spyball asi istmeall

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!
Kasutaja avatar

Teema algataja
suslik83
Toetajaliige
Postitusi: 154
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:14
Tsikkel: k175b, Riga 13,
Asukoht: Paide-Ardu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

spyball asi istmeall

Lugemata postitus Postitas suslik83 »

Tere,

Akut laadima pannes jäi häirima eraldi juhtmestik, mis suundus istme alla. Kakuks selle jama maha, oli esimene mõte... nyyd netis uurides selgub, et see istmealune karp võib olla seotud süüteahelate ja krt teab millega. Enne asja "viisakat" eemaldamist rattalt küsiks - on kellelgi seda komplekti vaja?
Peaksin ma seda junni el. ahelast eemaldades olema millegi suhtes ettevaatlik?
Rattaks on karpaga 883 aastast 1999 - ei tohiks olla väga keeruka elektroonikaga.

Istmeall oleva karbi peal on tekstid.
AM/8510 - E
12AM8210E
SPYBALL Italy
2311 CE 828

1 pult on ka võtmete küljes võtmehoidjaks.



sõidan võrriga!
Kasutaja avatar

Tuuletallaja
Postitusi: 722
Liitunud: 22 Aug 2006, 13:13
Tsikkel: Neegrikaksik
Asukoht: Faeht / Reval
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 68 korda

Re: spyball asi istmeall

Lugemata postitus Postitas Tuuletallaja »

Mul oli UK-st toodud TransAlpil sama asi peal, toimis (põhiliselt kasutasin immo funktsiooni pärast) aastaid aga siis hakkas n*ssima ja viskasin minema. Enne kui päris välja kisud, otsi pinout ja ühenda süüte/immo otsad kokku.

Minu jaoks on see kõik siin üks sotsiaalne eksperiment :bsmile:
Suu võib käia, mootor peab käima!
'96 XRV750
'97 XL600V
'89 Jawa 638

fomoco
Postitusi: 198
Liitunud: 02 Dets 2012, 19:56
Tsikkel: Jawa 360
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: spyball asi istmeall

Lugemata postitus Postitas fomoco »

Kui paigaldus näeb välja justkui harakapesa siis seda lahti harutades peaks olema ilusti näha kust algab originaaljuhtmestik.
Tavaliselt tehakse kuhugi originaaljuhtmestikule katkestus ning pannakse sinna relee, mida alarm juhib.
Relee võib olla ka juhtploki sees.
Harakapesa eemaldamisel tuleb tehtud katkestus kokku ühendada või sinna üks salalüliti panna ning ongi kõik.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: spyball asi istmeall

Lugemata postitus Postitas will111 »

jah, mitte, et ma kuidagi müüki segada tahaksin...aga lihtsalt kogemuse põhjal ütleks, et ei soovita küll kellelgi neid seadeldisi oma ratastele paigaldada. olen puutunud kokku sellest tulenevate probleemide lahendamisega ja it aint nuttin but trouble :D taolisi harakapesasid muide paigaldatakse ka "ametlikes mototöökodades" eestis

Kasutaja avatar

Teema algataja
suslik83
Toetajaliige
Postitusi: 154
Liitunud: 26 Dets 2003, 17:14
Tsikkel: k175b, Riga 13,
Asukoht: Paide-Ardu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: spyball asi istmeall

Lugemata postitus Postitas suslik83 »

Õnneks on paigaldus tehtud oskajate poolt ... ei mingit harakapesa.
Üritan selle rudimendi süsteemist sama viisakalt eemaldada.

sõidan võrriga!
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”