Suvine sõiduvarustus.

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ega keegi ei kavatse oma pauke ette. Need vahest lihtsalt juhtuvad sinu plaanidest sõltumata ja siis on hilja mõelda, et miks see säästuversioon sai võetud ja allesjäänud raha :bsmile: “investeeritud”.




Teema algataja
Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Jah, ka Sul on õigus! :)
Olen lähiminevikus proovinud ka "maailmaparimaid" teksaseid (üle 300 rutsi püks), kuid eelistan ikka kordades odavamaid Tom Tailor-id.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

No teksad pole just mõnusaimad püksid kuuma ilmaga sõitmiseks. Lühike ots linnavahel ja siis kohe jahedasse ruumi toimib,aga kui soovid neis veel ka kõndida,siis on suvised võrkmaterjaliga sõidupüksid kindlat paremad. Mul on olnud Revit Turbine ja praegu on Probiker PR16 mis on ikka mõnusad ja mugavad kuumaga sõimiseks ning neis kannatab ka niisama olla. No ei näe tava pükste sarnased välja ,aga kui oled tsikliga siis kas peabki? Samas on neil ikka kõik kitsemed ja muud turvalisuse vidinad nagu peab. On ka kevlariga teksad ja kuumaga on need mu meelest sama nagu oleks pikad alukad tava teksade all. Sõita veel kannatab,kuid niisama olla on pigem ikka liiga soe. Minu meelest on Probikeri püksid palju mugavamad,kui Reviti omad. Tagi on Revit Turbine ja ikka aegajalt passin millal Probuikeri PR16 soodukaga müüki tuleb,et siis see ka osta. Ma pole viimased aastad oma teksasid peaaegu kandnudki või siis pigema talvel ,kui on väga külm tavapükstena,mitte tsikliga sõtmiseks. Toimivad muideks väga hästi,sest see kevlar on päris hea soojapidavusega.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 665
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 65 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Raki »

Mul endal on sellised sõiduteksad: https://pandomoto.com/product/men/boss-black-9/ Mul on sinised, mida neil hetkel müügis ei paista olevat.

Näevad välja paremad kui mõned mu tavalised teksad ja on väga mugavad. Olen nendega käinud ka niisama kui rattaga ei sõida. Mul on üsna jämedad reied aga need istuvad päris hästi.

Tallinna Harruka esindusest ostsin need kallima hinnaga kui netis, aga noh proovimine maksab ka midagi.

Pilt

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 665
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 65 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Raki »

Kas kellelgi selliste särkidega on kogemust: https://www.fc-moto.de/en/Bores-Lumberjack-Kevlar

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Raki kirjutas: 31 Mai 2019, 13:01

Kas kellelgi selliste särkidega on kogemust: https://www.fc-moto.de/en/Bores-Lumberjack-Kevlar

Motonetis oli taoliseid miski 80€ äkki...

Saadetud kettaga lauatelefonist!


ttt
Postitusi: 323
Liitunud: 30 Mai 2016, 13:12
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 14 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas ttt »

urmas66 kirjutas: 19 Mai 2019, 22:10

Ma pole viimased aastad oma teksasid peaaegu kandnudki või siis pigema talvel ,kui on väga külm tavapükstena,mitte tsikliga sõtmiseks. Toimivad muideks väga hästi,sest see kevlar on päris hea soojapidavusega.

Avastasin sama :D Suht hea, multifunktsionaalsed.

