Autokoolid

Kasutaja avatar

Zeek
Postitusi: 273
Liitunud: 07 Okt 2003, 14:12
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Zeek »

Mina tegin ka oma A-kat.i Kalju autokoolis ja üldse ei kurda, olen hoopis rahul. Kalju on mõnes mõttes küll omaette frukt, kuid samas on tema nõudlikkusel oma iva. Ta nõuab palju, kuid see-eest on hiljem eksamil ja edasises elus tunduvalt lihtsam. Ta laseb sul tundides sõita nii, et eksamitegemine on kergendus. Mina kartsin ARKi eksamit üsna kõvasti, kuid kui see läbi sai, olin selle lihtsuse üle tõsiselt üllatunud. Samas tunnen ma, et kui oleksin tunde vähem võtnud ja hästi ruttu eksamile läinud ja selle kuidagimoodi läbi saanud, oleks mul oskusi ja kindlust tunduvalt vähem ning külilikukkumise või puussesõitmise shanss tunduvalt suurem. Tsiklite kohapealt niipalju, et mina tegin õppesõitu Kalju Kawa Vulcaniga ja see oli küll korralik. Samas on igal õppesõitjal tsiklile ja õpetajale omad nõudmised, kuid fakt, et Kalju õpilastest kukkus viimati keegi ARKi eksamil läbi varakevadel (väidetavalt keegi, kes õppesõitu väga ei viitsinud teha ja eksamipäeval soojendusest loobus ja kindlameelselt vana rasva peale olevat lootnud) , mõjus mulle kuidagi lohutavalt.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”