suzuki 1400 paugub

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
tikka16
Postitusi: 2
Liitunud: 21 Juul 2009, 03:57

suzuki 1400 paugub

Lugemata postitus Postitas tikka16 »

peale õlivahetust hakkas mootor paukuma,kas on kellelgi midagi taolist ette tulnud.
Ratas on aastst 96




lemps80
Postitusi: 50
Liitunud: 23 Sept 2008, 18:52
Tsikkel: SUZU INTRUDER 1400, Honda VFR

Re: suzuki 1400 paugub

Lugemata postitus Postitas lemps80 »

Minul ka 1400 suzu 99. Paukumist tuleb ikka ette, eriti kui kõvasti piitsa anda ja piirajas ära on käinud, siis paugub pärast sõiduajal mingi aeg.Üksikud plärtsud sõiduajal ei ole eriline haruldus.
2 asja, mis ma olen avastanud, mis panid rohkem ratta paukuma: ükskord oli akuklemm lahti põrunud ja ei andnud piisavalt ühendust, teinekord oli siis kui jalaandur hakkas peeti minema. Ükshetk jäigi seisma, ühendasin anduri juhtmed omavahel kokku ja voilaa, kadus tihe paukumine ja sõit jätkus. Küll nüüd ilma jalaandurita.
Enam erilist tähelepanu nagu üksikutele plärtsudele ei pööra, võibolla ongi natuke lõbusam kui mõni tümakas vahel tuleb :D
Samas tean, et mingit suuremat viga mu rattal ei ole (karpad ja juhtmestik üle kontrollitud).

Kasutaja avatar

Rat-Roy
Postitusi: 231
Liitunud: 21 Mai 2004, 21:40
Asukoht: Tallinn, Pirita

Re: suzuki 1400 paugub

Lugemata postitus Postitas Rat-Roy »

Üks asi on vähemasti selge, et õlivahetus küll paukumist ei põhjusta. :roll:

Jänes vänta ei löö...
Kawasaki Ninja<Suzuki GSXR750<Kawasaki Kx125<KTM LC4, Suzuki SV650S, Husqvarna Te610
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: suzuki 1400 paugub

Lugemata postitus Postitas Piipz »

kindlasti mitte, kuid võimalus midagi paigast ära keerata on siiski olemas. endal üks kogemus sellega, kui ma ühte lõdvikut paigaldasin, keerasin enda tühikäigu pöördeid natuke madalamaks ja ratas kippus välja surema. enne aru ei saanud, kui tahhomeetrit vaatasin (seda näeb mu rattal ainult diagnostic modes).

ma ei tea nüüd täpselt kuskohas su rattal sünkmise kruvid on aga kui sa sinna peale midagi kukkus, siis palju ei ole vaja, et see paigast ära läheks.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

batjka

Re: suzuki 1400 paugub

Lugemata postitus Postitas batjka »

Minul peale õlivahetust ka paugub väheke. Muidu kõik on kontrollitud , ja väga tähele ei pane. Suur V-twin peabki pauguma...

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: suzuki 1400 paugub

Lugemata postitus Postitas Piipz »

nomisasja :wack: koos vahetasite õli või? :mrgreen: no hard feelings.
aga ega ikka ei pea küll paukuma :)

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

U79
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Jaan 2004, 11:12
Asukoht: Tallinn

Re: suzuki 1400 paugub

Lugemata postitus Postitas U79 »

Paukimise vastu on mul aidanud küünalde puhtaks rookimine ja vahel bents näib ka ebaühtlase kvliteediga olema.


Marek50
Postitusi: 1
Liitunud: 03 Juun 2021, 15:03
Tsikkel: Suzuki VS 1400 Intruder

Re: suzuki 1400 paugub

Lugemata postitus Postitas Marek50 »

Tere.
Mul ka aeg ajalt 97 a 1400 Suzu paugub,küünlad uued, tangin Circle K-s, aga las paugub hoiabki meeled erksad :)
See nädal tekkis uus mure,Külmast peast käivitub ja käib ilusti ,aga soojast peast kipub foori taga tühikäigul välja surema,samuti käivitub soojalt kehvasti. Tühikäigu kruvi keeratud igat pidi, aga no ei saa korralikult tööle.Kas teab keegi Tallinnas kohta kus karpad remontida/üle vaadata ja sünkida saab? (va Motorem ja Biker24 , pole aega/varuosasid selleks)
Ise kodustes tingimustes kahjuks seda teha ei saa.


Vitold
Postitusi: 113
Liitunud: 03 Juun 2004, 21:51
Tsikkel: GSXR-1100 & HD Dyna
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: suzuki 1400 paugub

Lugemata postitus Postitas Vitold »

Kõigepealt küsi teenuse pakkujalt ehk "meistrilt", kas ta tegeles suzuki1400 V2 varem või mitte. :) Ei ole ta nii 'lihtne' nagu tundub.
Muidu järgmine küsimus võiks tulla kus saaks odavalt mootorit remontida.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: suzuki 1400 paugub

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kui käsi toorega siis see võib-olla jääb peale nii et ise aru ei saa ning soojaga liiga rikas ja hakkab uputama.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”