suzuki tl1000r

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

13reede
Postitusi: 125
Liitunud: 13 Juul 2007, 10:28
Tsikkel: provokaator

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas 13reede »

TL100R hüüdnimi on Hull Lehm (Mad Cow). Põhjus- tema mootoripidurdus on nii jõuline, et hooletul gaasi lahtilaskmisel suurematel kiirustel plokeerib tagaratta ja hakkab perset loopima.

See kiiks on enamustel vanadel suurtel V2 mootoriga isenditel...seega mootoriga pidurdades ja uuesti gaasi keerates ettevaatust...power tuleb ootamatult ja seda on palju:)


moilo
Postitusi: 139
Liitunud: 11 Mai 2005, 23:00
Tsikkel: K750M
Asukoht: Kiisa
Tänatud: 11 korda

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas moilo »

Enamustel, mitte kõikidel. Näiteks Aprilia tonnistel v2 mootoritel on siduril membraan mis lahutab osalisel siduri kui gaas maha keerata. Seega tegu nn slipper clutchiga juba originaalis ja üsna vanadel pillidel juba. Asi toimib ka siduri võimendina. Endal oli küll Aprilia RST1000 Futura mis pisut leebemas seades kui rsv kuid isegi sel rattal oleks mootoripidurdus ilma säherduse sidurita ratta lohisema võtnud


Jussike
Postitusi: 264
Liitunud: 18 Nov 2007, 13:18
Tsikkel: Gixxer

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas Jussike »

Aprilli areng on kiviajast ees ja ratas üks parimaid v2si, pean silmas RSV Mille Ri. :wink:

Terv.


oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas oxide »

vihmaga või lihtsalt külma ilmaga vöib siis sõit kujuneda üsna huvitavaks....või siis hoopis (crash)

Kasutaja avatar

ural
Postitusi: 418
Liitunud: 05 Aug 2003, 15:17
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Tallinn

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas ural »

TL on libisev sidur olnud esimestest mudelitest peale.

Kasutaja avatar

aingb
Postitusi: 201
Liitunud: 23 Juul 2008, 14:41
Tsikkel: Honda X4, Beta 300rr
Asukoht: Tallinn

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas aingb »

Ma ausalt öeldes ei oska nende "hullu lehma tõvede" teemadel väga kaasa rääkida, kuid minu rattal on kindlasti libisev sidur ja saba liputamine toimub ainult liiga julgel pealekeeramisel.

Tel.: 56 222 722

Alwayslate
Postitusi: 373
Liitunud: 16 Mai 2006, 17:08
Asukoht: Tallinn/Merivälja
Kontakt:

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas Alwayslate »

Ei ole see TL nüüd nii hull loom ka,et kohe viskab seljast maha kui natuke keerad.Mu poole aastase sõidukogemusega naine käis ka minu omaga sõitmas ja ainuke reakstsioon oli,et : " Noh eks ta veidi äkilisem on kui mu enda oma." Tal endal oli siis 600 cbr.

Minsk->Jawa->Yamahaxj600n->Yamaha dragstar 650->Suzuki TL1000S->SV 1000 S-> TL1000R
Kasutaja avatar

remy
Postitusi: 350
Liitunud: 07 Juul 2004, 00:56
Asukoht: Reval/Kristiine

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas remy »

V2 mootoriga sportratas on täiesti omaette mõnu :)
Lihtsalt mõtle ennem läbi, et ostad ta ikka õigetel põhjustel - tonniste ridaneljadega sõbrad on sust kiiremad aga sinu rattal on parim hääl :bsmile: Samas maitse üle ei vaielda vaid... :)

SV1000N, 525SX, Rajad

oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas oxide »

aga kas keegi oskab õelda mida endast kujutab 72 kw tl1000r variant.kuhu need 27kw kadusid ja kas see annab kõvasti tunda ,et on lahjem variant.v2 ei pidanud kw eriti määrav olema.kas on keegi kokku puutunud taolise isendiga.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Sisuliselt ei pruugigi midagi vahet olla,Saksamaal öli kunagi 100 hobese piirang.Siis nii-öelda re-tuuniti,ka teinekord ainult dokkidega.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


Alwayslate
Postitusi: 373
Liitunud: 16 Mai 2006, 17:08
Asukoht: Tallinn/Merivälja
Kontakt:

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas Alwayslate »

Minu oma on paberite järgi 72 kw-ne. Ma küll ei ütleks,et ma mingit olulist vahet oleks tundnud sv seljast sinna otsa istudes.

Minsk->Jawa->Yamahaxj600n->Yamaha dragstar 650->Suzuki TL1000S->SV 1000 S-> TL1000R

oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas oxide »

siis ju jama kui sv seljast ümber istudes vahet ei ole.tlr peaks ikka paremini liikuma kui sv1000.jama on selles,et praegu ei saa ju kuidagi proovida.


