Mootorratas algajale

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Sciev
Postitusi: 424
Liitunud: 26 Nov 2018, 23:05
Tsikkel: Voshod 3M
Tänanud: 18 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Mootorratas algajale

Lugemata postitus Postitas Sciev »

Mis eelmisel siis häda oli? Kiirus väike, kiirendus kehv... või lihtsalt "ühiskondlik surve" kuna teistel kõigil suuremad? :ner:



Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Mootorratas algajale

Lugemata postitus Postitas ranel »

Sciev kirjutas: 01 Dets 2019, 11:06

Mis eelmisel siis häda oli? Kiirus väike, kiirendus kehv... või lihtsalt "ühiskondlik surve" kuna teistel kõigil suuremad? :ner:

Kusagil oli vana ratta kuulutus. Tampis mega summa alla ja lõpuks oli ikka masin "vajab väikest karburaatori sättimist". :wack:

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Teema algataja
Wusses
Postitusi: 47
Liitunud: 26 Veebr 2019, 13:52
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Mootorratas algajale

Lugemata postitus Postitas Wusses »

Sciev kirjutas: 01 Dets 2019, 11:06

Mis eelmisel siis häda oli? Kiirus väike, kiirendus kehv... või lihtsalt "ühiskondlik surve" kuna teistel kõigil suuremad? :ner:

Kõik need välja toodud variandid :D
Tundsin et lõpp kiirus oli väike, mitte et ma oleks väga seda lõppu proovinud.
Kiirendus jäi küll väheks minu arust. vähemalt selline tunne oli.
Ühiskonna surve ka kindlasti kuna 600cc on võrr ikkagi teiste arust :D

zx9r valitud selle pärast lihtsalt kuna mulle meeldib ninja seeria ja zx10r oleks juba vb to much :D

ranel kirjutas: 01 Dets 2019, 11:40
Sciev kirjutas: 01 Dets 2019, 11:06

Mis eelmisel siis häda oli? Kiirus väike, kiirendus kehv... või lihtsalt "ühiskondlik surve" kuna teistel kõigil suuremad? :ner:

Kusagil oli vana ratta kuulutus. Tampis mega summa alla ja lõpuks oli ikka masin "vajab väikest karburaatori sättimist". :wack:

Nii on, mitte sättimist vaid karburaatori vahetust kuna need seinad vms on läbi. Rohkem ei viitsinud jossida selle masinaga ja eks uus omanik jossib edasi. Reedel viiakse vana ratas ära :wack:

Ulma summa kindlasti, 2000 eur läks kindlasti ära kui mitte rohkem. Loll olin :nono:

aga päris palju võttis töökoda raha ja keeras ainult rohkem perse. Edaspidi proovin ise teha eriti kui nüüd garaaz ka tekkis

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”