Kasutaja avatar

kiilas
Toetajaliige
Postitusi: 532
Liitunud: 31 Juul 2021, 19:12
Tsikkel: R 1250 GS Adventure
Asukoht: Rapla
Tänanud: 53 korda
Tänatud: 82 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas kiilas »

Tõstaks teemat. Kes mida täna soovitab, nelja aastaga mingid uued mudelid äkki. Head, KERGED, MUGAVAD, õhku läbi laskvad suvepüksid siis peamine huvi. Ei pea just cargo pükste moodi välja nägema, aga mida õhemad ja kergemad, et kannataks vajadusel ka pool päeva kuskil ilma tsiklita töllerdada, seda parem. Meie kaubanduse kodulehtedel sobrades pole nagu väga valikut mida proovima tahaks minna(kindlasti pole kõiki vaadanud ka), riskida ja tellida Saksast on võimalus, aga.... Praeguseid teksasid ja 3-kihilisi pükse soetades ikka 3-4-st paarist leiad heal juhul sobiva/meeldiva.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Revit Spark Air või Airwave 3 nt...

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Motomarket
Kaupmees
Postitusi: 527
Liitunud: 25 Mai 2004, 11:15
Tänatud: 42 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Motomarket »

kiilas kirjutas: 25 Mai 2023, 11:33
Tõstaks teemat. Kes mida täna soovitab, nelja aastaga mingid uued mudelid äkki. Head, KERGED, MUGAVAD, õhku läbi laskvad suvepüksid siis peamine huvi. Ei pea just cargo pükste moodi välja nägema, aga mida õhemad ja kergemad, et kannataks vajadusel ka pool päeva kuskil ilma tsiklita töllerdada, seda parem. Meie kaubanduse kodulehtedel sobrades pole nagu väga valikut mida proovima tahaks minna(kindlasti pole kõiki vaadanud ka), riskida ja tellida Saksast on võimalus, aga.... Praeguseid teksasid ja 3-kihilisi pükse soetades ikka 3-4-st paarist leiad heal juhul sobiva/meeldiva.
https://motomarket.ee/e-pood/soiduvarus ... hall-must/
https://motomarket.ee/e-pood/soiduvarus ... ksid-must/
https://motomarket.ee/e-pood/soiduvarus ... hall-must/
https://motomarket.ee/e-pood/soiduvarus ... must-must/

Prets
Postitusi: 683
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Prets »

Turvaline, kerge ja odav. Pick 2 of them, on see tõsiasi. Mis kaitseb, ei ole kerge ja odav. Odav kaitsev on raske ja nii edasi. Tegelikult tehnilise arenguga on tulnud ühekihilise teksasid, mis on kerged ja turvalisepoolsemad, aga õhku ikka läbi ei lase - https://pandomoto.com/product/all/men/a ... -armalith/
Eks hind on ka korralik neil.

@Motomarket Südametunnistusega motokaupmehena mina ainult A kategooriaga kaupa ei promoks, tavalised Levi'se teksad saavad A kätte ja ka serdi definitsiooni järgi on mõeldud liikumaks linnas kiirusel kuni 30 km/h. Kuna kohalikus vaates alla mahlapaki pole ratas, on need püksid sama hea kui šortsidega sõita. Kui aus olla, siis ma usun, et need võivad kaitsta rohkem, aga mina maaletoojana suruks tootjaid tegemaks õigeid serte, mitte madalaimat võimalikku.
(togi)
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Ahh, lõpetage ära!
Avarii, "matsupanemine" vmi on JUHUSTE kokkulangemine ja juhustel ei ole midagi $ pistmist!
Te võite oma kaltsudele igatsugu klasse välja mõelda ja katsetada aga kui üüberkangast nt piirdetoru läbi läheb või rekka üle sõidab, pole sellest mingit tolku.
Sõitke sellega, mis on mugav ja teile endile piisavalt funktsionaalne!

