Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

illuminaat kirjutas:
XL1000 kirjutas:
illuminaat kirjutas:

Kas mul seda kuidagi kontrollida annab, ilma et ma ratta peaksin alt ära võtma?

Võtad trossi spido tagant lahti ja keerad esiratast või veeretad-sõidad veidi.Kui tross ringi käib on ilmselt tigu korras.Muidugi on ka võimalus spidot kontrollida, mingi elektri mooriga, trossi ringi ajades.Selleks pane mooroti võlli otsa tugevam kummivooliku tükk ja ühenda selle abil mootor trossiga.

Sain ka lõpuks rattaga edasgi tegelda. Kui hakkasin trossi kontrollima, siis otseses mõttes jäi trossist üks osa kätte ja tross omadega õhtal. Kui sain teada trossi originaalhinna - 65 eurot, siis tõmbas korraks hinge kinni küll. Oskab keegi öelda või soovitada, kust annaks otsida odavamat varianti? Küsin parem nii - kas Louis-est või alternatiivsetest kohtadest tellides universaalset spidomeetri trossi, saab kindel olla, et see sobib?

Trossile saab tavaliselt ka uut sisu teha.Seda tegid vanasti taksomeetrite ja veokate tahhomeetritega tegelevad ettevõtted.Täna käisin näiteks sellise nimega ettevõttes Parkli HL .Asub Reti teel, Ramo viit näitab seal Vana Tartu mnt ja Reti tee ristmikul linna poolt tulles vasakule ja nemad kohe paremalt esimesed.
Küsi äkki oskavad aidata.http://www.parkli.ee/



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madris kirjutas:

Tervitus,

Vahepeal lisanud rauad ja ette tulekaitse. Tagarehviks sai ka Mitas E09.

https://onedrive.live.com/?cid=2790876C ... %21467&v=3

https://onedrive.live.com/?cid=2790876C ... %21465&v=3

https://onedrive.live.com/?cid=2790876C ... %21464&v=3

Jäin hätta piltide otse panemisega. Aga ehk ikka näete.

Parimat

Sa pead lubama need pildid ka teistele vaatamiseks.Praegu ei näe midagi.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hoi!

Nt. Trammi juures Biker24's on olemas ka spets paranduskomplekt spidotrossile-maksis mingi 8 raha :roll:

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

Mul on riiulis ühed Tenere käekaitsmed tolmu kogumas, kes tahab niisama endale siis ES. Osavate käte ringi tulemusena sobivad ka TDMile ma usun. Asuvad Harjumaal.

EDIT: Läinud.

Viimati muutis davidsoniharald, 17 Juun 2014, 19:08, muudetud 1 kord kokku.

illuminaat
Postitusi: 31
Liitunud: 31 Aug 2009, 09:21
Asukoht: Narva

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas illuminaat »

yeekim kirjutas:

Hoi!

Nt. Trammi juures Biker24's on olemas ka spets paranduskomplekt spidotrossile-maksis mingi 8 raha :roll:

edu

Leidsin täitsa üles. Tänud!

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

davidsoniharald kirjutas:

Mul on riiulis ühed Tenere käekaitsmed tolmu kogumas, kes tahab niisama endale siis ES. Osavate käte ringi tulemusena sobivad ka TDMile ma usun. Asuvad Harjumaal.

Sobivad üsna lihtsalt ja minul on pandud.Vasak läheb peaaegu täpselt,paremale on väike klamber vaja teha ja üks kruvi pikem panna.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

budi
Postitusi: 64
Liitunud: 01 Mär 2010, 13:42
Tsikkel: TDM
Kontakt:

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas budi »

illuminaat kirjutas:
XL1000 kirjutas:
illuminaat kirjutas:

Kas mul seda kuidagi kontrollida annab, ilma et ma ratta peaksin alt ära võtma?

Võtad trossi spido tagant lahti ja keerad esiratast või veeretad-sõidad veidi.Kui tross ringi käib on ilmselt tigu korras.Muidugi on ka võimalus spidot kontrollida, mingi elektri mooriga, trossi ringi ajades.Selleks pane mooroti võlli otsa tugevam kummivooliku tükk ja ühenda selle abil mootor trossiga.

