Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1463
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 217 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Ain »

Eestis on antud RAM Mounts HOL-PD3U Quick-Grip Spring Loaded Universal Device Cradle tootjapoolseks hinnaks 26€. Aga Baltikumi esindajal seda täna laos ei ole.

Ise olen kasutanud seda Rami hoidikut:RAP-274-1-UN7U Hoiab väga hästi. Seda kummist lisa kinnitust pole vaja olnud.
https://www.rammount.com/part/RAP-274-1-UN7U
Pilt



Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis
Kasutaja avatar

stev666
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Mär 2008, 21:48
Tsikkel: SUZUKI M1800R&HondaVTX1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 25 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas stev666 »

Spoiler
Alterjor kirjutas: 16 Veebr 2019, 22:54

Oman x-gripi 4 kinnitusega hiina varianti ja horisontaalselt hoiab väga hästi. Nii mnt kui metsas. Alguses toppisin kummi ka veel ümber aga ajapikku sai laiskus võidu. Telefon on igaljuhul veel alles. Põhiprobleem on tõesti, et surub nuppude peal. Kas siis heli või power nupp. Ümbrise lisamine lahendas probleemi aga jälle lisa liigutus, kui tahad telefoni ratta külge panna. Mul on laadimisega variant, neil on jube kerge kaduma see vihma kate USB pordi pealt ja peale seda hakkab loodus oma tööd tegema. Kinnituste kummid võiks ka mingi liimiga korralikumalt külge liimida.

Minul oli liim kaasas kummide liimimiseks

dr800 2x

Teema algataja
morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas morse »

Spoiler
stev666 kirjutas: 17 Veebr 2019, 11:55
Alterjor kirjutas: 16 Veebr 2019, 22:54

Oman x-gripi 4 kinnitusega hiina varianti ja horisontaalselt hoiab väga hästi. Nii mnt kui metsas. Alguses toppisin kummi ka veel ümber aga ajapikku sai laiskus võidu. Telefon on igaljuhul veel alles. Põhiprobleem on tõesti, et surub nuppude peal. Kas siis heli või power nupp. Ümbrise lisamine lahendas probleemi aga jälle lisa liigutus, kui tahad telefoni ratta külge panna. Mul on laadimisega variant, neil on jube kerge kaduma see vihma kate USB pordi pealt ja peale seda hakkab loodus oma tööd tegema. Kinnituste kummid võiks ka mingi liimiga korralikumalt külge liimida.

Minul oli liim kaasas kummide liimimiseks

mul oli ka liim kaasas.

Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

Spoiler
morse kirjutas: 17 Veebr 2019, 12:27
Spoiler
stev666 kirjutas: 17 Veebr 2019, 11:55
Alterjor kirjutas: 16 Veebr 2019, 22:54

Oman x-gripi 4 kinnitusega hiina varianti ja horisontaalselt hoiab väga hästi. Nii mnt kui metsas. Alguses toppisin kummi ka veel ümber aga ajapikku sai laiskus võidu. Telefon on igaljuhul veel alles. Põhiprobleem on tõesti, et surub nuppude peal. Kas siis heli või power nupp. Ümbrise lisamine lahendas probleemi aga jälle lisa liigutus, kui tahad telefoni ratta külge panna. Mul on laadimisega variant, neil on jube kerge kaduma see vihma kate USB pordi pealt ja peale seda hakkab loodus oma tööd tegema. Kinnituste kummid võiks ka mingi liimiga korralikumalt külge liimida.

Minul oli liim kaasas kummide liimimiseks

mul oli ka liim kaasas.

Ju mu liim nuusutati tehases ära. :wack: Loctite Gel ajas ka asja ära.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!

