Rumalad küsimused 2

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded


Rebaseke
Postitusi: 35
Liitunud: 08 Okt 2014, 14:42
Tsikkel: Honda VFR 750 FL
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Rebaseke »

ranel kirjutas:
Rebaseke kirjutas:

No see Kirsi pakutud on veits overkill, aga üldiselt õigesse auku. Mul on suht kitsas aknalaud, nii et igasugused jalaga lahendused on pigem out. Kastikujulise saaks sinna kenasti seisma panna. Meetrise mõte oli, et selle saaks panna üsna aeglaselt tööle ja ta liigutaks ikkagi piisavalt õhku. Ma ei taha teada mis häält 20cm ventilaator teeb kui ta peab 34000 kuupi õhku liigutama tunnis, nagu see farmiventilaator :D Mul muidu on mingi 40cm lauaventikas akna peal puhunud küll aga kui õhtul on toas 28 ja hommikul 26 siis pole eriti suurt kasu sellest.

Eks alati on võimalus kõike ise ehitada, aga üldiselt mina isiklikult viitsin väga harva seda teha, eriti kui teoreetiliselt peaks poest võrreldava hinnaga samalaadse asja saama (iseasi kas just Eestis).

Loll küsimus, et miks sa ei osta konditsioneeri lihtsalt?

Plekist lõikad klaasi asemiku valmis ning keskele portatiivsele konditsioneerile auk. Kui väljas on 28c, siis sa ei saa ka siseruumides temperatuuri alla selle ju.

Portatiivne konditsioneer täitsa olemas, kahjuks sai omal ajal võetud selline mudel mille müratase on väga kõrge, nii et magamise ajal on selle töötamine välistatud. Ventilaator oleks ööseks, kui väljas temperatuur madalam kui toas, või päeval lihtsalt õhu liikuma panemiseks kui väljas liialt palav ei ole.

Kasutaja avatar

Kauri
Postitusi: 606
Liitunud: 13 Juul 2005, 23:46
Tsikkel: VN 750 custom
Asukoht: Kuusalu
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 81 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kauri »

Kui see ruum on ainult ühe plaanitava ventilaatoriga ja ühtki teist sisendit/väljundit ei ole, siis on tegu suhteliselt vastu tuult kusemisega.
Kuskilt peab samaväärselt peale tulema või maha minema et ventilaatoriga soovitud effekti saavutada. Mul omal täpselt sama probleem, ülemisel korrusel võin ventika põhja keerata lahtise aknaga ja kasu ei ole. Piisab kui avan akna alumisel korrusel lisaks ülemisele ja saab juba kordades lihtsamini toa jahedaks

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Ühe projekti teostamiseks oleks tarvis teada Riga võrri D6 mootori siduri hammasratta kinnituspoldi keerme mõõtmeid.
Antud pildil siis väntvõlli otsas olev (parempoolne) väikese hammasratta kinnituspolt (lapiku peaga). Või siis vastupidiselt ära mõõta väntvõlli otsas olev keere.
Ilmselt on see M8x1,25, kuid tahaks kindel olla.

Pilt

Oleks tänulik, kui keegi saaks ära mõõta :bsmile:

EDIT: Sain abi pereliikmetelt ning mõõtudeks on M8x1,0. Tänan tähelepanu eest.

Viimati muutis Boobush, 17 Apr 2016, 20:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7219
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1877 korda
Tänatud: 521 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Pole küll endal kusklit mõõta,aga minu mäletamist mööda on see polt sama nii D6-l kui D5-l ja vist isegi D4-l. Ehk rohkem kohti kust mõõta.Erinev oli väntvõlli magneeto poolne ots.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

MeelisR
Postitusi: 13
Liitunud: 20 Jaan 2016, 18:26
Tsikkel: Honda cbr1000rr
Asukoht: Tartu

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas MeelisR »

Selline rumal küsimus,et kas lenksuamorti saab ka taastada/hooldada?
Raibe lekib :(

