motomaania

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Jumal tänatud .... hakkasin juba halvimat kartma 8)
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

jukutom
Postitusi: 395
Liitunud: 05 Aug 2004, 15:28
Asukoht: Kose Vabariik Harjumaal/Nike, Adidas ja Salamander
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas jukutom »

Võtab keegi äkki Veneveresse kaasa, saaks ka näha, mis imeloomast te siin kõnelete? :shock:
Vaevalt, et ma seda kusagilt letilt leian :(
Ei ole olemas tigedaid inimesi, on hoopis vähe huumorit!
Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Lugemata postitus Postitas piiks »

Rein kirjutas:
No mis te undate, vaadake ja võrrelge mingi vene või inglise või soome ajakirjade ostjaskonda, eesti oma on ju kaduv väike, olge head leidke sponsorid, kes seda rahastaks ja te saaks uue ajakirja kas või iga nädal.
See on ju selge, et nii kähku ei saa. Kaks numbrit aastas oleks ka hea. Enamus ju ostab ja loeb teist ju uued uudised teistest ära, kui hakkab korduma, siis on jälle häda lahti, et tõlget pole mõtet osta.
No kannatust küll ta tuleb.
No me ei võrdle ju lugejaskondasid ega midagi sellist. Me võrdleme ikka lubadusi ja nende täitmist :P
Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

Rein
Postitusi: 1244
Liitunud: 03 Aug 2003, 23:24
Tsikkel: Valkyrie
Asukoht: LÕUNA- eesti/ neprrrr, Honda F6 Valkyrie, Yamaha XVS 125 DragStar, ex-yam fj1200
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rein »

No ma saan aru küll, et lubadusi on murtud ja pikendatud. Küssa samas ongi selles, et raha paneb rattad käima ja sõitma. Ja kui ikka piisavat finantsi pole, siis hakkavadki kõiksugu asjad venima ja vinduma. Pole ju võimu saata reportereid oma perssega esma esitlustele sadulaid nühkima, jne. Sellest juba saaks kvartalis ühe numbri juurde.
Ega ma seda toimetuskonda ei õigusta, aga süüdistada ka millegis pole. olukord on lihtsalt niru. Eesti on väike, asub kehvas kliimavööndis, rahvas on vaene, esindused ei saa ka ju reklaamiks teab mis pappi välja käia, kui enamik asju ostetakse kurat teab kust, peaasi, et odavamalt saab. Vot.
Kasutaja avatar

puhh
Postitusi: 543
Liitunud: 27 Okt 2003, 11:51
Tsikkel: 90º V2
Asukoht: lapikese keskpaik
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas puhh »

seni kuni trükist pole poeletile veel uus Motomaania number jõudnud, võib igaüks, kes vähegi vene keelt mõikab soetada sellise toreda ajakirja kui Moto. Novembri number on päris vinge ja ka ilusad pildid sees. Testitud näiteks Honda CBR1000RR, Kawa zx10R, juttu ka sellest trikivõistlusest e Stunt-Riding Day. Kuid loodame, et peatselt jõuab ka meie motoajakiri lettidele. :D :wink:
Viimati muutis puhh, 17 Nov 2004, 22:59, muudetud 1 kord kokku.

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Reinule

Lugemata postitus Postitas racerx »

mis raha pole esmaesitlustele saata !!!
Müncheni messilkäik normaalse orgunniga on mingi 2000 eek nägu.
Enamus uudiseid käes ja kohapeal võimalus palju tsikleid isegi proovida jne.

Niipalju raha leiab igaüks.

Pigem on vist muud probleemid selle maaniaga.

Kahjuks läks nii nagu arvata oli
Kasutaja avatar

Mari Öö
Postitusi: 479
Liitunud: 01 Veebr 2004, 22:16
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Reinule

Lugemata postitus Postitas Mari Öö »

racerx kirjutas:
Müncheni messilkäik normaalse orgunniga on mingi 2000 eek nägu. Niipalju raha leiab igaüks.
esiteks ei tohi teha üldistusi nagu "me kõik teame seda", "me kõik oleme teinud toda", "kes meist ei oleks käinud seal" või "meil kõigil on olemas selline summa raha".

teiseks, kas sa tead, et ajakirja väljaandmisel on veel kulutusi peale reporteri messile lähetamise? on sul aimu, kui palju maksab trükkimine ja levi, või kuidas ära rääkida kujundajaid, fotograafe ja kirjutajaid muude igapäevarahmelduste kõrvalt tasuta kaastöid tegema? lisaks veel miljon pisiasja. asi ei ole alati ainult kahes tuhandes kroonis, "mis meil kõigil ju olemas on".

