Tegin numbritõstuki

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

nolev kirjutas:

Paljudel politseiautodel on paigaldatud juba kaamerad, millega kogu sinu tegevus eest ärasõitmisel fikseeritakse. .

ja edasi??????????????
eest sõitmine oli,on, ja jääb... nagu litsid!
ja see kui sa filmid tagant mõnda libu perset,ei anna veel mitte midagi sulle peale selle, et saad kodus unistada ja meenutada nähtut... trahvi tegemisex on vaja ikka isik tuvastada ka.

Kasutaja avatar

nolev
Postitusi: 332
Liitunud: 30 Nov 2006, 20:08
Tsikkel: Raske riisiader
Asukoht: PÄRNUMAA
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 8 korda

Lugemata postitus Postitas nolev »

Tort kirjutas:
nolev kirjutas:

Oleks mul sellised võimalused ja oskused, siis ei tegeleks ma küll sellise jama tootmisega vaid teeks midagi asjalikumat.

Kust sa tead, mida ta veel teeb nende seadmetega? Äkki teebki midagi asjalikku. Ja riiete ning tsikli värvi ja mudeli põhjal ei saa minuteada tagantjärgi trahvi teha, kui kiiver ka peas on ja numbritki ei ole ärasõidul näha. Juriidiliselt peaks see nii olema. Ma ei viitsi moraali lugeda. Kena MacGyveri vidin muidu.

,

Loe minu postitus korralikult läbi. Juriidiliselt on küll nii nagu mainisid aga ma kirutasin ju, et järgmisel korral ei mainitagi eest ärasõitu trahvi väljakirutamisel, vaid saad lihtsalt kopsakama summa. Isiklik kogemus. Ja Sepale - see pilt ongi ainult sellele ametnikule meenutuseks, et peaks nagu kopsakama arve kirjutama. keegi ei hakkagi sinu eelmist eest ärasõitu tõendama. Lihtsalt peedistatakse niikaua, kuni sul omal isu otsa saab.

Parem komistada uutel radadel, kui seista vanadel teedel! (crash)
Kasutaja avatar

Primo
Postitusi: 2924
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:00
Tsikkel: KTM 640 Adventure R '00
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas Primo »

Kas mitte ei ole nii, et Eesti seaduste järgi ei ole sõiduvahendi omanik 100% vastutav oma sõiduvahendi kasutamise ees?See tähendab - kui keegi peaks eest ära sõitma ning tema isik ei ole jäädvustatud vastavatele tehnilistele lahendustele, siis teda ei saa otseselt selles kuriteos süüdistada?

Challenge the Adventure.Ride The World
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

nolev kirjutas:
Tort kirjutas:
nolev kirjutas:

Oleks mul sellised võimalused ja oskused, siis ei tegeleks ma küll sellise jama tootmisega vaid teeks midagi asjalikumat.

Kust sa tead, mida ta veel teeb nende seadmetega? Äkki teebki midagi asjalikku. Ja riiete ning tsikli värvi ja mudeli põhjal ei saa minuteada tagantjärgi trahvi teha, kui kiiver ka peas on ja numbritki ei ole ärasõidul näha. Juriidiliselt peaks see nii olema. Ma ei viitsi moraali lugeda. Kena MacGyveri vidin muidu.

,

Loe minu postitus korralikult läbi. Juriidiliselt on küll nii nagu mainisid aga ma kirutasin ju, et järgmisel korral ei mainitagi eest ärasõitu trahvi väljakirutamisel, vaid saad lihtsalt kopsakama summa. Isiklik kogemus. Ja Sepale - see pilt ongi ainult sellele ametnikule meenutuseks, et peaks nagu kopsakama arve kirjutama. keegi ei hakkagi sinu eelmist eest ärasõitu tõendama. Lihtsalt peedistatakse niikaua, kuni sul omal isu otsa saab.

no ma ei tea... puudub kogemus hilisema peedistamisega.
millega nad saavad kyll pärast peedistada?

