Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3161
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 336 korda

Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Macintosh kirjutas: 08 Mai 2019, 11:32
mellpoiss kirjutas: 08 Mai 2019, 09:39

Elu on näidanud, et kõik erilahendused on lõpuks kallimad ja ajamahukamad. Uurisin ise kunagi palksaunale kruvivaia süsteemi, kõik nüansid kokkulüües tavapinnasel mõttetu, teatud olukordades aga kindlasti abiks.
Vundamendi pealt säästa ei ole mõistlik, igaltpoolt mujalt - palun.
Õhku jääb küsimus, mille pealt projekti vundament joonistati kui pinnast uuritud pole?
Või on lähinaabrid uurinud ja võetakse piirkond aluseks?

Ma ostsin krundi koos (minu silmis kõlbmatu) projektiga. Piirkond on aluseks, kõrvalkrundilt täpsemalt. Ma ei ürita kokku hoida aga mul pole ka tavaks lepppida arusaamaga, et kui viimased 100 aasta on nii tehtud siis nüüd teeme meie ka. Ma ei soovi üle dimnesioneerida lihtsalt selle pärast, et "kindel olla". Sellest tulenebki soov konsulteerida inseneriga.

Aga palun
http://www.ehitusinsener.ee/liikmed/

Enne kui rääkima lähed, kaeva krundil 1.2m sügavune auk ja pane kirja, mis kihid on ning mis sügavusel. Teed teene sellele, kellelt küsima lähed.
Hetkel tundub, et pandud julmalt varuga, sest eelinfo puudu ja arvestusega pehme pinnas.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”