T-särgi pood

Varasemalt kogusime biker.ee ülapidamieks annetusi aga annetustega on see häda, et meie saime küll kuludele katteks toetuse aga annetajal polnud midagi ette näidata. Nüüd saame ka meie midagi omalt poolt vastu anda ja annetajal jääb aastateks midagi, mis meenutab tema heategu ning samas võimaldab riietuda isikupärasel stiilil, teades, et sellisedi tooteid on vaid Eesti mootorratturitel.

Selle väikese, mootorratturitele ja motohuvilistele mõeldud poe on püsti pannud kaks entusiastlikku mootorratturit motokommuunist Biker.ee (Mac € Piipz). Seda mõtet, et bikeritele on poodi vaja, on veeretatud kaua, peaaegu kuus aastat. Seni aga pole olnud võimalusi, aega või motivatsiooni. 2021/22 talvel joondusid kõik tähed meile soodsalt ja tekkis võimalus kaua arutluse all olnud bikerite kingi- ja T-särgi pood valmis teha.

Toodete disaini korraldab ja poe lehekülge hooldab Mac (alias Macintosh alias Olavi), Piipz (alias Heiti) teeb kõik ülejäänu. Kui pood end õigustab ja mootorratturid leiavad selle vajaliku olevat, siis proovime jooksvalt juurde lisada nii erinevaid tooteid, kui ka kujundusi. Kui sul on mõtteid koostööd teha, siis võta julgesti ühendust, me saame valmistada särke nii sinu disaini alusel, kui ka pakkuda välja oma disaini, näiteks Sinu klubi särkide valmistamiseks.

Siin ta on: biker.ee T-säri pood nimega "Õhkjahutus". Särgid nii meestele, kui ka naistele ja mõned muud kingitused. Kui pood osutub edukaks siis lisame erinevaid tooteid juurde.

Pilt
T-särgi poe leiad siit: https://pood.biker.ee


Pilt