Kasutaja avatar

tttrrr
Postitusi: 69
Liitunud: 19 Apr 2006, 13:15
Tsikkel: cbr1000f, 300exc
Asukoht: tartu

Lugemata postitus Postitas tttrrr »

OT aga inimene lihtsalt kirjutas, et tegi midagi valmis, millest kunagi kõvasti juttu oli. Nüüd aga loen 2lk teksti, kus õpetatakse meest tegema midagi kasulikumat oma ajaga ja jahutakse, et temast saab nüüd kindel eest ära sõitja ja politsei viha põhjustaja. No jätke järgi. Kust te teate milleks ta seda kasutab. Äkki teeb lihtsalt parklas rollumeeste juures numbriga lipa-lapa?
Tegin just sauna eesruumi baarileti. Aga baarmen minust ei saa ja karsklased vast ka joodikluses mind süüdistama ei hakka.. Ei ole seda aega mujale panna noh


Tort
Postitusi: 2022
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Lugemata postitus Postitas Tort »

sepp kirjutas:

no ma ei tea... puudub kogemus hilisema peedistamisega.
millega nad saavad kyll pärast peedistada?

Sa kah eilane... Tsikli puhul ikka tõkiskingad, tulekustuti, apteek ja toonklaas.

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Tort kirjutas:
sepp kirjutas:

no ma ei tea... puudub kogemus hilisema peedistamisega.
millega nad saavad kyll pärast peedistada?

Sa kah eilane... Tsikli puhul ikka tõkiskingad, tulekustuti, apteek ja toonklaas.

vat just ma ka ei taip.. auto puhul on asju millega peedistada..
aga tsiklil???


Tort
Postitusi: 2022
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Lugemata postitus Postitas Tort »

No TEGELIKULT... Kui autoga paralleele tõmmata, siis vast sumpa oleks kordusülevaatusele saatmiseks paras vahend käredama pütiga vendadel. Mind ennast pole kinni peetud (pole sõitnud ka pikka aega ja kui sõitsin, siis võsas), aga mul pole suunatulesid näiteks taga, äkki nendega saab aju kep*ida. Või siis bikemeestel ledidega ilma "E tähiseta" tuningtuled? Eks nad midagi vast mõnel juhul leiaks küll, kui kõvasti oma pead vaevaks.


Tan121

Lugemata postitus Postitas Tan121 »

Au ja kiitus teema algatajale. Ilus vaadata kuidas inimene kellel on aeg, oskused, riistad ja pealehakkamine teeb midagi, mida talt ei nõuta iga päev palga välja teenimiseks.
Oleks rohkem selliseid inimesi kes teeksid midagi ilusat oma vaba ajaga, mitte ei vinguks foorumites ja delfis teiste kallal.

Teema algataja - kas säärane töö ja need riistad on su igapäevane töö või sattud vaid nädalavahetuseks näppu?

Tanel

Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Tort kirjutas:

No TEGELIKULT... Kui autoga paralleele tõmmata, siis vast sumpa oleks kordusülevaatusele saatmiseks paras vahend käredama pütiga vendadel. Mind ennast pole kinni peetud (pole sõitnud ka pikka aega ja kui sõitsin, siis võsas), aga mul pole suunatulesid näiteks taga, äkki nendega saab aju kep*ida. Või siis bikemeestel ledidega ilma "E tähiseta" tuningtuled? Eks nad midagi vast mõnel juhul leiaks küll, kui kõvasti oma pead vaevaks.

aga polegi ju vaja p*** oma ratast leedikestega :D
need siniste leedikestega vennad võix saada kõik yxhaaval sumpsi :D
päris häiriv on kui mingi p*** ja veel sinine sõidab pimedas vastu.. ja need suunatuledeta vennad on ka kahtlased... suunatuli teeb ju liikluse sujuvamax ja ohutumax.. seega las saavad täiega. 8)


Tort
Postitusi: 2022
Liitunud: 07 Juun 2005, 11:17
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 166 korda

Lugemata postitus Postitas Tort »

sepp kirjutas:

aga polegi ju vaja p*** oma ratast leedikestega :D

Sõltub. Enduurokad saavad nii palju peksa maastikul, et pirne läheb nagu leiba. Ledid kestavad kauem. Ma ei pidanudki siniseid led-e silmas, need on muidugi geid. Ja suundi pole mul sellepärast taga, et mul polnud nii palju raha, et neid iga kord uusi panna, 300.- komplekt, sest ma saaks igakord neist metsas lahti. Probleemi nagu poleks, sest sõitsin valgel ajal ja vehkisin käte-jalgadega kenasti. Ainult et ma ei tea, kas nad juriidiliselt peavad olema, või kõlbab vehkimine ka. Igastahes, pakkusin variante lihtsalt, mind see asi niiehknaa otseselt ei puuduta :) .