Sain ka lõpuks rattaga edasgi tegelda. Kui hakkasin trossi kontrollima, siis otseses mõttes jäi trossist üks osa kätte ja tross omadega õhtal. Kui sain teada trossi originaalhinna - 65 eurot, siis tõmbas korraks hinge kinni küll. Oskab keegi öelda või soovitada, kust annaks otsida odavamat varianti? Küsin parem nii - kas Louis-est või alternatiivsetest kohtadest tellides universaalset spidomeetri trossi, saab kindel olla, et see sobib?

Mis sest remontida! Maksis minu mälu järgi mingi 10.- ümber Motodepoos - tõsi oodata tuli ca kaks nädalat.

Kasutaja avatar

ht99
Postitusi: 681
Liitunud: 26 Apr 2007, 10:51
Asukoht: Tartu

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas ht99 »

Ise tellisin just B-varuosana ühele Kawasaki rattale.
Maksis 6.20€

Kasutaja avatar

Madris
Postitusi: 334
Liitunud: 22 Jaan 2008, 01:18
Tsikkel: Tenere 700, Honda AT RD04
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas Madris »

Madris kirjutas:

Tervitus,

Vahepeal lisanud rauad ja ette tulekaitse. Tagarehviks sai ka Mitas E09.

Pilt

Pilt

Pilt

Parimat


ovaaP
Postitusi: 87
Liitunud: 11 Veebr 2014, 18:30
Tsikkel: TDM; Honda NC750X
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas ovaaP »

Kust oleks mõistlik tellida või osta TDM 850 1999.a vl tagumist piduriketast ja klotse. Olen vaadanud erinevatest kohtadest, aga hinnad on väga erinevad, alustades 88 eurost kuni 140 euroni piduriketta eest. Kui on kellegil pakkuda, siis olen valmis ostma. Kohapeal vist ei ole kellegil, kõik on tellimise peale.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Sai siis eile tegeletud aku maha võtmisega.Kartsin hullemat,aga paagi eemaldamise, bensupumba poltide lahti laskmise ja pistikute lahti ühendamise järel tuli täiesti kergelt välja.Peal oli selline aku nagu UNIBAT CT12B-BS ,itaalia toode.Kui ratta 2011 suve algul ostsin,siis eelmine omanik väitis,et uus aku just pandud(kontrollida pole kuskilt,aga tema käes oli ratas 3a eestis,toodud Itaaliast).Siiani kestis väga hästi,aga eile oli äkki kööga.Muidu näitas 12,4V,aga nii kui süüte sisse panid kukkus kohe 7,5V peale.Panin juhtmetega käima ja laadimine oli olemas,aga aku ei võtnud midagi enam sisse.Ilmselt oli siis korralik aku,sest oli 2 talve külmas garaazis ja pidas voolu sees(kord kaks laadisin talve jooksul).Viimane talv(soojas) oli laadimatta ja aprillis oli 12,7V.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Indrekt
Postitusi: 15
Liitunud: 13 Mär 2014, 11:10
Tsikkel: hetkel tsiklivaba...
Asukoht: Tallinna ümbrus

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas Indrekt »

krt,et need käekaitsmed maha magasin :(

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

ovaaP kirjutas:

Kust oleks mõistlik tellida või osta TDM 850 1999.a vl tagumist piduriketast ja klotse. Olen vaadanud erinevatest kohtadest, aga hinnad on väga erinevad, alustades 88 eurost kuni 140 euroni piduriketta eest. Kui on kellegil pakkuda, siis olen valmis ostma. Kohapeal vist ei ole kellegil, kõik on tellimise peale.

