Parim HD alustajale cruiserimehele

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
roger
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Juul 2017, 17:32
Tsikkel: R1, XL883R
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas roger »

Sooviks pisut teadjamate nõu - olen viimased viis-kuus aastat vallutanud maanteid erinevate bike-de seljas, esiti 600se Gixxeriga, viimased paar aastat R1-ga. Küll aga on pidevalt olnud mingi teatud tõmme cruiserite poole - ons tegu imponeerivama välimusega, potentsiaalselt mugavama sõiduasendiga või teatavate ratastega kaasas käiva imidžiga, ei oska öelda, ent otsus sai nüüd langetatud, et kavatsen endale ka mõne cruiseri tagumiku alla soetada.

Sestap sooviksin aga küsida, mis oleks minusuguse taustaga tegelasele sobiv ratas alustamiseks? Loomulikult käin enne prooviringil ning üritan seal selgust saada, ent praeguses faasis tahaks üldse aru saada, milliste ratastega on mõtet proovisõidule minna.

Välimuselt tunduvad HD Sportsterid väga meeldivad, ent nende puhul kardan, et jäävad minu kasvu juures (1.90m) ebamugavaks, pluss pole kindel 883cc mootori jõudluses. Ühesõnaga, igasugused soovitused teretulnud.



Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mina sõitsin paar aastat tagasi lihtsalt prooviks kahe erineva choppeiga ja mulle ei istunud nad kohe üldse, kuigi plaan ja soov oli. Ehk soovitus, enne kui üldse mingit konkreetset leida soovid, proovi lihtsalt selle tüübi rattaga natuke pikemalt sõita. Mul olid sõbrad nõus oma rattaid andma, aga tegelikult sellise paari tunnise sõiduga oli asi juba selge. No päris teistmoodi on sellega sõita.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Krl
Postitusi: 1695
Liitunud: 19 Veebr 2017, 21:31
Tsikkel: Welcome to the darkside
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 176 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas Krl »

Ise vaataks midagi sellist. Ma muidugi ei tea, mis eelarvega siis opereeritakse.

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pi ... _missing=1


morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas morse »

Ma olen ise väga mitte-chopperimees. Ja eks ma olen ikka cruiseritega sõpru/tuttavaid töganud stiilis: eipidurda/eikiirenda. Kui esimest korda HD Fat Boyga sõita sain, pidin sõnad tagasi võtma. Isegi suure apehanger lenksuga oli väga lahe sõita. Ja üllatavalt mugav. Ma kujutan ette, et mingi matka ElectraGlide on sama mugav nagu Gessu :bsmile:

Ma nüüd kohe cruiserimeheks ei kipu aga tahan takka kiita, et proovi sõita. Kui sul baigid tagumiku all olnd, siis vast saad masina "mänhändlimisega" hakkama küll. Ma valiks välimuse ja hinna järgi ning siis prooviks sõita.

Edu!


v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas v301060 »

roger kirjutas: 14 Juun 2021, 14:02

Sooviks pisut teadjamate nõu - olen viimased viis-kuus aastat vallutanud maanteid erinevate bike-de seljas, esiti 600se Gixxeriga, viimased paar aastat R1-ga. Küll aga on pidevalt olnud mingi teatud tõmme cruiserite poole - ons tegu imponeerivama välimusega, potentsiaalselt mugavama sõiduasendiga või teatavate ratastega kaasas käiva imidžiga, ei oska öelda, ent otsus sai nüüd langetatud, et kavatsen endale ka mõne cruiseri tagumiku alla soetada.

Sestap sooviksin aga küsida, mis oleks minusuguse taustaga tegelasele sobiv ratas alustamiseks? Loomulikult käin enne prooviringil ning üritan seal selgust saada, ent praeguses faasis tahaks üldse aru saada, milliste ratastega on mõtet proovisõidule minna.

Välimuselt tunduvad HD Sportsterid väga meeldivad, ent nende puhul kardan, et jäävad minu kasvu juures (1.90m) ebamugavaks, pluss pole kindel 883cc mootori jõudluses. Ühesõnaga, igasugused soovitused teretulnud.

