Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas oil »

See on hämmastav jah. Ise jätsin siitmailt need ülehinnatud uunikumid ostmata ja tellisin uuema ja soodsama Leedust (kõikide kuludega tuli ikka soodsam). Kuigi arvasin, et ma kunagi välismaalt tsiklit ei telliks. Aga käes ja sõidab.

21 aastatvana pereauto maksis uuena ütleme eurodes 20 000 ja müüakse praegu 1000-3000 euroga laias laastus. 2000. aasta tsikkel ütleme puusalt 8000 eur ning müüakse 2500-3000-ga. Kulunud on mõlemad.



Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1696
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas Krl »

oldbanana kirjutas: 24 Apr 2021, 22:25

einoh kui sa leiad, et 7.5k selle plastikpunni eest on ok siis palun, paar aastat varem sai neid 4-5k eest koos lisadega.

mulle ei paku see ühegi hinna eest huvi, aga mis seal siis rohkem plastikust on, kui pärisratastel?


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Teema on lihtne, enamus ei taha või ei jaksa uut kohe osta ja ega neidki pole enam eriti saada. Kogu tehnika, millega veel vähekenegi kusagil vabadust nautida saab, on kallim ja defitsiidsem, inimestel on sellest lukus istumisest lihtsalt kõrini. Ennem oli asi turul lihtne vähemalt uute asjade osas, enam ei ole seda ka. Isegi jalgrattaid on puudu, laste elektrijunnikesedki pole enam kergesti kättesaadavad. Mingit odavnemist pole mitte kusagilt loota ka, ei uute asjade suunal, ega ka kasutatute. Vana tsikkel vs vana auto hinnavõrdlus on minuarust lambikas, tsiklid ikkagi nii peetis ei ole, kui keskmine sõiduauto samas vanuses. Need masinad, mis on vanana hästi säilinud, ei maksa 1000 eur, nagu mõned siin väidavad...

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas Turist »

Ei tea kas sügisel mõned pensionisamba välja võtjad ka mootorrattasse investeerivad (või "investeerivad"). :roll: :D

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Krl kirjutas: 24 Apr 2021, 19:47

Mõlemad eksite rängalt.

Võiksite vähemalt tuua siis paar mark/mudelit laiatarbe tsiklile, mida 2000 aastal toodetuna 3kga ostetakse.

Sõbra naked Honda X11 2001 või 2002 eest on üks tegelane nõus praegu maksma 3500€ , aga ta ei müü :) Mitte et rahanumber väike, vaid see ratas on tõesti väga hea ja ka ls veel väike. Raha puudus ka ei kimbuta. Ütleme,et ratas näeb välja nagu uus. Kõik vahetatud kuluosad on ainult OEM

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

dest1ny8
Postitusi: 27
Liitunud: 19 Aug 2014, 14:53
Tsikkel: cbr600 rr 03

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas dest1ny8 »

Tere,1 rattas bikepointis seisab mis pakkub huvi,kas keegi teab kas hinnale lisandub veel registris arvele võtmine või jiba hinna sees?
Vin koodi jargi pole veel eestis registreeritud
Kasutaja avatar

AnTyx
Postitusi: 344
Liitunud: 20 Mär 2013, 10:11
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 60 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas AnTyx »

Kui mina sellist ostsin kunagi, siis numbrimärgi tasu tuli omanikuvahetusele juurde. Aga nö ettenäitamine oli juba toimunud ja Bikepoindi kulul.

SFV650>CBR600F3>VFR800>FZ1S>Crossrunner

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2425
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 332 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Aga mis takistab seda infot otse Bikepointist küsida? Minu kogemuse põhjal seal täitsa normaalsed ja suhtlevad tegelased.
Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas indumen »

Eks oleneb ka veidi ratta hinnaklassist ma usun :) eelkõige läbirääkimiste oskustes muidugi ka.
Enda viimase ostuga lasin neil kõik tegevused teha, sest veidi avaram väljalaske süsteem tõotas peavalu tuua, aga arvel ta on ja kõik toimus valutult, tõid isegi "koju" garaazi ära veel keset talve.

Omalt poolt tahaks lihtsalt teemasse ka veidi positiivset nooti jätta, kuna ost oli keset sügavat talve, ühtlasi minu jaoks teine ratas juba nende käest ja puhtalt suusõnaliselt/emaili vormis sai lepitud, et novembris ostetud ratas saaks ka reaalselt sõita enne kui garantii lõppeb, ehk siis jaanipäevani sai lepitud ja läkski vaja, üks amordi simmer tõmbas niiskeks, pakkusin omalt poolt, et kui tegemiseks juba läheb teeme mõlemad ära vajadusel kompenseerin selle teise poole. Rattale järgi minnes anti võtmed ja sooviti head teed.

