summuti ?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

mure siis selline ,et hakkan välja vahetam rattal summuti pütti ja praegu on küljes mingi uhke sportpütt millel otsast sisse paistab see läbi nagu autodelgi otseläbi pütid. originaalpütti ei taha ja ilmselt ei jaksa osat ka ja otsin nüüd siis asendust.
olen leidnud netist otsides erinevaid sobivaid variante aga mille järgi otsustada? olen vaadanud ,et üsna mõistliku hinnaga saakas sportpütti mis mõeldud autodele aga mis mõõtude poolest oleksid sobivad.. kas neid on otstarbekas kasutada?
rattaks on 92a gsx-r 750



Kasutaja avatar

Rat-Roy
Postitusi: 231
Liitunud: 21 Mai 2004, 21:40
Asukoht: Tallinn, Pirita

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Rat-Roy »

Mida sa selle vahetusega saavutada tahad?

Jänes vänta ei löö...
Kawasaki Ninja<Suzuki GSXR750<Kawasaki Kx125<KTM LC4, Suzuki SV650S, Husqvarna Te610

zx12r

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Ilmselgelt tahab vahetada sportpüti sportpüti vastu

Soovitan osta täpselt samasuguse nagu praegu küljes, siis kergem vahetada ka.

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

fh kirjutas:

Ilmselgelt tahab vahetada sportpüti sportpüti vastu

Soovitan osta täpselt samasuguse nagu praegu küljes, siis kergem vahetada ka.

saavutada tahan seda ,et vahetada välja mingi väga odav,vigane ja kole ( kui mitte kellegi poolt kodus valmistatud ) summuti millegi vähe viisakama vastu nii ,et mul ei läheks jõudu kaduma
kui see käkk mis praegu külje on on ka otseläbi ilma mingi takistuseta siis hullemaks ilmselt ikka ei lähe või hakkab rohkem kütust nõudma või millegile haiget tegema?

Kasutaja avatar

Thesaarlane
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Okt 2008, 22:41
Tsikkel: Kawasaki 636
Asukoht: Saaremaa - Tallinn - Saaremaa
Tänatud: 1 kord

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Thesaarlane »

Tervist

Mul siin käsil just vastupidine mure. Nimelt tahan just otseläbi pütti. Rattaks on gsxr 600, 1998. Mul on kaks originaal pütti. Saada paar pilti ning äkki teeme vahetuskaupa kui mõlemad osapooled nõus.


suusk
Postitusi: 82
Liitunud: 09 Apr 2009, 19:45
Tsikkel: suzuki 1246
Asukoht: Tallinn

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas suusk »

mul on üks r1 otseläbi pütt ,kui huvi saadan pildid

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ma ei saa reklaamimata jätta siinset kasutajat Tsumm, kes teeb teile väga hea hinnaga peaaegu ükskõik, millise summutiotsa valmis. Või lausa kogu jooksu, kui vaja on. Ehitab ka olemasoleva summuti ümber (näiteks paneb villa, kui see sealt kadunud kuhugile, või vahetab pleki, kui kriimustatud):
http://www.zumm.edicypages.com/

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

spike
Postitusi: 120
Liitunud: 26 Veebr 2009, 14:51
Tsikkel: GSX 750F

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas spike »

head meest tuleb kiita. zumm tegi mulle väikse sõela et dB maha saada. linnulaulu küll veel ei kuule, kuid vähemalt ei värise ka kõik aknad enam hoovis.

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

suusk kirjutas:

mul on üks r1 otseläbi pütt ,kui huvi saadan pildid

saada meili mulle palun
sul peaks olema aadress küll

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

Thesaarlane kirjutas:

Tervist

Mul siin käsil just vastupidine mure. Nimelt tahan just otseläbi pütti. Rattaks on gsxr 600, 1998. Mul on kaks originaal pütti. Saada paar pilti ning äkki teeme vahetuskaupa kui mõlemad osapooled nõus.

Pilt
paremat pilti ei leidnud hetkel

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

Piipz kirjutas:

Ma ei saa reklaamimata jätta siinset kasutajat Tsumm, kes teeb teile väga hea hinnaga peaaegu ükskõik, millise summutiotsa valmis. Või lausa kogu jooksu, kui vaja on. Ehitab ka olemasoleva summuti ümber (näiteks paneb villa, kui see sealt kadunud kuhugile, või vahetab pleki, kui kriimustatud):
http://www.zumm.edicypages.com/

no ma ei usu,et keegi sellise hinna eest hakkab tegema summuti pütti nagu ma selle kätte saan ostes valmis toote.
mufflexi püti mis on küll mõeldud autole aga on mõõtude ja välimuse poolest täpselt sobiv saab kätte kusgil 800krooniga.
rohkem muret valmistab see ,et mismoodi see ülejäänud kremplile mõjub? kui hästi selle läbilase sobib ja kas on sellel mootoril vaja vastususrvet või hakkab küttekulu peale? hääl on nagu teisejärguline sest sellega on ju lihtne mängida..

