BMW S1000RR

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
errorcode12
Postitusi: 168
Liitunud: 20 Juun 2006, 20:41
Asukoht: Tallinn

BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas errorcode12 »

http://www.motorradonline.de/fotoshow/b ... 350532.htm

Õumaigaad: no mida esituli :wack: :wack: :wack: :wack: :wack: :wack: :wack: :wack:

Lugupeetud BMW S1000RR disainerid - palun ostke endale Statoili stardikomplekt ja teie seal BMW turundusosakonnas kes te sellisele disainile heakskiidu andsite vaadake peeglisse - kas tunnete ära???

Tule taevas appi!!! :evil:



Kasutaja avatar

valgehiinlane
Postitusi: 290
Liitunud: 19 Sept 2008, 20:02
Tsikkel: on vajaka
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas valgehiinlane »

huvitav, miks BMW teeb selliseid erinevate esituledega masinaid.
konkreetselt teemas olev on minu arust suht kena isegi, aga olen näinud ikka jubedaid BMW'sid.

kasutajanimi on väga random (lol)
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas Primo »

Paistab, et bemm jätkab viltuse plafooni suunda.Vastates aga küsimusele miks?? bemm seda teeb, on kaks vastust - eelkõige on tegu disainisuunaga ning tõenäoliselt peitub seal ka insenerimõistuse vilja parandamaks optilisi omadusi.

EDIT: Aga üldise kujunduse kohapealt peaks küll BMW disaineritele kolakat andma - raisk, ülejäänud mudelirida on täis omapäraseid rattaid ja nüüd sai siis järsku mõistus otsa, et pidite Jaapani suure neliku disainijooni kasutama hakkama?

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 551
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 16 korda

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas Kox »

Ausõna ei ole viimase R6 pealt maha tehtud :mrgreen:

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08
Kasutaja avatar

S.S.D.D.
Postitusi: 213
Liitunud: 14 Sept 2006, 11:05
Asukoht: Tln

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas S.S.D.D. »

Mulle meeldib :wink: Nagu enamus uute BMW`dega, disainga peab harjuma mõnda aega. Elusuuruses on kindlasti parem kui piltidel.
Kahjuks ei ajenda mind ostma klassikaline bike, olen alati otsinud midagi "erilisemat". BMW enam cruiseri peale ei mõtle, Low Rider on konsepti plaanis täitsa olemas, see aga ei ole päris puhast tõugu cruiser enam:
Pilt

Teemasse tagasi. Loodan lähiajal rohkem ametlikku infi S1000RR kohta saada, millegi pärast arvan, et nagu ikka BMW põhirõhk ei ole mitte välimusel vaid tehnikal ja suutlikkusel. Teada ju on et tehn.näitajad ei ole supper -hüpper ideaalsed. Arvestatava konkurent japsidele on ta aga kindlasti. Kui hinnalevel ka vastav ainult tuleks. Huvitab palju stock S1000RR ümberehituse näol välja saab veel pigistada. :?: :roll:

Korralikum S1000RR tutvustav inglise keelne link:
http://www.bmwsuperbikes.com/forum/view ... &sk=t&sd=a

Only a Motorcyclist knows why a dog sticks his head out of the window of the car...

Rebaseonu
Postitusi: 226
Liitunud: 31 Mär 2007, 21:36
Kontakt:

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas Rebaseonu »

Pilt

errorcode12 kirjutas:

Õumaigaad: no mida esituli :wack:

Õudukas jah. Samas paljud BMW-ostjad ostavad firmamärki, mitte ratast ennast. Ja kui BMW juba sellise tegi, ju siis on trndikas! :)

Aga BMW on kunagi ennem ka kokku pannud ratta erinevate mudelite osade laojääkidest, see oli vist GS seeria Kalahari. ;)

Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas sang »

Bemar on pärast suuna võtmist performance'ile kõvasti disaini kah punnitanud. Eks nende disainikeel nõuab harjumist, on see ju nii erinev juba tavaliseks muutunud japside tsiklidisainist. Mu arvates on näiteks K1300S ilusam kui Hayabusa. Samas on kõvasti ka puusse pandud, keegi naljahammas rääkis, kuidas bemm disainis K1200R-i: raam magnetiseeriti ära ning veeretati läbi autoprügila, kõik mis külge jäi, keevitati paika.

Pilt


H.P
Postitusi: 397
Liitunud: 08 Juul 2008, 09:13
Tsikkel: Tiger 800 XCA
Asukoht: Tallinn

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas H.P »

sang kirjutas:

Bemar on pärast suuna võtmist performance'ile kõvasti disaini kah punnitanud. Eks nende disainikeel nõuab harjumist, on see ju nii erinev juba tavaliseks muutunud japside tsiklidisainist. Mu arvates on näiteks K1300S ilusam kui Hayabusa. Samas on kõvasti ka puusse pandud, keegi naljahammas rääkis, kuidas bemm disainis K1200R-i: raam magnetiseeriti ära ning veeretati läbi autoprügila, kõik mis külge jäi, keevitati paika.

