Honda NTV650 Revere/Deuville

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Honda NTV650 Revere/Deuville

Lugemata postitus Postitas Stern »

Mida rahvas siis arvab sellest rattast. Jäi silma kui üks odavam matkaratas kardaaniga, ainult et kuidagi nõrk tundub mulle 37-41kw ja 50hp. Teretulnud soovitused samaklassi ratastest.


Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Peab ta siis NII võimas olema? 41kW on ju täitsa hea ja tegu ei olegi extreemrattaga vaid matkajaga. Motokeskuses on üks väga ilus isend müügis http://www.motokeskus.ee/et/kasutatud/64. Üks väheseid gondliga masinaid, mis minu silmale kah ilus tundub. Ja kohvrid on kohe kaasas.
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

stern: motokeskuses antud isend väljas. Mine vaata ja katsu oma käega. Ise vaatasin ka seda ratast vahepeal selline näoga, aga vaatamiseks see jäigi. Sellise naiseliku olemusega oli. Aga see on ainult minu arvamus. Vaata pan-european'it. See küll kallis, aga erihea ka.


motopaks
Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas hannes »

Reverest on tegelt siin juba veits juttu olnud http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=1504
Deauville kohta ei oska eriti sõna võtta, aga NTV Revere (mis alates 93 aasta mudelist ametlikult Revere nime ei kanna) kohta oskan rääkida küll.
Üldiselt olen sama meelt, kui enamus NTV omanikke. Ratas on mõnus, minu jaoks on see 42 kW ehk siis 57 HP täiesti piisav. Kiirust on, kiirendust ka, samuti momenti. Kui jääda LE-s lubatu piiresse, siis pole vahet, sõidad üksi või kahekesi. Autodele kindlasti jalgu ei jää.
Mootorite kohta öeldakse, et 100 000 läbisõitu ei ole probleemiks.
Mõned (mina nendehulgas) kiruvad sadula ja jalaraudade vahelise kauguse vähesust, st. et põlved on liiga krõnksus. Samas on see väga inimesest sõltuv. Siin minust pea jagu pikem mees sõitis mu rattaga ja oli väga rahul sõiduasendiga. Maitse asi.
Mis puutub kardaani, siis ega neid matkarattaid, mis alla 1000 ccm ja kardaaniga eriti palju polegi. Lambist tuleb meelde veel Suzuki VX 800 ja mõned BMW vanemad mudelid. Liiga lai see valik igatahes ei ole.

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!

Kasutaja avatar

Teema algataja
Stern
Postitusi: 217
Liitunud: 04 Aug 2003, 08:55
Asukoht: Lasnamägi GSX600F, CBR929

Lugemata postitus Postitas Stern »

tänud Hannes. Seal olid küll päris korralikult iseloomustatud. Kasvu kohapealt niipalju et ega ma eriti pikk pole ja sellega probleeme ei tule. Just see kardaani värk mulle meeldib.
Palju muidu kütusekulu?
To Hannes: ega sa juhuslikult see musta NTV650 mees ei olnud Bikerfestil?
Kasutaja avatar

rix
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Sept 2003, 19:35
Tsikkel: HD Street Bob
Asukoht: 5039862
Tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas rix »

NTV-l kütusekulu umbes 5l sajale

velts7

Lugemata postitus Postitas velts7 »

rix kirjutas:
NTV-l kütusekulu umbes 5l sajale
kaevates üles igivana teema ... aga olen eelmisest suvest selle ratta omanik ja ei kurda, mõnus on nii poes käimiseks, kui ka pikemat matka ette võttes. aga see 5l sajale .... no ei, sellega küll välja ei tule
Kasutaja avatar

hannes
Postitusi: 682
Liitunud: 11 Mär 2004, 08:28
Tsikkel: Ducati Multistrada 1200S
Asukoht: Niinsaare
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas hannes »

velts7 kirjutas:

kaevates üles igivana teema ... aga olen eelmisest suvest selle ratta omanik ja ei kurda, mõnus on nii poes käimiseks, kui ka pikemat matka ette võttes. aga see 5l sajale .... no ei, sellega küll välja ei tule
Ega jah, selle kogusega hästi välja ei tule küll. Ma ütleks, et pigem sinna kuue kanti kipub olema. Paagitäiega (19l) saab ikka 300km maha sõita, aga mitte eriti palju üle selle. Sõltub muidugi keeramisest.

Ida-Virumaa – lähemal kui tundub, lahedam kui arvad!
Ducati Multistrada 1200S
Honda NC 750X DCT (müüdud, teenis mind truult täpselt 3 aastat ja 21000km)
Honda XRV 750 MooramaaPaar (müüdud, teenis mind truult 10 aastat ja 68000km)
Iga tsikli jaoks on oma tee!


velts7

Lugemata postitus Postitas velts7 »

Hull lugu selle rattaga on see, et aku on laetud, motikas tolmust puhtaks nühitud aga .... lund on veel liiga palju. :(

werdinand

Lugemata postitus Postitas werdinand »

velts7 kirjutas:
rix kirjutas:
NTV-l kütusekulu umbes 5l sajale
aga see 5l sajale .... no ei, sellega küll välja ei tule
Minul õnnestus eelmisel suvel endise Rixi ja praeguse enda Reverega kütusekulu isegi alla 4.5l sajale saada :roll:

velts7

Lugemata postitus Postitas velts7 »

werdinand kirjutas:
velts7 kirjutas:
rix kirjutas:
NTV-l kütusekulu umbes 5l sajale
aga see 5l sajale .... no ei, sellega küll välja ei tule
Minul õnnestus eelmisel suvel endise Rixi ja praeguse enda Reverega kütusekulu isegi alla 4.5l sajale saada :roll:
Huvitav ... minul kipub kulu kusagile 6,5 -7 kanti minema, samas pole teab mis kihutaja ka.