Kasutaja avatar

uljasvaluvelg
Postitusi: 475
Liitunud: 12 Aug 2008, 19:33
Tsikkel: Honda Transalp
Asukoht: Tallinn

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas uljasvaluvelg »

t2g kirjutas:

...

4-taktilisel mootoril ei ole vastusurvega probleeme, selleks on tal klapid! Paljud chopperid sõidavad ainult tühjade torudega.
Kui hääl, politsei, ülevaatus ja teised kurjad kodanikud ei häiri, siis sirge toru saab ka odavamalt kui 800 EEK.- kätte. See on juba disaini küsimus! :lol:

Honda Transalp
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

uljasvaluvelg kirjutas:

...

Klapid on toredad asjad, aga erineval autokooli õpikus näidatud neljataktiliste tööskeemidest on reaalsetel neljataktilistel, eriti forseeritud mootoritel, ka olemas selline asi nagu nn. overlapping.

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

mx77 kirjutas:
uljasvaluvelg kirjutas:

...

Klapid on toredad asjad, aga erineval autokooli õpikus näidatud neljataktiliste tööskeemidest on reaalsetel neljataktilistel, eriti forseeritud mootoritel, ka olemas selline asi nagu nn. overlapping.

räägi natuke sellest ''overlappingust'' lähemalt

uljasvaluvelg kirjutas:
t2g kirjutas:

...

4-taktilisel mootoril ei ole vastusurvega probleeme, selleks on tal klapid! Paljud chopperid sõidavad ainult tühjade torudega.
Kui hääl, politsei, ülevaatus ja teised kurjad kodanikud ei häiri, siis sirge toru saab ka odavamalt kui 800 EEK.- kätte. See on juba disaini küsimus! :lol:

asi nii hull ka pole ,et peaks sirge toru panema aga väga mingi 8000 ka välja käia ei taha spets ratta summuti eest
kui keegi ära põhjendaks miks see nii palju parem on siis võiks hakata raha koguma :mrgreen:
reaalselt tahaks kuni 2000 püti kätte saada ja keerutasin seda sumpsi laos näpu vahel ja vaatasin lihtsalt ,et välimuse ja mõõtude poolest on tiptop

ma selle pärast küsingi ,et ,ma ise ei tea ju :D

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Overlapping siis:

http://static.howstuffworks.com/flash/camshaft-cam.swf

Play nupu all olevast nupust saab vahetada nuka profiili.

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

mx77 kirjutas:

Overlapping siis:

http://static.howstuffworks.com/flash/camshaft-cam.swf

Play nupu all olevast nupust saab vahetada nuka profiili.

ok kui on forseeritud mootor siis on klapid kauem lahti ja järelikult on ka see aeg pikem kui on sisselase ja väljalase korraga lahti ja mis siis kui kõik käib liiga lihtsalt läbi ei teki korralikku vooluvast ja summuti ei tõmba nagu korsten? :mrgreen:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kui sellel hetkel kui mõlemad klapid on korraga lahi ja sumps "tõmbab nagu korsten", siis on vajalik paras vastusurve, muidu läheb kõik hea mant otse summutisse ja värskeks pauguks enam matsu ei jagu.

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

mx77 kirjutas:

Kui sellel hetkel kui mõlemad klapid on korraga lahi ja sumps "tõmbab nagu korsten", siis on vajalik paras vastusurve, muidu läheb kõik hea mant otse summutisse ja värskeks pauguks enam matsu ei jagu.

vähemalt selgitus mitte ei öelda ära pane ja kõik :D
kas otseläbi pütti kasutades seda effekti ei saa tekitada näiteks peenema torujupiga enne pütti?
nagu kui tehakse kiire sõidu autosi tehakse otseläbi torustiku vahele üks väiksema läbimõõduga torujupp et saada voolavus õigeks


Hr. Kaaru
Postitusi: 349
Liitunud: 14 Okt 2007, 19:22
Tsikkel: IZ
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 6 korda

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Hr. Kaaru »

se peenem torujupp on samas ka db killer :wink:

I love my bike, it´s amazing machine!
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8374
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 316 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Igasugu lahendusi on. Krossiratastel on sumpsid viimasel ajal suht huvitavaks muutunud. FMF-il ei ole ka tusla sisene perforeeritud toru sirge nagu teistel vaid muutuva läbimõõduga.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

t2g kirjutas:

no ma ei usu,et keegi sellise hinna eest hakkab tegema summuti pütti nagu ma selle kätte saan ostes valmis toote.
mufflexi püti mis on küll mõeldud autole aga on mõõtude ja välimuse poolest täpselt sobiv saab kätte kusgil 800krooniga.

