Milline krossimootorratas valida?

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Vasta
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Milline krossimootorratas valida?

Lugemata postitus Postitas KIBU »

will111 kirjutas: 22 Juul 2020, 01:03

jommaijoo, 300 2t ongi umbestäpselt võrdne 500se neljasega. põhitõed vähemalt võiks ju omale selgeks teha kui neid igasuguseid parimaid soovitusi jagate...

Paned kõik siia kirja mis pähe tuleb? Sellise jutu peale küsiks Sepp "kas sul printer on?" :mrgreen:



5248653

oil
Postitusi: 773
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Milline krossimootorratas valida?

Lugemata postitus Postitas oil »

Ma välistaks Gas Gasid. Vähemasti sõprade 2008. ja 2012. aasta mudelid, mis üsna sarnased, on täiesti olematu koostekvaliteediga. Lisaks sellele kuumenevad üle, hüdrosidur pole sujuv, esituled (kui originaal) ei näita midagi. Käima neist üht lüüa ei ole õnnestunud kellelgi, ju vajab veits häälestamist. Starterist läheb kergesti. Teine jällegi ei lähe starterist pea kunagi käima, kui käik on sees ja sidur all.


L.J
Postitusi: 64
Liitunud: 28 Jaan 2017, 23:24
Tsikkel: BMW, KTM
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Milline krossimootorratas valida?

Lugemata postitus Postitas L.J »

Ma olen siin selle 2008 mudeli omanik.
Jah, kuumaks kipuvad nikerdades tõesti minema. Paigaldasin teisele radikale lisaventika - peale seda pole veel kuumaks läinud. Siduri koha pealt isiklikult ei kurda, saab kenasti hakkama ja ei häiri.
Vändast pole veel tõesti õnnestunud käima lüüa. See-eest nupust läheb alati (välja-arvatud hetkedel, kui aku tühi. Ostsin liitium aku ja seda ta kahjuks ideaalselt laadida ei suuda, nõuab kõrgemat laadimisvoolu teine).
Samas peale mõne kasutaja errorist tuleneva remondi pole ka pidanud ülemäära näppima teda garaazhis ja isiklikult välistama nii kiiruga ei kipuks, järelturul nende hind ka ahvatlev.
Algul mind see 450cc oma jõuga ehmatas ka ikka korralikult. Kartsin rohkem kui asi väärt. Olles nüüd mõned kuud saanud teda enduroradadel/karjäärides pruukida, olen temaga rohkem sinapeale saanud ja seda võimsust enam niiväga ei pelga. Valvsust ei tohiks muidugi kaotada, kuna jõudu tal raisal jagub..

KTM 950sm (ex) , BMW f650 (töristaja) , GasGas 450fse (koll)


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Milline krossimootorratas valida?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Milline põhitõde mul selgusetu on, herr kõiketeadja? Millisest mu kirjutatud lausest loed sa välja, et 300 2t on paras võrr ja algajavääriline ratas...Teinekord loe läbi, mõtle kaasa ja siis hakka tulistama. Kõiketeadja ei saa sellest aru, et tõin näite ja võrdluse, kus kõik 2t masinad ei ole taparelvad ja nõustun nendega, kes soovitasid lahjema kubatuuriga ratast.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”