summuti ?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

quote="ristol" Üks loll jõuab rohkem küsida kui sada tarka vastata .miks ja miks .[/quote]

nii saavad lollidest targad :D
kui sa tead ,et nii ja naa ei saa siis tunduks tark kui oleks ka põhjendus.




kopu
Postitusi: 293
Liitunud: 11 Mär 2005, 15:04
Tsikkel: KTM 250 EXC-F
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas kopu »

Vahet pole mis püti sa sinna paned, aftermarket või originaali, lihtsalt pütivahetusega sa nüüd küll midagi ei võida või ei kaota. Kui hirmsasti vahetada tahad siis pane kas midagi sellist mis silmale ilusam või midagi sellist mis rahakotile ilusam, see su oma valik.


v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas v301060 »

Kui hind on vähegi võrreldav, tasuks ikka kohliku käsitöölise toodangut eelistada...

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600


suusk
Postitusi: 82
Liitunud: 09 Apr 2009, 19:45
Tsikkel: suzuki 1246
Asukoht: Tallinn

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas suusk »

t2g kirjutas:

quote="ristol" Üks loll jõuab rohkem küsida kui sada tarka vastata .miks ja miks .

nii saavad lollidest targad :D
kui sa tead ,et nii ja naa ei saa siis tunduks tark kui oleks ka põhjendus.[/quote]

Ma põhjendasin sulle ära ka misk ära pane, mis sa ei m6ida lugeda seletad ainult siin :evil:
auto sumps on puhta lollus ju pane mingi traktori oma sinna siis juba

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

suusk kirjutas:

Ma põhjendasin sulle ära ka misk ära pane, mis sa ei m6ida lugeda seletad ainult siin :evil:
auto sumps on puhta lollus ju pane mingi traktori oma sinna siis juba

su põhjendus oligi a'la ,et ära pane nii on paha asjaliku seletuse on andnud siiani ainult kasutaja mx77
aga eks ta olegi ju nii ,et need kes ei oska need õpetavad :mrgreen:


suusk
Postitusi: 82
Liitunud: 09 Apr 2009, 19:45
Tsikkel: suzuki 1246
Asukoht: Tallinn

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas suusk »

t2g kirjutas:
suusk kirjutas:

Ma põhjendasin sulle ära ka misk ära pane, mis sa ei m6ida lugeda seletad ainult siin :evil:
auto sumps on puhta lollus ju pane mingi traktori oma sinna siis juba

su põhjendus oligi a'la ,et ära pane nii on paha asjaliku seletuse on andnud siiani ainult kasutaja mx77
aga eks ta olegi ju nii ,et need kes ei oska need õpetavad :mrgreen:

Vähemal need kes ei oska otsivad ise ka midagi netist mitte ei tule foorumi ja ei küsi iga asja peale miks ja miks .Mis autoremondiluksepp sa oled kui sa nii loll oled :wack:
Ok häid pühi

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

ma vist viskasin kunagi kuhugi teemasse üles ka lingi sumpsi arvutamiseks aga ei viitsi enam otsida.
seega kui isu on siis otsi mu postid läbi :)

Kasutaja avatar

Teema algataja
t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas t2g »

suusk kirjutas:

Vähemal need kes ei oska otsivad ise ka midagi netist mitte ei tule foorumi ja ei küsi iga asja peale miks ja miks .Mis autoremondiluksepp sa oled kui sa nii loll oled :wack:
Ok häid pühi

mu meelest foorum ongi selleks ,et kui garaazis külm hakkab tuled siia vaidlema :D
ma olen netist ka lugend aga ega selle teema põhjal ei saagi ju mingi seisukohta võtta. kui sa otsast peale ilusti lugema hakkad siis loe kokku mitu korda keegi ütles,et ''otseläbi pütt küll ei sobi kuhugi'' ja mitu korda keegi ütles ''pane mis tahad mingit vahet pole'' kas sa oled nii kõva lukksepp ,et otsustad kes on tark ja kes mitte?
et teha täisgaasiga külavahel sõitmise ratast siis paneks muidugi lambist otseläbi ilma takistauseta.. hakkab kütet läbi imema ongi kena suurem toide taha ja küll ta liikuma hakkad ülevalt aga plaan oleks ikka seda ratast kasutada igapäevaselt ja saada selline lahendus mis töötab iga pöördega. see käkk sinna toru otsa ju aretatud ongi mis seal praegu on :mrgreen:

mx77 kirjutas:

ma vist viskasin kunagi kuhugi teemasse üles ka lingi sumpsi arvutamiseks aga ei viitsi enam otsida.
seega kui isu on siis otsi mu postid läbi :)

on ikka isu :D


suusk
Postitusi: 82
Liitunud: 09 Apr 2009, 19:45
Tsikkel: suzuki 1246
Asukoht: Tallinn

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas suusk »

no kui igapäevaseks s6itmiseks siis pead seda veel natuke remontima . :bsmile:

Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas wicked »

suusk kirjutas:
t2g kirjutas:

quote="ristol" Üks loll jõuab rohkem küsida kui sada tarka vastata .miks ja miks .

nii saavad lollidest targad :D
kui sa tead ,et nii ja naa ei saa siis tunduks tark kui oleks ka põhjendus.

Ma põhjendasin sulle ära ka misk ära pane, mis sa ei m6ida lugeda seletad ainult siin :evil:
auto sumps on puhta lollus ju pane mingi traktori oma sinna siis juba[/quote]
Ei saa vaiki olla.
Mul on R1-l autole mõeldud tjuningsumm juba 3 aastat küljes. Liigub samamoodi. Summi otsas on 2 poldiga eemaldatav "selka", kui see ära võtta, tulevad gaasid otse läbi ja jõukadu on tuntav. Pingis pole käinud - ei näe vajadust, ei käi Moskva ees või Viru tänava otsas onaneerimas. :mrgreen:


suusk
Postitusi: 82
Liitunud: 09 Apr 2009, 19:45
Tsikkel: suzuki 1246
Asukoht: Tallinn

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas suusk »

Ei saa vaiki olla.
Mul on R1-l autole mõeldud tjuningsumm juba 3 aastat küljes. Liigub samamoodi. Summi otsas on 2 poldiga eemaldatav "selka", kui see ära võtta, tulevad gaasid otse läbi ja jõukadu on tuntav. Pingis pole käinud - ei näe vajadust, ei käi Moskva ees või Viru tänava otsas onaneerimas. :mrgreen:[/quo

r1 ja vana gixseri väljalaskes on väike erinevus.

Kasutaja avatar

Vidget
Postitusi: 982
Liitunud: 26 Mai 2007, 19:55
Tsikkel: Kawasaki Z900
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Vidget »

wicked kirjutas:

Mul on R1-l autole mõeldud tjuningsumm juba 3 aastat küljes. Liigub samamoodi. Summi otsas on 2 poldiga eemaldatav "selka", kui see ära võtta, tulevad gaasid otse läbi ja jõukadu on tuntav. Pingis pole käinud - ei näe vajadust, ei käi Moskva ees või Viru tänava otsas onaneerimas. :mrgreen:

Ei tahaks küll kuidagi uskuda, et 4 taktisel mootoril minek paraneb, kui piirata väljuva gaasi hulka! See on pigem kõrvadevahel toimuv "jõukadu".

Let the good times roll.

Kasutaja avatar

wicked
Postitusi: 319
Liitunud: 27 Veebr 2004, 10:41
Tsikkel: Bastard
Asukoht: tln
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 21 korda

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas wicked »

küsimus on selles, mida keegi taotleb. keegi ajab oma 2 kw taga, keegi saab ka ilma sõidetud.
minu jaoks ei ole määrav, mida keegi tahab ja mida ei taha uskuda. põhiseaduse järgselt on see õnneks vaba valik. võta oma rattal summ küljest ära ja proovi, ehk tunned ka vahet. samas ei oska ma kommenteerida seda su kõrvade vahel toimuvat.

Kasutaja avatar

marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas marko233 »

Aga need tsummi tehtud pütid, kas nendega mingisugune jõukadu ka tuleneb võrreldes orig. pütiga ?

CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01
Kasutaja avatar

Hunnev
Kaupmees
Postitusi: 346
Liitunud: 05 Aug 2007, 12:26
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Hunnev »

Jõukadu võib tulla päris suur, ( Võib algusesse, või lõppu tekkida tühiauk sisse) Erineval mootorrattal erinevalt, kui panna külge vabam väljalase, muutub kütusesegu, see tähendab et pead ka kaasa koheselt aitama sisselaset teine filter, soovitavalt ka kütust juurde anda... siis saad hea koostöö, Vastasel juhul saad vaid häält, ja ei midagi head.

http://www.parnumoto.ee
ott@parnumoto.ee
Mootorratta kaubad, kuluosad, mootorrattad, atv-d 5665 9044
Mäevarustus Tootjalt K2 (LAUAD/SUUSAD/SIDEMED/SAAPAD)
Jalgrattad ja jalgratta varustus /Müük/ Hooldus/ Remont
THULE Sõiduauto haagised
Sõiduauto akud
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

ei pruugi tegelt olla ju jõukadu. millega me üldse võrdleme. kui tal oli enne sportpütt ja nüüd ka paneb mingi vabama toru sinna, siis ei tohiks küll mingit erilist muutust olla. mul eelmisel rattal olid vabamad pütid, oli karpamootor, läks hoopis paremaks. praegu on pritsung ning samuti läks pütivahetusega asi paremaks.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Villem
Postitusi: 797
Liitunud: 18 Juul 2005, 00:52
Tsikkel: XT660R, GasGas EC250
Asukoht: Saue
Tänatud: 9 korda

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Villem »

Pütt iseenesest ei muuda põhimõtteliselt mitte midagi, kui ta just liiga kinni ei poo. Kõige tähtsamad on leegitorud, nende pikkus ja läbimõõt ning kuju ka veidi. Kui leekarid ei voola siis võib püti ära võtta ja mingit vahet ei tekki.

Terv,
Villem aka Villu aka Madis :)

Maurus
Postitusi: 39
Liitunud: 05 Dets 2007, 21:38
Asukoht: Viljandi

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Maurus »

Hunnev olen sinuga päri, et kui muudad sumpat peab muutma ka sisselaset ja kyttesegu!
Elav näide toimus minu oma rattaga "TLR" kui sai kah autole mõeldud tuslad kylge poogitud! Hääl oli vägev, algul tundus ka minek tänu hääle mõjule võimas, kui ma siis mingi aeg originaalid kylge tagasi panin ei tundnud ma oma ratast ära! Minek oli tykkmaad orig. parem. kui poogitutega!
Nend võlts sumpadega oli vbl. aint lõpus viimased 600pööret erksamad, aga ylejäänud tahomeetri ulatus oli kindlalt lahjem!
Vbl. on nendel aftermarketi sumpadel mõte sellisel juhul, kui nad on täies pikkuses, koos leegikatega, siis hõredam õhufilter, jämmemad tyysid karpadel/powercommander pritsel jne!
Isiklikult arvan, kui igapäevaselt sõita siis võib ju olla vastaval rattal vastav sumpa, mis targad insenerid tehastes just sellisele mootorile välja on mõelnud, ehk stokk! Nii kestab mootor kah äkki kauem!

Teen selleks kõike, et autojuht mind märkax (sport tuslad, xenon tuled ja helkurklepsud)! :P
Ja torman liiklusesse, kui tuulispask!! :)
Kasutaja avatar

makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas makuke »

Kui ma invaliidi staatusest pääsen siis lõikan ka 600 ninja yoshi püti poole lühemaks. Seda juttu lugedes pani korra mõtlema, aga ega ta päris masinat ära ka tapa. pigem on sumpa pikkus arvutatud hääle pärast selliseks, et võimalikult suur pööretevahemik katta eri sagedustega, mis sumpast väljub lõpuks. Lühema pütiga peaks valjemaks minema, kuna suurem pööretevahemik hakkab kokkuma samasse sagedusalasse ja seetõttu hääl kõvem. Db killeri koht pütil olemas, ju tuleb siis see igaks juhuks meisterdada.