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

heikis
Postitusi: 11
Liitunud: 14 Sept 2022, 10:16
Tsikkel: mt07
Asukoht: Saku
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas heikis »

Ostsin omale suvisteks sõitudeks Pandomoto COMMANDO UH jaki: https://pandomoto.com/product/all/men/c ... le-jacket/

Seljakaitseks Pandomoto Spine armor: https://pandomoto.com/product/all/unisex/spine-armor/
Panipaikadeks valisin võimalikult vähemilitaarse väljanägemisega taskud:
5.11 Skyweight Access Pouch https://www.511tactical.com/skyweight-a ... t_products
Tasmaian Tiger Tac Pouch 1.1 https://www.tasmaniantiger.info/en/prod ... pouch-1-1/

Meeldib:
* CE tase AAA
* palju võrku, jahutab hästi
* slim fit ja lõige väga kehasse/kätesse.
* saab peale visata suvalise pusa/särgi/jaki/jope, kui vaja vihmakaitset või natuke soojemat kihti.

Ei meeldi:
* mõne jaoks ehk paistab liiga militaarne MOLLE ribade ja sinna kinnitatud taskute tõttu.
* jakil pole ühtegi taskut. Taskuid saab lisada MOLLE ribade külge.
* hind on krõbe 399€, aga otsides leiab ka odavamalt.

Pikkust mul 194cm, kaal 95kg, rinna ümbermõõt 112cm, ostsin jaki suuruses XL. Jakk on üsna ümber aga venib ilusti järgi. Käistest võiks olla ehk mõni sentimeetrit pikem, aga hullu pole- õla ja küünarnuki kaitsmed istuvad õigetes kohtades.
Võrreldes Lindstrands Rexbo jopega on tunda et küünarnuki kaitsmed ei loperda vaid on kenasti käte vastas ja fikseeritud.
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas zombi »

Kellele ema, kellele tütar, aga minule nahk. Tõsi, hirmuskuumaks ilmaks ka sikliteksad olemas, see hooaeg nii kuumaks pole veel kiskunud, et nahast välja peaks ronima. Kaitsmed... tagil küünarnukk ja selg pisut, pükstel põlved. Saabas - boots. Väga kuumaga, linnas, poolboots.
Taskud on, mõõdukat vihma peab. Paduvihmaga, jah, liguneb ajapikku läbi, aga see paratamatus.
Firmanimesi taga ei aja, naha sain Poolast aastaid tagasi võrdlemisi hea hinnaga, kestab siiani. Hooldada pisut ja tiksub aastaid, et mitte öelda-kümnendeid.
Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

zombi kirjutas: 06 Aug 2023, 21:24
Kellele ema, kellele tütar, aga minule nahk. Tõsi, hirmuskuumaks ilmaks ka sikliteksad olemas, see hooaeg nii kuumaks pole veel kiskunud, et nahast välja peaks ronima. Kaitsmed... tagil küünarnukk ja selg pisut, pükstel põlved. Saabas - boots. Väga kuumaga, linnas, poolboots.
Taskud on, mõõdukat vihma peab. Paduvihmaga, jah, liguneb ajapikku läbi, aga see paratamatus.
Firmanimesi taga ei aja, naha sain Poolast aastaid tagasi võrdlemisi hea hinnaga, kestab siiani. Hooldada pisut ja tiksub aastaid, et mitte öelda-kümnendeid.
Kuidas täna nahaga on? :D Teksad on ka ülevõlli palju sellise ilmaga. Ja kui keegi ikka päriselt soojal maal sõitmas käib,siis nahk pole küll see mille poole vaadatagi.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

701
Toetajaliige
Postitusi: 443
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas 701 »

Täna on võrguga laskmise ilm.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/

Assamait
Postitusi: 197
Liitunud: 28 Apr 2017, 16:05
Tsikkel: Eff Zett Quus
Tänanud: 140 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Assamait »