Kasutaja avatar

joekas
Postitusi: 122
Liitunud: 31 Aug 2004, 16:51
Tsikkel: S10
Asukoht: Kiili
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas joekas »

Spoiler
Ronk kirjutas: 17 Veebr 2019, 11:06
Piipz kirjutas: 16 Veebr 2019, 22:12

Olen huvitatud küll. Mul on pigem 2cm (akupank on kaante sees). Ja seda X-gripi ma ilma selle kummipaelata ei usalda, sellepärast uurin teisi võimalusi.

Spec annab max paksuseks 18,2mm (0.72"). Pead proovima jah. Minu homtom ht20pro mahub ilusti ja pole ka kõige õhem telefon.

PD3U supleriga mõõtes peaks ka 19mm sinna vahele minema, aga ma kardan et 18-19mm on juba selline paksus, kus telefoni tuleb juba kahe käega hakata sinna vahele manööverdama.

T200M ´64, Dnepr "KutuPiilu" ´72, NTV 650 Revere ´91, XT1200ZE "Hambutu" '18

Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

Annan ka oma hääle PD3U-le. Mul olemas ja väga hästi hoiab telefoni paigal. Olen oma mammutiga sõitnud ka maastikul ning pole senini mitte midagi juhtunud.

Kui väga vaja, siis võin ka mõõta jms.


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Leidsin omale sellise. Telo on väga jäigalt kinni. Võimalus nii horisontaalselt kui vertikaalselt paigaldada. Saab ka RAM munakatele kinnitusega koos tellida. Peale ca 20K km matkamist ikka veel olen arusaamisel et toode on planeedi parim mida võimalik leida. CAT mahtus kenasti vahele ja mahuks veel paksem võileib ka. Materjaliks miski alumiiniumisulam, kerge ja tugev.

Hondo tel hoidik 2.png
Hondo tel hoidik 2.png (115.75 KiB) Vaadatud 6603 korda
Hondo tel hoidik 1.png
Hondo tel hoidik 1.png (84.8 KiB) Vaadatud 6603 korda
Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Alterjor
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Okt 2015, 18:32
Tsikkel: T7
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 35 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Alterjor »

@ats30 aga kust said selle ja mis nimega seda müüakse üldse. Tundub huvitav, kinnitused vähemalt esimese hooga ei pressi nuppe.

HRRRRR, click click, tock tock, HHHHHH, ZIIIIIII POK POK POK!


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Hiinast omale sihukese soetasin: https://www.aliexpress.com/item/Motorcy ... 4c4d7GxKKP
Visuaalselt käes keerutades tundub päris viisakas asi, 6,18" telefon koos ümbrisega mahub vahele probleemideta ja "istub" ilusti tugevalt. Miinuseks vast tooks selle, et horisontaalasendisse keeramiseks on vaja abivahend-kuuskantvõti(oli pakis) appi võtta ja laadimise juhtmestiku vahel puudub kaitse.

Pilt
Pilt

SERTÃO

Stenson91
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Apr 2019, 20:46
Tsikkel: 25kW
Tänanud: 2 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Stenson91 »

Kirs kirjutas: 03 Mär 2019, 11:47

Hiinast omale sihukese soetasin: https://www.aliexpress.com/item/Motorcy ... 4c4d7GxKKP
Visuaalselt käes keerutades tundub päris viisakas asi, 6,18" telefon koos ümbrisega mahub vahele probleemideta ja "istub" ilusti tugevalt. Miinuseks vast tooks selle, et horisontaalasendisse keeramiseks on vaja abivahend-kuuskantvõti(oli pakis) appi võtta ja laadimise juhtmestiku vahel puudub kaitse.

Pilt
Pilt

Hind küll hea. See 6 tollist suurema Huawei 20 Pro ka ära mahutab?
Tolle https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-fo ... id=1758355 laiust 7,3cm.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Stenson91 kirjutas: 04 Apr 2019, 21:10

Hind küll hea. See 6 tollist suurema Huawei 20 Pro ka ära mahutab?
Tolle https://kaup24.ee/et/mobiiltelefonid-fo ... id=1758355 laiust 7,3cm.

