Camel Pack - seljakott/joogikott

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Riff
Postitusi: 80
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: Triple RS, T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Riff »

Oskab keegi soovitada head selja/joogikotti. Joogikoti suurus võiks olla 2L ja kotil võiks olla mõni lisatasku.
On seal mingeid detaile, millele nende juures rõhku pöörata? Googeldades leidsin, et osadel kottidel saab väikese ballooniga rõhu sisse lüüa, et oleks kergem juua. On selline lisa hädavajalik või saab ka ilma?



Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Kui aus olla siis suvaline Aliexpressi camel pack on praegu need mõned korrad väga hästi töötanud. Survet sisse lasta ei saa, kuid pole selleks ka mingit vajadust näinud. Teine variant on, et kasuta suvalist seljakotti ja osta alist sinna joogikoti osa sisse.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas ranel »

Riff kirjutas: 05 Veebr 2019, 15:42

Oskab keegi soovitada head selja/joogikotti. Joogikoti suurus võiks olla 2L ja kotil võiks olla mõni lisatasku.
On seal mingeid detaile, millele nende juures rõhku pöörata? Googeldades leidsin, et osadel kottidel saab väikese ballooniga rõhu sisse lüüa, et oleks kergem juua. On selline lisa hädavajalik või saab ka ilma?

Gunfire.pl müüakse Molle kinnitustega camelpacki analooge. Eestis müüb näiteks Tartus airsoftgo nende asju suht sama hinnaga edasi, mis neil veebis hinnad üleval. Ise sain 5 euroga koos sisuga millalgi soodusmüügi ajal. Oliivivärvi asjad leiavad tihti koha soodusmüügis. Viimast tilka kätte ei saanud, aga muidu igati tore asi. Ainus miinus, et tükk aega seljas ajab kotis oleva vedeliku soojaks.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Kõige olulisem küsimus on see, et kuidas sa kavatsed huuliku suhu saada? Mul näiteks on kahele kiivrile see sisse ehitatud, ühe puhul oli parimaks lahenduseks 90 kraadine huulik, mis enamuse ajast elab eemale keeratuna kiivri lõuaosa sees, a vajadusel keeran käega voolikust huulte vahele. See on töötav lahendus niikaua, kuni kell ei käi, vastasel juhul on raske leida seda aega käega jublimiseks. Teisele kiivrile panin sirge otsiku suht robustselt läbi lõuavendi ja kinnitasin vooliku takjapaelaga kiivri küljele, nüüd saan luti suhu ka ilma käteta, kerge kaelanõksu abil.

Mõlemal juhul kulub marjaks ära Dry Break ühendus kiivri ja koti vahel: https://www.matkamaailm.ee/est/products/item/5075/258 . Tasub tähele panna, et seal komplektis on üks kotipoolne pesa ja kaks kiivripoolset, ehk siis kahe kiivri jaoks ei pea kahte komplekti ostma (damhik). Ja üldiselt ka see tundub parim pood hiljem tuuningvidinate ostuks (erinevad huulikud, kotid, voolikud, kraanid), Matkaspordis on ka midagi, aga vähem.

Noh ja kolmas variant on muidugi see, et huulik tolkneb lihtsalt rinna peal ja tõstad käega suhu, aga mulle see üldse ei meeldi, isegi rahulikul sõidul - esiteks ei taha ta ei ülevalt ega alt lähenedes eriti suhu sattuda, vaid pigem on oht silma torgata, teiseks ma olen juba 2 huulikut sel viisil kuhugi põõsa külge ära kaotanud. Ja ikkagi on alati võimalus matsu panna, kui seal mingi sõlmes voolikuga jäurad.

Seljakoti poolest pole suurt midagi rääkida, kõik töötavad ja üle mõelda ei ole vaja - see rõhuballoon on küll täiesti ebavajalik, ma olen sama efekti (tahtmatult) saanud värskat kotti valades ja üsna tüütu oli. Lihtsalt proovi, mis hästi seljas istub. Ma olen eelistanud pigem väiksemaid kui suuremaid, maastikul ei ole hea kui pool elamist turjal ripub nagu teol, aga see on juba maitseasi. Hetkel on kasutusel see: https://ee.sportsdirect.com/muddyfox-hy ... e=93782603 , aga seal on neid mõned veel.