Kube ja põlved nahk luuni maas :D Teksadega...
Selle aasta ost oli võrk-sõidujakk. Püksin on uue hooaja plaan.
Aga kes kurat need räimed on, kes linna vahel baigilisega tsärgi ja ujukatega 200ga kütavad? :ner: Ma võin mõista rinka-nahkasid, võin mõista taavetsoni vestimehi... Aga kurat need baiki-räimed ei mahu pähe.
Tuntuim Läti rallisõitja - Kurvis Kraavis; tuntuim Läti mootorrattur - Kurvis Kallutas

vanalendur
Postitusi: 497
Liitunud: 10 Juul 2012, 21:17
Tsikkel: D Monster
Asukoht: Tartu/Riia
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas vanalendur »

urmas66 kirjutas: 07 Aug 2023, 13:20
zombi kirjutas: 06 Aug 2023, 21:24
Kellele ema, kellele tütar, aga minule nahk. Tõsi, hirmuskuumaks ilmaks ka sikliteksad olemas, see hooaeg nii kuumaks pole veel kiskunud, et nahast välja peaks ronima. Kaitsmed... tagil küünarnukk ja selg pisut, pükstel põlved. Saabas - boots. Väga kuumaga, linnas, poolboots.
Taskud on, mõõdukat vihma peab. Paduvihmaga, jah, liguneb ajapikku läbi, aga see paratamatus.
Firmanimesi taga ei aja, naha sain Poolast aastaid tagasi võrdlemisi hea hinnaga, kestab siiani. Hooldada pisut ja tiksub aastaid, et mitte öelda-kümnendeid.
Kuidas täna nahaga on? :D Teksad on ka ülevõlli palju sellise ilmaga. Ja kui keegi ikka päriselt soojal maal sõitmas käib,siis nahk pole küll see mille poole vaadatagi.
Sellise ilmaga tuleb tsikli asemel kodus konditsioneer käima panna ja välja mineku peale pole üldse mõtet mõeldagi.

MustVälk
Postitusi: 147
Liitunud: 05 Veebr 2023, 13:43
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 325 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas MustVälk »

Teksa on palju ja sõidupusa on ka palju. Sõidetud igatahes sai. :)

slev
Postitusi: 27
Liitunud: 14 Apr 2021, 02:45
Tänatud: 1 kord

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas slev »

Prets kirjutas: 26 Mai 2023, 01:52
@Motomarket Südametunnistusega motokaupmehena mina ainult A kategooriaga kaupa ei promoks, tavalised Levi'se teksad saavad A kätte ja ka serdi definitsiooni järgi on mõeldud liikumaks linnas kiirusel kuni 30 km/h. Kuna kohalikus vaates alla mahlapaki pole ratas, on need püksid sama hea kui šortsidega sõita. Kui aus olla, siis ma usun, et need võivad kaitsta rohkem, aga mina maaletoojana suruks tootjaid tegemaks õigeid serte, mitte madalaimat võimalikku.
Huvitav, et kõige kallim Klim jakk (1332 EUR soodukas) saab ainult A reitingu En 17092-4 (link)

AAA reitinguga trussikuid ma poest ei leidnudki. Tuleb maksta 765 EUR ja leppida A kategooria pükstega (link)

Ei saa aru, mis värk nende reitingutega on?
Viimati muutis slev, 09 Aug 2023, 20:18, muudetud 4 korda kokku.

will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 381 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas will111 »

https://www.motorcyclegear.com/info_pag ... ained.html

on level 1 ja on level 2. thats about it :)
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

will111 kirjutas: 09 Aug 2023, 18:39
https://www.motorcyclegear.com/info_pag ... ained.html

on level 1 ja on level 2. thats about it :)
Sa ei jaga vist väga teemat?
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

slev kirjutas: 09 Aug 2023, 17:55
Prets kirjutas: 26 Mai 2023, 01:52
@Motomarket Südametunnistusega motokaupmehena mina ainult A kategooriaga kaupa ei promoks, tavalised Levi'se teksad saavad A kätte ja ka serdi definitsiooni järgi on mõeldud liikumaks linnas kiirusel kuni 30 km/h. Kuna kohalikus vaates alla mahlapaki pole ratas, on need püksid sama hea kui šortsidega sõita. Kui aus olla, siis ma usun, et need võivad kaitsta rohkem, aga mina maaletoojana suruks tootjaid tegemaks õigeid serte, mitte madalaimat võimalikku.
Huvitav, et kõige kallim Klim jakk (1332 EUR soodukas) saab ainult A reitingu En 17092-4 (link)