Meeldiva asjaajamise raames peale ratta töösse andmist takso äppi kerides, praktiliselt sunniti uue Ducati Multistrada V4 Sport keyless võti pihku (ega kaks korda ei lase öelda ka ) ja sai kiiresti tööle ja hiljem ka peale tööd enda rattale järgi mindud selle loomaga.

Ka eelmise rattaga oli õlirõhu probleem ja koostöös sai siiski garantii raames asi lahenduse. Sõidab siiani ja ootab uut omanikku ap motos hetkel :P

Hinnad on täpselt sellised nagu turg vorminud on, alati tahaks odavamalt. :D
98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

TNU
Postitusi: 14
Liitunud: 10 Mai 2021, 16:55

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas TNU »

Paar aastat tagasi sai sealt üks tsikkel ostetud + arvelevõtmine, ülevaatus ja kohaletoomine Tallinnas ka nende poolt. Mälu järgi olid need teenused kokku vist 160eur....või oli 190..no midagi sinnakanti :) Seda siis lisaks tsikli enda hinnale.
Bikepointiga on mul veel siuke kogemus, et...olen sealt ühe ratta veel ostnud ja kõigepealt ei läinud see käima, kui järgi läksin - aku oli tühi :) Okei, kohe toodi töökojast teine aku ja vahetati ära. Hakkasin siis sõitma ja mõnesaja meetriga sain aru, et miski on väga valesti. Oligi. tagumine rehv peaaegu tühi. No mis seal ikka, veeresin vaikselt lähimasse pädevasse tanklasse...
Aga ei, ma ei heida neile midagi ette, müügiprotsessis oldi väga vastutulelikud ja eks motokoolis ka ju õpetatakse, mida kõike enne sõitma asumist kontrollima peab, rehvirõhku näiteks :)
Teeninduse poolel ma ei ole seal käinud, selle kohta ei oska öelda.
Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas cossie »

TNU kirjutas: 16 Juun 2022, 21:59
....kõigepealt ei läinud see käima, kui järgi läksin - aku oli tühi :) Okei, kohe toodi töökojast teine aku ja vahetati ära. Hakkasin siis sõitma ja mõnesaja meetriga sain aru, et miski on väga valesti. Oligi. tagumine rehv peaaegu tühi....

"KÕIK MOOTORRATTAD TEHNILISELT KONTROLLITUD"
(lol) (lol) (lol)
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ajaga ära surev aku ning tühjenenud rehv ei ole tehniline rike. Ilmselgelt ei jõua kõikidel ratastel iga päev rehvis rõhku ja akus pinget mõõta.
Kas nüüd üle andmisel oleks või poleks pidanud (või kuidas see protsess seal oli) rehvi rõhu üle mõõtma? Võib ju jah vaagida, kuid mingi hala kohta siin ei paista.
Koolis õpetatakse enne sõitu varbaga rehvi taguma, et natuke nagu oma süü ka, et nsm selga kargasid ja tuld andsid.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

cossie
Postitusi: 808
Liitunud: 04 Mai 2008, 17:58
Tsikkel: B-12T
Asukoht: Kadrina / Tallinn Airport
Tänanud: 123 korda
Tänatud: 70 korda
Kontakt:

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas cossie »

Härra läks rattale järgi, seega müüja teadis, et konkreetne ratas läheb kohe ostjale. Siis võiks ikka käima proovida panna ja ise rehvi toksida.... minu arvates
Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Ma olen ostnud vastavast esindusest (mitte Bikepoint siis) tutika supermoto "mootorsae" ja sada meetrit kodupoole sellega tee äärde jäänud, kuna paak sai tühjaks.. Sellest ajast peale on mu ootused kõigi esinduste suhtes väga madalale viidud. Selliselt pole ka pettumus pärast nii suur. :D

mikulaine
Postitusi: 18
Liitunud: 12 Juul 2017, 16:51
Tsikkel: HQV FE250
Tänatud: 1 kord

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas mikulaine »

Kui juba Bikepointist rääkimiseks läks. 2020 ostsin tsikli. Tpäeval läksin kohale ratast vaatama, Välimus kõik korralik ainult amordi üks pool niiske ja oli näha, et kerge leke on. Müüja: "Nii kui ostja tekib, teeme ASAP korda ja anname värske pilli üle". Järgmine päev helistasin, davai teeme diili ära ja kas saaksite reede õhtul kätte anda. Jah, lubati korda teha.
Sõitsin hooaja ära, korralik ratas, varjatud vigu ei esinenud. Siis viisin ametlikku esindusse hooldusesse ja palusin ka amordid üle käia. Siis sain sealt teada, et mingi üsna vale simmer või tihend oli sisse surutud ja asi püsis ausõna peal koos.

