Autokoolid


Külaline

Lugemata postitus Postitas Külaline »

Seda küll, et kawa on kaljul norm aga sa minskit oled näinud?:P Nojah nõudlikkus on kasulik aga natuke pingutab üle sellega, et läbi ei lase ja tahab, et sa sõidutunde kogu aeg juurde teeks. Muidu ARK oli jummala pohh mul, kalju seletas mulle, et ma ei saa ARK-is kindlalt läbi, kuna ei suuda väikest kaheksat sõita oma tsikliga, läksin ARKi ja seletasin ära, et minu tsikliga on seda väga raske teha ja sealt öeldi, et OK pole probleemi tee suurt kaheksat, ma tahan lihtsalt näha kas sa korralikult sõita oskad. Kalju hakkab tihti mõnitama (vähemalt mind), et sul nii ilus ja kiire tsikkel aga sõita ei oska üldse, mine parem kohe koju tagasi harjutama jne. Kusjuures see mõnitamine hakkas pihta siis kui tulin oma tsikliga kohale mitte enne, vastik...keset sõidutundi ajas ta mind julmalt närvi pole ime siis, et mõnda jalakäijat üle tee ei lasknud. Ühesõnaga mulle see kalju eriti ei istunud, ootaksin õpetajalt pigem asjalikku ja RAHULIKKU nõannet kui pidevat sõimu.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”