Kui kaalud uue jope ostu, siis võid vaadata selliseid, kus joogikoti koht juba sees on (Leatt, UFO), see on väga mugav kui ei pea eraldi kotiga jändama, vaid tõmbad vee hops koos jopega selga.

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Dakine Drafter on mul kasutuses juba pikki aastaid. Vaatasin et ikka veel müüakse. Kui on huvi võin Tallinnas näidata lähemalt. Vaevalt et meil kuskil kaubanduses näppida on, tellimise värk.


Teema algataja
Riff
Postitusi: 80
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: Triple RS, T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Riff »

Tänud vastuste eest.
Endal jäi silma selline firma: https://sourceoutdoor.com/en/
Veekott peaks olema tehtud kvaliteetsest materjalist, seega ei tohiks vesi ka pikemalt seistes haisema hakata. Kas see ka nii on, ei oska öelda.
Lisaks veel tänapäeval tähtsad BPA ja Phtalate vaba :)
Plaan osta see veekott ja siis mingi odavam kott, kuhu see sisse pista.

Kasutaja avatar

Vapsik
Postitusi: 501
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:49
Tsikkel: 50cc MILD SEVEN, K 650, XV920
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Vapsik »

Lihtsalt mainin veel, seda kuskil Drafteri piltidel ei paista - kiivri kandmine lausa lust.

dakine.jpg
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Piipz »

https://bikeman.ee/thor-hydrant-joogikott
Kasutan pikemate vahemaade kõndimisel, sõitmisel pole kasutanud.
Ajab asja ära, ma ei oskaks hetkel teistsugust tahta.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Riff kirjutas: 05 Veebr 2019, 18:30

Endal jäi silma selline firma: https://sourceoutdoor.com/en/

Lihtsalt huvi pärast uurin - kui sa nagunii tahad kallist veekotti, siis miks seda kaugelt Siionist tellida, kui analoogsed tooted on kodumaises matkapoes sama hinnaga müügil? Vee säilimist ei mõjuta miski rohkem kui vee enda kvaliteet (pudeli- ja veevärgivesi säilib kaua, puurkaevuvesi mitte eriti) ja nende bisfenool A ja flataatide kohapealt võiks sama hästi kirjutada, et toode ei sisalda asbesti - saaks veel uhkema ja karmima reklaamilause :)

A muidugi kindlasti need töötavad, sest reaalselt on koti ja vooliku materjal ning disain üsna "valmisleiutatud" asjad ja kõigil väga sarnased.


Teema algataja
Riff
Postitusi: 80
Liitunud: 24 Nov 2014, 14:06
Tsikkel: Triple RS, T7
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Riff »

Ega kott peagi kallis olema, mida odavam seda parem aga korralik võiks olla küll. See käib siis veekoti kohta.
Eks pikemal sõidupäeval võib vesi päris soojaks minna ja ei tea, mis ühendid sealt tundmatust plastkotist eralduma hakkavad siis :)
Aliexpressist ei raatsi neid väga tellida, need võivad vabalt ka asbesti sisaldada :D
Silma jäi mul see konkreetne joogikott tegelikult sellise motorändaja videost: https://www.youtube.com/watch?v=ZzRddC7qH4w
Tundus lihtsalt asjalik.

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Jah noh "kalli" all mõtlesingi seda "korralikku", vt näiteks Matkasportist Platypus-i, see ka asbestivaba ja lausa hõbedaga joodetud. Ma kunagi ostsin selle Big Zipi, kuna lihtsam tundus kogu veekott välja vahetada kui eelmisele süsteemile uut lutti leida - millegi üle kurta ei oska, lihtsalt ei oska kurta ka Sportsdirecti kotiga kaasa tulnud veekoti üle :)

Mul mingit otsest isiklikku kasu sees pole, a generaalplaanis üritan ikka kohalikku kaubandust sõna ja teoga toetada, kui hinna/kvaliteedi käärid liiga valusalt ei lõika ;)

Kasutaja avatar

StreetMoto
Kaupmees
Postitusi: 2453
Liitunud: 04 Okt 2004, 15:51
Asukoht: Tallinn, Hiiu/Pääsküla
Tänatud: 191 korda
Kontakt:

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas StreetMoto »

StreetMotos samuti kohapeal olemas motomehe joogikott, saab vähemalt katsuda ja proovida. Hind 40 kandis.

