Romet K125

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
Kalarobi
Postitusi: 6
Liitunud: 20 Veebr 2017, 18:29
Tänanud: 3 korda

Romet K125

Lugemata postitus Postitas Kalarobi »

Tere

Kas kellelgi on kogemusi antud rattaga? Vastupidavuse poolest kuidas? Varuosade saadavus? Olen rahul kui pill kestab vähemalt mõned aastad :)
Olen otsimas mingit lihtsat ja kerget ratast, millega aeg-ajalt pühapäeviti kalal käia või metsas ringi tuiata.

Ehk on keegi ostnud ja lubab väikese proovisõidu teha?

https://www.hansapost.ee/et/vaba-aeg-sp ... rrattad%2F




Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Romet K125

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Väliselt meenutab see poolakas kunagist Jawa samalaadset motikat, mis omakorda oli vist Honda pealt tehtud. Kataloogist ostmist ei oska kommenteerida ehk ta kestab ka kui ise kruvikaga toime tuled. Turvalisem tundub mõni peetud japs osta, varuosadega veidi lihtsam.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!

fomoco
Postitusi: 198
Liitunud: 02 Dets 2012, 19:56
Tsikkel: Jawa 360
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Romet K125

Lugemata postitus Postitas fomoco »

Mina ostsin omale Hansapostist lapsele elektriauto, toodi suures kastis kohale puzzlena ja karpi avades leidsin et üks plastik on kannatada saanud, esitasin pretensiooni ja sain kohe 10% kompensatsiooni, hiljem tuli üks esisilla detail keevitusest lahti ja suht operatiivselt pakuti kas 10% või võin minna kuhugi servisesse ja maksavad remondi kinni, keevitasin ja värvisin ise, saatsin neile pilte enne ja pärast remonti.

Garantii kogemused on positiivsed ja mingit jokutamist pole olnud.

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Romet K125

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Isiklikku kogemust Rometiga pole. Küll aga oli probleeme Hansapostist ostetud jalgratta tagastamisega, klienditugi ei vastanud mu kirjadele ega andnud telefonitsi ammendavaid vastuseid. Teadupärast kehtib e-poest ostes 14 päevsne tagastusõigus. Lõpuks lahenes asi nii, et panin voki kokku tagasi ja viisin nende Tallinna lattu tagasi. Keegi uurima ei hakanud, mis põhjus nii või naa, kastigi lahti ei tehtud, raha kanti tagasi.

Paljudel hiinlastel sh Rometil on 2019-2020 välja tulnud sissepritse süsteemid, mis toimivad paremini kui hiinlaste karburaatorid. See mudel tundub olevat karburaatoriga?

Metsas ringi tuiamiseks pole Romet K125 vist mõeldud?
Meie kaubandusvõrgus veel ei ole, kuid hiinlased on hakanud ka väiksemaid endurosid müüma väga konkurentsivõimeliste hindadega.

EDIT:

Lihtsalt teadmiseks, milleks* tuleb valmis olla (ei pruugi kehtida Rometi kohta).

Viimati muutis Boobush, 15 Mai 2020, 19:22, muudetud 2 korda kokku.

Teema algataja
Kalarobi
Postitusi: 6
Liitunud: 20 Veebr 2017, 18:29
Tänanud: 3 korda

Re: Romet K125

Lugemata postitus Postitas Kalarobi »

Kunagi sai omatud ühte väikest Qingqi 110cc võrrilaadset toodet, minu vajadused metsas täitis piisavalt hästi ära, elas 7 aastat ilma suurema remondita. Peale seda sai müüdud, mis tast nüüdseks saanud on, ei tea.
Kruvikeeraja iseenesest püsib käes küll, pisiremonti ei karda :)
Vahepeal omasin Aprilia Pegaso 650 ratast, too oli metsas minu jaoks ebamugav ja kohmakas.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”