Olen sõitnud uute 2015a. 883 Roadsteriga ja 2014/2017a. 1200 Customiga. Esimesega on mõnus kiirus 100-110, teisel 110-120. Minul 190 kasvu juures oli jalgade asend ok, loomulikult jalad ees süsteemi korral. Ütleks, et nendega oli mõnusamgi sõita kui minu praeguse Street Bob-iga. 883-l on vist 2016/2017.a. cafelik mudel, mis kindlasti pikemat kasvu sõitjale ei sobi. Kõik see jutt, et Sportster "jääb väikseks" on bs, ka väikse KTM 390 Duke-ga oli mugav sõita.

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600

Kasutaja avatar

Teema algataja
roger
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Juul 2017, 17:32
Tsikkel: R1, XL883R
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas roger »

Krl kirjutas: 14 Juun 2021, 15:03

Ise vaataks midagi sellist. Ma muidugi ei tea, mis eelarvega siis opereeritakse.

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto_pi ... _missing=1

Eelarveliselt ilmselt sihin sinna 5 000 - 10 000 suurusjärku. Päris tutikat XDiaveli ei otsi, seega esimeseks cruiseriks võiks sellest hinnaklassist midagi juba saada.

v301060 kirjutas: 14 Juun 2021, 16:17
roger kirjutas: 14 Juun 2021, 14:02

Sooviks pisut teadjamate nõu - olen viimased viis-kuus aastat vallutanud maanteid erinevate bike-de seljas, esiti 600se Gixxeriga, viimased paar aastat R1-ga. Küll aga on pidevalt olnud mingi teatud tõmme cruiserite poole - ons tegu imponeerivama välimusega, potentsiaalselt mugavama sõiduasendiga või teatavate ratastega kaasas käiva imidžiga, ei oska öelda, ent otsus sai nüüd langetatud, et kavatsen endale ka mõne cruiseri tagumiku alla soetada.

Sestap sooviksin aga küsida, mis oleks minusuguse taustaga tegelasele sobiv ratas alustamiseks? Loomulikult käin enne prooviringil ning üritan seal selgust saada, ent praeguses faasis tahaks üldse aru saada, milliste ratastega on mõtet proovisõidule minna.

Välimuselt tunduvad HD Sportsterid väga meeldivad, ent nende puhul kardan, et jäävad minu kasvu juures (1.90m) ebamugavaks, pluss pole kindel 883cc mootori jõudluses. Ühesõnaga, igasugused soovitused teretulnud.

Olen sõitnud uute 2015a. 883 Roadsteriga ja 2014/2017a. 1200 Customiga. Esimesega on mõnus kiirus 100-110, teisel 110-120. Minul 190 kasvu juures oli jalgade asend ok, loomulikult jalad ees süsteemi korral. Ütleks, et nendega oli mõnusamgi sõita kui minu praeguse Street Bob-iga. 883-l on vist 2016/2017.a. cafelik mudel, mis kindlasti pikemat kasvu sõitjale ei sobi. Kõik see jutt, et Sportster "jääb väikseks" on bs, ka väikse KTM 390 Duke-ga oli mugav sõita.

HD poes mainiti ka, et Sportsteri puhul saab jalarauad ettepoole asetada, muutes pikemale tegelasele sõiduasendi veidi mugavamaks. Palju selline ettevõtmine huvitav maksta võib?


Vitold
Postitusi: 113
Liitunud: 03 Juun 2004, 21:51
Tsikkel: GSXR-1100 & HD Dyna
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas Vitold »

Sportster 48.
"Jalad ette", kõrgem lenks. Omanik on 190 ja no problem.

Manused
sportster48.jpg

Luxor
Postitusi: 1010
Liitunud: 08 Mär 2019, 21:39
Tsikkel: Tomos Funsport/ Montesa NT700V
Asukoht: Veelinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 27 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas Luxor »

Oma tuhar on kuningas, et proovi ise kindlasti järgi. Mõni aasta tagasi proovisin ka Sportsterit, kuid hoolitmata mootorist ja muudest mõnudest, oli tunne väga eba.

