Must juhtmekõri

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Must juhtmekõri

Lugemata postitus Postitas Jesper »

No see ei ole ju sama asi ja ei pea vastu, ma olen proovinud. Ennetades järjekordset targutamisvooru, jah, oli kõigekindel ja kõigevastupidav mudel, võidusõiduauto salongis kestis 2a ja krossika vedamise raami küljes 1a väntsutamist, enne kui seibideks pudenema hakkas. Lisaks tsikli juures on juhtmed tihti läbi suht väikeste pragude ja pilude veetud, kuhu ümmargune toru mahtuda ei taha. OEM-id kasutavad umbes sellist painduvat voolikut nagu termokahanev, ainult tunduvalt paksema seinaga ja mittetermokahanev.

Anoh samas ega ma kätt ette ei pane, kui on soov ise raha kulutada ja erinevaid tooteid testida, siis laske käia :)

Viimati muutis Jesper, 24 Mär 2021, 17:40, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1935
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 136 korda
Tänatud: 178 korda
Kontakt:

Re: Must juhtmekõri

Lugemata postitus Postitas Vint »

Siis räägime hoopis pehmest isoleertorust, mitte kõrist.
Selline? https://www.elektrikaup.ee/kori-toru-ta ... -13mm.html

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Must juhtmekõri

Lugemata postitus Postitas Jesper »

No eks kodanik poison äkki täpsustab, mis toru tal täpselt kikkis oli, aga jah, minu probleemid lahendab selline. Ma pole selle hullu vanamehega muudel teemadel kauplemisel telefonijutust kaugemale jõudnud, suht kindel, et kui ta koduleht ütleb et pole, siis seda tõepoolest pole, aga midagigi.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Must juhtmekõri

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Sellise tootja oma on Onnineni süsteemis olemas.HELLERMANNTYTON
Soome lehel näitab, aga meie profimüügi rakendus ei tunne ühtegi tootekoodi ära,aga ilmselt tellida ikka võiks saada.
https://www.onninen.fi/en/hellermanntyt ... m/p/ADY434

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

morse
Postitusi: 1378
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 213 korda

Re: Must juhtmekõri

Lugemata postitus Postitas morse »

Jesper kirjutas: 24 Mär 2021, 16:24

Oskad sa konkreetse lingi anda või midagi täpsemat, kui et "vanasti oli"? Eelmise aasta alguses saadeti mind sealt arenema nii spiraal- kui pehme pvc kõri jutuga, pole nähtud, pole kuuldud.

Pildil olev kõri ja spiraal on Esvikast ostetud. Kõige kaugemal asuvas riiulis akna all paiknesid. Sain sealt neid erinevates diameetrites. Heas kvaliteedis. Aga sellest on paar aastat möödas. Võibolla neil enam ei ole valikus?

D8E4D414-BFB2-4931-AE6F-D48530A0DF8A.jpeg
Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2189
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Must juhtmekõri

Lugemata postitus Postitas Jesper »

No nagu ma ütlesin, kui oleks aasta aega tagasi olnud, siis oleks KTM-i juhtmestik vähe viisakamalt vormistatud. Samas ega ma seda spetsiaalselt uuesti välja kiskuda nagunii ei viitsi, järgmiseks korraks tean paremini valmistuda ja vajalikud asjad ette tellida.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”