Soov osta Supermoto

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
korps
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Juul 2014, 21:38

Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas korps »

Tere !

Olen ise veel suhteliselt võhik mootorratta alal, aga olen veendunud, et esimene ratas võiks ikka supermoto olla.
Peamiselt võiks ratas olla kasutaja sõbralik ( koguaeg kolbi vahetada vast ei jaksa) ja kerge.
Üks motohundist tuttav muidugi ütles et KTMidest eemale hoiaks kuna need tahtvat väga tihedat hooldust saada.
Paraku on nii, et üks räägib ühte juttu ja teine risti vastu, seega mõtlesin, et küsiks abi siit.
Igatahes võistlusratast ei otsi, aga mootorrattad võõrad pole seega sellist juttu, et - esimeseks rattaks liiga võimas ei tahaks kuulda :)
Kuna Eestis turg supermotol üldse suhteliselt väike, siis esialgne plaan oli Rootsist ratas osta, aga kui siin leidub inimesi kellel on kuskil tutvusi ja on muidu tore sell ja viitsib aidata võhikut hädast välja, siis olen kõikidele pakkumistele avatud :)
Ise olen muidu vaadanud järgmisi rattaid : Yamaha wr 400 , Honda Crf 450 ja Suzuki DRZ 400

  1. Olen 176cm pikk ja kaal ca 80kg
  2. Kunagi rolleri seljas sõidetud ja ka sõprade baike proovinud
  3. 25
  4. A2 kuid suvelõpus teen täis A eksami
  5. Ratas võiks olla peamiselt linnavahel, kuid kui sõbral krossikas tekib, tuleb hakata metsavahel käima
  6. Hind võiks jääda ca 3000 Euri juurde
  7. Sõpradel on baigid, seega pean uued sõbrad leidma :D
  8. Enamasti sõidaks rattaga ikka üksi, seljakoti huviline pole.


Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas 426f »

osta husqvarna 610 sm

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Teema algataja
korps
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Juul 2014, 21:38

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas korps »

426f kirjutas:

osta husqvarna 610 sm

Aga kas juppide saadavus selle Eestis on okei ?

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Oleks eelarve suurem, soovitaks seda:
Pilt

Jääksid sõbrad peigilistel alles :)

Aprilia SXV 450/550 siis.

Aga KTM on ka minu arust väga hea tootja....

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas Loff »

Mida Sa juppide all silmas pead? Kuluosad/tarvikud (piduriklotsid, filtrid, õlid, jahutusvedelik, küünlad, rattalaagrid jms.) on kättesaadav motopoodidest. Vahemärkusena, et jutt käib 2000 ja üles ratastest. Kolvikomplekt, keps - sama lugu. Tihendikomplekt (mootoriremont) on samuti saada. raskemaks läheb spetsiifiliste tihenditega, mida tuleb tellida, näiteks UK-st (tarne paari nädala ringis). "Kere" plastikuid leiab väga kergelt e-Bay.co.uk-st.
Põhimõtteliselt kõike on saada, tuleb natuke otsida ja teada, kust otsida.

Ja meil on ju Eestis olemas oma Husqvarna esindaja freetime.ee

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

Maku
Postitusi: 216
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:29
Tsikkel: Kawa ZX-6R '04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas Maku »

yeekim kirjutas:

Hoi!

Oleks eelarve suurem, soovitaks seda:
Pilt

Jääksid sõbrad peigilistel alles :)

Aprilia SXV 450/550 siis.

Aga KTM on ka minu arust väga hea tootja....

edu

Hetkel 2 SXV-d auto24.ee-s , mille hind jääb napilt alla 3000€
Selles suhtes mahub valikusse

Väikesed inimesed räägivad teistest, keskmised inimesed räägivad sündmustest, ülejäänud räägivad ideedest.
MikMak Trade - Magusast marjast maitsva suupisteni

Teema algataja
korps
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Juul 2014, 21:38

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas korps »

Loff kirjutas:

Mida Sa juppide all silmas pead? Kuluosad/tarvikud (piduriklotsid, filtrid, õlid, jahutusvedelik, küünlad, rattalaagrid jms.) on kättesaadav motopoodidest. Vahemärkusena, et jutt käib 2000 ja üles ratastest. Kolvikomplekt, keps - sama lugu. Tihendikomplekt (mootoriremont) on samuti saada. raskemaks läheb spetsiifiliste tihenditega, mida tuleb tellida, näiteks UK-st (tarne paari nädala ringis). "Kere" plastikuid leiab väga kergelt e-Bay.co.uk-st.
Põhimõtteliselt kõike on saada, tuleb natuke otsida ja teada, kust otsida.

