Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Vasta

Teema algataja
morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas morse »

See Moto Power Puck QI laadija, mida Hondo Garage oma hoidjas kasutab, on küll üsna pommikindel olnud. "Pardapinge" läheb otse sisse. M8 veekindel kahe pinniga pistik on küljes. Ma olen seda nüüd pea 3 hooaega kasutanud kahe ratta peal. Vihm, päike, jõgi, muda - you name it. Töötab.

Aga kuna Hondo puhul on tegu Billet jupiga ja USAst toomisega, siis hind on üle mõistuse. Ma pole uurinud, kas seda Moto Power Pucki eraldi ka osta saab.

Need insenerid ise sõidavad tsikliga.

Edit: müüakse eraldi ka 65ga. Aga hoidja osa see ära ei lahenda: https://adventuremotorcycle.com/gear/mo ... uck-review

Edit 2: ikka 2 pikka hooaega olen kasutanud, mitte 3.

Viimati muutis morse, 19 Okt 2021, 14:40, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma vist ise lähen selle Samsungi klemmidega telefoni ja vastava RAM-i teed, anoh hetkel ei viitsi tõmmelda, vaatab, mis nägu mu praegune telefon kevadel on. Nagunii pole pooli teoreetiliselt tootmises olevaid asju hetkel saada jne. Ma isegi ilmselt suudaks selle Hondo hinna enda jaoks mõõtu mõelda, aga kuna telefonipoes on rugged+juhtmevaba ka selline vähemalt samas suurusjärgus hinnalisa, siis paneb natuke oigama see kõik kokku... Eriti arvestades asjaolu, et iga hetk võib tulla mingi Nutilogi uuendus, mis kogu voolu ära võtab, niiet ikka on lõpuks juhet vaja.

Viimati muutis Jesper, 19 Okt 2021, 14:11, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
morse kirjutas: 19 Okt 2021, 13:37

See Moto Power Puck QI laadija, mida Hondo Garage oma hoidjas kasutab, on küll üsna pommikindel olnud. "Pardapinge" läheb otse sisse. M8 veekindel kahe pinniga pistik on küljes. Ma olen seda nüüd pea 3 hooaega kasutanud kahe ratta peal. Vihm, päike, jõgi, muda - you name it. Töötab.

Aga kuna Hondo puhul on tegu Billet jupiga ja USAst toomisega, siis hind on üle mõistuse. Ma pole uurinud, kas seda Moto Power Pucki eraldi ka osta saab.

Need insenerid ise sõidavad tsikliga.

Moto Power Puck oli algselt eraldi toode ja eraldi ettevõte ning neid müüdi iseseisvalt. Praeguseks näib, et nad on Hondoga leivad ühte kappi pannud sest nende domeen suunab nüüd HG lehele. Ka praegu saab Hondo käest eraldi osta aga hind on märkimisväärselt üles läinud ja tuleb ikka USA-st.

https://hondogarage.com/collections/charging
https://advrider.com/f/threads/motopowe ... d.1301004/

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Jesper kirjutas: 19 Okt 2021, 13:24

Nojah, see vast üllatus... Vahel tekib ausalt öeldes küsimus, kas need insenerid üldse ise tsikliga ka sõidavad või on ainult Internetis pilte näinud.

A mis asjast sa 5V välja võlusid, mida sinna juhtmesse saata? Või panid tursalt pardapinge, et las laadija ise majandab?

RAM-il endal tegelt komplektis väga asjalik toitekas olemas. Lihtsalt liiga mitte asjaliku USB ühendusega :D

viewtopic.php?p=862854&view=single_post#p862854

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Aijahh sry, mul oli totaalselt see juba meelest läinud.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”