intz
Postitusi: 298
Liitunud: 10 Juul 2004, 09:50
Tsikkel: V POWAA
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Re: Honda NTV650 Revere/Deuville

Lugemata postitus Postitas intz »

Mis rehve Revere-omanikud soovitavad? Manuaal vist ütles, et Bridgestone BT45, samas nime poolest võtaks ise hoopis Mezeler Laserteci jooksu. Aga kogemus 0, oskab keegi kommenteerida/soovitada? :)

Kasutaja avatar

Üllar
Postitusi: 124
Liitunud: 21 Dets 2005, 16:02
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Honda NTV650 Revere/Deuville

Lugemata postitus Postitas Üllar »

Ise sõidan ntv 650 deauvillega 1999a. alates 2006.aastast.
Ostsin saksast ja läbi shveitsi ja prantsusmaa tagasi Eestisse.
Ei oska küll midagi halba öelda,alpides käitus hästi ka mägedes,saksa kiirteel saad ilusti 12o..130 km h tulla,alates 150 km peab gondli taha pugema,aga pikka maad nagunii selle kiirusega ei sõida,mootorile ei ole see probleem.
Kiirendusel 2 käiguga saab 7000 pöörde pealt 100 kmh,aga ega ta kihutamise ratas ei ole.
Bensiini võtab 5 saja peale 90..100km h,kardaan mingit hooldust ei vaja.Pidurid head.


kaugtoo

Re: Honda NTV650 Revere/Deuville

Lugemata postitus Postitas kaugtoo »

Mitmete positiivsete hinnangute alusel sai ka see mudel (2001) värskelt soetatud. Kaasas oli aga ainult itaaliakeelne manual. Kas keegi oskab viidata inglisekeelsele juhendile? Esimesena on oluline õlivahetus korrektselt teostada, edaspidi tahaks aga ratta hingeelu detailideni selgeks saada.

Ette tänades!

Kasutaja avatar

vincent
Postitusi: 404
Liitunud: 05 Juul 2004, 00:37
Tsikkel: Varadero XL 1000 V
Asukoht: Viljandi

Re: Honda NTV650 Revere/Deuville

Lugemata postitus Postitas vincent »

Avad http://www.google.ee , otsingusse kirjutad näiteks ' honda ntv 650 manual ' ja tulemusi pole just vähe....;)
http://growell.proboards.com/ keegi on sellele mudelile isegi kodulehe sepitsenud.

Riga 13 - Riga 22 - K 175A - IZ 56 - MT 11 - XL 600V - XL 1000V
56915288 Tiit.

intz
Postitusi: 298
Liitunud: 10 Juul 2004, 09:50
Tsikkel: V POWAA
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord

Re: Honda NTV650 Revere/Deuville

Lugemata postitus Postitas intz »

vincent kirjutas:

http://growell.proboards.com/ keegi on sellele mudelile isegi kodulehe sepitsenud.

Tal Deauville, see leht Revere teemailne. Aga jah, mootor ja palju muudki on ilmselt sama.

Kasutaja avatar

vincent
Postitusi: 404
Liitunud: 05 Juul 2004, 00:37
Tsikkel: Varadero XL 1000 V
Asukoht: Viljandi

Re: Honda NTV650 Revere/Deuville

Lugemata postitus Postitas vincent »

intz kirjutas:
vincent kirjutas:

http://growell.proboards.com/ keegi on sellele mudelile isegi kodulehe sepitsenud.

Tal Deauville, see leht Revere teemailne. Aga jah, mootor ja palju muudki on ilmselt sama.

Sul on õigus muidugi.http://www.deauvilleuk.org/forum/ sobiks antud juhul paremini.

Riga 13 - Riga 22 - K 175A - IZ 56 - MT 11 - XL 600V - XL 1000V
56915288 Tiit.
Kasutaja avatar

Kalapea
Postitusi: 1059
Liitunud: 26 Veebr 2005, 13:00
Tsikkel: Mõni Ducati
Asukoht: Pärnu / 559I7I9O
Tänatud: 94 korda
Kontakt:

Re: Honda NTV650 Revere/Deuville

Lugemata postitus Postitas Kalapea »

Rohkem infot saab arvatavasti kui otsida Honda Hawki või Honda Brosi, mis on Revere kettülekandega sugulane.

PiltPilt

kaugtoo

Re: Honda NTV650 Revere/Deuville

Lugemata postitus Postitas kaugtoo »

Tänud!
Otsimise peale leidus üks 200-leheküljeline NTV650 manual, kuid selles kirjeldatud mudel ei tundu olevat päris sama minu 2001.a. Deauville'ga. Õli saan vahetatud, kuid konkreetse isendi nüansse loeks hea meelega orig. juhendist. Seega kui kellelegi silma hakkab, oleksin väga tänulik.

Kasutaja avatar

Ahto3
Postitusi: 43
Liitunud: 15 Apr 2008, 11:28

Re: Honda NTV650 Revere/Deuville

Lugemata postitus Postitas Ahto3 »

Oman Deauville 98. User manuale netis on aga repair manuale mitte. Saksa keelne repair manual raamatuna mul on ja abi olen sealt saanud küll. Ise otsin inglis keelset.


kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Honda NTV650 Revere/Deuville

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Mul on olemas Deauville Service Manual inglisekeelne pdf.-is. 62 041 KB.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”