Pilt

See ju Yamu Fazeri raamile ehitatud :lol:

Ex: Yamaha FZ6
Kasutaja avatar

sang
Postitusi: 1796
Liitunud: 18 Veebr 2004, 11:01

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas sang »

See ju Yamu Fazeri raamile ehitatud :lol:

Nali vää?

Tegelt ju hoopiserinevad raamid, võrdle ise:
Pilt

Pilt

Kasutaja avatar

võll
Postitusi: 287
Liitunud: 30 Juul 2008, 00:25
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas võll »

Ei tea kas ma olen ainuke, aga minu meelest on bmw disain väga (w) . Hakkab tegelikult ära tüütama R-ide, CBR-ide, ZXR-ide sarnane välimus. Tänavapilt on niigi hall, aga bmw viskab paar kirssi ka sekka :bsmile:

Kasutaja avatar

raintuul
Postitusi: 190
Liitunud: 01 Jaan 2007, 23:53
Asukoht: tartu

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas raintuul »

My fckin god mida tuled...nagu üks lamp oleks kinni löödud :D
Kere iseenesest nagu japsidel, nii et käib küll.

GSXR600 K1"Yellow edition"---GSXR600 K5"Black edition"
Kasutaja avatar

paarn
Postitusi: 559
Liitunud: 03 Juun 2004, 16:35
Tsikkel: EXC350, Lynx 600E
Asukoht: TLN - Võru
Kontakt:

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas paarn »

Disainiga on minul sama lugu nagu toiduga. Väiksena ei söönud ma paprikaid, pipraid, vähke, tigusid, hallitusjuustu jne.
Vanemaks saades hakkavad sellised asjad maitsema ja need tekitavad tõsise naudingu toidust. Sama on disainiga, algul meeldisid edevad jaapani sportrattad, mida aeg edasi järjest rohkem hakkasid meeldima erilised ja haruldased rattad ning järjest friigima disainiga.
Ja nüüd juba meeldivad sellised nagu kasutaja oil-cooled-le :wack: :bsmile:

Mulle bemm meeldib, silmatorkavalt friik disain, tänavapildis üsna haruldased rattad.
Disain on maitse asi.

Moto-orineteerumine: http://www.villamoto.ee
Kasutaja avatar

Space
Postitusi: 136
Liitunud: 04 Mai 2006, 14:16
Tsikkel: GSR600
Asukoht: Pirita
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas Space »

See pill on erinev teistest. Sulle kas meeldib või mitte, aga ükskõikseks ei jäta. Välimuselt iseloomuga ratas. 8)

Rohkem ilusaid ilmasid!

dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

errorcode12 kirjutas:

http://www.motorradonline.de/fotoshow/b ... 350532.htm

Õumaigaad: no mida esituli :wack: :wack: :wack: :wack: :wack: :wack: :wack: :wack:

Lugupeetud BMW S1000RR disainerid - palun ostke endale Statoili stardikomplekt ja teie seal BMW turundusosakonnas kes te sellisele disainile heakskiidu andsite vaadake peeglisse - kas tunnete ära???

Tule taevas appi!!! :evil:

isiklikult arvan, et asümeetriline disain on tsiklikujunduse ülehomne päev, mis tähendab, et inimestel on sellest veel raske aru saada. need asjad on lihtsalt minu arvates tiba ajast ees aga mingil hetkel tundub see nii tavaline ja siis keegi ei mõtle enam kui imelik ja veider see või too välja näeb...


dubweiser
Postitusi: 484
Liitunud: 08 Apr 2005, 23:58
Tsikkel: bmw r1150 gs adventure

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas dubweiser »

Rebaseonu kirjutas:

Aga BMW on kunagi ennem ka kokku pannud ratta erinevate mudelite osade laojääkidest, see oli vist GS seeria Kalahari. ;)

Kalahari ehitati konkreetse kontseptsiooniga lõuna aafrikas "airhead" põlvkonna bokseri peale, nii esi kui tagavedrustus oli täielikult uuenenud ja benapaak suurem. seda kas mootori poole pealt oli tegu "laojääkidega" või "laoseisuga", võibki arutama jääda. :wink: r80 püsis esmasel välisel vaatamisel muutusteta pikki aastaid.
ps.LC8 mootori baasil on terve saalitäis täiesti erinevaid masinaid kokku pandud ja minu arust ei ole see mitte halb kui midagi head laiendatakse mitmele tasandile.

Kasutaja avatar

justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

Pidavat maksma ca 15 000 euri ehk väga, kohe väga konkureeriv superbike praegusel turul. Mulle see tuli isegi meeldib :P

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)

Unleashed

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas Unleashed »

Kes saab aru inglise keeles, vaadake, selline väike "review" Bemmi kohta.
PM Meeldib see, et see on esimene bemmi bike ja nad kohe tegid nii suur mootorit.Pm seal on palju nippe ja nappe, mis pole teistel Jaapani vm rattastel.