Kui ali lingi avad,siis seal ju kirjas laius max 100mm

siin margikohane lahendus ka olemas Knuttson KG müüb. Tsikli lisa(palju erinevaid variante) on ka sinna külge lisatav. Olen neid aastaid kasutanud ja üli rahul.
https://www.brodit.com/productList.html ... ro&pn=prod

Viimati muutis urmas66, 04 Apr 2019, 21:30, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Space kirjutas: 20 Juul 2017, 15:37

Olen juba aastaid kasutanud QuadLock toodet, millele ei ole võrdväärset veel leidnud. See kinnitub sama süsteemiga rattalenksule, tsiklile, autosse, vööle.
Neil on lisaks ka väga head mobla turvaümbrised - paraku vaid osadele tippmudelitele (õun ja Samsa). Panin kunagi rattaga laskumisel 50km/h üle lenksu. Mobla (S5) jäi terveks ja vaid ümbris oli õrnalt kriibitud. Kui neil ei ole ümbrist, siis saab taha kleepida kinnituse. Eestis on profex.ee ja muidu quadlockcase.eu (tarne ca 1 kuu).

Otsustasin ka selle kasuks. X-Grip mul praegu hoiab telefoni hästi, kuid telefon tuleb väga täpselt paika panna, et see tal heli või toitenuppu alla ei vajutaks. Tundub tõesti väga asjalik.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas srx »

Selle motowolfiga peab meeles pidama, et iga kord keerad selle korralikult kinni.
Mul sealt kaks telefoni jooksu pannud eelmisel hooajal.
Ühekorra panin telefoni sisse aga ei keeranud kinni. Mingi hetk pani jooksu.
Teine kord just nagu keerasin kinni aga ei tea, kas telefon äkki oli kuidagi veidi viltu vms igaljuhul ebatasasest ristmikust üle sõites pani jällegi telefon jooksu.

Hea on küll, kui telefonil mingit kesta ümber pole, saab sõidu ajal ka suht hästi toimetada kui vaja.
Aga ma eelistan kasutada mingit kesta seal ümber. Siis on ka fail-safe, kestale miski nöörijupp ja karabiin külge, mille kuhi siduri trossi vms asja külge panen, siis kui tuleb kinnitusest lahti, ei kuku maha.

Motowolfil on veel üks probleem. Kui telefoni sees pole, kipub telefoni hoidev kinnituskruvi vibratsiooni tõttu ennast lahti kerima.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Kirs »

See ilma telefonita lahtikerimine pole vast suurem asi probleem, sest täielikult lahtikeeratuna on asi stoperdatud. Midagi ära ei pudene ega kao.

SERTÃO

Jazzyl
Postitusi: 49
Liitunud: 11 Apr 2014, 11:14
Tsikkel: Kawasaki z750
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Jazzyl »

Piipz kirjutas: 04 Apr 2019, 21:21
Space kirjutas: 20 Juul 2017, 15:37

Olen juba aastaid kasutanud QuadLock toodet, millele ei ole võrdväärset veel leidnud. See kinnitub sama süsteemiga rattalenksule, tsiklile, autosse, vööle.
Neil on lisaks ka väga head mobla turvaümbrised - paraku vaid osadele tippmudelitele (õun ja Samsa). Panin kunagi rattaga laskumisel 50km/h üle lenksu. Mobla (S5) jäi terveks ja vaid ümbris oli õrnalt kriibitud. Kui neil ei ole ümbrist, siis saab taha kleepida kinnituse. Eestis on profex.ee ja muidu quadlockcase.eu (tarne ca 1 kuu).

Otsustasin ka selle kasuks. X-Grip mul praegu hoiab telefoni hästi, kuid telefon tuleb väga täpselt paika panna, et see tal heli või toitenuppu alla ei vajutaks. Tundub tõesti väga asjalik.

