Abimootoriga jalgratta ost?


will111
Postitusi: 5292
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 46 korda
Tänatud: 389 korda

Re: Abimootoriga jalgratta ost?

Lugemata postitus Postitas will111 »

bitter, ma kirjutasin varemalt juba, et mul on 2 erinevat akut. väiksemat akut pildil ei ole (ilmselgelt). suurem on seal selle üüratu kasti sees...kuigi aku ise on ikkagi väiksem...vast 2/3 selle kasti mahust. ma ei tea mis kast see selline on, aga ju kuskilt mingi seadme küljest võetud. väiksem aku, kusjuures ega ma tegelikult pole kuskil öelnud, et ma räägin mõõtmetest otseselt, ikka mahust ja kaalust...igatahes väiksem on tavaline nö. voolujoonelises plastikkorpuses musta värvi asi, connector külge peal. saab raami külge libistada ja isegi võtmega lukku või lukust lahti keerata. mõõtmed vast umbes 35cmx10x12

ma arvan, et ma olen seda ka juba siin vähemalt korra maininud aga kordan siis veel, see ratas ei ole minu ehitatud! mitte, et ma nüüd niiväga palju midagi teistmoodi oleks teinud kuid jah, selline üüratu "akukapp" on plaanis sealt uninstallida millalgi kui aega ja viitsimist. äratab liiga palju tähelepanu, eelkõige just igasuguste varaste ja näpumeeste mõttes. võibolla teen nii, et aku ongi ainult seljakotis ja kaabliga sõidu ajal ühendatud...aga eks näis, mõtted võivad muutuda. kuigi, kõige ideaalsem oleks üldse see variant kus raami "kolmnurk" on täiestlikult nö. kinni ehitatud ja luugiga. nii et sinna saab ilusti kenasti paigutada kõike mis vaja. mitte ainult aku, vaid näiteks rattaluku, mingid soojad sõidukindad. mõne väiksema eseme mis poest ostad. aga selleks tuleks "valada" ilusad klaaskiust küljed. ei usu, et mul sellist viitsimist on...

aku mahtuvused peaksid speci järgi olema väiksemal ~17ah ja suuremal ~20ah. kuigi eks see aku mahtuvus on tegelikult selline suht suvaline väärtus. alati võid laadida 4.2v asemel kuskile 4.3 peale ja lasta tühjaks mitte näiteks 3.3ni vaid 3 voldini. siis veel oleneb mis temperatuuri peal ta on ja jumal teab mis muudki.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”