Ja meil on ju Eestis olemas oma Husqvarna esindaja freetime.ee

Tänan. Ise küsisid, ise vastasid :) On palju abiks !

Paranda kui olen valesti aru saanud - Supermotode puhul on minu teadmistel põhinedes mingi teatud tundide/kilomeetrite arv kui on vaja kolbi/kepsu jne vahetada. Ratta ostmisel tahaks ka silmas pidada, et ratta võimsus ja mootori hooldus oleks tasakaalus. Laagrid, küünlad, klotsid, filtrid jm tuleb niikuinii jooksvalt vahetada.
Siit teksikski küsimus et kas Yamaha, KTM, Husq, Suzuki v Honda?


mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas mega1 »

aprilial teatavasti iga 10000 km tagant kap remont

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas Loff »

Asi ei ole mitte supermotos, enduuros või milleski kolmandas - asi on kinni konkreetses rattas. KTM LC4 baasil SM rattad, samuti Husqv. 610 baasil SM rattad hooldatakse ikka umbes-täpselt 5000km takka. Võistluspille hooldad tundide tagant.
Lühidalt - tänavasuunitlusega rattad hooldad km tagant, võistlussuunitlusega rattad tundide/töötundide tagant.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

Teema algataja
korps
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Juul 2014, 21:38

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas korps »

Maku kirjutas:
yeekim kirjutas:

Hoi!

Oleks eelarve suurem, soovitaks seda:
Pilt

Jääksid sõbrad peigilistel alles :)

Aprilia SXV 450/550 siis.

Aga KTM on ka minu arust väga hea tootja....

edu

Hetkel 2 SXV-d auto24.ee-s , mille hind jääb napilt alla 3000€
Selles suhtes mahub valikusse

Isiklikult meeldib SXV väga, aga kuuldavasti aprilia juppide hinnad päris krõbedad.

Viimati muutis korps, 01 Juul 2014, 23:42, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas Loff »

Kõige lollikindlam on vast osta KTM 640/660 LC4 SM variant - juppe saada nii, et paha hakkab. Kõigil on KTM ja abi saab igalt poolt.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas will111 »

ma nüüd ei tea kuidas need erinevad väited täpselt kokku peaks sobitama "Olen ise veel suhteliselt võhik mootorratta alal" ja "aga mootorrattad võõrad pole seega sellist juttu, et - esimeseks rattaks liiga võimas ei tahaks kuulda" aga omalt poolt ütleks niipalju, et kokku 4'st rattast, mis mul hetkel kasutuses on, just see supermoto (no sisuliselt on see võistluskrossikas teistsuguste ratastega) on ikka konkurentsitult see kõige võimsam ja hullem küll. kuigi võhik numbrite järgi justkui seda ei arvaks.

igatahes, kui supermoto siis supermoto, ent kõik need mudelid, mis sa siin üles lugesid on tegelikult krossikad ja neil on eestis turg piisavalt suur, seega ma ei ole küll nii veendunud, et just rootsi sellist ratast tooma peab minema.

  1. roller ja bike võrdluses supermotoga on sama nagu võrrelda siga ja kägu!
  2. linnavahel sõitmiseks on supermoto tsikkel küll hea, kuid ma isegi ütleks, et kokkuvõttes mitte see parim valik. metsavahel sa tänavarehviga ei sõida aga kui mingid üsna spetsiifilised rehvid alla paned siis võib sinna ju minna. krossikaga, millel krossirattad ja krossirehv all, pole aga mingit "koos sõitmist" :D
  3. linnavahel eriti vahet pole, kas sa sõidad pundis baigiga või teist ümberehitatud krossaritega, minumeelest...

see, ete KTM vajab eriti tihedat hooldust on mingi suvaline linnalegent. aga see 2 silindriline aprilia on muidugi kõigest muust sarnasest kestvuse poolest ilmselt kõvasti üle


Teema algataja
korps
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Juul 2014, 21:38

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas korps »

Loff kirjutas:

Kõige lollikindlam on vast osta KTM 640/660 LC4 SM variant - juppe saada nii, et paha hakkab. Kõigil on KTM ja abi saab igalt poolt.

Olen nõus, et KTMi liigub palju, aga kas hiljem metsas müttamisel raskeks ei jää ?