Tore on olla oluline, veel olulisem on olla tore!
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mind see jalad ette asend häiris kõige rohkem,rattal millega proovisin. Ehk tal polnudki jalalaudasid,mis sellel mudelil tehasest vist pidid olema,vaid ainult jalad ees oligi.Teisel olid mõlemad,aga see ei muutnud minu meelest asja olemust,peale selle,et jalgadel oli just mugavam olla,kui ainult ees hoida. Eelpool minitud Vmax on midagi tavalise ratta poole pigem.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas franz125 »

See jalad ette on selline asi et minul oma VTX R-ga maanteel sõites on kopp ees juba tunniga.Nii et varu kuskilt mingi tsikkel ja aega,niisama peal istumisest ja linna tiirust ei piisa.Linnavahel kui vahepeal jalgu maha saab panna võin terve päeva sõita.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Teema algataja
roger
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Juul 2017, 17:32
Tsikkel: R1, XL883R
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas roger »

Ilmselt väärt nõu, enne ei saa hinnangut anda kui pole pikemat aega mõnda isendit oma tagumiku all hoidnud.

https://www.auto24.ee/used/3376040 - plaan oli käia ka seda vaatamas, ent pigem tõmbab ühe HD esinduses oleva Iron 883 poole. Selle konkreetse isendi puhul tekitab välismaine päritolu pisut skepsist, et kokkulapitud ratas.


v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas v301060 »

roger kirjutas: 14 Juun 2021, 21:55

Ilmselt väärt nõu, enne ei saa hinnangut anda kui pole pikemat aega mõnda isendit oma tagumiku all hoidnud.

https://www.auto24.ee/used/3376040 - plaan oli käia ka seda vaatamas, ent pigem tõmbab ühe HD esinduses oleva Iron 883 poole. Selle konkreetse isendi puhul tekitab välismaine päritolu pisut skepsist, et kokkulapitud ratas.

Jalad ees komplekt on esinduses umbes tonna, mõne erategija juures ehk veits odavam. Proovisin kord üht jalaplaatidega FatBoy-d, isteasend oli nagu rollul :mrgreen:

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas Turist »

roger kirjutas: 14 Juun 2021, 21:55

ent pigem tõmbab ühe HD esinduses oleva Iron 883 poole.

Milline see on? Eelmisel aastal oli üks selline rendirattaks ja hetkel ei paista enam olema.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas franz125 »

See 883 paistab sellise klassikalise ratta isteasendiga olevat.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Teema algataja
roger
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Juul 2017, 17:32
Tsikkel: R1, XL883R
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas roger »

Turist kirjutas: 14 Juun 2021, 22:06
roger kirjutas: 14 Juun 2021, 21:55

ent pigem tõmbab ühe HD esinduses oleva Iron 883 poole.

Milline see on? Eelmisel aastal oli üks selline rendirattaks ja hetkel ei paista enam olema.

https://www.auto24.ee/used/3515091

Seesamune

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas Turist »

roger kirjutas: 14 Juun 2021, 23:37

Sama ratas ei paista olema, aga samasugust rentisin eelmisel aastal. Päris minu teema siiski ei olnud. :)

Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 707
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas daub »

Kui sportrattalt minna otse jalad ees rattale, kas siis ei teki mingisugust ebakindluse tunnet, asendi pärast? Ma ei ole küll kunagi päris sportrattaga sõitnud, enamasti just cruiseri tüüpi asjadega, ka mõni naked, aga mind häirib päris kõvasti, kui ma jalgadega paagist hoida ei saa, kuna nt õhu sissevõtt vms tulist ette jääb. Ainuke kogemus mis HD'ga on olnud, oli ka just selle osas häiriv, kuigi muidu tundus päris tore ratas.

Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt
Kasutaja avatar

Teema algataja
roger
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Juul 2017, 17:32
Tsikkel: R1, XL883R
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas roger »

daub kirjutas: 15 Juun 2021, 10:40

Kui sportrattalt minna otse jalad ees rattale, kas siis ei teki mingisugust ebakindluse tunnet, asendi pärast? Ma ei ole küll kunagi päris sportrattaga sõitnud, enamasti just cruiseri tüüpi asjadega, ka mõni naked, aga mind häirib päris kõvasti, kui ma jalgadega paagist hoida ei saa, kuna nt õhu sissevõtt vms tulist ette jääb. Ainuke kogemus mis HD'ga on olnud, oli ka just selle osas häiriv, kuigi muidu tundus päris tore ratas.

Jep, sõiduasend tekitab pisut ärevust küll, eriti kuna puudub täielikult jalad-ees sõitmise kogemus. Sestap olengi ühe variandina kaalunud 883-laadse asendiga ratta ostmist, kus jalad pigem sirgelt all on, sõita-harjuda mõnda aega sellega ning siis lasta jalatoed ette paigutada.

Kasutaja avatar

Admiral Vint
Toetajaliige
Postitusi: 175
Liitunud: 25 Veebr 2018, 22:14
Tänanud: 32 korda
Tänatud: 29 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas Admiral Vint »

ma usun et sõiduasend on paari tunni küsimus, siis harjud ära.

2013 Honda CBR500RA -> 2014 Honda CBR650FA -> 2019 Triumph Scrambler 1200XC | Honda CRF300 Rally -> 2018 BMW R1200GS -> 2022 BMW R1250GS Adventure
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kui füsioloogia ei lase siis ei harju,nagu iga teise sundasendi puhul.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Teema algataja
roger
Postitusi: 67
Liitunud: 15 Juul 2017, 17:32
Tsikkel: R1, XL883R
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas roger »

franz125 kirjutas: 15 Juun 2021, 11:54

Kui füsioloogia ei lase siis ei harju,nagu iga teise sundasendi puhul.

Noh, kunagi sai sõitu alustatud oma 190cm pikkuse juures ER5 seljas, pikapeale harjus sellegagi. :)


MRPharmacist
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Juun 2021, 13:00
Tsikkel: HD Sportster 48

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas MRPharmacist »

Ma ise veel küll algaja mootorrattur, nii umbes 500km sõidukogemust, aga minu jaoks isiklikult on Sportsteri sõiduasend mugav ja mul on jalarauad ees.
Ma olen 186cm pikk ja 4 cm vast ei ole nii määrav.
Lisaks on eesmisi jalauraudu võimalik veel 5 cm ettepoole liigutada, kui osta extension kit.
Kindlasti on asend täiesti erinev tavalisest klassikalisest rattast ja maksimaalne kaldenurk on 26 kraadi vist, siis juba kraabid peegiga asfalti.

Kui on soovi, siis tule istu peale. Näed enamvähem ära milline asend on.

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas kris. »

Arvamused, nagu näed, on seinast seina :-). Olen 1.90 pikk ja istunud erinevate Sportsterite peal. Ei kujuta ette et tahaks seal mitmeid tunde aega veeta ... minu jaoks ei ole Sportseter cruiser vaid pigem selline linnavahel hullamise masin. Aga paar semu sõidab ka pikemaid otsi nendega: jalad ees, kõrged lenksud jne elik sobib sõita küll kui endale meeldib. 883 mootoril on minekut küll ja alati saab 1200 peale ümber ehitada kui tuju tuleb :D.
Et arvamus niisama möla ei oleks siis ise sõidan 19" lenksudega Road King'ga. Võin rahulikult terve päeva sadulas olla, kui just kiirused liiga suured ei ole, ning ennast igat mõnusalt tunda. Ilma esiklaasi ning kõrgete lenksudega on üle 100km/h veidi väsitav.