StreetMotos jätkuvalt soodsad tehingud: Castrol - Elf - Michelin - Bridgestone - Maxxis - Dunlop - D.I.D - JT + iga päev online tellimused erinevatesse Euroopa ladudesse

Neeme
527 4000
http://www.streetmoto.ee
streetmoto@streetmoto.ee
Kasutaja avatar

Pawka
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Okt 2018, 21:19
Tänanud: 1 kord

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Pawka »

Olles militaarsel põhjusel erinevaid joogisüsteeme kasutanud siis... Source on hea lai ja lapik (saab nt galvilindast) aga ma jään mõtlema, et kui pikalt te järjest sõidate, et seljas peaks 3 liitrit (ise võite kilodeks arvestada) vett loksuma pluss selle pakend ja hoidmiskott... Tundub overkill?

Platybuse omad on ses mõttes vähemalt erinevate suurustega ja rentaablimad. Kui seljakott millegi muuga ka veel seljas on siis pole peeneid pumpamismehhanisme vaja nendele meestele, kes voolikust jooki imeda ei suuda - seljakott surub ise vett peale ja eks see tuleb sealt isegi lihtsalt peale, kui huulik vähegi kasutamiseks mõeldud on.

Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Madris »

Pawka kirjutas: 06 Veebr 2019, 13:14

Olles militaarsel põhjusel erinevaid joogisüsteeme kasutanud siis... Source on hea lai ja lapik (saab nt galvilindast) aga ma jään mõtlema, et kui pikalt te järjest sõidate, et seljas peaks 3 liitrit (ise võite kilodeks arvestada) vett loksuma pluss selle pakend ja hoidmiskott... Tundub overkill?

Platybuse omad on ses mõttes vähemalt erinevate suurustega ja rentaablimad. Kui seljakott millegi muuga ka veel seljas on siis pole peeneid pumpamismehhanisme vaja nendele meestele, kes voolikust jooki imeda ei suuda - seljakott surub ise vett peale ja eks see tuleb sealt isegi lihtsalt peale, kui huulik vähegi kasutamiseks mõeldud on.

Kui näiteks 6 h jutiga panna, siis palavaga saab 1,5 l poolepeal otsa ja pole isegi midagi välja lasta :ner:

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Mul suvistel 2h sõitudel on hea päev, kui kolmeliitrine täpselt finišijoone ületamise järel tühjaks saab. Kuna selle tassimine on raske ja tüütu, siis lihtsalt joon vähem.

Talvel muidugi ei kulu midagi, sest voolik on 10 minutiga jääs (crash)

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Piipz »

jep. sai üks talv pikemal matkal käidud ja camelpaki mees pidi sealt kotist otse jooma

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Madris kirjutas: 06 Veebr 2019, 14:01
Pawka kirjutas: 06 Veebr 2019, 13:14

Olles militaarsel põhjusel erinevaid joogisüsteeme kasutanud siis... Source on hea lai ja lapik (saab nt galvilindast) aga ma jään mõtlema, et kui pikalt te järjest sõidate, et seljas peaks 3 liitrit (ise võite kilodeks arvestada) vett loksuma pluss selle pakend ja hoidmiskott... Tundub overkill?

Platybuse omad on ses mõttes vähemalt erinevate suurustega ja rentaablimad. Kui seljakott millegi muuga ka veel seljas on siis pole peeneid pumpamismehhanisme vaja nendele meestele, kes voolikust jooki imeda ei suuda - seljakott surub ise vett peale ja eks see tuleb sealt isegi lihtsalt peale, kui huulik vähegi kasutamiseks mõeldud on.