Küsi StreetMotost ,klotsid olid igaljuhul olemas,nii ette kui taha.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

illuminaat
Postitusi: 31
Liitunud: 31 Aug 2009, 09:21
Asukoht: Narva

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas illuminaat »

Kuna lähitule pirn otsustas enne ülevaatust oma päeva lõppenuks lugeda (TDM), siis küsimus suuremale ringile - kas vahetamiseks peab mõlemad gondlid lahti võtma ja ka näidikute juurest lahti võtma, et lähitulele ligi pääseda või on lihtsam moodus? Teiseks kas on kellelgi soovitada head pirni (ksenooni ei soovi), mida lähitule sisse osta või mootorratta puhul ei ole vahe nii märgatavalt tunda kui autoga? Ette tänades...

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Sinna osta korralik "Nigthbreaker" vmt nimega tugevdatud valgusjõuga pirn.
Endal sai ka kunagi nii tehtud ning tulemuseks oli, et lähituli näitas kaugtulest paremini.
Kui Sa selle masinaga kärnatamas ei käi, kestavad need + pirnid väga hästi.

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

illuminaat kirjutas:

Kuna lähitule pirn otsustas enne ülevaatust oma päeva lõppenuks lugeda (TDM), siis küsimus suuremale ringile - kas vahetamiseks peab mõlemad gondlid lahti võtma ja ka näidikute juurest lahti võtma, et lähitulele ligi pääseda või on lihtsam moodus? Teiseks kas on kellelgi soovitada head pirni (ksenooni ei soovi), mida lähitule sisse osta või mootorratta puhul ei ole vahe nii märgatavalt tunda kui autoga? Ette tänades...

Mida rohkem lahti lased seda lihtsam vahetada.Gondli vahelt pusides on seda pirni sinna vedruga fikseerida jube kehv.Olulist vahet(silmaga nähtavat)pole mis pirni sa sinna paned.Kaugtules veidi on,aga lähitule luup teeb kõik vahed tasa.Ma olen ilmselt sinna kõik saadaolevad ära proovinud,aga normaalselt valgustab ainult xenon.
Lähituli H1 ja kaugtili H3

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas pühak »

XL1000 kirjutas:

/.../
Olulist vahet(silmaga nähtavat)pole mis pirni sa sinna paned.Kaugtules veidi on,aga lähitule luup teeb kõik vahed tasa.Ma olen ilmselt sinna kõik saadaolevad ära proovinud,aga normaalselt valgustab ainult xenon.
Lähituli H1 ja kaugtili H3

Tsikli peal pole viitsinud eksperimenteerida, aga kaubikul, mis öösel ja päeval omajagu vett ja vilet saanud, olen igasuguseid asju ära proovinud. Kui Hella3000 ämbripõhjadele mingid Philipsi +++nightbreakerid enne sees olnud paarieuroste pirnide asemele sisse sai pandud, oli erinevus ikka suur. Põhilaternate valgus jäi juba silmaga vaadates kohe väga kahvatuks. Sai siis kõikidele laternatele sarnased pirnid pandud ja kestvustesti kogemus nüüd kuskil 5. aasta jooksul on selline, et lähituledes peab paari aasta takka vahetama (aastane läbisõit valdavalt maanteel 40000), kaugtuledes kestsid 3-4 aastat, ainult, et lõpupoole kukkus valgusjõud üsna ära. Põrutuse suhtes niipalju, et pole sattunud sellisest august läbi sõitma, mis pirnid pimedaks lööks. Kui aga korra tõstukiga nende Hellade pihta sõitsin, küll nii õrnalt, et klaasid-reflektorid jäid isegi terveks, siis olid mõlemad pirnid paugust pimedad, ehkki tuled ei põlenudki. Minu kogemus siis selline, eks ise vaata, mis teed.

