laadija

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Vasta

Teema algataja
ratas
Postitusi: 226
Liitunud: 23 Juul 2009, 18:45

laadija

Postitus Postitas ratas » 10 Juun 2010, 17:50

Tere soovitage head mootorata 12v aku laadijat mis parandaks akusi
On silma hakanud Optimate laadija.
Kas kellelgi on kogemusi kuidas ta kausi parandab ja kas on ka tulemusi?


Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3713
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 124 korda
Tänatud: 51 korda

Re: laadija

Postitus Postitas sepp » 10 Juun 2010, 18:57

ratas kirjutas: Kas kellelgi on kogemusi kuidas ta kausi parandab ja kas on ka tulemusi?
minul parandas ta terve serviisi ära,asi tal nyyd yhe kausi parandamisega on hakkama saada :mrgreen:
Kasutaja avatar

madjs
Postitusi: 1457
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: laadija

Postitus Postitas madjs » 10 Juun 2010, 20:41

Kui aku on peetis siis ei paranda teda isegi vanajumal ise, rääkimata siis mingist laadijast. Aeg-ajalt müügil olnu ka erinevaid õlilisandeid mis teevad jutu järgi mootorile kapremondi, st vahetab saaled, tekitab tihedad rõngad, sobitab kolvi hülssi jne jne, rääkimata siis tihendite vahetusest ja muust sellisest lihtsamast, odavamast tööst. Poolpiduse aku võivad sellised asjad mingiks ajaks isegi koomast välja tuua, aga seda rõõmu pole kauaks. Ps. poolpiduse aku kasutamine ei mõju hästi laadimis süsteemile ja ega starter, eriti pendiks ka sellest head ei arva.
Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/
Kasutaja avatar

eissid
Postitusi: 98
Liitunud: 21 Mär 2004, 15:48
Tsikkel: jälle jala
Asukoht: Laagri

Re: laadija

Postitus Postitas eissid » 10 Juun 2010, 21:01

madjs kirjutas:Kui aku on peetis siis ei paranda teda isegi vanajumal ise, rääkimata siis mingist laadijast. Aeg-ajalt müügil olnu ka erinevaid õlilisandeid mis teevad jutu järgi mootorile kapremondi, st vahetab saaled, tekitab tihedad rõngad, sobitab kolvi hülssi jne jne, rääkimata siis tihendite vahetusest ja muust sellisest lihtsamast, odavamast tööst. Poolpiduse aku võivad sellised asjad mingiks ajaks isegi koomast välja tuua, aga seda rõõmu pole kauaks. Ps. poolpiduse aku kasutamine ei mõju hästi laadimis süsteemile ja ega starter, eriti pendiks ka sellest head ei arva.
+1
i'm a f***ing alcoholic - Dont drink & drive
Vasta

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”