Kui näiteks 6 h jutiga panna, siis palavaga saab 1,5 l poolepeal otsa ja pole isegi midagi välja lasta :ner:

Kui suurema osa ajast kinni istud siis kulub jah :wack:

Minul kulub 6 h peale orienteerumistel ca liiter ära, seda siis kui keskmine kiirus jääb 65-70 kanti 6 h. Alla 60 keskmise kiiruse kulub nii 1,5 liitrit.
Mul ainult joogipõis 2 liitrine mis väikses seljakotis.

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

Bogser
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Mai 2007, 15:16
Tsikkel: R1150 GS
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Bogser »

Riff kirjutas: 05 Veebr 2019, 15:42

Oskab keegi soovitada head selja/joogikotti. Joogikoti suurus võiks olla 2L ja kotil võiks olla mõni lisatasku.
On seal mingeid detaile, millele nende juures rõhku pöörata? Googeldades leidsin, et osadel kottidel saab väikese ballooniga rõhu sisse lüüa, et oleks kergem juua. On selline lisa hädavajalik või saab ka ilma?

Siin kohapeal saadaval (nt Kristiine keskuses):
https://ee.sportsdirect.com/muddyfox-bu ... e=93704203

Ise olen paa aastat kasutanud seda (rattamaratonid jms sõit):
https://www.decathlon.co.uk/700-hydrati ... 54527.html
ja on täitsa OK. Minu jaoks ei olnud 70 ja 35 eurosel kotil vahet (olen ka Camelback`i omanud).

Urmas

Kahest pütist on küll!
R1150GS
Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2011
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas bitter »

Mul uswe F3 aga kasutanud suht vähe. Enamik sõite on 1,5h, saan 1L borjomipudeliga hakkama. Neid ei pea pesema 8). Uswe juures hindan seda, et püsib hästi paigal, ei tantsi seljas. Ja laia avaga põit on mugavam puhastada ja lihtne jääkuubikuid sisse kallata. Kui vesi soojaks läheb, tuleb põiele mingi termoümbris leiutada. Parketialusvaiba sisse mässida vms.

Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

Ma hoian sügavkülmas joogikotti kui ei kasuta, nii ei teki elu sisse ;)

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Oskab keegi viidata joogikotile mis on niiöelda lühike..istuks rohkem ülaseljal..,et kasutada kajakil..selg toetub vastu seljatuge..

dr800 2x
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Piipz »

stev666 kirjutas: 27 Jaan 2021, 10:46

Oskab keegi viidata joogikotile mis on niiöelda lühike..istuks rohkem ülaseljal..,et kasutada kajakil..selg toetub vastu seljatuge..

Tegelikult saad sa ju suvalise seljakoti nn joogikotiks teha, kui sa sinna süsteemi sisse riputad.
Näiteks selle: https://matkasport.ee/joogisusteemid/70 ... o-15l.html
Seljakoti ülaosasse on vaja lihtslat konks panna sinu puhul.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma spetsiaalselt jätsin seda nähes meelde, et endal vaja pole, a raudselt keegi kunagi küsib: https://www.matkamaailm.ee/est/products/item/8230/258 . Originaalis see käib vöökotti, https://www.deuter.com/au-en/shop/bags/ ... ag-pulse-3

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas ranel »

stev666 kirjutas: 27 Jaan 2021, 10:46

Oskab keegi viidata joogikotile mis on niiöelda lühike..istuks rohkem ülaseljal..,et kasutada kajakil..selg toetub vastu seljatuge..

Vaata gunfire.pl.

Ma olen sealt saanud 5-15 eur hinnaga. See siis juba koos välise osaga. Sisemisi osasid on seal isegi 2euroga müüdud. Tuksi on läinud oma lollusest. Keev vesi, sees elama läinud.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

stev666 kirjutas: 27 Jaan 2021, 10:46

Oskab keegi viidata joogikotile mis on niiöelda lühike..istuks rohkem ülaseljal..,et kasutada kajakil..selg toetub vastu seljatuge..

