Minski elektrisüsteem

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Vasta

Teema algataja
kalevlehtsalu

Minski elektrisüsteem

Postitus Postitas kalevlehtsalu » 26 Okt 2004, 00:27

Probleem selline ,et kõrgematel pööretel kaob esituli ära. Kõik tuled on vigased aga tahax kõigepeal esimesegi põlema saada. Ülevaadatud on pirn ja pirni pesad. Ka ühenduskohad. Ja pöördeid andes kaovad tuled ära...madalamatel põlevad. Leitsin sellise asja nagu mähised generaatori küljes...ja mõned logisevad seal. ET kas viga võib olla selles või milleski muus. KÕik arvamused oodatud :)



Teema algataja
wingman

minski elektrisüsteem

Postitus Postitas wingman » 26 Okt 2004, 09:28

Probleem võib esineda releeregulaatoris kus toimub siis pinge hoidmine vastavalt siis kas 6v või 12 v juures. Pöörete suurenedes suureneb pinge ja et sul pirnid ja muu elektrisüsteem mis toimib näiteks 12v ei saaks sul 16v mille tagajärjel pirnid lihtsalt läbi põlevad.

Ühesõnaga on releregulaator peetis :cry:


Ja reguleerida seda väga keerukas kergem on osta uus
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas spinna » 26 Okt 2004, 09:33

Logisevad mähised ei ole ka sugugi mitte normaalne. Isegi nõukogude tehnika puhul mitte minu mäletamist mööda....
Suzuki GSX 750 Inazuma

Teema algataja
kalevlehtsalu

Postitus Postitas kalevlehtsalu » 26 Okt 2004, 12:11

ee....kas sa mõtled seda hõbedast karpi ve ? mis istme all on ?

Teema algataja
kalevlehtsalu

Postitus Postitas kalevlehtsalu » 26 Okt 2004, 12:12

ja mida mähistega ette võtta saaks ?
Vasta

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”