Alwayslate
Postitusi: 373
Liitunud: 16 Mai 2006, 17:08
Asukoht: Tallinn/Merivälja
Kontakt:

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas Alwayslate »

Mul oli usa malli sv millel paberite järgi 92 kw.Lisaks veel yoshimura täis väljalase+muudetud ülekanne ja muud pudinad.
Niiet ei peaks see TL midagi niiväga paremini liikuma. Ja isegi originnal korras SV-l on 88 ? (parandage kui ma eksin ) kw-i. Need mõned kw-id vahet ei saagi kuidagi olla nii tuntavad.

Minsk->Jawa->Yamahaxj600n->Yamaha dragstar 650->Suzuki TL1000S->SV 1000 S-> TL1000R
Kasutaja avatar

yllar21
Postitusi: 44
Liitunud: 16 Juun 2008, 20:09
Tsikkel: cbr1000rr cbr1000f
Asukoht: Tallinn/Saare

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas yllar21 »

Alwayslate kirjutas:

Need mõned kw-id vahet ei saagi kuidagi olla nii tuntavad.

oma 1.7 tonni kaaluva autoga tunnen ikka peale kerget forsseerimist 22kW vahet ikka väga tugevasti ära, rääkimata motika kaalust. :D


Maurus
Postitusi: 39
Liitunud: 05 Dets 2007, 21:38
Asukoht: Viljandi

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas Maurus »

Kõige lihtsam on see, kui ostad endale ühe TL1000R-i ja proovid ära, mis loom ta on ja kuis liigub! Se eietamine siin ei anna sulle sõidutunnet, ega fiilingut!
Ta on ikkagi liitrine ratas ja liigub vastavalt, kui mingit rimakat ei osta, siis sa ei tohiks ka pettuda! :bsmile:

Teen selleks kõike, et autojuht mind märkax (sport tuslad, xenon tuled ja helkurklepsud)! :P
Ja torman liiklusesse, kui tuulispask!! :)

Teema algataja
SIQ

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas SIQ »

tekkis küsimus kas mõni tlr ka saaremaal liigub?
Või on ehk saarele tulemas tahaks masinat oma silmaga näha.
aasta jooksul pole kahjuks vastust saanud küsin siis teistmoodi kas on võimalik et mõni tlr'i omanik kes pesitseb päälinnas tuleks oma ratast 13mendal mail näitama päeval? tahaks ratast elusast peast näha. kui keegi on nõus oleks tore kui ta annaks oma nr, et ma saaks ühendust võtta kui kohale jõuan!
ette tänades SIQ


oxide
Postitusi: 507
Liitunud: 31 Aug 2008, 12:39
Tsikkel: rsv4
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 6 korda

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas oxide »

soendaks selle teema veits uuesti üles.kas keegi viitsiks ära seletada selle tagaamordi anomaalia.milles väljendub see ,et ta kuumeneb üle ja kaotab oma töövõime.kas see sõltub ka tee kvaliteedist,kuna meil siin teadu pärast päris palju ebatasaseid maanteid.ja kui ta juba oma töövõime kaotab,siis kas seda on kõvasti tunda.ja näiteks kas rajal juhtub see kiiremini kui maanteel sõites.tuli nüüd palju küsimusi aga äkki keegi viitsib veits valgustada.


Maurus
Postitusi: 39
Liitunud: 05 Dets 2007, 21:38
Asukoht: Viljandi

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas Maurus »

Tavalistel teedel sõites ei tohiks sa midagi aru saada, et see "rotary" vidin ikka töötab nagu amort ikka. Ringrajal sa lihtsalt pidurdad ja kiirendad nii tihti, et amort saab tänu sellele suuremat koormust ning õli kuumeneb. Kui õli kuumeneb, ei ole sellel süsteemil lihtsalt samasugust sujuvust ja töökäiku, kui jaheda õliga. Ühesõnaga minu rattal on see süsteem kõik originaal ja olen sõitnud sellega igalpool. Ringrajal oli lihtsalt selline tunne kohati, et nagu tagarehv oleks tühi, rohkemat ei saanud ma midagi aru.

Teen selleks kõike, et autojuht mind märkax (sport tuslad, xenon tuled ja helkurklepsud)! :P
Ja torman liiklusesse, kui tuulispask!! :)
Kasutaja avatar

nitrousoxide
Postitusi: 21
Liitunud: 12 Okt 2011, 22:32
Tsikkel: fireblade,gixxr,999

Re: suzuki tl1000r

Lugemata postitus Postitas nitrousoxide »

väga hea pill, omal kogemus olemas kuu aega TL 1000 r iga. igal käiguvahetusel nokk yleval ;) pööre nagu ducatil. aga lõpp on mannetu. ootad seda jõudu lõpust aga see puudub. ise sain 270 ikka kätte. Aga hääl on super. kuda siis sõnastada. vaese mehe ducati ;))

Life begins 200mph
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”