Miks sa siis ei usu? Helista tsummile ja küsi järgi, ära eelda niisama midagi. Ning ma ei võrrelnud tsummi hindasid mingite autopüttide hindadega, vaid kasutatud ja uute tsikli omadega - vot nendest on ta oluliselt odavam ning kohati ka parem :P

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

Piipz kirjutas:

Miks sa siis ei usu? Helista tsummile ja küsi järgi, ära eelda niisama midagi. Ning ma ei võrrelnud tsummi hindasid mingite autopüttide hindadega, vaid kasutatud ja uute tsikli omadega - vot nendest on ta oluliselt odavam ning kohati ka parem :P

no siit samast foorumist saab yoshimura püti 1500 krooniga mis ei ole just halb asi ja see ei ole palju ka.
aga kas see tsumm siis teeb selle püti valmis ka nii ,et mootor hakkab õigesti hingama?
kui ta teeb sellise asja mis mulle meeldib, omab piisavat vastusurvet ja laseb samas ka piisavalt läbi ja annab oma tööle garantii, et kui ma pärast dünos avastan ,et täna summutile on jõudu läinud kaduma?
ma helistan talle peale pühi ja kui ta oma insenerioskustes kindel on siis mul pole probleemi ka kaks yoshimurat talle anda :D

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

No sa võid ju enne- ja pärast düno teha. Kui sa ainult pärast teed ja passisolevate KW-dga võrdlema hakkad, siis esiteks tagarattast mõõdetuna neid ongi vähem ning teiseks see ratas on 17 aastat vana, kus iga aasta mõne hobuse ajalukku kaasa võttab. Päris autopütti ma küll alla ei kruviks aga ma ei näe, miks peaks isetehtud pütt kehvem olema, kui mingi Yoshimura oma, kui läbimõõdud samad on. Siin pole mingit inseneriteadust, õige läbimõõduga toru peab lihtsalt olema. Yoshil on nimi ja võibolla ka välimus. Aga lõikad summuti pooleks - ikka tavaline toru. Hobujõude ja kilovatte hakkavad mõjutama rohkem leegikate modifikatsioonid, vot neid küll niisama lambist ei tasu väänama hakata, kui just täpselt eelmise järgi ei tee.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

ristol
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Veebr 2009, 12:50

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas ristol »

t2g kirjutas:
Piipz kirjutas:

Miks sa siis ei usu? Helista tsummile ja küsi järgi, ära eelda niisama midagi. Ning ma ei võrrelnud tsummi hindasid mingite autopüttide hindadega, vaid kasutatud ja uute tsikli omadega - vot nendest on ta oluliselt odavam ning kohati ka parem :P

no siit samast foorumist saab yoshimura püti 1500 krooniga mis ei ole just halb asi ja see ei ole palju ka.
aga kas see tsumm siis teeb selle püti valmis ka nii ,et mootor hakkab õigesti hingama?
kui ta teeb sellise asja mis mulle meeldib, omab piisavat vastusurvet ja laseb samas ka piisavalt läbi ja annab oma tööle garantii, et kui ma pärast dünos avastan ,et täna summutile on jõudu läinud kaduma?
ma helistan talle peale pühi ja kui ta oma insenerioskustes kindel on siis mul pole probleemi ka kaks yoshimurat talle anda :D


No nii tähte närida ka ei saa. Ega sa drägi s6itma ei lähe et iga hobune on tähtis niisama tänaval s6ites ei saa saa vahest nii v6i naa aru olgu seal mis pütt tahes . :wack:

Tellime ja vahendame mootorrataste varuosi
Tel: 58118188
http://www.spinningwheels.pri.ee

Spinning Wheels MCC
Kasutaja avatar

spike
Postitusi: 120
Liitunud: 26 Veebr 2009, 14:51
Tsikkel: GSX 750F

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas spike »

minul dB killer võttis ikka tuntavalt jõudu maha. samas ilma ei saanud jälle vaiksemaks. nüüd ongi nii, et kevadel/sügisel, kui vaja veidi ratast maja ees soojendada, on killer ees. suvel, kui soe, siis nagunii maja juures pikalt ei passi.

