BMW R1150GS sureb käiku lülitades välja (jalaandur korras)

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
martin471
Postitusi: 1
Liitunud: 14 Apr 2021, 19:59

BMW R1150GS sureb käiku lülitades välja (jalaandur korras)

Lugemata postitus Postitas martin471 »

Tegemist on projektirattaga, mille talve jooksul ümber ehitasin. Sügisel toimis kõik ilusti, kuid nüüd, kui proovisõidule tahtsin minna, tabas tsiklit selline probleem, et käima läheb, kuid kui käigu sisse panen, sureb välja. Eks ma olen seal elektrisüsteemi muidugi tublisti ümber ehitanud, kuid selles osas paistab kõik korras olevat. Jalaanduri tööd kontrollisin - käiguga jalga alla lükates lülitab Motronicu aju välja nagu peab. Küsimus on aga selles, et miks lülitub välja kütusepump, kui käigu sisse panen? Kütusepumba releele jagab käsklusi Motronic, kuid mis tingimused ei ole täidetud, et Motronic arvab, et peaks mootori seisma jätma?

Olen elektriskeemid risti-põiki läbi vaadanud, erinevaid komponente mõõtnud, kuid viga on endiselt ebaselge.

Mul on justkui meeles, et varem töötava mootoriga starterit rakendada ei saanud - nüüd aga jookseb töötava mootoriga starter hambasse, kui nuppu vajutan.

Ehk on kellelgi mõni samasugune ratas, et saaks teatud asju proovida, kaasa arvatud starterit töötava mootoriga.

Olen iga info eest tänulik ja alati võib ka helistada - tel 53 770 777



Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3187
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 192 korda

Re: BMW R1150GS sureb käiku lülitades välja (jalaandur korras)

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Siduri lingi all ka lüliti on tavaliselt.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”