Kasutaja avatar

Teema algataja
Kristjan
Postitusi: 202
Liitunud: 14 Apr 2005, 22:09
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Kristjan »

-

Viimati muutis Kristjan, 25 Juun 2011, 18:28, muudetud 1 kord kokku.
Africa Twin - vaese mehe LC8
Kasutaja avatar

allan777
Postitusi: 356
Liitunud: 06 Aug 2007, 14:43
Tsikkel: BMW S1000 RR
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas allan777 »

palju sul ühe komplekti hind on ja kas uuele R-ile sobib?

Kasutaja avatar

Pikk
Mode
Postitusi: 1366
Liitunud: 09 Mär 2004, 10:03

Lugemata postitus Postitas Pikk »

sepp kirjutas:
Tort kirjutas:
sepp kirjutas:

no ma ei tea... puudub kogemus hilisema peedistamisega.
millega nad saavad kyll pärast peedistada?

Sa kah eilane... Tsikli puhul ikka tõkiskingad, tulekustuti, apteek ja toonklaas.

vat just ma ka ei taip.. auto puhul on asju millega peedistada..
aga tsiklil???

Rehvi mustri, „E“ tähiseta tumeda visiiri, nö. apteegi, detsibellide, kordus ülevaatuse ja ilmselt paljude seni loetlematute asjadega. Küll leiavad, millega peetida. Osadel ei taha esiratas kuidagi maas püsida, saab või selle eest.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Lugemata postitus Postitas sepp »

Pikk kirjutas:
sepp kirjutas:
Tort kirjutas:
sepp kirjutas:

no ma ei tea... puudub kogemus hilisema peedistamisega.
millega nad saavad kyll pärast peedistada?

Sa kah eilane... Tsikli puhul ikka tõkiskingad, tulekustuti, apteek ja toonklaas.

vat just ma ka ei taip.. auto puhul on asju millega peedistada..
aga tsiklil???

Rehvi mustri, „E“ tähiseta tumeda visiiri, nö. apteegi, detsibellide, kordus ülevaatuse ja ilmselt paljude seni loetlematute asjadega. Küll leiavad, millega peetida. Osadel ei taha esiratas kuidagi maas püsida, saab või selle eest.

eino ma saan aru väga hästi,aga kõik on ju enda teha... õige ka... pole vaja liigelda sileda pastlaga,tyhja toruga jne... kõik nende asjade taga on ju juhi enda syy.
õige asja eest ju saax... vaevalt keegi tahab,et pundis sõidax vihmaga tema taga keegi null mustriga jne. ratas peab olema ikka korras ja võimalikult vähe ohtlik teisel.ja kui ei suudeta enda ratast hoida korras,siis ta on liiikluses suurema riskiga ja täitsa õige kui saab trahvi! :)
seega ma ei nimetax seda niisama lambist peedistamisex. 8)

Kasutaja avatar

spinna
Postitusi: 3010
Liitunud: 02 Veebr 2004, 19:32
Asukoht: Saaremaa

Lugemata postitus Postitas spinna »

Kristjan kirjutas:

CNC pink ka ise tehtud väikestviisi

Aga vot see on juba (w)
Nagu ma aru sain, suudab ise ehitatud lõikefrees ka sama täpselt toimetada nagu tehases tehtud sugulased?
Mulle kahe parema käega inimesed kelle nupp lõikab niikui koorelahutaja meeldivad :)

Suzuki GSX 750 Inazuma

harimal
Postitusi: 1071
Liitunud: 30 Mai 2007, 12:57
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas harimal »

Otsingus "plate retractor", "plate flip", "plate flipper"
Juurde võib panna "motorcycle license" ehk kokku "motorcycle license plate flipper"

Autodele

Umb 120 USD
http://www.plateflipper.com/onlinestore.html

149 naela
http://www.speedflip.com/

Tsiklile

139 naela
http://www.speedflip.com/motorcycle.html

Mingi tüüp, kes tellimuse peale teeb
http://philadelphia.craigslist.org/mcy/490831971.html

150 +25 USD, muu nänn ka äge
http://www.mannsmotorsports.com/fastags/

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”