AAA reitinguga trussikuid ma poest ei leidnudki. Tuleb maksta 765 EUR ja leppida A kategooria pükstega (link)

Ei saa aru, mis värk nende reitingutega on?
Eks see hind kujuneb nii, et bränd+omadused+materjal
Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas zombi »

Eeee.... lasin nahaga. Elan... Tõsi, oli vaid hommikul sõitmist. Üldiselt olen ma nahas ka +30'ga ellu jäänd - linnas on pisut palav foori taga, maanteel pole probleemi.
Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

slev
Postitusi: 27
Liitunud: 14 Apr 2021, 02:45
Tänatud: 1 kord

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas slev »

zombi kirjutas: 11 Aug 2023, 00:11
Eeee.... lasin nahaga. Elan... Tõsi, oli vaid hommikul sõitmist. Üldiselt olen ma nahas ka +30'ga ellu jäänd - linnas on pisut palav foori taga, maanteel pole probleemi.
Siis sul vedas. Näiteks Revit 489 EUR maksev nahk saab ka ainult A reitingu En 17092-4:2020 (link)

Juhul kui serte uskuda, siis dressipluusiga on palju turvalisem sõita kui Reviti nahaga (link)
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas mx77 »

slev kirjutas: 11 Aug 2023, 11:39
zombi kirjutas: 11 Aug 2023, 00:11
Eeee.... lasin nahaga. Elan... Tõsi, oli vaid hommikul sõitmist. Üldiselt olen ma nahas ka +30'ga ellu jäänd - linnas on pisut palav foori taga, maanteel pole probleemi.
Siis sul vedas. Näiteks Revit 489 EUR maksev nahk saab ka ainult A reitingu En 17092-4:2020 (link)

Juhul kui serte uskuda, siis dressipluusiga on palju turvalisem sõita kui Reviti nahaga (link)
See on huvitav, et pea kõigil nahktiietel on selle normi järgi klass A. Kas norm on valesti tehtud või on ringrajaprofid eksiteel ja peaksid hoopis Rukka tekstiiliga sõitma.

slev
Postitusi: 27
Liitunud: 14 Apr 2021, 02:45
Tänatud: 1 kord

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas slev »

Kes oskab öelda, kas kõige kallimad GoreTex riided (+1000 EUR) on veekindlad, kui päev otsa vihmas sõita?
Või tuleb siiski vihmariided kaasa võtta?

Lisaks, kui on veekindel, siis kas pole liiga palav?

701
Toetajaliige
Postitusi: 443
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas 701 »

Lamineeritud Gore on märksõna selle puhul. Vähemalt Klim küll peab vett. Jahutusega tegelevad lukud.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7345
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Peavad vett nad kõik. Pead arvestama sellega, et maanteel sõites saavad su jakk-püksid lisaks veele ka kogu maanteesaastast oluliselt osa ning välimine kest on märg. Viimane on oluline siis, kui kavatsed telgis ööbida. Välise veekindla kihi puhul jäävad selle all olevad jakk-püksid kuivaks ja puhtaks.
Soojal maal on palav suvalise varustusega, pead leidma sellise gore kostüümi millel piisvalt jahutuse jaoks lukuga avasid tehtud.
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

701
Toetajaliige
Postitusi: 443
Liitunud: 17 Juul 2021, 21:00
Tsikkel: Desert X, FE 350, Montesa
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 76 korda
Kontakt:

Re: Suvine sõiduvarustus.

Lugemata postitus Postitas 701 »

Ma ütleks, et see välimine kest on sellisest materjalist, et see klassikalises mõttes märjaks ei saagi (no umbes nagu tressipüksid peale vette kukkumist), määrduvad aga küll.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust.
https://amehitus.eu/
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”