Tundub et Iphone xs sobivat QuadLocki eestist saada pole. :shock:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Jazzyl kirjutas: 05 Apr 2019, 11:16

Tundub et Iphone xs sobivat QuadLocki eestist saada pole. :shock:

Saab teistsugust ja sinna juurde veel miljon igasugu kinnitust-tsiklile, autole, jalgrattale või mida iganes kuhu.
ntks siit https://www.brodit.com/productList.html ... +X&pn=prod
kaks lehte tagasi, samas teemas, on sellisest pilte ja juttu ka

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Jazzyl kirjutas: 05 Apr 2019, 11:16

Tundub et Iphone xs sobivat QuadLocki eestist saada pole. :shock:

Mina tellisin otse https://www.quadlockcase.eu/ lehelt.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Praeguse seisuga ei läinud nädalatki, et sealt tellimus kätte saada.
Kui keegi Tallinnlane peaks sealt lähiajal tellima, siis ma liituks, mul oleks ühte lisakinnitust vaja, mille hind jääb alla tasuta transa limiidi (tasuta transa alates 35€ tellimusest).

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 663
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Raki »

Piipz kirjutas: 08 Apr 2019, 21:35

Praeguse seisuga ei läinud nädalatki, et sealt tellimus kätte saada.
Kui keegi Tallinnlane peaks sealt lähiajal tellima, siis ma liituks, mul oleks ühte lisakinnitust vaja, mille hind jääb alla tasuta transa limiidi (tasuta transa alates 35€ tellimusest).

Kas julgete vihmase ilmaga ka telefoni lenksule jätta? On see korpus veekindel? Pigem vist mitte. Ja ega otsene päike vist ka telefonile väga hästi ei mõju.
Samas ise vaatan samat süsteemi, ei raatsi hetkel navi osta ja data roaming on üle euroopa nii odav et võib mapsi jooksutada igal pool üle neti.

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Raki kirjutas: 09 Apr 2019, 10:36

Kas julgete vihmase ilmaga ka telefoni lenksule jätta? On see korpus veekindel? Pigem vist mitte.

Ümbris ise veekindel kindlasti ei ole. Eelmisele telefonile, mis oli hüdrofoobik võtsin seal Poncho lisaks ja sellega toimis suurepäraselt. Uus telefon on ise veekindlam ja ei tunne enam selle järele vajadust..

Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 663
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Raki »

ElectroMoto kirjutas: 09 Apr 2019, 12:07
Raki kirjutas: 09 Apr 2019, 10:36

Kas julgete vihmase ilmaga ka telefoni lenksule jätta? On see korpus veekindel? Pigem vist mitte.

Ümbris ise veekindel kindlasti ei ole. Eelmisele telefonile, mis oli hüdrofoobik võtsin seal Poncho lisaks ja sellega toimis suurepäraselt. Uus telefon on ise veekindlam ja ei tunne enam selle järele vajadust..

100 EURikut kokku, omajagu...

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Raki kirjutas: 09 Apr 2019, 12:50

100 EURikut kokku, omajagu...

On. Aga mulle meeldib see, et lahendus on nii imeliselt minimalistlik. Ja turvaline. Muud lahendused tunduvad selle kõrval väga robustsed.

Screenshot 2019-04-09 at 13.51.12.jpg
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Lenksul hoidmiseks peab IP67-68 telefoni võtma,muidu pole asjal pointi. Mingi kott või kile ekraanil, nullib kõik ilusa ära. Proovinud mitut varianti nii odavat,kui kallist kuid üks saast kõik. Täna on neid IP telefone igas hinnaklassis saada. Endal Samsa A8 ja Brodit statsionaarse laadijaga hoidik(63€) ning väga rahul selle comboga. Enne oli A5 ja ka see oli igati ok.
Raki kui on huvi millegi sellise vastu kirjuta privasse.Võin autos ka seda tööpäeval kuskil linnas näidata,mul seal ka analoogne hoidja nii telefonile kui tahvlile.Sinu uuel rattal vist lenksu keskele pannes jääb isegi liiga kaugeks ehk peab midagi nurga all olevat rutskale lähemale panema?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Raki
Postitusi: 663
Liitunud: 04 Mär 2013, 15:37
Tsikkel: 1200gs LC Rallye, CRF300 Rally
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 63 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Raki »