Honda CBR1000RR
Honda XL600V
IZ Planeta 3


Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Mis ma autol pekki keerasin, või kuhu vett läks (kuhu minna ei tohtinud) kui mootoripesu tegin? 1998 1.9 diisel volvo ja aeg-ajalt lülitab nüüd silindreid välja ja raputab nagu loom. aga nendel hetkedel, kui ta seda ei tee, sõidab ta korralikult :wack:

Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1945
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 140 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Vint »

Tõmbab kusagilt õhku küttesüsteemi.
On sul tavalise mehaanilise pumbaga või tänapäevane, moodne susser-vusserdus?
Vaata igasugused kütusega seotud voolikud üle.

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Boobush »

1.9 98a volvo peaks olema klassikaline kõrgsurvepumbaga mootor. Vigu võib olla väga-väga palju ning üle interneti remontimine on selline so-so tegevus. Kuid silindrite väljalülitamist võib tekitada minu meelest väntvõlli asendiandur. Temp. andur, MAF, turbo ning vaakumiga seotud probleemid väljenduvad natukene teistmoodi. Kui õhuleke oleks küttesüsteemis, siis peaks ka käivitus olema vaevaline ning meeletult ketrama, et kütuse üles saaks. Kütusefilter võib olla umbes... Samuti võivad igasugused pumbavead (nii meh. kui elektrilised) teha igasuguseid trikke.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3196
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 196 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas franz125 »

MeelisR kirjutas:

Selline rumal küsimus,et kas lenksuamorti saab ka taastada/hooldada?
Raibe lekib :(

Kui Öhlins siis Yamaha keskus hooldab-remondib kui original siis viska kajakaid.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Mait.V
Postitusi: 553
Liitunud: 30 Dets 2006, 12:56
Tsikkel: BMW S1000RR 17
Asukoht: Kose
Tänatud: 5 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Mait.V »

franz125 kirjutas:
MeelisR kirjutas:

Selline rumal küsimus,et kas lenksuamorti saab ka taastada/hooldada?
Raibe lekib :(

Kui Öhlins siis Yamaha keskus hooldab-remondib kui original siis viska kajakaid.

franz125 - Miks originaal ei kõlba? Olen sõitnud 30 clickilise Öhlinsiga. Praegune originaal toimetab täpselt samamoodi. Õli viskoosusega saab endale parajaks reguleerida.

MeelisR - Usun, et iga normaalne motopood saab sul tihendid ära vahetada. Ei pea kohe Öhlinsit ostma tormama. :)


Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Ta ei pidanud silmas kõlbamise aspekti, vaid remondi oma, ilmselt pole originaalile varuosasid saada.


Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Boobush kirjutas:

1.9 98a volvo peaks olema klassikaline kõrgsurvepumbaga mootor. Vigu võib olla väga-väga palju ning üle interneti remontimine on selline so-so tegevus. Kuid silindrite väljalülitamist võib tekitada minu meelest väntvõlli asendiandur. Temp. andur, MAF, turbo ning vaakumiga seotud probleemid väljenduvad natukene teistmoodi. Kui õhuleke oleks küttesüsteemis, siis peaks ka käivitus olema vaevaline ning meeletult ketrama, et kütuse üles saaks. Kütusefilter võib olla umbes... Samuti võivad igasugused pumbavead (nii meh. kui elektrilised) teha igasuguseid trikke.