Osta päästevest koos joogikotiga( vist oli 3l ), kohe spets kajkiga sõitmiseks.Klapiga voolik ja kõik muu vajalik ka küljes. Need kutid panevad nendega igal aastal Võhandu ja Türi-Torit. http://www.eastpole.ee/et/ohutusvestid/ ... uatic.html

image.png
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Stinger
Postitusi: 205
Liitunud: 12 Juul 2010, 23:38
Tsikkel: Yamaha T7
Tänanud: 21 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Stinger »

Ostsin prooviks ka odava muddyfoxi loogikaga, et kui ka vastu ei pea saab kogemuse ja teab millist korralikumat edaspidi osta.
https://ee.sportsdirect.com/muddyfox-hy ... e=93782744
3 hooaega ilusti kestnud, ühel korral panin ka hajameelsusest gaseeritud vett sisse ja sain sõidu ajal mõnusa ehmatuse kui jooma hakates tuli järsku nagu tuletõrje voolikust. Kott oli ümargune nagu pall aga kusagilt ei lekkinud, seega veekoti koostekvaliteediga igati rahul. Seni ei ole elu sisse tekkinud ja olen ainult elementaarse kuivatuse teinud peale kasutust. Kotil mõni niit hargneb aga mitte midagi sellist mis kohe tähelepanu vajaks, 1,5L veest piisab tavapäeval u10h sõiduks, kuumal päeval peab vahepeal koos tankimisega seda ka täitma - rohkem raskust seljapeale ei tahaks ega ei soovitaks ka tegelikult.

Yamaha Tenere 700 2021; Honda Dominator NX650 1994 - poolik projekt
Ajalugu:
Honda Transalp XL650V 2001 - 7a; Bmw GS1150A 2002 - 2a; Honda CB500X Rally-Raid L3 2018 - 5a; Honda CB650R 2020 - 3a; BMW R1100GS 1995 - 1a.
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Noh, järgmise taseme saad sellega, kui ostad kotitaskuga jope - ma kevadel Leatti ostes üldse ei mõelnud joogi peale, tahtsin kaelakaitsmega sobivust, aga kuna see tasku seal oli, siis proovisin. Ja no mugavus on seljakotiga võrreldes öö ja päev, seda kahte kilo ei tunnegi enam turjal. Ma lõpuks ei viitsinudki seda sealt tsiviilsõitudeks enam välja võtta, valasin lihtsalt vahel peale, mõnus on ka niisama foori taga või bensuka järjekorras lonksu võtta. Väga palavate ilmadega, kui isegi käisteta jope liiga teeb, peab muidugi endiselt koti võtma, anoh arusaamatu, miks see tasku nii vähestel jopedel küljes on.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Süstaga kasutamiseks ei sobi ei seljakott ega ka jope. Seal istud alakeha suhteliselt sügaval kokpitis ja kõik mis on allpool selja keskosa hakkab segama. Sellel minu pakutud vestil on joogikott abaluude peal umbes.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas stev666 »

urmas66 kirjutas: 28 Jaan 2021, 20:49

Süstaga kasutamiseks ei sobi ei seljakott ega ka jope. Seal istud alakeha suhteliselt sügaval kokpitis ja kõik mis on allpool selja keskosa hakkab segama. Sellel minu pakutud vestil on joogikott abaluude peal umbes.

See tundub jah kõige mõistlikum...aga tundub et joogikoti peab siiski juurde ostma..Ja sama kotti saab hiljem siis kasutada rattal ja seljakotis..

dr800 2x
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Camel Pack - seljakott/joogikott

Lugemata postitus Postitas Jesper »

urmas66 kirjutas: 28 Jaan 2021, 20:49

Süstaga kasutamiseks ei sobi

Sellest aru saamiseks, et motofoorumis olev postitus räägib vaikimisi siiski mootorrattast, mitte süstadest, veoautodest ja tuumaallveelaevadest, ei pea vast olema semiootikateaduste kandidaat. Isegi, kui seda eraldi ära mainitud ei ole.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”