urmas66 kirjutas: 09 Apr 2019, 13:56

Lenksul hoidmiseks peab IP67-68 telefoni võtma,muidu pole asjal pointi. Mingi kott või kile ekraanil, nullib kõik ilusa ära. Proovinud mitut varianti nii odavat,kui kallist kuid üks saast kõik. Täna on neid IP telefone igas hinnaklassis saada. Endal Samsa A8 ja Brodit statsionaarse laadijaga hoidik(63€) ning väga rahul selle comboga. Enne oli A5 ja ka see oli igati ok.
Raki kui on huvi millegi sellise vastu kirjuta privasse.Võin autos ka seda tööpäeval kuskil linnas näidata,mul seal ka analoogne hoidja nii telefonile kui tahvlile.Sinu uuel rattal vist lenksu keskele pannes jääb isegi liiga kaugeks ehk peab midagi nurga all olevat rutskale lähemale panema?

mul seal keskel pole kohta jah. Pigem kuhugi rutskade lähedale. Telefon on mul S9, ehk see võiks olla vist ka veekindel.
Ma hetkel Tartus, niiet nii vaatama ei saa tulla, aga tnx igaljuhul abivalmiduse eest. Pean kõigepealt uurima, kuidas laadimise juhtme saan viisakalt lenksuni. Niisama kaarti telefonis kasutades imeb aku üsna kiiresti tühjaks. Võimalus ka muidugi taskusse akupank ja juhe telefoni aga suht kole lahendus

https://ragnarnakus.blogspot.com/

TDM850-->1150GS-->HD Road King-->Honda Transalp 700XL-->BMW 1200GS LC Rallye

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ja electromoto jutu jätkuks, kui telefon ratta küljest ära võtta, siis sisuliselt jääb ainult see jublakas.

SNAG-0106.jpg

Kuigi ma ei näe su pildil seda sinist keelekest, kas sul on ilma selleta, või jäi lihtsalt telefoni varju kuidagi?

P.S. Enne oli mul Sony Xperia Z5 ja ka seda julgesin vihmase ilmaga tsikli külge panna, praegu on S9, mõlemad on IP ratinguga.
Samas, ma vihma kätte teda päris uppuma ikka ei jätaks, kuid vihmase sõiduga, eriti tuuleklaasi taga, on pigem pritsme-, kui veekindlus vajalik.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 549
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Kox »

Mul oleks üle tutikas Quadlock koos Iphone 7/8 sobiva korpusega.
Hinnasoov 30€.
Kel huvi siis PM ja saab kaupa teha.

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Piipz kirjutas: 09 Apr 2019, 14:46

Kuigi ma ei näe su pildil seda sinist keelekest, kas sul on ilma selleta, või jäi lihtsalt telefoni varju kuidagi?

Mul on ta rõhtselt telefoni all.

IMG_0135.jpg
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas kris. »

Võibolla on juba eelnevalt läbi käinud, ei ole kogu teemat jälginud, aga minul on kasutuses ROIME veekindel korpus. Ainult positiivsed kogemused. Hoidik tuleb küll eraldi osta, samas sobib sisuliselt ükskõik milline.
https://roime.aliexpress.com/store/3253 ... _3079597.0

Kasutaja avatar

Sepp1
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Sept 2011, 20:28
Tsikkel: Harley-Davidson
Asukoht: Võrumaa
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 24 korda
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Sepp1 »

Äkki on läbi käinud... aga ma siiski küsin: kust saab osta Quad Lock samsung S8+ ile?

Kui on vaja sepa abi... siis sõida minu juurest läbi :)
http://www.sepp.ee
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”