Kasutaja avatar

yllar21
Postitusi: 44
Liitunud: 16 Juun 2008, 20:09
Tsikkel: cbr1000rr cbr1000f
Asukoht: Tallinn/Saare

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas yllar21 »

Vidget kirjutas:

Ei tahaks küll kuidagi uskuda, et 4 taktisel mootoril minek paraneb, kui piirata väljuva gaasi hulka! See on pigem kõrvadevahel toimuv "jõukadu".

õigesti öeldud,
2 taktilisel on määrab summuti palju, tekitamaks õige vastusurve. Ega vast 4-taktilisel väga suures ulatuses see võimsuse muutus ainult summuti vahetamisega muutuda ei saa. :bsmile:

Kasutaja avatar

Junzu
Postitusi: 478
Liitunud: 27 Aug 2007, 23:11
Tsikkel: KTM EXC 300 ja 890 Adventure R
Asukoht: Tartu
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Junzu »

Akrapovic-i graafikutelt kunagi uurisin Z1000 kohta (kõigi 3 mudeli kohta) siis slip-on ja originaali vahe oli suht väike (power commander ka küljes) aga kui pandi täispikk sumpa, siis oli hobujõudude kasv üle 10 julgelt. Ainult tagapütti vahetades saad ratta kergemaks (ning ilusamaks) ja hääle paremaks, aga jõudu väga juurde ei anna.

SM570R 04' ->Z750 05'->Z1000 03'->R1 04'->R1 04'->GSX1300R 00'->Z750 04' & CB600f 01'->Z1000 03'->Z1000 03'->Buell XB9R->ZX10R 05'-> KTM SM950 04' & R6 07'->KTM 950SM 07'->KTM 990SD 07' ->Z1000 2011'->TE300i 19'->EXC300 22' & 890 Adventure R 23' & FE350 20'
Kasutaja avatar

Old-Thompson
Postitusi: 147
Liitunud: 24 Juul 2009, 01:36
Tsikkel: R6
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Old-Thompson »

Ma siin mõtlesin väheke. Sai suvel 2001 R6 soetatud, ostes oli juba niiõelda sportsumm paigaldatud. Nimelt Yoshimura.
Loen siin, et uue summi puhul tuleb ühtteist ümbes seadistada jne. Aga... hetkel hakkasingi kahtlema, kas seda ka eelnevalt tehtud on.
Kas minek on paremaks läinud või mitte, seda ei oska ise kommenteerida. Puudub eelnev kogemus.
Üks asi hakkas sedapuhku häirima, kui pöördeid kõrgele lasta ja seejärel gaas vabastada, siis pöörete langemisel kipub sumpsist leeke välja peksma.
See ilmselt midagi head ei ole?

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

mul oli KTM-ga sama lugu, meetrised leegid käisid välja. Läksin siis Ekstreemmotosse et fixige see probleem nüüd.
Küll nad siis reguleerisid klappe, väidetavalt kiskusid karpasid lahti ja tegid veel kuu või kahe jooksul mingeid katseid seda paukumist maha saada.
No ja siis lõpuks, kui mul oli juba ligi 5k või 6k kulunud, öeldi ekstreemist et jou piipz, see on sportsumm, see peabki nii tegema - teistel teeb ka.
Seda mitte väga uskudes, võtsin bensupaagid maha, panin kaks toru karpadele külge ja tegin sünki, seda eelnevalt manualist uurides, et kuidas see käib.
Paukumine kadus kohe ära. Päris lahti, tõsi, sportsumpsidega paukumisest ei saagi. Läksin tagasi ekstreemi et WTF mehed - sünkida oli vaja. Sellepeale öeldi et aga kle piipz sul on nii "heavily modified" kone et me ei leidnud süngivoolikuid üles :wack: :wack: . Süngivooliku teine ots, ehk see kuhu külge manomeeter lükata, oli tõepoolest natuke teist kaudu veetud, mille ma kohe ise üles leidsin, kuid karpast saab ta alguse ikkagi... Siiamaani ei mõista, mille eest ma raha maksin ning kuigi antud tüüpi, kes mulle seal udu peksis, seal enam tööl pole, leian ikkagi, et keegi võiks seal kunagi mulle selle tagasi maksta, lihtsalt sõbramehe poolest :P