Auto väärtus on mul ka selline so-so, tasub sellega üldse tegelema hakata? Kas siin mõnda mõistliku tasuga spetsialisti on?
Kui nüüd hästi meelde tuletada, siis talvel külmaga käivitusel teeb ka veidi seda raputamist, siis alles võtab kõik silkud järgi. Samas soojaga käib normaalselt. Nüüd aga läheb käima kenasti, kuid mingi hetk soojaga hakkab rapsima. Siis käib jälle 10 min normaalselt, vahepeal jälle rapsib. Kahjuks ei ole jah viga koguaeg olemas, seega ilmselt keerulisem otsida. Kuid tundub praegu, et teeb seda pigem soojaga.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3196
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 196 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Mait.V kirjutas:
franz125 kirjutas:
MeelisR kirjutas:

Selline rumal küsimus,et kas lenksuamorti saab ka taastada/hooldada?
Raibe lekib :(

Kui Öhlins siis Yamaha keskus hooldab-remondib kui original siis viska kajakaid.

franz125 - Miks originaal ei kõlba? Olen sõitnud 30 clickilise Öhlinsiga. Praegune originaal toimetab täpselt samamoodi. Õli viskoosusega saab endale parajaks reguleerida.

MeelisR - Usun, et iga normaalne motopood saab sul tihendid ära vahetada. Ei pea kohe Öhlinsit ostma tormama. :)

Mait,on jäänud kõrvu kunagistest aegadest et Suzu originaalid suht kräpp ja kui need veel sellised mis on seotud kiirusega siis need ei tööta õigel ajal ,mäletamist mööda kui kiirus kasvas siis amort lödistus.Terve Ebay oli neid originaale täis mittemillegi raha eest,eks see näita ka midagi.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

renx
Postitusi: 186
Liitunud: 25 Mai 2012, 19:48
Tsikkel: Husaberg
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas renx »

Mitu töötundi kulub keskmiselt mootoril kepsu vahetuseks? Arvatavasti ka väntvõlli parempoolne laager. Ühesilindriline ja mootor maha võetud juba.

Edit :Keskmiselt 8-10 tundi väidetavalt.

Viimati muutis renx, 22 Apr 2016, 09:51, muudetud 2 korda kokku.
XT600->XT660Z Tenere->KTM 690->Beta 250RR->Husaberg TE250->DR650->XT660R
Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 913
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Boobush »

Piipz kirjutas:
Boobush kirjutas:

1.9 98a volvo peaks olema klassikaline kõrgsurvepumbaga mootor. Vigu võib olla väga-väga palju ning üle interneti remontimine on selline so-so tegevus. Kuid silindrite väljalülitamist võib tekitada minu meelest väntvõlli asendiandur. Temp. andur, MAF, turbo ning vaakumiga seotud probleemid väljenduvad natukene teistmoodi. Kui õhuleke oleks küttesüsteemis, siis peaks ka käivitus olema vaevaline ning meeletult ketrama, et kütuse üles saaks. Kütusefilter võib olla umbes... Samuti võivad igasugused pumbavead (nii meh. kui elektrilised) teha igasuguseid trikke.

Auto väärtus on mul ka selline so-so, tasub sellega üldse tegelema hakata? Kas siin mõnda mõistliku tasuga spetsialisti on?
Kui nüüd hästi meelde tuletada, siis talvel külmaga käivitusel teeb ka veidi seda raputamist, siis alles võtab kõik silkud järgi. Samas soojaga käib normaalselt. Nüüd aga läheb käima kenasti, kuid mingi hetk soojaga hakkab rapsima. Siis käib jälle 10 min normaalselt, vahepeal jälle rapsib. Kahjuks ei ole jah viga koguaeg olemas, seega ilmselt keerulisem otsida. Kuid tundub praegu, et teeb seda pigem soojaga.

Blinn, kirjutasin pika teksti, kuid logis automaatselt välja ja kogu tekst kadus musta auku.
Long story short. Mine käi lase auto üle vaadata, kuluta see 100 € diagnostikale. Pikemat ketramist põhjustab lisaõhk ja allavajuv kütus. Pane läbipaistvad voolikud ja tagasivooluklapp vahele, siis näed, mis toimub. Kui keegi jagu ei saa, siis samas hinnaklassis leiad Sa ilmselt uuema, parem varustusega ja seksikama auto lihtsamalt kui hakata vana putitama. Peres oleva 1.9 VAG diisli hammasrihma vahetus + mingid tööd veel läks ka 500 € maksma. Kui otsest vajadust diisli järele pole, võta mõni "uuem" plekkkuudist bensukas. Sellega saad linnavahel iga foori all klappidega kapoti peal tantsu lüüa. Kui peab just diisel olema, siis selles hinnaklassis soovitaks ketiga mootorit.


reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Mis võimuga on tegu? Ühtki kirja peale MA Audio tal peal pole, aga spetsimad tegelased on kiitnud. Mürtsub kah hästi, aga lihtsalt huvitab, misasi ta siis lõppeks on. Guugeldamine pole sellise võimu pilti suutnud ette manada..

Pilt

Pildid ka mõlemast otsast:
http://imgur.com/a/zcZKG

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1781
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 121 korda
Tänatud: 190 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas simp »

Kas need taksistid tahavad oma siltidega uusi stangesi saada?
Pilt

Kasutaja avatar

Torch
Postitusi: 187
Liitunud: 02 Okt 2006, 20:51
Asukoht: Vil / Tln
Tänanud: 2 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Torch »

reimps kirjutas:

Mis võimuga on tegu? Ühtki kirja peale MA Audio tal peal pole, aga spetsimad tegelased on kiitnud. Mürtsub kah hästi, aga lihtsalt huvitab, misasi ta siis lõppeks on. Guugeldamine pole sellise võimu pilti suutnud ette manada..

Võimendi pilt

Pildid ka mõlemast otsast:
http://imgur.com/a/zcZKG

Mis väärtuses kaitsmed võimendi küljes on ?

RIDE BREAK FIX REPEAT

Piaggio Sfera 125 -> Kawasaki Z750 -> KTM SuperDuke 990 -> Aprilia Tuono V4R APRC + Aprilia RSV4-R
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

simp kirjutas:

Kas need taksistid tahavad oma siltidega uusi stangesi saada?

Spoiler

Pilt

Ei, nad kontrollivad, kas evolutsiooniteoorias püstitatud postulaat - kohane või sure välja - peab endiselt paika.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Vint
Toetajaliige
Postitusi: 1945
Liitunud: 06 Apr 2008, 09:30
Asukoht: Soome- Riihimäki
Tänanud: 140 korda
Tänatud: 179 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Vint »

Krt, ma olen küll nende poolt! Ja kasutan ka ise suht tihti taksot, kui Talentide linnas käin.
Asja muudab ebavõrdseks see, et ühed peavad tegema koolitused, hankima taksojuhi litsensid ja kõik muu jama.
Teised lihtslt liituvad mingi nuti-värgendusega ja arvavad, et on valmis taksojuhid.

Teemakohane küsimus kah.
Kas sellest tuleb nüüd sada lehekülge, kevadist puudelangetamist. :mrgreen:

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Vint kirjutas:

Krt, ma olen küll nende poolt! Ja kasutan ka ise suht tihti taksot, kui Talentide linnas käin.
Asja muudab ebavõrdseks see, et ühed peavad tegema koolitused, hankima taksojuhi litsensid ja kõik muu jama.
Teised lihtslt liituvad mingi nuti-värgendusega ja arvavad, et on valmis taksojuhid.

Teemakohane küsimus kah.
Kas sellest tuleb nüüd sada lehekülge, kevadist puudelangetamist. :mrgreen:

jah :bsmile:

Minu viis senti on see, et kui nende koolitatud litsentsidega vendade pakutav teenus on reaalselt kehvem kui nuti-värgendusega vendade oma, siis peab midagi ära tegema, et olukorda korrastada, mitte üritama nui neljaks vanast süsteemist kinni hoida. Kas see Uber ja Taxify süsteem ideaalne on, selles ma julgen kahelda, aga mõte on õiges suunas... imho..