Kasutaja avatar

Hanno
Postitusi: 221
Liitunud: 24 Mär 2008, 15:26
Tsikkel: R1200GS
Asukoht: TLN
Tänatud: 3 korda

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas Hanno »

Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas Madris »

Mulle meeldib see esitulede lahendus ka väga. Vähemalt midagi erilist ja huvitavat.
Mulle iseenesest on BMW-d alati sümpatiseerinud...aga kahjuks on S1000RR üldjoontes liiga japs.

Kasutaja avatar

MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas MrR »

Kas keegi foorumlastest omab S1000RR? Täna nägin Tallinnas linnavahel ühte sõitmas. Just minu lemmivärvilahenduses - 3-värvilisena. : (w)

Igatahes viimane kord Nüburgringil hakkas endale küll multicolor S1000RR nii väga meeldima (liikles neid seal päris ohtralt), et tahaks kangesti ise ka järgmine kevad ratast vahetada. :bsmile:

Pilt

Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas t2g »

Väga ilus ja hea ratas. Tahaks teada mis ratastega need mehed sõidavad kes seda maha teevad :mrgreen:

Kasutaja avatar

Space
Postitusi: 136
Liitunud: 04 Mai 2006, 14:16
Tsikkel: GSR600
Asukoht: Pirita
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas Space »

t2g kirjutas:

Väga ilus ja hea ratas. Tahaks teada mis ratastega need mehed sõidavad kes seda maha teevad :mrgreen:

Eks ikka rolludega :ner:

Rohkem ilusaid ilmasid!

susla
Postitusi: 209
Liitunud: 13 Mai 2008, 00:02
Tsikkel: Back to Honda
Kontakt:

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas susla »

kahtlemata hea ratas, kuid niilkaua kui külili ei pane ja tegelikult ka piirajasse pidevalt ei aja.

Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas CB500 »

susla kirjutas:

kahtlemata hea ratas, kuid niilkaua kui külili ei pane ja tegelikult ka piirajasse pidevalt ei aja.

Mulle jäi arusaamatuks.. Kas mõni ratas on külili pannes parem kui teine? Või on sul kogemusi, et S1000RRi ei tohi piirajasse ajada?

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

susla
Postitusi: 209
Liitunud: 13 Mai 2008, 00:02
Tsikkel: Back to Honda
Kontakt:

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas susla »

Külili panemise all pidasin silmas mootori tehnilisi lahendusi, mis ei soosi seda.
Bemm tahtis teha ratast ja peaaegu tegi ka, mida japsid on genereerinud aastakümmneid. Kuid just mootori juures on insenerid mõned olulised puudused sisse lasknud. Aga üldkokkuvõttes loomulikult väga raju pill, võimsust palju ja kihutamiseks loodud.

Kasutaja avatar

justcraizy
Postitusi: 513
Liitunud: 23 Jaan 2008, 17:01
Asukoht: Tallinn, Tartu

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas justcraizy »

Räägid äkki lähemalt puudustest?

zx6r(04)->zx6r(06)->zx10r(08)-> cbr600rr(07)
Kasutaja avatar

ONiils
Postitusi: 101
Liitunud: 22 Juul 2008, 21:55
Tsikkel: Honda CBR600F
Asukoht: Läänemaa

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas ONiils »

MrR kirjutas:

Kas keegi foorumlastest omab S1000RR? Täna nägin Tallinnas linnavahel ühte sõitmas. Just minu lemmivärvilahenduses - 3-värvilisena. : (w)

Kui tahad S1000RR-i näha, siis Pronksi tn 6 maja ees olen peaaegu iga päev ühest mööda sõitnud.

Kasutaja avatar

MrR
Postitusi: 331
Liitunud: 04 Okt 2006, 08:25
Tsikkel: Bayerische Motor Werke
Tänatud: 1 kord

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas MrR »

Tänan! Kui näha tahan, siis lähen UMi vaatama parem või siis Saksamaale. :)

Kasutaja avatar

KIX
Postitusi: 9
Liitunud: 23 Mai 2012, 11:41
Kontakt:

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas KIX »

ONiils kirjutas:
MrR kirjutas:

Kas keegi foorumlastest omab S1000RR? Täna nägin Tallinnas linnavahel ühte sõitmas. Just minu lemmivärvilahenduses - 3-värvilisena. : (w)

Kui tahad S1000RR-i näha, siis Pronksi tn 6 maja ees olen peaaegu iga päev ühest mööda sõitnud.

Stalker :mrgreen:

"If everything seems under control, you're just not going fast enough."

MotoMell
Postitusi: 811
Liitunud: 01 Dets 2004, 17:32

Re: BMW S1000RR

Lugemata postitus Postitas MotoMell »

Ma olen ka seal seda stalkimas käinud... :mrgreen: Ja meeldib.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”