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Tsikkelröövel
Postitusi: 1754
Liitunud: 27 Dets 2005, 17:55
Tsikkel: Kawa GPZ 550, W800, Jawa 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 27 korda

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Tsikkelröövel »

Noh, Piipz, see raha võtmine remondi eest, aga mitte korda tegemine ongi ju äri mõte. Siis käid ja jäädki käima. Enamus inimestest ei tea ju kaasaegsetest masinatest suurt midagi ja kui neile töökotta ükskord satubki keegi, kes teab ja nad pikalt saadab, pole see just suur kaotus - üks klient lahkus, aga 50 jäi ju alles. Terve see tehnika müük ja parandamine toimib sellel põhimõttel. Autode puhul tundub, et kalad lausa projekteeritakse tehases sisse, mu omal esineb üks probleem täpselt aasta ja kahe nädalase taktiga, juba kolmas kord. St varuosa garantii lõppemisest 2 nädalat üle ja voila, roolivõimendi survetoru tuts jälle lõhki.

Kas Mees ostab tsikli, pole küsimus. Küsimus on: millal?
Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

t2g kirjutas:

mure siis selline ,et hakkan välja vahetam rattal summuti pütti ja praegu on küljes mingi uhke sportpütt millel otsast sisse paistab see läbi nagu autodelgi otseläbi pütid. originaalpütti ei taha ja ilmselt ei jaksa osat ka ja otsin nüüd siis asendust.
olen leidnud netist otsides erinevaid sobivaid variante aga mille järgi otsustada? olen vaadanud ,et üsna mõistliku hinnaga saakas sportpütti mis mõeldud autodele aga mis mõõtude poolest oleksid sobivad.. kas neid on otstarbekas kasutada?
rattaks on 92a gsx-r 750

loed äkki juurde minu teemat. suht sama jutt kõik. Veidi pädevamaid vastuseid seal ainult. Huvitav see, et kommijad om samad mehed aga tuju hoopis teine.
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=1&t=54766

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!


opz
Postitusi: 73
Liitunud: 30 Aug 2004, 19:51
Tsikkel: CBR
Asukoht: jõgeva

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas opz »

Kellegil ka mingeid kindlaid soovitusi honda cbr600f, f3 mudelile sumpapüti poolest? kuna originaal pütt on nagunii ribadeks, tuleb uus leida, aga olen kahevahel kas panna originaal või sport, mõlemal plussid ja miinused, originaal on välimuselt liigagi suur ja kole aga see-eest ei ole vaja teha mingeid seadistusi ja sobib torudega kõige paremini, aga sportpütt on palju uhkem ju :D
ootan ka pmi soodsaid, tsiklile sobivaid pütte!

Riga -> Delta -> Moskva 125 -> Yamaha YZ

Beast89
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Juun 2016, 22:05
Tsikkel: Honda CBR 954 RR

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Beast89 »

Jõudu, kas keegi oskab aidata db killeri eemaldamisega, yoshimura CB930SOC

Pilt
Pilt


reimps

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ära tee seda.


Beast89
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Juun 2016, 22:05
Tsikkel: Honda CBR 954 RR

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas Beast89 »

Why not ? :P


ruitlane
Postitusi: 41
Liitunud: 02 Juun 2020, 22:25
Tänanud: 14 korda
Tänatud: 18 korda

Re: summuti ?

Lugemata postitus Postitas ruitlane »

Ajasin ratta hotellist koju täna ja hakkasin dominator sportsumpse külge keerama, uus komplekt poolast, nüüd on küljes, vasakpoolne vahib otsaga 4-5 cm paremast allapoole. Kole. Ratas z1000 2007 - komplekt täpselt sellele tellitud, mõlemale potile olid ühendustorud kaasas, nüüd mõistus otsas?

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”