Kasutaja avatar

HRQ
Kaupmees
Postitusi: 655
Liitunud: 18 Mai 2006, 11:51
Tsikkel: Kawa KXF 250 MX / 450 SM
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas HRQ »

http://www.auto24.ee/used/1696933

Minu ratas. Küsimused teretulnud 8) Paberitega on hind 3900.-

Valmistan KROSSI NAASTREHVE ja JÄÄPIIKE
ATV, Quad, Mootorrattad / varustus, tarvikud ja teenindus http://www.smx.ee
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas Loff »

Sellisel juhul vaata DRZ400 poole. Või hiljem võtad teise ratta juurde.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

Teema algataja
korps
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Juul 2014, 21:38

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas korps »

will111 kirjutas:

ma nüüd ei tea kuidas need erinevad väited täpselt kokku peaks sobitama "Olen ise veel suhteliselt võhik mootorratta alal" ja "aga mootorrattad võõrad pole seega sellist juttu, et - esimeseks rattaks liiga võimas ei tahaks kuulda" aga omalt poolt ütleks niipalju, et kokku 4'st rattast, mis mul hetkel kasutuses on, just see supermoto (no sisuliselt on see võistluskrossikas teistsuguste ratastega) on ikka konkurentsitult see kõige võimsam ja hullem küll. kuigi võhik numbrite järgi justkui seda ei arvaks.

igatahes, kui supermoto siis supermoto, ent kõik need mudelid, mis sa siin üles lugesid on tegelikult krossikad ja neil on eestis turg piisavalt suur, seega ma ei ole küll nii veendunud, et just rootsi sellist ratast tooma peab minema.

  1. roller ja bike võrdluses supermotoga on sama nagu võrrelda siga ja kägu!
  2. linnavahel sõitmiseks on supermoto tsikkel küll hea, kuid ma isegi ütleks, et kokkuvõttes mitte see parim valik. metsavahel sa tänavarehviga ei sõida aga kui mingid üsna spetsiifilised rehvid alla paned siis võib sinna ju minna. krossikaga, millel krossirattad ja krossirehv all, pole aga mingit "koos sõitmist" :D
  3. linnavahel eriti vahet pole, kas sa sõidad pundis baigiga või teist ümberehitatud krossaritega, minumeelest...

see, ete KTM vajab eriti tihedat hooldust on mingi suvaline linnalegent. aga see 2 silindriline aprilia on muidugi kõigest muust sarnasest kestvuse poolest ilmselt kõvasti üle

Selgituseks : võhik sellepoolest, et mootorratast omanud pole, võõrad pole sellepoolest, et sõprade naked ja muid baike proovitud kll kui supermotosid. Mopi ajad on kauge minevik, võib pigem isegi mitte arvesse võtta :)

Mõistan, et Supermoto tänavalegaalne krossikas kuid ma esialgu tahaks varianti millega oleks võimalik linnas sõita, eks need teised veljed koos krossirehvidega tulevad ka hiljem. Supermoto poole vaatan sest baigid ja muud elukad lihtsalt ei paku huvi ning välimuselt meeldib supermoto kõige enam.


-ENERGY-
Postitusi: 4
Liitunud: 30 Mai 2014, 00:26

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas -ENERGY- »

Lihtsam kohe enduro osta, saad rahulikult linnas sõita ning metsas välja elada.
Tunduvalt praktilisem.
Supermoto on küll tore ja äge, aga lõpuks tahad kindlasti ka metsa seiklema minna.

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas Loff »

Veel parem on 2 ratast osta - enduurokas ja SM, nagu minul. Väga mugav, milline tuju on, sellise ratta võtad. Ja kui eriti turnida tahad siis osta kolmandaks traiel (trial).

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Ise viskasin SM velgedele enduro rehvid peale ja sai metsas/liivas mütatud küll.

Ebapraktiline pool minust võtaks Aprilia ja see mõtlev osa Suzu DR400 :D

edu

EDIT
Noo muidugi: Loff@PPR

PõllumeesPõlineRikas :D

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Teema algataja
korps
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Juul 2014, 21:38

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas korps »

Loff kirjutas:

Veel parem on 2 ratast osta - enduurokas ja SM, nagu minul. Väga mugav, milline tuju on, sellise ratta võtad. Ja kui eriti turnida tahad siis osta kolmandaks traiel (trial).

Esialgu kahte ratast rahakott välja ei võlu, aga õnneks on võimalus osta kahed veljed krossi ja tänava mustriga :) Esialgu :D

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas Loff »

Ega ma neid rattaid ka korraga ostnud. Ikka tasa ja targu, teed aga tööd ja kogud raha ja siis lööd selle laiaks.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas will111 »

sõber pani ka sm velgede peale mingid mustriga, peaaegu isegi klotsiga rehvid. eks näis kuidas tal nendega metsas õnnestus sõita aga jah, eks seal teatud võimalusi ole. samas kokkuvõttes olen ise ka seda meelt, et tegelikult on ikkagi üsna mõeldamatu variant see, et sõidad sama rattaga väga kenasti nii asfaldil kui metsas. aitab mitu ratast, nagu siin juba öeldud on.
aga iseenesest muidugi ei ole halb mõte supermotoga sõitu õppima hakata, vähemalt ei sõida end ehk 200'ga surnuks :D


kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas kopu »

Ise omasin ka supermoto ratastega ratast. Sai juurde soetatud krossirattad, peas molkumas mote, et kyll ma ringi vahetan kui linnavahel paarutada tahan, mis see siis ara ei ole. Reaalsus aga oli see, et linnavahele enam ei tryginud kordagi ja mets rahuldas soiduvajaduse taielikult. Supermoto rattad jaidki keldrisse seisma kuni ratta koos komplektiga maha myysin.


MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

will111 kirjutas:

aga iseenesest muidugi ei ole halb mõte supermotoga sõitu õppima hakata, vähemalt ei sõida end ehk 200'ga surnuks :D

SXV puhul pole 200 mingi probleem... Bikega võrreldes hakkab lihtsalt väga hirmus. :mrgreen:

Kasutaja avatar

Maku
Postitusi: 216
Liitunud: 04 Juun 2007, 13:29
Tsikkel: Kawa ZX-6R '04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas Maku »

Selleks 200 jaoks peaks ülekandeid vahetama

Väikesed inimesed räägivad teistest, keskmised inimesed räägivad sündmustest, ülejäänud räägivad ideedest.
MikMak Trade - Magusast marjast maitsva suupisteni

Lauri23
Postitusi: 428
Liitunud: 01 Mai 2004, 19:46
Asukoht: Tallinn/07 R6

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas Lauri23 »

Mina võtaks 3 ratast. Krossikas, SM ja bike, hea vastavalt tujule valida :wack: SM ainukeseks rattaks tüütab vast üsna ruttu ära. Hakkad tahtma ikka linnast teistega välja sõita ja mõne pikema sõidu teha. Supermoto ja krossikiivriga pole maanteel pikalt kõige mõnusam sõita. Kui ikka ainult 1 ratas valida ja on kange tahtmine metsa ka minna, siis pigem ikka enduro. Näevad ja kolakad välja a on praktilised.


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas will111 »

Üldjuhul inimesed ei saa omale lihtsalt sellist asja lubada :)
Iseenesest see oleneb ka väga palju sõidukohtadest ja harjumustest, et kas tüütab või mitte. tõesti maanteele selle supermotoga ronida on täiesti mõttetu, eriti eestis kus maanteed on sirged ja surmigavad. kuid linnavahel ja teatud kurvilistel teedel siinseal linnaümbruses on jälle väga fun sõita. tegelikult ega see pole ka üldse halb mõte, et panna supermoto ratta alla selline rehv, millega kannatab vabalt ka kruusatee peale ning isegi metsavahele minna. omal on korra proovi pärast ka midagi taolist ühe ratta all olnud ja noh päris põnev oli. kõige raskem on seejuures leida täpselt sobivat esirehvi.

SXV otsas 200 võib tõesti suht karm feeling olla, korralik purjekas :lol:

Kasutaja avatar

toretoots
Postitusi: 19
Liitunud: 03 Juul 2013, 11:51

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas toretoots »

http://bike.motors24.ee/vehicles/426737 ... t=age.DESC

Omale hakkas siukene silma. Peaks vist kõiki Su vajadusi täitma. Antud ratta hooldusintervallide kohta kahjuks info puudub, ehk oskab mõni teadjam mees täpsustada.

Will there ever be a boy born who can swim faster than a shark?

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas will111 »

tavaline krossikas, krossika hooldusvälp ka. eks temaga saabki nii 100h rahulikult (mitte võistlustel) sõita umbes ja siis tuleb jälle teatavad vahetused ette võtta.

aga sellele on kindlasti vaja hakata siis tulesid ja vilesid juurde pookima hakata kui tahta tänaval ja avalikult sõita. ainult numbri külge kinnitamisest ilmselt ei piisa.


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: Soov osta Supermoto

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

Kui siin juba krossikaid vaadatakse, siis on odavam osta juba selline masin, mis on supermotona sündinud või juba ümber tehtud. Mõni ikka leidub kui küsida siit ja sealt :D. Muidu kui korralikku masinat tahad hakata ehitama, siis läheb ulmse kalliks. Mingit linnas sõitmiseks tahate, siis Apriliat ei julgeks küll soovitada. Saate odava raha eest hirmus suure remondiarve :D. Tahate nii võistelda kui ka linnas kulgeda, siis ei ole paremat varianti eelpool mainitud husqvarnast, millel 530 mootor ja sm450rr võistlus raam. Hind on ka tegelikult sellise ratta kohta odav.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”