UUE ratta omanikule: mootori sissesõit!

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: UUE ratta omanikule: mootori sissesõit!

Lugemata postitus Postitas Primo »

madone kirjutas:

Kule see on liiga vana teema, et siia mingit vastust loota :D Ma siin lihtsalt "aktiveerusin" kevade tulekuga ja sattusin peale kuidas miski miki siin mootori kotti lasi, seega kirjutasin juurde, et ärge nüüd väga rabelema hakake ning kui ei tunne asjas end kindlalt siis tehke nagu manualis.

t***, vaata kes ellu ärkas :mrgreen: (crash)



Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 160 korda
Tänatud: 88 korda

Re: UUE ratta omanikule: mootori sissesõit!

Lugemata postitus Postitas sepp »

madone kirjutas:

Ma siin lihtsalt "aktiveerusin" kevade tulekuga

Hea näha,et mees on lõpuks karvamytsi tõmmanud peast ära ja leidnud jälle tee meeste juurde :mrgreen:


Jong

Re: UUE ratta omanikule: mootori sissesõit!

Lugemata postitus Postitas Jong »

Kui mul on 80cc 2 taktiline mopeed, siis sellega vist ei kannata küll põhjagaasiga sissesõitu teha egaju? :bsmile:

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: UUE ratta omanikule: mootori sissesõit!

Lugemata postitus Postitas puna »

Jong kirjutas:

Kui mul on 80cc 2 taktiline mopeed, siis sellega vist ei kannata küll põhjagaasiga sissesõitu teha egaju? :bsmile:

Ega väga mitte sõida see vaikselt sisse.

oma_jope kirjutas:

ostsin just uue kettsae, juhtus olema 2-taktiline :) ja juhendis pole poolt sõnagi sellest, et oleks vaja teda kuidagi tasakesi sisse töötada või alguses rohkem seguõli panna vms. Juhend ütleb, et alguses tuleks lasta käia suurtel pööretel ja ilma koormuseta. Vist 1/3 paaki kui õigesti aru sain. Edasi võib valu anda. (See käis nüüd Stihli kohta. 4 a tagasi Partneri juhendis oli küll soovitus alguses vaikselt töriseda lasta ja rohkem õli panna. Aga Partner ongi üks õnnetus mitte asjalik töövahend.)

Milleks rääkida saagidest mootorratta teemas?
Stihl on saag ja partner on mänguasi.


Jong

Re: UUE ratta omanikule: mootori sissesõit!

Lugemata postitus Postitas Jong »

puna kirjutas:
Jong kirjutas:

Kui mul on 80cc 2 taktiline mopeed, siis sellega vist ei kannata küll põhjagaasiga sissesõitu teha egaju? :bsmile:

Ega väga mitte sõida see vaikselt sisse.

oma_jope kirjutas:

ostsin just uue kettsae, juhtus olema 2-taktiline :) ja juhendis pole poolt sõnagi sellest, et oleks vaja teda kuidagi tasakesi sisse töötada või alguses rohkem seguõli panna vms. Juhend ütleb, et alguses tuleks lasta käia suurtel pööretel ja ilma koormuseta. Vist 1/3 paaki kui õigesti aru sain. Edasi võib valu anda. (See käis nüüd Stihli kohta. 4 a tagasi Partneri juhendis oli küll soovitus alguses vaikselt töriseda lasta ja rohkem õli panna. Aga Partner ongi üks õnnetus mitte asjalik töövahend.)

Milleks rääkida saagidest mootorratta teemas?
Stihl on saag ja partner on mänguasi.

Siis ma teadsin ikka õigesti,et tuleb rahulikult lasta ja mitte väga peeneks käiku

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”