oleks tänulik teie toetuse eest

Pane õlg alla!

Hea kaasfoorumlane,
tundub küll, et meie väike motokommuun saab sujuvalt aastaid hakkama ja kulutusi justkui poleks. Seda enam, et reklaamid ju jooksevad ja küllap saidi haldajad sealt selle vajaliku kulu kokku saavad. Äkki teenivad isegi niipalju, et saab soojemal maal korra puhatagi?
Päris nii see siiski pole ja puhkused jäävad ära.

Osaliselt saavad meie kulud reklaamist kaetud aga mitte täielikult. Suuremal-vähemal määral tuleb siiski paar korda aastas omast taskust üht-teist juurde panna. Mida me jooksvalt olemegi teinud. 🙂 Aga lisaks oleks vaja igal aastal ka abilistele, kes tasuta õla alla panevad (ja neid on kokkuvõttes üksjagu) mingi väike meene tänutäheks kinkida või kuidagi enam, kui vaid "Aitäh" jagu meeles pidada.
Lisaks on aus öelda, et ega motofoorum eelenevate omanike käest meie kätte ikka tasuta ei jõudnud. Tookordsed variandid oli kas lasta üle öö kinni panna (eks ta korraks ju läkski pea ööpäevaks kinni) ja kaotada ligipääs domeenile või ära osta. Oli ka alternatiiv, et foorum läheb ühe kohaliku motokaupmehest omaniku kätte. Ka see polnud kõige parem lahendus. Seega Mac & Piipz panid kahepale tsikli ostuks kõrvale pandud raha kokku ja ostsid eelmiste omanike käest domeeni koos kõigi õigustega ära. Selleks, et kommuun ikka püsti jääks ja teeniks Eesti mootoratturite, mitte ärihuve.

Millised meie jooksvad kulud on:
* serveri teenus Zones
* domeenide aastamaks
* e-maili saatmise teenus (kasutame välist serverit, sest Zone oma pole piisav)
* Spämmitõrjeroboti teenus
* Sisselogimisteenus erinevate väliste teenusepakkujatega (Facebook, Google jne)
* Vestluskanaliga (Discord chat) seotud kulud
* Raamatudpidamine ja aastaaruande esitamine äriregistrile

Aga nüüd küsime, et palun pane ka õlg alla.
Annetamiseks on kolm võimalust:
1. Mine "Õhkjahutuse poodi: https://pood.biker.ee ja osta endale mõni lahe motosärk Kõige lihtsam variant ja meile meeldib ka enim, sest siis saad Sa ka midagi.

2. kanna Biker.ee MTÜ pangakontole sulle sobiv summa
Saaja: biker.ee MTÜ
pank: Swedbank,
IBAN: EE702200221063921015.
Selgitusse kirjuta palun "Annetus foorumile" ja oma kasutajanimi.
Palju pole vaja. Summa üle otsusta ise. Kogutud summa kasutakse jooksvateks kultutusteks ja kui üle jääb siis abiliste meelespidamiseks.

3. kasuta annetamiseks allolevat nuppu.

Ühendun PayPal-ga. Palun oota…