Motomaanial ei ole toimetust, seda teevad inimesed heast tahtest aitähi või õlle eest oma leivatöö kõrvalt.
If it wasn't for last minute, nothing would ever get done.
Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Re: Reinule

Lugemata postitus Postitas spinna »

racerx kirjutas:
Müncheni messilkäik normaalse orgunniga on mingi 2000 eek nägu.
Vot pagan! Ja mul läksid saksamaale lennukipiletidki rohkem maksma, hotellist ja söömisest rääkimata... :roll:
Suzuki GSX 750 Inazuma
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8387
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 320 korda
Tänatud: 420 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas mx77 »

Kui raha ei ole, siis lennukga ei lennata.
Ajakirja tegemine on äriettevõtmine ja viriseda, et raha ei ole tähendab seda. et väljaanne on jama. Ehk siis lugejaid vähe. sirvisin ka esimest numbrit ja panin täiesti ükskõikselt tagasi. Ei huvita lugeda kuidas paar venda kirjeldavad oma second-händ sõiduvarustust, sellest saab ka pubis paari õlle juures rääkida. Tahks ikka lugeda asjalikke artikleid koos nõuannetega ja mudelite ülevaateid ning reaalseid tsiklite teste. Kusjuures mainin ära, et kulutran kuus ca 400 eeku ainult motoajakirjade peale + veel kõik kohalikud tehnikaväljaanded.
Kasutaja avatar

BlingBling
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2004, 00:12
Asukoht: saue
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas BlingBling »

to mx77: Mõtled ka mida räägid????

next: minu mõte see, et alguse kohta väga hea leht. Kuna eestis sama teemaga lehti pole siis tegijate ees müts maha.
Viimati muutis BlingBling, 19 Nov 2004, 21:40, muudetud 1 kord kokku.
Jawa 350cm3, Jawa 250cm3, cž 173cm3, Roller Turist 350cm3, Jupiter 2-3, Iž Jupiter 3k, zaz 968m
Kasutaja avatar

piret
Postitusi: 703
Liitunud: 16 Juul 2003, 18:46
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas piret »

BlingBling kirjutas:
to mx77: MÕTLED ka mida räägid????
see on tema arvamus, sina ära röögi tühja, vaid avalda siis oma.
Vahest sõidan ja teen asju.

racerx
Postitusi: 955
Liitunud: 13 Okt 2004, 15:56

Lugemata postitus Postitas racerx »

Kusjuures mx77 arvamus ühtib minu omaga. Kulutan aasta jooksul ca paar tuhat krooni motoajakirjade jaoks. Eesti tehnikaajakirjadest olen ostnud vahest autolehte ja auto bildi isegi kuigi autoteema suht külmaks jätab. Aga põhjus on olnud lihtsalt mõni hea motoartikkel. Justkui toetuseks või nii.
No motomaaniat aga käsi ostma ei tõusnud. Isegi tasuta varianti ei haaranud koju kaasa.
Ei ole sisu mis seda vääriks. Üks ishi-emmi ajakiri nagu kahjuks arvata oli. Kuigi tükk aega mõtlesin ja iga kord tanklas vaatasin pilguga, et äkki toetaks püha üritust. Mingi üks-kaks jutukest olid vist isegi enam-vähem...


Rahaliselt küljest... esimene number tõi ju isegi väikese kasumi.
Ma ostaks heameelega eesti ajakirju, hoolimata sellest, et enamus infi jookseb mulle tihtipeale ise kätte ja tunduvalt varem kui isegi välismaa ajakirjad avaldada jõuavad jne. Lihtsalt sellepärast, et on meeldiv lugeda kellegi professionaali nägemust asjast jne.
Aga kui motoajakirja peatoimetaja pole ise elus normaalset motikatki omanud siis on raske tõsiselt suhtuda üritusse.
Aga see on lihtsalt aja probleem. Nagu 10 aastaga ei saa Eestist hyperrikast maad kõrge keskmise palgaga ei teki ka muid asju.
Pakun, et talutaval tasemel motikaajakiri hakkab eestis perioodiliselt ilmuma kuskil aastal 2007-8. Ja see on mõne lääne ürituse filiaal mida kohalikud aktivistid käima tõmbavad.
Kasutaja avatar

kalle
Postitusi: 720
Liitunud: 21 Juun 2004, 22:53
Tsikkel: Joone all on miskit
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas kalle »

