt siis sellest jubinast, mille küljes asub kohvri lukk. Kohver ise täitsa terve ja seega oleks soov ainult see lukumehhanism välja vahetada. Kas on kellegil ehk olnud kokkupuuteid sellise probleemiga või kas neid lukusüsteeme üldse eraldi keegi pakub? Kohvri mark on Polo (vist)? :oops:



Kasutaja avatar

breva
Postitusi: 155
Liitunud: 06 Jaan 2008, 15:00
Tsikkel: BMW K1300R
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas breva »

Ma lõhkusin ise Hepko ja Beckeri kohvril selle plastikplaadi alumise osa ära kohvri jõuga sulgemisel.
Proovisin liimida...luhtumisele määratud üritus!
Nobenäpust vend lõikas ära katkise osa plaadist ja neetis selle külge alumiinuimplaadist vormitud sobiliku detaili.
Asi töötab...

sääreväristaja-Jawa 350(1967)-Moto Guzzi Breva V1100(2006)-BMWK1300R(2015)
Kasutaja avatar

Teema algataja
jup
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Sept 2007, 12:05
Tsikkel: XL600V Transalp
Asukoht: tln

Lugemata postitus Postitas jup »

... või ehk on kellelgi kodus seismas mõni vana ja kasutu (kasutuskõlbmatu) kohver, millelt pole kahju seda vidinat ära anda? ise mõtlesin ka korra, et miskit superatakist ja plastikust tugevdused sinna ehk orgunnida, aga .....

Kasutaja avatar

vovencij
Postitusi: 87
Liitunud: 25 Okt 2006, 22:44
Tsikkel: CB500, Hornet S, V-Strom
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas vovencij »

breva kirjutas:

Ma lõhkusin ise Hepko ja Beckeri kohvril selle plastikplaadi alumise osa ära kohvri jõuga sulgemisel.
Proovisin liimida...luhtumisele määratud üritus!
Nobenäpust vend lõikas ära katkise osa plaadist ja neetis selle külge alumiinuimplaadist vormitud sobiliku detaili.
Asi töötab...

Täpselt sama kogemus täpselt sama firma kohvriga mis lõppes ka omatehtud metallist detailiga. Hiljem selgus, et H&B-st saab prakliselt kõiki detaile tellida eraldi.

Google-ga otsides ei leidnud esimese hooga mingit vihjet Polo nimelistele kohvritele. Uuri, kas on ikka nimi õige? Äkki 'polo' on oopis mudeli nimi? Kui on mingi tundmatu firma, siis pole vist eriti lootust originaalosa saada. Aga osav lukksepp ikka suudab sinna midagi asemele leiutada.

Volli
Riga 13 > pikk paus > CB500, V-Strom DL650 K5, Dominator
Kasutaja avatar

Teema algataja
jup
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Sept 2007, 12:05
Tsikkel: XL600V Transalp
Asukoht: tln

Lugemata postitus Postitas jup »

http://images.google.ee/images?gbv=2&hl ... topcase%22
Googeldades leidsin selliseid saite. aga nii väikest jubinat ei ole vist mõtet hakata kuskil netipoest ka tellima kui neid ka saada on. pigen selline näpuosavus ja rombula võiksid need märksõnad vast olla? samas oleks päris huvitav näha et mida inimesed välja mõelnud. seega kui kellegil on näiteks pilt sellest, kuidas see probleem lahendatud sai, siis oleks ka super.

Tänud!


nors

Lugemata postitus Postitas nors »

Polo on üks tore mootorrattavarustuse kett Saksamaal. Umbes nagu Louis aga minu meelest parem. See Polo kohver on midagi sellist nagu meil näiteks Selveri jäätis või midagi sellist.

Aga uuri ise lähemalt http://www.polo-motorrad.de/index.php

Kasutaja avatar

breva
Postitusi: 155
Liitunud: 06 Jaan 2008, 15:00
Tsikkel: BMW K1300R
Asukoht: Tartu

Lugemata postitus Postitas breva »

ma tegin miski "väheinformatiivse" pildi küll asjast aga ma ei oska siia kuidagi seda üles riputada :?

sääreväristaja-Jawa 350(1967)-Moto Guzzi Breva V1100(2006)-BMWK1300R(2015)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”