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

ristol kirjutas:

No nii tähte närida ka ei saa. Ega sa drägi s6itma ei lähe et iga hobune on tähtis niisama tänaval s6ites ei saa saa vahest nii v6i naa aru olgu seal mis pütt tahes . :wack:

mul on relakas ja keevitus osa igapäevastest tööriistadest ja sellise püti mis lihtsalt ripub seal ma võin ise ka keevitada ja kui ma maksan selle eest raha ,et keegi teeb mulle asja tänu millele mul läheb jõudu hoopis kaotsi siis kas see natuke rumal pole?
(ma ei väida ,et ta teeks havasti , ma ei tea)

Piipz kirjutas:

No sa võid ju enne- ja pärast düno teha. Kui sa ainult pärast teed ja passisolevate KW-dga võrdlema hakkad, siis esiteks tagarattast mõõdetuna neid ongi vähem ning teiseks see ratas on 17 aastat vana, kus iga aasta mõne hobuse ajalukku kaasa võttab..

mul pole mootor peale uusi rõngaid , klapi lõikamist ja juhtpukse jne jne jne veel sissesõitugi saanud...ma arvan ,et esialgu võiks neid ikka juurde tulema hakata. ja düno saab kindlasti mitme erineva lahendusega mõõdetud.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

t2g kirjutas:
mx77 kirjutas:

Kui sellel hetkel kui mõlemad klapid on korraga lahi ja sumps "tõmbab nagu korsten", siis on vajalik paras vastusurve, muidu läheb kõik hea mant otse summutisse ja värskeks pauguks enam matsu ei jagu.

vähemalt selgitus mitte ei öelda ära pane ja kõik :D
kas otseläbi pütti kasutades seda effekti ei saa tekitada näiteks peenema torujupiga enne pütti?
nagu kui tehakse kiire sõidu autosi tehakse otseläbi torustiku vahele üks väiksema läbimõõduga torujupp et saada voolavus õigeks

Ka otse läbi püttidel on vastusurve,milline tekib tänu sõela aukude poolt tekitatud keeristele.Üldiselt kogu seda lugu lugedes võib asja kokku võtta selliselt:tahad kindla peale minekut-osta originaal.Tahad lihtsalt sumpsi-osta mingi keskmise hinnaga Akra või Yoshi-nendega vähemalt ei lähe alt,aga midagi juurde nad kah ei pruugi anda.Hakkad suvalistega katsetama saad võib-olla mingis pöörete vahemikus tööle aga mitte kõigis päris kindlasti.Ka seda pead mõtlema milliste pööretega sa sõidad,mis eesmärk on,kuidas kasutad.Ja kohe pärast remonti ilma sissesõitmata ära mingit vahetust tee ,kui selle pütiga töötas mootor hästi.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

franz125 kirjutas:

Ka otse läbi püttidel on vastusurve,milline tekib tänu sõela aukude poolt tekitatud keeristele.Üldiselt kogu seda lugu lugedes võib asja kokku võtta selliselt:tahad kindla peale minekut-osta originaal.Tahad lihtsalt sumpsi-osta mingi keskmise hinnaga Akra või Yoshi-nendega vähemalt ei lähe alt,aga midagi juurde nad kah ei pruugi anda.Hakkad suvalistega katsetama saad võib-olla mingis pöörete vahemikus tööle aga mitte kõigis päris kindlasti.Ka seda pead mõtlema milliste pööretega sa sõidad,mis eesmärk on,kuidas kasutad.Ja kohe pärast remonti ilma sissesõitmata ära mingit vahetust tee ,kui selle pütiga töötas mootor hästi.

kuidas mootor enne töötas ma ei oska ettegi kujutada.
sain ta kasti sees...
sumps mis on küljes ei kannata mingisugust kriitikat.

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

Piipz kirjutas:

Siin pole mingit inseneriteadust, õige läbimõõduga toru peab lihtsalt olema. Hobujõude ja kilovatte hakkavad mõjutama rohkem leegikate modifikatsioonid, vot neid küll niisama lambist ei tasu väänama hakata, kui just täpselt eelmise järgi ei tee.

no aga kui jäme ja pikk õige toru on? kui keegi seda kõva häälega välja ütleb siis läikiva poti ma võin ise ka selle toru ümber keevitada. kas seda pole võimalik teada saada ainult dünos katseeksitusmeetodil?
miks leegikaid väänama hakata ei tohi? väljatuleva augu suurust on lihtne mõõta ,võimalikult lauged kurvid ja kõik torud peavad liitumiskohast ülespoole omama sama mahtu vist. koolist jäi nagu nii meelde :?


ristol
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Veebr 2009, 12:50

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas ristol »

(lol) Üks loll jõuab rohkem küsida kui sada tarka vastata .miks ja miks .

Tellime ja vahendame mootorrataste varuosi
Tel: 58118188
http://www.spinningwheels.pri.ee

Spinning Wheels MCC
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”