Paar sõna siia teemasse. Mõni aeg tagasi, kui oli juttu Eesti oma ajakirja tegemisest, olin ka kõvasti seda meelt, et miks teha, niikunii tuleb jama, ise loen piiritagust kirjandust, see on hea jne. jne.
Hiljem, kui mulle tehti ettepanek teha Motomaaniaga kaastööd, mõtlesin asja üle veidi. Lõpuks otsustasin et mis siin ikka nii pikalt kärkida ja uriseda, vaatan kuidas asi kujuneb. Nagu paljudki asjad on ka see ajakiri Eesti nägu, käib kaasa ja areneb, tegelt peab kiiresti järgi arenema. Kuskilt tuleb alustada, ehk on pärast hea meenutada, et olin miskitpidi päris hälli juures jne. Lugesin Bikeri foorumis kirju, kui p... kõik on, pärast aga..mine tea. Minul on muidugi kergem, mina kirjutan ehk paar rida ja kõik, ülejäänud jamad ja rõõmud on ikka tegijate kaelas.
Loomulikult on paras jama, kui mõni number niimoodi venib, aga sisu...

Mina küll loodan et asi areneb ja tulevad paremad kirjutajad, kui mina jne.
Aga kodanikud, kes:
>Kusjuures mainin ära, et kulutran kuus ca 400 eeku ainult motoajakirjade peale + veel kõik kohalikud tehnikaväljaanded.
Võivad ju selle arengufaasi vahele jätta ja niikaua lugeda kogu raha eest muud kirjandust.

Ja veel- tahaks kommida seda siin:
>Ei huvita lugeda kuidas paar venda kirjeldavad oma second-händ >sõiduvarustust, sellest saab ka pubis paari õlle juures rääkida

Selle artikli mõte võis veidi kaotsi minna, aga mina tahtsin veidi rääkida ja näidata, kuidas mingi riietus on aastatega vastu pidanud ja end tõestanud või mitte. Second-händ... esiteks ütlen, et mul pole kompleksi kanda kasutatud varustust, kuigi need riided seal artiklis olid ikka enamus minu soetatud uuena. Kas jope oli aasta sõitnud, kui ostsin või ei, see polnud niivõrd oluline, kui see mis sellest peale 6 hooaega ja 140000km saanud on. Mõtlesin, et ehk on kellelegi abiks inf, kui uut soetatakse ja kaalutakse variante, kas osta tekstiil või muu. U selline oli selle artikli mõte minu silmis.
Inimesed on erinevad, minu stiil poel eriti karjuda, kui palju ma väliskirjandust loen, messidel käin, või kui uus mu sõidutagi on. Mulle on oluline, et sel suvehooajal sain taas pea 29000 km sõidukogemusi juurde, head reisid tehtud jne. Ja talvised sõidud on tulemas. Sorry härrad kõvemad tegijad, kui mitme tsikli, reiside jm kõrvalt ei jää raha üle iga aasta uut varustust osta;-)

Kk

Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Lugemata postitus Postitas Tarts »

MOTOMAANIA ON TAGASI :D
Kasutaja avatar

deadend
Postitusi: 350
Liitunud: 26 Juul 2004, 23:51
Tsikkel: Yamaha
Asukoht: tartu
Tänanud: 6 korda

Lugemata postitus Postitas deadend »

palju üldse motomaania maksab :?:
Kasutaja avatar

.:LiveToRide:.
Postitusi: 103
Liitunud: 07 Nov 2004, 19:36
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas .:LiveToRide:. »

Esimene number on olemas. Minuarust küll väga asjalik ajakiri. Motoajakirja kohta on hind kah madal. Aga äkki keegi oskab öelda millal ilmub järgmine number?
Yamaha XT 600

Autoga on lahe kulgeda,nokid nina,keerad rooli ja raadiot ning haigutad. Tsikliga keerad gaasi ja tunned, kuidas hing kinni jääb...
Kasutaja avatar

.:LiveToRide:.
Postitusi: 103
Liitunud: 07 Nov 2004, 19:36
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas .:LiveToRide:. »

Maksab 49 eeki
Yamaha XT 600

Autoga on lahe kulgeda,nokid nina,keerad rooli ja raadiot ning haigutad. Tsikliga keerad gaasi ja tunned, kuidas hing kinni jääb...
Suletud

Mine “Vaba teema”