Kuhu lähevad vanad lääne mootorrattad?

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
rott84
Postitusi: 23
Liitunud: 02 Okt 2003, 14:12
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Kuhu lähevad vanad lääne mootorrattad?

Lugemata postitus Postitas rott84 »

kuhu lähevad vanad lääne mootorrattad surema.Jah, need mis sa oled kunagi omanud, aga järsku on nad kadunud. Ei ole ülevaatust ega kindlustust(-2020).Mis nendest saab?Kas aegunud vanad plastikud ja kroomid lõpetavad vanarauas või kaevatakse kapsamaa alla nagu vanasti. Ootavad nad oma aega kuskil garaazi nurgas/kuuri all, et väärtus tõuseks? Kus on mu vanad gsf600 2001, fzr600 1989,vs800 1992,vfr750 1993,vn900 2007,xvs1100 2000? Kus on teie vanad kallimad, kas olete sellele kunagi oma väärtuslikku aju hallmassi kulutanud?




will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Kuhu lähevad vanad lääne mootorrattad?

Lugemata postitus Postitas will111 »

võetakse juppideks, jupid mida saab maha müüa müüakse maha. nendest juppidest mõned entusiastid kombineerivad omale kokku teisi rattaid.
mida maha müüa ei saa, läheb vanarauda või lihtsalt seisab kuskil (niikaua kuni läheb).

aga ega üldiselt ei maksa arvata, et need nüüd niiväga suurte massidega kusagile "lähevad". julgen arvata, et paljud on kuskil kellegi käes endiselt kasutusel. eestis on selliseid kohti veel siiski piisavalt, kus väikseks sõiduks ei peagi olema ei kindlustust ega kohe kindlasti mitte ülevaatust.


Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Kuhu lähevad vanad lääne mootorrattad?

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Masin võib ju ilus ja armas ja kiire ning kortsus olla, kuid tegu on siiski (minu jaoks) tarbeesemega. Seega eriliselt oma pead ei vaeva. Vanaonu õuetagune meenutas lapsepõlves Pannonia tehast peale kataklüsmi....

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Kuhu lähevad vanad lääne mootorrattad?

Lugemata postitus Postitas v301060 »

Vanemad kui 1990 ehk tõesti seisavad kusagil garaažinurgas sest enne seda tehti ilusaid ja omapäraseid tsikleid, peale 90.-t vast varuosadeks ja vanarauda enamasti.

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600


Dusterx
Postitusi: 420
Liitunud: 27 Okt 2017, 08:41
Tsikkel: lc8adv,txt250,cm200t,ec300
Asukoht: Kehra
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Kuhu lähevad vanad lääne mootorrattad?

Lugemata postitus Postitas Dusterx »

Minu vanad, mis kvalifitseeruvad kui lääne rattad olen kõik müünud sõpradele ja veerevad edasi (transalp ja bmw gs), ülejäänud on piisavalt vanad ehk siis lahedad ja figureerivad mu kuuris edasi.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”