Jalamees
Postitusi: 183
Liitunud: 01 Veebr 2015, 13:07
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas Jalamees »

Pole ise kunagi kuskilt poest ratast ostnud seni ainult eradiilid ja alati hind on olnud läbiräägitav. Kuidas on Eesti kaupmeestega, kas hinnad on nn lukus või tasub ikka küsida alet? Näiteks Bikepointis paar ratast mis tunduvad huvitavad kui hind vähe parem oleks.... et mis kogemus kauplemisega kodanikel bikeritel on?
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Mul ei ole Bikepoindis mitte ühtegi tuttavat, rääkimata seotusest
Aga ...
Selleks, et hakata kellelgi foorumis vastu vahtimist andma, peaks olema asi korralikult ja faktiliselt tõestatavalt esitatud.
Kasutatud ratta puhul aasta pärast kellegi kolmanda poolt kuuldud segane (kas üks või teine tihend vms) info selleks ei kõlba ning kvalifitseerub pigem alusetu laimuna kui konstruktiivse kriitikana või selge pahatahtlikuse välja toomisena kliendi suhtes.

Mitte, et see tihend ei võinud seal olla valesti vms aga selline umbmäärane lugu kasutatud tehnika kohta peale muretut hooaega ei näe ilus välja.

@Jalamees Mine kõelu ratta seljas, tee omapoolne pakkumine. Igal pool on inimesed tööl Kõik oleneb, kui nõutud ratas on, mis marginaal peal on jms asjadest.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

mikulaine
Postitusi: 18
Liitunud: 12 Juul 2017, 16:51
Tsikkel: HQV FE250
Tänatud: 1 kord

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas mikulaine »

Madlobster kirjutas: 17 Juun 2022, 14:39
Mul ei ole Bikepoindis mitte ühtegi tuttavat, rääkimata seotusest
Aga ...
Selleks, et hakata kellelgi foorumis vastu vahtimist andma, peaks olema asi korralikult ja faktiliselt tõestatavalt esitatud.
Kasutatud ratta puhul aasta pärast kellegi kolmanda poolt kuuldud segane (kas üks või teine tihend vms) info selleks ei kõlba ning kvalifitseerub pigem alusetu laimuna kui konstruktiivse kriitikana või selge pahatahtlikuse välja toomisena kliendi suhtes.

Mitte, et see tihend ei võinud seal olla valesti vms aga selline umbmäärane lugu kasutatud tehnika kohta peale muretut hooaega ei näe ilus välja.

@Jalamees Mine kõelu ratta seljas, tee omapoolne pakkumine. Igal pool on inimesed tööl Kõik oleneb, kui nõutud ratas on, mis marginaal peal on jms asjadest.
Minu kirjeldatud jutt on mu enda kogemus. Ainuke mida ma kontrollida ei saa, mis pärast margiesinduses tehti hooldusruumis. Mis seal reaalselt oli ja kui palju oli, ei näinud pealt. Igaljuhul Bikepoint arvatavasti ei remontinud amorti päris õigete võtete või varuosadega.
Mul ei ole suuremat etteheidet. See keiss ei läinud mulle midagi märkimisväärset maksma ja ei tekitanud ebamugavusi. Seetõttu ei kirjutanud ka kohe kuhugile FB kommuuni, siia foorumisse või Bikepointi. Lihtsalt kui siin kogemuste jagamiseks läks, kirjutasin ka enda oma. Kas ma ostaksin täna uuesti ratta Bikepoindist? Igaljuhul.
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas mx77 »

mikulaine kirjutas: 17 Juun 2022, 14:17

Sõitsin hooaja ära, korralik ratas, varjatud vigu ei esinenud. Siis viisin ametlikku esindusse hooldusesse ja palusin ka amordid üle käia. Siis sain sealt teada, et mingi üsna vale simmer või tihend oli sisse surutud ja asi püsis ausõna peal koos.
Julged selle ametliku esinduse nime kah öelda?
Miks ma seda küsin on see, et olles teinud amorte piisaval hulgal, siis üldiselt on mingi vale amordisimmeri kasutamine praktiliselt võimatu.
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas yeekim »

mx77 kirjutas: 17 Juun 2022, 17:07
mikulaine kirjutas: 17 Juun 2022, 14:17

Sõitsin hooaja ära, korralik ratas, varjatud vigu ei esinenud. Siis viisin ametlikku esindusse hooldusesse ja palusin ka amordid üle käia. Siis sain sealt teada, et mingi üsna vale simmer või tihend oli sisse surutud ja asi püsis ausõna peal koos.
Julged selle ametliku esinduse nime kah öelda?
Miks ma seda küsin on see, et olles teinud amorte piisaval hulgal, siis üldiselt on mingi vale amordisimmeri kasutamine praktiliselt võimatu.
No sinna saab ka täiesti "tavalise" simmeri ka sisse panna ja midagi ei juhtu!