Autolehes testiti ka kunagi neid pirne, täpsemalt enam ei mäleta, mis seal see tulemus oli.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Teema algataja
nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas nolev »

XL1000 kirjutas:

Tagin keskhargi valmis.Näidiseks kasutasin Viljari originaali(?).Kuna ise igapäevaselt ei tegele metallitöödega,siis oli natuke jebimist.Õigete materjalide leidmine väikeses koguses oli raske.Näiteks paksemat roostevaba sain Kuusakoskist ja andsin neile vastu natuke suuremas kaalus õhemat.Mettallimehele,kes pidevalt sellise tööga tegeleb võiks seal olla paartundi tundi tööd, maksimum.
Mina tegin roostevabast,sest hõbedase raami alla ei riiva silma ja langeb ära värvimise probleem.Materjaliks kasutasin 21,3mm toru(umbes 1m),4mm lehtmaterjali raami kinnituste jaoks(orig oli 7mm) ja 20mm polte 2tk,6mm 1tk.Leida jäi veel roostevaba vedru(pregu panin mingi vana natuke roostese.Positiivseks oli see,et roostevabast tuli palju kergem kui originaal(käes hoides võrreldes).Mõned pildid ka.
Pilt
Pilt
Pilt

Kas keskhargi lisamisel tuleb küljejalg eemaldada või saab neid mõlemaid kasutada?

Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Hoia silma peal sellel keskjalal, roostevaba ei kannata eriti vibratsiooni, ja kui keevised on külmad (ja sul on seal paar tükki), siis nad kipuvad üpris kiiresti lahti murduma. Üks soovitus veel, ära kunagi käia keeviseid maha, kui käiad, lase uus keevis peale, seni kuni ilus jääb lõpuks. Loodan, et sa keevitasid ka roostevaba traadi ja argooniga?

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma ei käianud seal midagi maha,lasin lihtsalt kergelt käia kettaga üle ja siis harjasin .Selle mehe keevitus on nii kvaliteene,et ma ei põe kohe üldse.Ta teeb selliseid asju ainult headele tuttavatele vabal ajal,muidu tal ikka sellised suuremad tööd.Nagu näiteks siis olid tal töös teehitusele asfaldi laotaja külgedele mingid põletid(roostevabast),ekskavaatorite osad(kopad) ja muud sellist tõsisemat staffi.Metsamasinad on ka tihti ümberehitamisel jne.Tagluugi(plaadi) tegi mul ühele autole praktiliselt uue ja teist remontis.Ta on ise insener ja töö teostaja samas isikus.Midagi pole veel ära lagunenud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

pühak kirjutas:
XL1000 kirjutas:

/.../
Olulist vahet(silmaga nähtavat)pole mis pirni sa sinna paned.Kaugtules veidi on,aga lähitule luup teeb kõik vahed tasa.Ma olen ilmselt sinna kõik saadaolevad ära proovinud,aga normaalselt valgustab ainult xenon.
Lähituli H1 ja kaugtili H3

Tsikli peal pole viitsinud eksperimenteerida, aga kaubikul, mis öösel ja päeval omajagu vett ja vilet saanud, olen igasuguseid asju ära proovinud. Kui Hella3000 ämbripõhjadele mingid Philipsi +++nightbreakerid enne sees olnud paarieuroste pirnide asemele sisse sai pandud, oli erinevus ikka suur. Põhilaternate valgus jäi juba silmaga vaadates kohe väga kahvatuks. Sai siis kõikidele laternatele sarnased pirnid pandud ja kestvustesti kogemus nüüd kuskil 5. aasta jooksul on selline, et lähituledes peab paari aasta takka vahetama (aastane läbisõit valdavalt maanteel 40000), kaugtuledes kestsid 3-4 aastat, ainult, et lõpupoole kukkus valgusjõud üsna ära. Põrutuse suhtes niipalju, et pole sattunud sellisest august läbi sõitma, mis pirnid pimedaks lööks. Kui aga korra tõstukiga nende Hellade pihta sõitsin, küll nii õrnalt, et klaasid-reflektorid jäid isegi terveks, siis olid mõlemad pirnid paugust pimedad, ehkki tuled ei põlenudki. Minu kogemus siis selline, eks ise vaata, mis teed.

Autolehes testiti ka kunagi neid pirne, täpsemalt enam ei mäleta, mis seal see tulemus oli.

