Jama süütega.

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
kalha
Postitusi: 32
Liitunud: 18 Mär 2010, 09:48
Tsikkel: lc4
Asukoht: Hiiumaa

Jama süütega.

Lugemata postitus Postitas kalha »

Mu hiina 125 m3 atv-l (marki ei tea) selline asi et kui paned aku juhtme peale on juhtme vahel selline säde nagu oleks lühis ja süüte kaane all midagi klõpsus.Noh võtsin siis kaane maha ja midagi ei näind seal imelikku. Aga kui kaan maas siis ei klõpsu,kui kaan ilma poltidetta peale panna ja siis proovida siis kaan liigub ja säde on ka. Ja kusjuures käima läheb ja käib ilusti ja tuled ka põlevad käimise ajal ilma akuta.
Kas keegi teab mis värk on ?



Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Jama süütega.

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

kalha kirjutas:

Mu hiina 125 m3 atv-l (marki ei tea) selline asi et kui paned aku juhtme peale on juhtme vahel selline säde nagu oleks lühis ja süüte kaane all midagi klõpsus.Noh võtsin siis kaane maha ja midagi ei näind seal imelikku. Aga kui kaan maas siis ei klõpsu,kui kaan ilma poltidetta peale panna ja siis proovida siis kaan liigub ja säde on ka. Ja kusjuures käima läheb ja käib ilusti ja tuled ka põlevad käimise ajal ilma akuta.
Kas keegi teab mis värk on ?

Ega juhuslikult süüde sees või mõni voolu tarbiv asi kui juhtme akule peale panid? Juhul kui oli süüde sees, siis see on normaalne aga ei tohiks vist sedasi akule juhet peale panna.

kawasaki zx7r

Teema algataja
kalha
Postitusi: 32
Liitunud: 18 Mär 2010, 09:48
Tsikkel: lc4
Asukoht: Hiiumaa

Re: Jama süütega.

Lugemata postitus Postitas kalha »

Ei ses mõttes vahet pole kas sees või väljas ja säde on selline hästi tugev.


Teema algataja
kalha
Postitusi: 32
Liitunud: 18 Mär 2010, 09:48
Tsikkel: lc4
Asukoht: Hiiumaa

Re: Jama süütega.

Lugemata postitus Postitas kalha »

Nüüd tuli selline asi välja et noorem generatsioon olevat proovind ise uut akut peale panna ja arvatavasti võisid nad plussi ja miinuse segi ajada.Tegin õhtul sellise katse et võtsin süüteluku juhtmed maha ja proovisin siis-ikka sama.Kas midagi võib niimoodi läbi kärsata kui otsad on korra valesti peal käinud?

Kasutaja avatar

ping
Postitusi: 1229
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:45
Asukoht: Tallinn

Re: Jama süütega.

Lugemata postitus Postitas ping »

Jah, pingeregullaator võib läbipõleda kui aku otsad tagurpidi ühendada.


Teema algataja
kalha
Postitusi: 32
Liitunud: 18 Mär 2010, 09:48
Tsikkel: lc4
Asukoht: Hiiumaa

Re: Jama süütega.

Lugemata postitus Postitas kalha »

Aga kas siis kui see regulaator läbi on saab masin ilusti käima minna. See läheb hästi käima ja siis ma proovisin nii et panin korra juhtme vastu ja käivitasin.Kohe läks ja siis muidugi võtsin juhtme ära.Ilusti käis ja tuled ka põlesid.Kusjuures proovisin käimise ajal ka juhet vastu panna ja mulle
tundus et siis oli nagu see säde väheke lahjem isegi.Aga imelik on see et mul praegu see süüte poolne kaas lihtsalt ilma poltidetta seal ja kui juhtme
vastu paned siis see liigub seal nagu magnetiga või nii. Oskab keegi miskit kosta sellise asja kohta?


maiko93
Postitusi: 125
Liitunud: 10 Jaan 2007, 22:13
Tsikkel: tonnine võrr
Asukoht: Tartu ligidal

Re: Jama süütega.

Lugemata postitus Postitas maiko93 »

Käima läheb jah tavaliselt nii või naa kui pingeregullaator läbi on... :D (kas pingeregullaatoril ei saa pistikut korraks ära võtta ja siis vaadata kas veel säriseb? aga mina isiklikult paneks talle testri külge ja vaataks mis näiduks tuleb (togi) )

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”