Honda hornet cb 600 f esiamortide eemaldamine

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
Elaysa
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Juul 2020, 23:31

Honda hornet cb 600 f esiamortide eemaldamine

Lugemata postitus Postitas Elaysa »

Tere
Mõtlesin, et küsin abi veidike. Mure selline, et vaja eemaldada esiamordid mootorrattalt, et saaks viia hooldusesse. Aga mingeid nippe nõuandeid, kuidas oleks mõistlik mootorratas toestada, et ta oleks stabiilselt paigal ja ei teeks liiga muudele asjadele või mis koduste vahenditega oleks see teostatav.
Aitäh


andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Honda hornet cb 600 f esiamortide eemaldamine

Lugemata postitus Postitas andu »

tungrauaga/puupakuga karteri või sumpade alla tugi et esiots maast lahti oleks või garaas olemas siis vintsiga lae alla

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)


will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Honda hornet cb 600 f esiamortide eemaldamine

Lugemata postitus Postitas will111 »

Võin nii eemaldada kui ära hooldada ja tagasi panna. Kirjuta privasse kui huvi


Leivo
Postitusi: 86
Liitunud: 21 Aug 2017, 08:46
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Honda hornet cb 600 f esiamortide eemaldamine

Lugemata postitus Postitas Leivo »

Keskhargiga rattal, olen saba peale raskused pannud, et nina maast lahti oleks ja ülejäänud koormarihmaga garaazi lakke vintsinud. Siiamaani on toiminud.


Cul
Postitusi: 49
Liitunud: 26 Juul 2012, 18:24
Tsikkel: Honda CBR1000RR 2004
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Honda hornet cb 600 f esiamortide eemaldamine

Lugemata postitus Postitas Cul »

Kui garaazi või lage pole, siis mina olen hakkama saanud redeli (selline kolmnurkne harkis) ja koormarihmaga.


will111
Postitusi: 5261
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Honda hornet cb 600 f esiamortide eemaldamine

Lugemata postitus Postitas will111 »

Eks igasugust kino võib teha. Kunagi ammu on samuti kombineeritud ja pullitud igatmoodi...paraku on ka juhtunud, et need konstruktsioonid on alt vedanud :D
Üldiselt mina ei soovitaks sedasi jamama hakata, eriti kui pole varem midagi sellist teinud. Ja veel teadmiseks, amortide kätte saamiseks tuleb esiratas enamasti ikkagi üsna korralikult maast lahti saada. Seal päris 5cm reeglina ei piisa + väga halb on amorti alumisest triplist kätte saada kui toru amulise otse ja maa vahel on vaid sent paar.

Mina panen rattad garaazis alati esmalt tagant korraliku puki peale, et nad ilusti kenasti 90 kraadi all oleks ja püsti seisaks sõltumatult sellest, mis seal ees otsas teed. Alles seejärel tõstan esiotsa nii kõrgele kui tarvis.
Lisaks, kodustest vahenditest rääkides. Ma teen neid töid küll praktiliselt igapäevaselt ja igasugustel erinevatel ratastel ka, kuid näiteks rattavõlli lahti keeramiseks ja kätte saamiseks vajalikke vahendeid ei saa küll reeglina väga "kodusteks" nimetada.

Aga edu meisterdamisel! Ja kui tundub ikkagi keeruline siis kirjuta mulle, paari päeva pärast oleks aega see töö vajadusel ära teha

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Honda hornet cb 600 f esiamortide eemaldamine

Lugemata postitus Postitas yeekim »

will111 kirjutas: 29 Juul 2020, 14:28

Eks igasugust kino võib teha. Kunagi ammu on samuti kombineeritud ja pullitud igatmoodi...paraku on ka juhtunud, et need konstruktsioonid on alt vedanud :D
Üldiselt mina ei soovitaks sedasi jamama hakata, eriti kui pole varem midagi sellist teinud. Ja veel teadmiseks, amortide kätte saamiseks tuleb esiratas enamasti ikkagi üsna korralikult maast lahti saada. Seal päris 5cm reeglina ei piisa + väga halb on amorti alumisest triplist kätte saada kui toru amulise otse ja maa vahel on vaid sent paar.

Mina panen rattad garaazis alati esmalt tagant korraliku puki peale, et nad ilusti kenasti 90 kraadi all oleks ja püsti seisaks sõltumatult sellest, mis seal ees otsas teed. Alles seejärel tõstan esiotsa nii kõrgele kui tarvis.
Lisaks, kodustest vahenditest rääkides. Ma teen neid töid küll praktiliselt igapäevaselt ja igasugustel erinevatel ratastel ka, kuid näiteks rattavõlli lahti keeramiseks ja kätte saamiseks vajalikke vahendeid ei saa küll reeglina väga "kodusteks" nimetada.

Aga edu meisterdamisel! Ja kui tundub ikkagi keeruline siis kirjuta mulle, paari päeva pärast oleks aega see töö vajadusel ära teha

Esiratas tuleb ju alt ära!

Esiratas on 17"/2+rehvi kõrgus, prillidevaheline kaugus aga.....5-6"(umbes)

Peaasi, et keerad asjad natukene lahti ennem, kui täitsa ripakile ratta jätad.....

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Teema algataja
Elaysa
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Juul 2020, 23:31

Re: Honda hornet cb 600 f esiamortide eemaldamine

Lugemata postitus Postitas Elaysa »

Aitäh kõigile, kes on nippe ja soovitusi jaganud😊. tsikli saime toestatud puukarkassi ehitamisega aga nüüd oli mure,net pole 17 suurus kantvõti äkki😑. Lähme selle otsingule
Aga suured tänud teile kõigile vastamast

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Honda hornet cb 600 f esiamortide eemaldamine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Elaysa kirjutas: 29 Juul 2020, 15:28

Aitäh kõigile, kes on nippe ja soovitusi jaganud😊. tsikli saime toestatud puukarkassi ehitamisega aga nüüd oli mure,net pole 17 suurus kantvõti äkki😑. Lähme selle otsingule
Aga suured tänud teile kõigile vastamast

17 peaks Stokkeris olemas olema

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Honda hornet cb 600 f esiamortide eemaldamine

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Või kasuta mutreid ja polti ? Seni kodulahendusena toiminud.

image.png
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”