Kõik su jutt peab paika,kuni on tegemist tavareflektoiga tuledega,aga luuptuli ei ole ühelgi autol ega rattal minu arust piisvalt hea ja sealt ei saa tavapirnidega eriti rohkem valgust teele.Varaderol olid Nightbreakerid sees ja TDM-il ka.Kõrvuti sõites oli tunne,et TDM-l tuled ei põlegi.Mul on terve pinu erinevaid asju,mille on luuptuled olnud ja kui seal xenonit sees ei ole ,ei ole ka teel valgust.TDM on minu arust veel eriti kehva tulega.Nüüd kui xenoni sisse panin on asi igati OK.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

XL1000 kirjutas:

Ma ei käianud seal midagi maha,lasin lihtsalt kergelt käia kettaga üle ja siis harjasin .Selle mehe keevitus on nii kvaliteene,et ma ei põe kohe üldse.Ta teeb selliseid asju ainult headele tuttavatele vabal ajal,muidu tal ikka sellised suuremad tööd.Nagu näiteks siis olid tal töös teehitusele asfaldi laotaja külgedele mingid põletid(roostevabast),ekskavaatorite osad(kopad) ja muud sellist tõsisemat staffi.Metsamasinad on ka tihti ümberehitamisel jne.Tagluugi(plaadi) tegi mul ühele autole praktiliselt uue ja teist remontis.Ta on ise insener ja töö teostaja samas isikus.Midagi pole veel ära lagunenud.

Ma ei tahaks su tuju rikkuda, aga see kui kaks asja omavahel kokku jäävad, ei näita veel kvaliteeti. Ärme hakkame sellel teemal saagi käima tõmbama, onju?

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ei ole tõesti plaanis saagida.Ma ju lasin teha endale,eks ma annan teada kui tõesti midagi veel minu käes sellel jalal juhtub. :bsmile:

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

:bsmile:

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...

Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas Bastard »

kas joodikujala võtsid täiesti alt ära?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Bastard kirjutas:

kas joodikujala võtsid täiesti alt ära?

Ei võtnud ära,seda ka ikka vaja kasutada.Kui kohvrid küljes ja asjad sees,siis ikka annab keskhargile tõmmata.See ei käi ainult selle ratta kohta,varaderoga on igaljuhul sama.Samuti ei saa keskhargiga hakkama kui pehme pimnnas on.Küljejalale leiad midagi alla,aga keskhargile peab ikka midagi suuremat sel juhul olema.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

illuminaat
Postitusi: 31
Liitunud: 31 Aug 2009, 09:21
Asukoht: Narva

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas illuminaat »

Sain oma lähitule pirni ilma suuremate raskusteta vahetatud ja gondleid ei pidanud lahti laskma. Mu pikad ja peenikesed näpud tegid oma töö ära. Tänud nõuannete eest.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

illuminaat kirjutas:

Sain oma lähitule pirni ilma suuremate raskusteta vahetatud ja gondleid ei pidanud lahti laskma. Mu pikad ja peenikesed näpud tegid oma töö ära. Tänud nõuannete eest.

Mis valgusallika panid?Kas on parem kui eelmine?Kui kaugtules vahetama satud ole ettevaatlik,mul õnnestus see klambri kinnitus ära murda,sest seda on tänu H3 tolknevale juhtmele kehvem paika saada.Peale seda lasen parem lahti natuke kui jälle midagi ära lõhun.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

illuminaat
Postitusi: 31
Liitunud: 31 Aug 2009, 09:21
Asukoht: Narva

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas illuminaat »

Kuna poes ei olnud seda pirni, mida algselt plaanisin osta, siis ostsin OSRAMI oma (maksis midagi kaks kopikatega).

Kasutaja avatar

Indrekt
Postitusi: 15
Liitunud: 13 Mär 2014, 11:10
Tsikkel: hetkel tsiklivaba...
Asukoht: Tallinna ümbrus

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas Indrekt »

Tervist kõigile

Kuna pole siin mitu kuud sõitnud,siis mu TDM -il sidur "kinni" ehk siis ei lahuta vabsee....raiud esimese sisse ja sureb kohe välja,mis sest et heeblit katkud nagu segane :( mis aidata võiks? Ja mis asi selle jama põhjustab? Aitähh ette juba :wink:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”