Aprilia rs 125 kompressioon?

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Vasta
Kasutaja avatar

Teema algataja
3m
Postitusi: 405
Liitunud: 25 Juul 2005, 16:24
Asukoht: Keila

Aprilia rs 125 kompressioon?

Postitus Postitas 3m » 13 Nov 2007, 20:51

Tere, otsingust leidsin ainult rollerite normaalse kompressiooni kohta juttu.
Sooviks teada mis selle masina kompressioon olema peaks, ehk siis kus maalt allapoole asi jamaks kisub ja palju uuena peaks olema?
Mootor ise 125cc, 22kw, 2t ja surveaste on 12,5:1



dahenk

Postitus Postitas dahenk » 15 Nov 2007, 18:04

9-10bar'i on optimaalne uuele 122/123 mootorile. Alla seitsme kisub juba jamaks kuid sõita veel siiski kannatab. Lihtsalt öeldes, kui kompressiooni näit on juba alla seitsme, oleks õige aeg hakata mõtlema järgmisele remont mõõdule ning puurimisele.

meixZz

Postitus Postitas meixZz » 15 Nov 2007, 19:25

aprilia.ee lehekülg ütleb et kompressioon on 12+-0.5 sinnakanti ta üldjuhul kipub jääma kaa.
Kasutaja avatar

ducatist
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Juun 2007, 13:20
Tsikkel: Monster 900
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas ducatist » 15 Nov 2007, 21:08

Kahe taktilistel vöetakse silinder maha ja kontrollitakse silindri kuluvust,ja kolvi röngaste luku pilu silindri keskel.Kui miski on lubatust suurem,vahetatakse välja.2t survet pea vöimatu korralikult mööta.Aga kuni vöimu veel on-anna valu. :twisted:
Kasutaja avatar

Teema algataja
3m
Postitusi: 405
Liitunud: 25 Juul 2005, 16:24
Asukoht: Keila

Postitus Postitas 3m » 15 Nov 2007, 21:33

meixZz kirjutas:aprilia.ee lehekülg ütleb et kompressioon on 12+-0.5 sinnakanti ta üldjuhul kipub jääma kaa.
Ärgem ajagem surveastet ja kompressiooni sassi :roll:
Vasta

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”