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

yeekim kirjutas: 17 Juun 2022, 20:46
mx77 kirjutas: 17 Juun 2022, 17:07
mikulaine kirjutas: 17 Juun 2022, 14:17

Sõitsin hooaja ära, korralik ratas, varjatud vigu ei esinenud. Siis viisin ametlikku esindusse hooldusesse ja palusin ka amordid üle käia. Siis sain sealt teada, et mingi üsna vale simmer või tihend oli sisse surutud ja asi püsis ausõna peal koos.
Julged selle ametliku esinduse nime kah öelda?
Miks ma seda küsin on see, et olles teinud amorte piisaval hulgal, siis üldiselt on mingi vale amordisimmeri kasutamine praktiliselt võimatu.
No sinna saab ka täiesti "tavalise" simmeri ka sisse panna ja midagi ei juhtu!

edu
No eks seal tõenäoliselt oligi tavaline simmer sees, mille peale ametlik esindus sai oma minestamist demonstreerida. Ning vähe tehnikavõõrale inimesele konkurendi töö ausõna peal koos püsivaks ohkida.
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas mx77 »

yeekim kirjutas: 17 Juun 2022, 20:46
mx77 kirjutas: 17 Juun 2022, 17:07


Julged selle ametliku esinduse nime kah öelda?
Miks ma seda küsin on see, et olles teinud amorte piisaval hulgal, siis üldiselt on mingi vale amordisimmeri kasutamine praktiliselt võimatu.
No sinna saab ka täiesti "tavalise" simmeri ka sisse panna ja midagi ei juhtu!

edu
Simmer on simmer, peaasi, et mõõt õige oleks. Ega see amort mingist hüdrosilindrist ei erine.

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas will111 »

Huvitav jutt jah see ausõna peal koos amort. Juskui amordisimmeril oleks mingisugune roll amordi koospüsimise juures. Simmer kas pidas õli ja kõik oli fine, või ta ei pidanud õli ning kõik oli märg - või siis juba kuiv ehk õli amortidest lahkunud. Mingeid muid ja vahepealseid ausaid sõnasid seal küll ei ole. Ainuke poolteoreetiline asi, mis pähe tuleb on see, et kui pandi tõesti liiga väikest mõõta simmer siis ilmselt võis amort lihtsalt liiga raskelt liikuda
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas Heikik »

will111 kirjutas: 17 Juun 2022, 23:15
... Ainuke poolteoreetiline asi, mis pähe tuleb on see, et kui pandi tõesti liiga väikest mõõta simmer siis ilmselt võis amort lihtsalt liiga raskelt liikuda
...samas, enamasti on simmeri sisemine ja välimine läbimõõt mingis loogilises korrelatsioonis - vastava margi ja mudeli järgi. Nii et...

PS. Sain ükskord poest 636-le vales mõõdus simmerid. Ja no, mitte kuidagi poleks õnnestunud neid alla panna. Auk oli liiga suur, ja sellega koos vastavalt ka välisdiameeter.
CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas will111 »

Seda ma mõtlengi, et väga selline poolteoreetiline variant ja pigem kahtlane. Aga noh, ilmselt siiski on võimalik leida kuidagi/kusagilt simmer, mis välismõõdult on paras (või ka näiteks natuke liiga lohva) aga sisemiselt millimeeter liiga kitsas.
Kui välismõõt on vale ehk suurem kui vaja siis tõesti pressi mitte mingi valemiga ära - mõistusega lähenedes vähemalt mitte :D

mikulaine
Postitusi: 18
Liitunud: 12 Juul 2017, 16:51
Tsikkel: HQV FE250
Tänatud: 1 kord

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas mikulaine »

► Näita Spoilerit
KTM Tartu

Leopold
Postitusi: 14
Liitunud: 13 Mai 2021, 14:09
Tsikkel: FZ6 Fazer S2
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Kasutatud mootorrattad Bikepointist

Lugemata postitus Postitas Leopold »

Ostsime eelmisel kevadel 3 ratast BPst, ühel oli jahutusvedeliku paak kuiv mingil kummalisel põhjusel, no big deal, otsisime õige asja ja valasime sisse, teisel rattal olid mõned probleemid aga need tehti garantii korras ilusti ära, kolmas ratas on endal ja ei esinenud ühtegi probleemi mida neile ette heita. Mainin ära, et kõik 3 olid kasutatud rattad ja mitte viimase paari a omad. Suhtlus ja asja ajamine oli 5+, hinnad on mõistlikuse piires räägitavad. Enda rattal tuli sügisel amordi simmerid ära vahetada aga see loomulik kulumine. Kindlasti läheksin nende juurde tulevikuski ja seda just nende suhtumise pärast.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”