Kasutaja avatar

Turist
Postitusi: 1200
Liitunud: 06 Mär 2020, 17:09
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 171 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas Turist »

kris. kirjutas: 22 Juun 2021, 15:14

Ilma esiklaasi ning kõrgete lenksudega on üle 100km/h veidi väsitav.

Eks needki asjad on suhtelised, inimesed tunnetavad/saavad aru erinevalt. Ma ütleksin, et ilma igasuguse klaasita/gondlita püstise istumisasendiga rattaga üle 80 km/h pikemalt sõites on veidi väsitav. 90 km/h ja veidi üle juba tundide kaupa päevas sõita ei tahaks ja 100+ km/h vaid lühiajaliselt (näit. möödasõidud).
:roll:

Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas kris. »

OT. Mul on lisaks ka üsna kõrge seljatugi elik ei pea ise tuulega võitlema ;-). Istud täpselt nagu günekoloogi toolis, ainult et käed on üleval :lol: .


MRPharmacist
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Juun 2021, 13:00
Tsikkel: HD Sportster 48

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas MRPharmacist »

Sellega olen nõus, et sportster ei ole mõeldud pikalt sõitmiseks maanteel, jah seda saab teha, aga tuul näiteks korralikult mõjutab masinat.
Sportster ei kaalu ka väga midagi võrreldes suurtemate cruiseritega.
Tühimass minu omal on 224kg, kuid samas suhteliselt kerge manööverdada jällegist.
Tellisin endale esiklaasi, kui kohale jõuab saab ära proovida kuidas siis on.
Ma ise ostsin teadmisega, et ma pigem sõidan sellega lühemaid otsi Harjumaal ja enamasti linnas.
Linnas on see masin väga hea ja madalatel pööretel ikkagist väga järsu minekuga ning loomulikult hääl (w)

Kasutaja avatar

poison
Mode
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Veebr 2004, 12:49
Tsikkel: sporta 1200
Asukoht: Rapla
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas poison »

Sportsteriga ei saa/ebamugav pikka maad sõita...nalja teete või? Kui Leedu lõunane pool on lühike ots, siis tõesti, jah :D

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6608
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 399 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas yeekim »

poison kirjutas: 25 Juun 2021, 18:06

Sportsteriga ei saa/ebamugav pikka maad sõita...nalja teete või? Kui Leedu lõunane pool on lühike ots, siis tõesti, jah :D

No Sulle oli hardtail ka mugav :D

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

yeekim kirjutas: 25 Juun 2021, 18:38
poison kirjutas: 25 Juun 2021, 18:06

Sportsteriga ei saa/ebamugav pikka maad sõita...nalja teete või? Kui Leedu lõunane pool on lühike ots, siis tõesti, jah :D

No Sulle oli hardtail ka mugav :D

edu

Räme offtopic, aga alati on pakkunud huvi, et kas hardtailiga pidevalt mööda auke rallides raam ei lähe kõveraks/mõrasse? Või käibki neil iga õlivälp raam ka keevituses?

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

poison
Mode
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Veebr 2004, 12:49
Tsikkel: sporta 1200
Asukoht: Rapla
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Parim HD alustajale cruiserimehele

Lugemata postitus Postitas poison »

sinilind123 kirjutas: 25 Juun 2021, 19:08
yeekim kirjutas: 25 Juun 2021, 18:38
poison kirjutas: 25 Juun 2021, 18:06

Sportsteriga ei saa/ebamugav pikka maad sõita...nalja teete või? Kui Leedu lõunane pool on lühike ots, siis tõesti, jah :D

No Sulle oli hardtail ka mugav :D

edu

Räme offtopic, aga alati on pakkunud huvi, et kas hardtailiga pidevalt mööda auke rallides raam ei lähe kõveraks/mõrasse? Või käibki neil iga õlivälp raam ka keevituses?

6 hooaega sõitsin hardtailiga jah, pole neid kiva ja auke kuskil enam nii palju et muret tunda, mõni teatud teelõik oli ebamugav, aga seal ei sõitnud ka iga päev. Kui hardtail sõidust kõveraks või mõrasse läheb, on konstruktori viga.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”