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

elektromargu kirjutas:

Minu viis senti on see, et kui nende koolitatud litsentsidega vendade pakutav teenus on reaalselt kehvem kui nuti-värgendusega vendade oma, siis peab midagi ära tegema, et olukorda korrastada, mitte üritama nui neljaks vanast süsteemist kinni hoida. Kas see Uber ja Taxify süsteem ideaalne on, selles ma julgen kahelda, aga mõte on õiges suunas... imho..

Ma pole kellegi poolt. Koerad hauguvad, karavan teadagi ...
...üsna pea võtab Skynet võimust. Siis on nii jagamismajandus, kui ka vanakool tööta.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Kusjuures ise puhkuse aeg kasutasin taxify teenust korduvalt. Pluss oli ee, et alati oli keegi lähedal. Kui naine helistas taksosse ja õeldi, et u poole tunni pärast, siis taxify juht oli 200m kaugusel ja juba saigi edasi sõita järgmisse kohta. :) Sellega suht raske konkureerida minu arvates, sest telefonis vaadata ja taksot valida on oluliselt mugavam, kui see, et helistad ja saadetakse mingi suvaline auto. Minu arvates oli idee täitsa hea. Ega need programmi loojad teenivad vast päris korralikult. :bsmile:

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Terv. Tahaks rattale paigutada amordikatteid, kuid kohalikus e kaubandusvõrgus leidsin max 41mm diameetriga isendeid. Kuid minu rattal on putked supleriga mõõtes 44mm. On keegi kohanud laiema diameetriga katteid, või on võimalik need kitsamad ka peale venitada. On keegi üleüldse tänavarattale neid paigaldanud?

selliseid lõõtspille pean silmas
Pilt

フーリガン
Kasutaja avatar

poison
Mode
Postitusi: 998
Liitunud: 03 Veebr 2004, 12:49
Tsikkel: sporta 1200
Asukoht: Rapla
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas poison »

Mõtle enne, kas sa selliseid asju ikka kindlasti tahad...neil on omadus vett sisse lasta, aga mitte välja, hooaja lõpuks on sul simmeripealne roostes ja tõenäoliselt amordiõli vesilahus. Kui tahad amordi tööpinda kaitsta, sebi enda tsiklile küünetaolised amordikatted. See lõõtsavärk sobib rohkem hardendurole, mis liivast välja ei tulegi.


Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kas on mingi kindel põhjus, et miks selline lõõtspill ja mitte neopreenkate:
http://epood.motohobi.ee/et/koik-tooted ... -kate.html
https://velomoto.ee/motopood/en/plastik ... aitse.html
Aga poisonil on õigus. Kui sinna üksainus terake liiva vahele satub, siis see jääbki sinna amordi ja katte vahele ennast hõõruma.

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas MarekM »

Neopreen sobib ka hästi. Lihtsalt oleks edev soov ratta juures ära kaotada enamik läikivaid pindu :) oleks siis amordile ka miski soki pähe tõmmanud :)

フーリガン
Kasutaja avatar

art30
Postitusi: 35
Liitunud: 10 Dets 2007, 22:15
Tsikkel: Bläku
Asukoht: Järvamaa

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas art30 »

Vanasti oli Jawal ees sellised,ei tea kas see pood on veel linnas alles http://www.jawa.ee/?page=spareparts_jaw ... sub=&pg=14

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

art30 kirjutas:

Vanasti oli Jawal ees sellised,ei tea kas see pood on veel linnas alles http://www.jawa.ee/?page=spareparts_jaw ... sub=&pg=14

Juulis 2014 oli ta igatahes seal olemas (https://goo.gl/8GXSZX)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

miilits
Postitusi: 763
Liitunud: 14 Juun 2005, 07:24
Tsikkel: Kawasaki KZ1000P, Iž
Asukoht: Viljandi

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas miilits »

See on "kõva" pood jah. Mõned ajad tagasi oli seal letis Jawa esitule reflektor, hinnaks 150.-, küsisin, kas EUR-is või kroonis, juhataja ütles, et EUR-is, "Tule taevas appi!" :wack:

Suletud

Mine “Ajaviiteks...”