Mootorratas pikka kasvu inimesele.

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
Ropka18
Postitusi: 1
Liitunud: 03 Sept 2021, 21:26
Tänanud: 1 kord

Mootorratas pikka kasvu inimesele.

Lugemata postitus Postitas Ropka18 »

Tere!

Olen otsimas esimest mootorratast, mis jääks A2 kategooriasse. Eelistaksin klassikalist mootorratast, olen vaadanud Suzuki Bandit-it, aga ma ei ole kindel kas 193cm sinna peale mahub? :D
Kui mõni A2 ratas on Pärnus, siis heameelega tuleksin ja prooviksin.



Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 707
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Mootorratas pikka kasvu inimesele.

Lugemata postitus Postitas daub »

cycle-ergo.com aitaks ka mingisuguse ettekujutuse saada, kuidas isteasend jääb erinevatel ratastel. Sadula laiuse jms tunnet kätte ei saa muidugi, aga aitab kindlasti valikut kitsendada.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Mootorratas pikka kasvu inimesele.

Lugemata postitus Postitas cossie »

Ma olen 187, ja banditi peal on ruumi lahedalt

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1201
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Mootorratas pikka kasvu inimesele.

Lugemata postitus Postitas Turist »

Ropka18 kirjutas: 13 Sept 2021, 19:37

olen vaadanud Suzuki Bandit-it, aga ma ei ole kindel kas 193cm sinna peale mahub? :D

Ei oska kuidagi ette kujutada, kuidas see peale mitte mahtumine välja peaks nägema? Kui põlved on kaenla all kinni ja enam ülespoole ei ole võimalik lihtsalt füüsiliselt panna, kuigi oleks vaja? :roll: :lol:


Prets
Postitusi: 681
Liitunud: 13 Juun 2009, 02:40
Tsikkel: Husqvarna 701 "Endu"
Asukoht: Tartto
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 67 korda

Re: Mootorratas pikka kasvu inimesele.

Lugemata postitus Postitas Prets »

Turist kirjutas: 14 Sept 2021, 17:58
Ropka18 kirjutas: 13 Sept 2021, 19:37

olen vaadanud Suzuki Bandit-it, aga ma ei ole kindel kas 193cm sinna peale mahub? :D

Ei oska kuidagi ette kujutada, kuidas see peale mitte mahtumine välja peaks nägema? Kui põlved on kaenla all kinni ja enam ülespoole ei ole võimalik lihtsalt füüsiliselt panna, kuigi oleks vaja? :roll: :lol:

Väga lihtsalt on võimalik rattale mitte ära mahtuda, mõni tekitab füüsilist valu peal istudes. Päris palju kaasfoorumlasi on seda pealt näinud ja selles veendunud, et on täitsa problemaatiline.

Aga sellest ei tahtnud ma rääkida, vaid hoopis sellest, et siin foorumis on sel teemal juba kui mitte kümneid, siis väga palju teemasid juba. Kasuta korra otsingut ja kõik pikemad seletused ja näited kehtivad veel ka tänasel päeval. Üldiselt mida vähem gondlit, seda paremini peale mahub.

(togi)
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”